انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 7:23am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2083 , 2084 , 2085 , 2086 , 2087 , 2088 , 2089 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون دوست من، دستت درد نکنه ، لطف کردی .
از دوستان دیگه کسی جدیدا خرید کرده ؟

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

یکشنبه 26 دی1395 - 8:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ای سی معمولی دوسه تا بخری بهتر از فلزی یکیش خوب در میاد قیمتش پایینه فلزیا قیمتشون بالاست تقلبیشونم زیاد

دوشنبه 27 دی1395 - 8:01am

عرض ارادت و سلام . اقا حمید ی کلیپی تو یو تیوب هست که زمانی ادرس فلزجو پی ای رو میزنی یکیشون هست که با خاموش و رو شن کردن وسیله فلزجو از تعداد دفعات استفده کم نمیشه و روی 300 میمونه . میشه راهنمایی کنید که اون چطوریه؟ با تشکر

دوشنبه 27 دی1395 - 9:46am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
اون موارد مربوط به نسخه های قدیمی تر میشه و بنظر میرسه با ترفندهایی موفق به این کار شده باشن. البته اگر دستگاهشون در سایر موارد فنی مشکل پیدا نکرده باشه! بهرحال من به موازات ارتقای نسخه نرم افزاری و بهبود قابل ملاحظه عملکرد فنی ؛ از لحاظ امنیتی هم بمرور نکات بیشتری رو در برنامه در نظر گرفتم و بخصوص نسخه آخر امکان این گونه ترفندها رو به شدت محدود کرده.
اما تعجب من از شماست که پس از 3.5 سال حضور در انجمن و فعالیت مختصر در چند تاپیک ؛ باید در اولین پست خودتون در این تاپیک دو هزار و خورده ای صفحه ای با چنین مطلبی وارد بحث بشین؟! :D
در خصوص ویدئوهایی که در یوتیوب از طرح فلزجو میبینید باید عرض کنم تقریبا همگی اونها مربوط به دوستان خارجی میشه که فلزجو رو ساختن. میتونم بگم هیچکدوم هم مطابق توصیه های من ساخته نشده! بخصوص که احتمالا امکان استفاده از راهنمای فارسی رو نداشتن. لذا ایرادات مختلفی در اکثر اون دستگاههای ساخته شده وجود داره. بعضی از این دوستان خارجی هم موفق شدن با من تماس بگیرن و مواردی رو مطرح کردن که آدم حیرت میکنه! بهرحال من اولویت و هدفم ارائه این طرح در انجمن فلزجو و برای هموطنان عزیزمون بوده. وگرنه اگر میخواستم در انجمنهای خارجی هم حاضر بشم و وقت و انرژی بذارم قطعا نتایج اونها هم خیلی بهتر از چیزی میشد که الان دیده میشه. هر چند که در همون حدی هم که موفق شدن بسازن و جواب بگیرن ظاهرا براشون چیز عجیب و فوق العاده ای بوده!

دوشنبه 27 دی1395 - 2:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام مهندس حمید من یک لوپ 106سانت درست کردم مربع معمولی با سیم افشان یک میل تعداد دور 9دور دیلی16شناسای کرد ایا تعداد دور خوبه ودیلی
عدادA301 B690 C797
بستمش ولحیم کاریش هم کردم ولی اگه نظر شما تعداد دور کمه تا بازش کنم یک دور اضافه کنم
من به خاطر اون 6سانت یک دور کم پیچیدم
اهم8.0

دوشنبه 27 دی1395 - 3:36pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
اصولا برای فریم 1 متری 9 دور هم خوب جواب میده. بنابراین احتیاجی نیست 10 دور بپیچین. هر چند بدلیل ظرفیت کمتر دیلی شما کمی پایین اومده و 16 شده ولی بنظرم اشکالی نداره. در عوض میتونین دیلی دستی رو کمی بالاتر بذارین. مهم این هست که اعداد خوب هستن و تفکیکش هم درست کار میکنه. اگر یک دور اضافه کنین بعیده اعداد به این خوبی در بیان. مقاومتش هم اگر 0.8 اهم باشه کاملا مناسبه.

دوشنبه 27 دی1395 - 4:09pm

حمید نوشته است:
ممنون.
اون موارد مربوط به نسخه های قدیمی تر میشه و بنظر میرسه با ترفندهایی موفق به این کار شده باشن. البته اگر دستگاهشون در سایر موارد فنی مشکل پیدا نکرده باشه! بهرحال من به موازات ارتقای نسخه نرم افزاری و بهبود قابل ملاحظه عملکرد فنی ؛ از لحاظ امنیتی هم بمرور نکات بیشتری رو در برنامه در نظر گرفتم و بخصوص نسخه آخر امکان این گونه ترفندها رو به شدت محدود کرده.
اما تعجب من از شماست که پس از 3.5 سال حضور در انجمن و فعالیت مختصر در چند تاپیک ؛ باید در اولین پست خودتون در این تاپیک دو هزار و خورده ای صفحه ای با چنین مطلبی وارد بحث بشین؟! :D
در خصوص ویدئوهایی که در یوتیوب از طرح فلزجو میبینید باید عرض کنم تقریبا همگی اونها مربوط به دوستان خارجی میشه که فلزجو رو ساختن. میتونم بگم هیچکدوم هم مطابق توصیه های من ساخته نشده! بخصوص که احتمالا امکان استفاده از راهنمای فارسی رو نداشتن. لذا ایرادات مختلفی در اکثر اون دستگاههای ساخته شده وجود داره. بعضی از این دوستان خارجی هم موفق شدن با من تماس بگیرن و مواردی رو مطرح کردن که آدم حیرت میکنه! بهرحال من اولویت و هدفم ارائه این طرح در انجمن فلزجو و برای هموطنان عزیزمون بوده. وگرنه اگر میخواستم در انجمنهای خارجی هم حاضر بشم و وقت و انرژی بذارم قطعا نتایج اونها هم خیلی بهتر از چیزی میشد که الان دیده میشه. هر چند که در همون حدی هم که موفق شدن بسازن و جواب بگیرن ظاهرا براشون چیز عجیب و فوق العاده ای بوده!

:YMHUG: سلام مهندس جمید عزیز. من خیلی فعال نبودم . خیلی نیومدم . حق با شماس . ولی منظوری نداشتم . شاید ازم دلخور باشید ولی بخدا منظور بدی نداشتم. فقط خاستم بهتون خبر بدم که خودمم موضوع روشن شه . بزرگی شما زبانزده . ارادت و سپاس

دوشنبه 27 دی1395 - 8:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید عزیز،
من امروز یه لوپ 1در1 با کابل فرمان برای مدار فلزجو ساختم با مقاومت1.1 اهم، ولی متاسفانه وقتی به دستگاه وصل میکنم coil error میده ایراد از چیه مهندس،؟؟
با لوپ قبلی ولی کار میکنه،

ممنون مهندس جان شبتون رویایی.

دوشنبه 27 دی1395 - 11:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خسته نباشین.
اصولا برای فریم 1 متری 9 دور هم خوب جواب میده. بنابراین احتیاجی نیست 10 دور بپیچین. هر چند بدلیل ظرفیت کمتر دیلی شما کمی پایین اومده و 16 شده ولی بنظرم اشکالی نداره. در عوض میتونین دیلی دستی رو کمی بالاتر بذارین. مهم این هست که اعداد خوب هستن و تفکیکش هم درست کار میکنه. اگر یک دور اضافه کنین بعیده اعداد به این خوبی در بیان. مقاومتش هم اگر 0.8 اهم باشه کاملا مناسبه.

تشکر مهندس جان :ymcowboy: @};-

دوشنبه 27 دی1395 - 11:33pm
مدیر کل
مدیر کل

پندار نوشته است:
سلام مهندس حمید عزیز،
من امروز یه لوپ 1در1 با کابل فرمان برای مدار فلزجو ساختم با مقاومت1.1 اهم، ولی متاسفانه وقتی به دستگاه وصل میکنم coil error میده ایراد از چیه مهندس،؟؟
با لوپ قبلی ولی کار میکنه،

ممنون مهندس جان شبتون رویایی.

خسته نباشین.
بنده که بارها عرض کردم کابل فرمان رو برای ساخت لوپ توصیه نمیکنم و حداقلش این هست که به احتمال زیاد در بخش تفکیک به مشکل میخورین! با این حال کابل فرمان از نظر کارکرد فلزیابی باید جواب بده بشرطی که سری کردن سیمها رو بدرستی انجام داده باشین. در هر صورت بهتره این کابل رو کنار بذارین و یک سیم افشان با مغزی 1 میل و روکش ضخیم رو به میزان 10 دور برای فریم 1 متری مورد استفاده قرار بدین. بسیاری از انواع سیم برق که در الکتریکی ها پیدا میشن برای این کار قابل استفاده هستن و نتیجه نهایی از کابل فرمان بهتر در میاد. در عین حال برای لوپهای بزرگ اهمیت بیشتری داره که هنگام تست یا بالانس فلز مزاحم دیگری نزدیک نباشه. وگرنه تحت شرایط نزدیک بودن فلز به لوپ اعلام خطای لوپ غیر عادی نیست.

سه شنبه 27 دی1395 - 12:21am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2083 , 2084 , 2085 , 2086 , 2087 , 2088 , 2089 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 146 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure