انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 10:58am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2151 , 2152 , 2153 , 2154 , 2155 , 2156 , 2157 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام مجدد و ضمن عذر خواهی بابت اینکه مشکلم زیادی شد و وقت عزیزان رو گرفتم
الان فیلم نحوه پروگرام کردن جناب اسدف رو نگاه میکردم و خط به خط پیغام ها حین رایت رو با مال خودم مقایسه کردم که متوجه شدم که حالا جدای از ارور زرد وقتی با میکرویی که هیچ اروری نمیده هم پروگرم میکنم

مال من بعد از شناسایی میکرو میره سه نوع فیوز بیت رو چک میکنه و اوکی میگیره
در حالیکه فیلم آقای اسدف بعد از شناختن میکرو میره برای رایت مموری یعنی رایت کردن فایل روی مموری و هیچ پیامی به اسم فیوز بیت داده نمیشه و این کار 40 ثانیه زمان میبره در حالیکه برای من چون فایلی رایت نمیشه تو یک ثانیه تمام میشه و جناب اسدف در ابتدای فیلمشون یکبار هم میان و بدون باز کردن فایل هگز (از گزینه اوپن) رایت رو انجام میدن و در اون حالت عملیات ایشون هم تو ی یک ثانیه انجام میشه و پیام رایت مموری رو هم نداره(چون فایل هگزی رو باز نکرده) و سه نوع فیوز بیت رو هم چک میکنه ودقیقا مثل حالتی که برای من اتفاق میفته میشه
پس نتجه گرفتم بر خلاف تصور که فکر میکردم یا میکرو یا پروگرامر مشکل داره اصلا اینطور نیست و مشکل از رایت نشدن فایل هگز هستش و برای من دقیقا انگار فایل هگزی باز نشده.

اینم بگم که همونطور که مهندس تو راهنما فرموده بودن تو برخی مواقع فایل هگز رو باید روی دسکتاپ کپی کنیم والا باز نمیشه مال منم همینه تا فایل رو رو دسکتاپ نیارم که اصلا باز نمیکنه اما وقتی رو دسکتاپ کپیش کردم بازش میکنه و میخونه اونو و نوشته های توی صفحه اکسل مانند برنامه هم تغییر میکنه اما موقع رایت کردن مثل حالتی عمل میکنه که انگار فایل هگزی رو باز نکردم .فیلم جناب اسدف رو هم میزارم که مشاهده بفرمایین
با این اوصاف ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکی کنه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 2 فروردین1396 - 11:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان ببخشید من خیلی مطلب گذاشتم واقعا عذر میخوام
اما همین الان مشکل پروگرام کردنم حل شد نکته ایی رو متوجه شدم که تا حالا نه خودم بهش دقت کرده بودم و نه خیلی از دوستان حتی بعضی از بچه های انجمن هم که با تیم ویور به کامپیوتر من وصل شدن تا مشکل رو برام حل کنن این نکته به این سادگی رو مد نظر نداشتن هر چند مهندس حمید همین رو هم دقیقا در راهنما بهش اشاره کرده بود و اونم اینکه
من از صفحه برنامه اکسترما دکمه write روی صفحه نرم افزار رو فشار میدادم و اینجوری فقط اطلاعات اون صفحه که فیوز بیت ها بودن رایت میشد تا اینکه اتفاقی کلید سبز بالای صفحه یعنی write all یعنی رایت همه که شامل رایت فیوز بیت ایپرام و هگز هست رو زدم و مشکل حل شد
باورم نمیشد بارها با همین دکمه write هم انجام داده بودم بچه های انجمن هم که کمکم کردن همین کلید write رو میزدن !!!!

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 2 فروردین1396 - 2:20pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
خوبه در راهنما نوشتیم باید دکمه Write All رو بزنین! البته بصورت جدا جدا هم میشه بخش فلش و فیوز بیت رو پروگرام کرد ولی راحت ترش همینه که با زدن این دکمه همگی یکجا پروگرام بشن.

چهارشنبه 2 فروردین1396 - 2:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس عیدتون مبارک باشه
من مدار و چک کردم هیچگونه اتصالی نداشت
ولی باز LCD به همون صورت چار خونه هستش
به نظر شما مشکل کجاست؟

چهارشنبه 2 فروردین1396 - 5:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mohammad22 نوشته است:
Behrouzzzz نوشته است:
اینم عکسش مهندس جان

سلام
قبلا من هم این مشکل برام پیش اومده بود که مشکل از درست پروگرام نشدن ای سی بود.
سال بر همه دوستانم مبارک باشه.
از زحمات مهندس حمید تشکر میکنم @};-

ممنون محمد جان ولی وقتی مدار و روشن میکنم یه بوق کوچیک میزنه که نشون میده آیسی پروگرم شده دیگه درسته؟

چهارشنبه 2 فروردین1396 - 5:45pm
مدیر کل
مدیر کل

Behrouzzzz نوشته است:
به نظر شما مشکل کجاست؟

ممنون. عید شما هم مبارک.
اصولا یک خط مربع روی ال سی دی در تمامی مدارات دیجیتال نشانه مشکل در پروگرام میکرو یا اتصالات ال سی دی هست. چون شما بوق اولیه رو دارین پس میکرو پروگرام شده و باید اطلاعات هم روی صفحه ال سی دی ظاهر بشه. لذا فکر نمیکنم مشکل از جایی غیر از ال سی دی و اتصالاتش باشه. با این حال میکرو رو هم مجددا و با دقت بیشتری پروگرام کنین. بهرحال این مساله به جای دیگه مدار ربط نداره.

چهارشنبه 2 فروردین1396 - 5:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
Behrouzzzz نوشته است:
به نظر شما مشکل کجاست؟

ممنون. عید شما هم مبارک.
اصولا یک خط مربع روی ال سی دی در تمامی مدارات دیجیتال نشانه مشکل در پروگرام میکرو یا اتصالات ال سی دی هست. چون شما بوق اولیه رو دارین پس میکرو پروگرام شده و باید اطلاعات هم روی صفحه ال سی دی ظاهر بشه. لذا فکر نمیکنم مشکل از جایی غیر از ال سی دی و اتصالاتش باشه. با این حال میکرو رو هم مجددا و با دقت بیشتری پروگرام کنین. بهرحال این مساله به جای دیگه مدار ربط نداره.

مهندس حمییییییییییییییید
درست شد با تینر محل لحیم کاری رو تمیز کردم
یهو درست شد عششششششششق منی مهندس :-BD

چهارشنبه 2 فروردین1396 - 6:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و تبریک عید نوروز خدمت جناب مهندس و دوستان

آیا lf از نوع smd برای فلزجو قابل استفاده هست ؟اگه بله نمونه های داخل بازار کیفیتشون چه جوریه؟

چهارشنبه 2 فروردین1396 - 10:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهندس جان درود برشما درسال جدید از ورژن جدید خبری نیست منتظر عیدی شما هستیم

چهارشنبه 2 فروردین1396 - 10:24pm
مدیر کل
مدیر کل

signal نوشته است:
با سلام و تبریک عید نوروز خدمت جناب مهندس و دوستان

آیا lf از نوع smd برای فلزجو قابل استفاده هست ؟اگه بله نمونه های داخل بازار کیفیتشون چه جوریه؟

ممنون.
بله فرقی نداره و شکل پایه های مدل اس ام دی هم مطابق دیپ هست. در مورد کیفیتشون اطلاعی ندارم بخصوص که دوستان گزارش خاصی در این مورد نداشتن! ولی احتمالش هست که کیفیت نوع SMD بهتر باشه.

چهارشنبه 2 فروردین1396 - 10:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2151 , 2152 , 2153 , 2154 , 2155 , 2156 , 2157 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 181 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure