انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 12:14pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2125 , 2126 , 2127 , 2128 , 2129 , 2130 , 2131 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

Saxas عزیز کریستال روی خود پروگرامر بود ..

شنبه 7 اسفند1395 - 7:05am

حمید نوشته است:
Fit.or.fold نوشته است:
متشکرم .
استاد درایوریض که همراه خود پروگرامر بود نصب کردم.

پیغام خطای شما نشون میده که اصلا کامپیوتر نتونسته پروگرامر رو تشخیص بده. ممکنه اشکال از کابل یو اس بی یا پروگرامر باشه. ولی ممکن هم هست ویندوز شما طوری باشه که درایور موجود در سی دی جواب نداده باشه. معمولا روی ویندوزهای جدید و 64 بیتی ممکنه این مساله پیش بیاد. میتونین از درایور کامل USBasp که از لینک زیر قابل دانلود هست استفاده کنین و دوباره امتحان کنین:
http://www.protostack.com/download/USBa ... v1.2.4.rar

استاد روی یه سیستم ۳۲ بیت دیگه تست کردم بازم خطا وجود داشت،،
میمونه کابل و در آخر پروگرامر

ممنونم

شنبه 7 اسفند1395 - 7:08am

این لوپ به نظرتون کار میکنه عایا ؟
یه لوپ مثلا شرکتیه ولی هرچی تست میکنم همش نویزه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 7 اسفند1395 - 8:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب fit.or.fold
دقیقامنم همین مشکلوتوهم سیستم 32بیتی خودمو64بیتی که خیلی جدیده وویندوز9نصب بوداین مشکلوداشتم.که سیستم جدیدخودمو64بیتی راویندوزسون نصب کردم.این مشکل برطرف شد.حتماتاریخ وساعت میزان باشه

شنبه 7 اسفند1395 - 12:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون استادازجوابتون.

شنبه 7 اسفند1395 - 12:33pm

جواد64 نوشته است:
سلام جناب fit.or.fold
دقیقامنم همین مشکلوتوهم سیستم 32بیتی خودمو64بیتی که خیلی جدیده وویندوز9نصب بوداین مشکلوداشتم.که سیستم جدیدخودمو64بیتی راویندوزسون نصب کردم.این مشکل برطرف شد.حتماتاریخ وساعت میزان باشه

سلام جواد عزیز
مرسی از راهنماییت @};-
بررسی میکنم.

شنبه 7 اسفند1395 - 1:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آقا حمید خسته نباشی. کابل rg59 فویلدار میتونه روی برد تاثیر بذاره؟ من همه چیو کاملا با دقت ساختم ولی اصلا موفق نشدم به برد نهایی برسم. ممنون میشم راهنماییم کنید

شکست براي ضعيفان از دست دادن و براي قدرتمندان تجربه است!

شنبه 7 اسفند1395 - 1:17pm
مدیر کل
مدیر کل

appollo نوشته است:
این لوپ به نظرتون کار میکنه عایا ؟
یه لوپ مثلا شرکتیه ولی هرچی تست میکنم همش نویزه

شکل ظاهری لوپ که نمیتونه مشخص کننده جوابدهی اون از نظر فنی باشه! بستگی داره سیمپیچ به چه شکلی پیچیده شده باشه. همونطور که توصیه کردم خودتون لوپ رو بر اساس اطلاعات فنی توصیه شده بسازین. اگر هم خواستین از لوپ شرکتی استفاده کنین باید از نوع مرغوب مثل مینلب یا کویل تک باشه.

شنبه 7 اسفند1395 - 3:38pm
مدیر کل
مدیر کل

r_khan66 نوشته است:
آقا حمید خسته نباشی. کابل rg59 فویلدار میتونه روی برد تاثیر بذاره؟ من همه چیو کاملا با دقت ساختم ولی اصلا موفق نشدم به برد نهایی برسم. ممنون میشم راهنماییم کنید

ما هر چی میگیم از کابل فویل دار استفاده نکنین نمیدونم چرا توجه نمیکنین! فویل کابل کواکسیال هر چند در بسیاری از کاربردها نقش مثبت داره ولی برای کابل اتصال لوپ فلزیاب بخصوص از نوع پالسی مناسب نیست. از یک طرف فویل بعنوان یک فلز یکپارچه که دورتادور سیم اصلی رو فرا گرفته میتونه کمی روی سنس و تفکیک اثر منفی داشته باشه و از طرف دیگه تکان خوردن کابل فویل دار معمولا مشکلات بیشتری برای فلزیاب ایجاد میکنه. از نظر برد هم کابل RG-58 بدون فویل اندکی برد بیشتر داره.

شنبه 7 اسفند1395 - 3:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
r_khan66 نوشته است:

ما هر چی میگیم از کابل فویل دار استفاده نکنین نمیدونم چرا توجه نمیکنین! فویل کابل کواکسیال هر چند در بسیاری از کاربردها نقش مثبت داره ولی برای کابل اتصال لوپ فلزیاب بخصوص از نوع پالسی مناسب نیست. از یک طرف فویل بعنوان یک فلز یکپارچه که دورتادور سیم اصلی رو فرا گرفته میتونه کمی روی سنس و تفکیک اثر منفی داشته باشه و از طرف دیگه تکان خوردن کابل فویل دار معمولا مشکلات بیشتری برای فلزیاب ایجاد میکنه. از نظر برد هم کابل RG-58 بدون فویل اندکی برد بیشتر داره.

مهندس جان ممنون از راهنماییت. توجه رو که همیشه سعی میکنم به فرمایشات شما داشته باشم آقا حمید ولی گاهی وقتا از مشکلات شهرستانه دیگه بعضی چیزا اصلا پیدا نمیشه :( بازم تشکر مهندس عزیز :ymhug: @};- @};-

شکست براي ضعيفان از دست دادن و براي قدرتمندان تجربه است!

شنبه 7 اسفند1395 - 3:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2125 , 2126 , 2127 , 2128 , 2129 , 2130 , 2131 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 161 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure