انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 8:01am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 213 , 214 , 215 , 216 , 217 , 218 , 219 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

uranus_afshar نوشته است:
سلام جناب مهندس حمید. صدای بلندگوی مدارم در نمیاد. ترانزیستورو عوض کردم. مقاومتهای اطرافشم چک کردم. بلندگو هم عوض کردم ولی صدا ندارم. راهنمایی بفرمایید لطفا. متشکرم

ابتدا عرض کنم باید لوپ به مدار وصل باشه تا صدایی داشته باشین! سیستم صوتی به عهده ترانزیستور 337 و چند مقاومت متصل بهش هست. شما این قطعات و سیمکشی اونها رو چک کنین. شاید هم ترانزیستور 337 که شما گرفتین ترتیب پایه هاش فرق داشته باشه که البته خیلی بعید هست. بهرحال مشکل فقط در همین قسمت میتونه باشه.

سه شنبه 6 بهمن1393 - 1:02am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان یک سوال داشتم. میشه برای حذف اهداف سطحی بی ارزش یک لوپ 15 سانت یا کوچکتر درست کنیم ؟ برد نهایی همچین لوپی چقدر است؟

سه شنبه 6 بهمن1393 - 1:56am
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز شما که برعکس فرمودین! لوپ کوچک اتفاقا اهداف سطحی کوچک رو بیشتر میزنه! :D حداکثر عمق زنی لوپ 15 سانتی هم بسته به نوعش بین 50 تا 80 سانت میتونه باشه.

سه شنبه 6 بهمن1393 - 2:12am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

استاد درسته ولی منظور من این بود که بعد از سنس توسط لوپ بزرگ با یک لوپ کوچک متوجه اهداف به درد نخور شویم . حالا لوپی هست که تا 20 یا 30 سانت نهایتا برد داشته باشه؟یا اینکه لوپ استوانه ای به درد این کار میخوره؟ @};-

سه شنبه 6 بهمن1393 - 2:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام صبح بخیر دوستان ;;)
یکی از دوستانم رفته تهران ! از من خواسته براش مدار بسازم !! تو جمهوری کدوم مغازه یکجا اکثر قطعات مدار از جمله خازن تانتال ایسی مقاومتها .... رو داره ؟ شما که خریداری کردید چند گرفتید ؟؟ تا زیاد نخواد سرگردان بشه بنده خدا .
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ^:)^

سه شنبه 7 بهمن1393 - 9:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

ali222 نوشته است:
سلام صبح بخیر دوستان ;;)
یکی از دوستانم رفته تهران ! از من خواسته براش مدار بسازم !! تو جمهوری کدوم مغازه یکجا اکثر قطعات مدار از جمله خازن تانتال ایسی مقاومتها .... رو داره ؟ شما که خریداری کردید چند گرفتید ؟؟ تا زیاد نخواد سرگردان بشه بنده خدا .

سلام دوست عزیز, پاساژ عباسیان طبقه همکف فروشگاه چهره اکثر قطعات رو داره قیمتم مناسبه طبقه پایین همین پاساژ فروشگاه شهاب مقاومت 1 درصد میتونید تهیه کنید برای باطری هم به پاساژ امجد طبقه هم کف چندتایی مغازه در زمینه باطری هست برای جعبه با کیفیت به طبقه 2 پاساژ امجد فروشگاه بهار مراجعه کنید سیم مورد نیاز برای اتصال لوپم تو امجد موجوده اگه سیم خاصیم مد نظرتون هست برید خیابون لاله زار .پیزو هم مغازه بغلی چهره داره, انواع هیت سینکم تو همون پاساژ عباسیان موجوده فقط رگولاتور که خواستید تهیه کنید حتما بگید جنس مرغوب بدن اگه چند تا از هرکدوم بگیرید بهتره چون معلوم نمیشه سالمه یا درست کار میکنه

آخرین بار توسط masoud-n در سه شنبه 7 بهمن1393 - 10:53am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 7 بهمن1393 - 10:47am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
zilan نوشته است:
استاد درسته ولی منظور من این بود که بعد از سنس توسط لوپ بزرگ با یک لوپ کوچک متوجه اهداف به درد نخور شویم . حالا لوپی هست که تا 20 یا 30 سانت نهایتا برد داشته باشه؟یا اینکه لوپ استوانه ای به درد این کار میخوره؟ @};-

- برای سنس اهداف سطحی میشه دیسک کوچک ساخت . اگه کوچکتر هم باشه بهتره چون مثلا دیسک 30 سانتیمتری ممکنه هدف بزرگی (مانند یه کوزه جنس در 1متری) بزنه و ما فکر کنیم که آشغال سطحیه . اگه بشه دیسک 10 الی 15 سانتیمتری باشه بهتره .
- راه ساده ترش اینه که وقتی هدفی سنس شد ، لوپ بزرگو بصورت عمود بر زمین بگیریم چون از بغل بردش کمه . اینطوری میشه فهمید که هدف سطحیه یا عمقی . اینطوری احتیاج به تعویض لوپ هم نداریم و سریع انجام میشه .
- سیمپیچ کوچک استوانه ای هم گاهی وقتا کاری ازش برمیاد که با هیچ لوپ دیگه ای حل نمیشه .

لا اله الا هو

سه شنبه 7 بهمن1393 - 10:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

masoud-n نوشته است:
ali222 نوشته است:
سلام صبح بخیر دوستان ;;)

سلام دوست عزیز, پاساژ عباسیان طبقه همکف فروشگاه چهره اکثر قطعات رو داره قیمتم مناسبه طبقه پایین همین پاساژ فروشگاه شهاب مقاومت 1 درصد میتونید تهیه کنید برای باطری هم به پاساژ امجد طبقه هم کف چندتایی مغازه در زمینه باطری هست برای جعبه با کیفیت به طبقه 2 پاساژ امجد فروشگاه بهار مراجعه کنید سیم مورد نیاز برای اتصال لوپم تو امجد موجوده اگه سیم خاصیم مد نظرتون هست برید خیابون لاله زار .پیزو هم مغازه بغلی چهره داره, انواع هیت سینکم تو همون پاساژ عباسیان موجوده فقط رگولاتور که خواستید تهیه کنید حتما بگید جنس مرغوب بدن اگه چند تا از هرکدوم بگیرید بهتره چون معلوم نمیشه سالمه یا درست کار میکنه

ممنون سپاسگزار @};-
ایا دو مقاومت 390 اهم 2وات 1% تو فروشگاه شهاب پیدا میشه؟
یکی از کاربر میگفت 390 اهم 2وات 1% گرفتم دونه ای 7000 تومان :-o
ایا این بنده خدا رو با این قیمت نقره داغ کردن ؟ یا قیمت واقعی همین حدود است؟؟؟

سه شنبه 7 بهمن1393 - 11:50am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام و عرض ادب. صدای دستگاهم کماکان در نمیاد. همه مقاومتها رو چک کردم. ترانزیستور bc337 هم دوبار تعویض کردم و یکبار هم پایه هاشو برعکس زدم. سیم کشی هاشو چک کردم ولی بازم جواب نگرفتم. سنس دستگاه خوبه و نمودار پر میشه ولی ساکته. لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

سه شنبه 7 بهمن1393 - 12:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شهاب 380 اهم یک درصد داره مهندس حمیدم گفتن بهتر از 390 ,5 درصد, اون مقاومتیم که میفرمایید احتمالا نظامی و کیفیت بالاس پاساژ امجد زیر همکف فروشگاه قائم مقاومتای نظامی و درصد پایین داره ولی خب قیمتشون بالاس. حالا اگه خواستین بگیرین فقط 390 اهما رو از نوع نظامی تهیه کنین بقیه یک درصد.

سه شنبه 7 بهمن1393 - 12:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 213 , 214 , 215 , 216 , 217 , 218 , 219 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 68 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure