انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 1:26pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2019 , 2020 , 2021 , 2022 , 2023 , 2024 , 2025 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس جان سلام
ی سوال داشتم پاییه ریست میکرو فلزجو پاییه شماره چنده و با ریست کردن میکرو آیا میشه میکروهایی رو که هنگ کردن دوباره راه اندازی کرد؟؟ ممنون داداش

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

شنبه 7 آبان1395 - 12:35am
مدیر کل
مدیر کل

پایه ریست این میکروکنترلر شماره 1 هست. ولی برای مدار ما عملکرد ریست تعریف نشده و لزومی هم نداشته.
اون چیزی که شما میفرمایین قفل شدن میکرو در اثر تنظیم اشتباه فیوز بیت هست که البته فقط در حالت خاصی ممکنه پیش بیاد. ربطی به هنگ کردن نداره. برای باز کردن قفل هم نیاز به مدار دکتر فیوز یا استفاده از پروگرامرهای با ولتاژ بالا هست. توصیه نمیکنم دنبالش برید چون به هزینه و زحمتش نمیارزه. این میکرو قیمت کمی داره و اگر یکی دیگه بگیرین و در پروگرام دقت کنین هیچ مشکلی پیش نمیاد. من حدود 2000 بار میکروی اولیه رو پروگرام کردم و هنوز مثل روز اول داره کار میکنه!

شنبه 7 آبان1395 - 12:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
مهندس حمید سوالی داشتم
چند روز پیش تو عمق 2 متر در حین کاوش سنس داشتم . با تعجب سنگی به وزن 5 کیلو پیدا شد . سنگ از چاله بیرون اوردم و همچنان سنگ سنس میشد گفتم شاید رگه های فلزی درون سنگ هست . نیم ساعتی که گذشت و سنگ در معرض هوا قرار گرفت تحت هیچ شرایطی دیگر سنس نشد دلیلش چی میتونه باشه؟
در ضمن ثبات بسیار عالیست
یه فکری هم برای ورود به سایت بکنید .بدون هیلتر شکن اصلا نمیشه وارد شد.سپاس فراوان

شنبه 7 آبان1395 - 12:48am
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
ممکنه علتش حالت مغناطیسی یا رطوبت سطحی سنگ بوده که در ترکیب با مواد تشکلیل دهنده اون تولید رسانایی قابل ملاحظه ای کرده. متاسفانه اینجور موارد رو در فلزیاب ها نمیشه کاریش کرد. فقط اگر به اطلاعات تفکیک توجه میکردین شاید میتونست از حفاری اضافی در مورد هدف مشابه دیگری در اون منطقه جلوگیری کنه.
در مورد سایت هم کاری نمیشه کرد. تقدیر ما فعلا فیلتره!!!

شنبه 7 آبان1395 - 1:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عاقا این سایت ایران میکرو چقد بد عمل میکنه برای ارسال سفارشات
چهارشنبه خرید کردم هنوز ارسال نشده.
چهارشنبه تو سایت اصفهانی خرید کردم امروز صبح ارسال شد

بیهوده نشین
وقت طلاست

شنبه 8 آبان1395 - 1:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Honarmand7 نوشته است:
عاقا این سایت ایران میکرو چقد بد عمل میکنه برای ارسال سفارشات
چهارشنبه خرید کردم هنوز ارسال نشده.
چهارشنبه تو سایت اصفهانی خرید کردم امروز صبح ارسال شد

سلام دوست عزیز من از فروشگاه مکاترونیک خرید کردم امروز سفارش دادم دو روز دیگه به دستم رسید خیلی کارشون درسته

شنبه 8 آبان1395 - 3:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام .پاساژ امجد مغازه سعید ایسی ۱۵۷ که دورش یه خط سفید داره رو کسی خریده.دونه ای پانزده هزار تومنه.کسی استفاده کرده تا بحال.چون من دو تا ازش اینترنتی خرید کردم نمیدونم اصلین یا نه؟

[color=#FF8040]هیچ کس همراه نیست تنهای اول[/color]

شنبه 8 آبان1395 - 8:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس حمید من مشکل تک بوق های مداررو حل کردم ازنویز نبود از کابل رابط بود که rg59 مازندارن استفاده کرده بودم الان از کابل انتن که شیلدش مس هست و مغزی هم افشان هست استفاده کردم با حساسیت 17 داخل خونه ساکته انگار که مدار روشن نیست مهندس قبل از استفاده از این نوع کابل از سیم افشان یک دریک استفاده کردم هم بردم زیاد شد وهم عدد اولم به 280رسیدولی این کابل 20واحد از عدد اولم کم کرده میتونم به جا استفاده از کابل از سیم یک در یک افشان برای اتصال استفاده کنم
تک بوق ها اعصاب برام نذاشته بود الان میفهمم که چه مدار توپی دارم .ممنونم ازت مهندس حمید به خاطر این شاهکارت

شنبه 8 آبان1395 - 9:21pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
البته کابل رابط لوپ بسیار مهم هست! این رو مفصلا توضیح دادیم. بعید میدونم کابل قبلی شما ایرادی داشته. ممکنه اشکال از اتصالاتش هم بوده باشه وگرنه تک بوق های نویز برای اکثر این کابلها مشابه هم هست و اصولا نویز از طریق خود لوپ خیلی بیشتر جذب میشه تا کابل رابط.
کابل رابط بسته به نوع و طولی که داره ظرفیت خازنی خاصی رو به ورودی لوپ اضافه میکنه که این مساله روی عدد اول کمی تاثیر میذاره. بهرحال نتیجه با اکثر کابلهای کواکسیال مشابه هم هست.
استفاده از سیم معمولی بهیچ وجه برای اتصال لوپ مناسب نیست! حتما از کابل کواکسیال مثل RG58 بدون فویل استفاده کنین.

شنبه 8 آبان1395 - 10:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون مهندس حمید
مشکل از کابل بود اتصالات درست بودن الان با حساسیت 17 همون مکانی که کابل قبلی رو تست میکردم ساکت ساکته ولی کابل رو عوض کردم با حساسیت4 هم خود به خود بوق میزد .

شنبه 8 آبان1395 - 10:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2019 , 2020 , 2021 , 2022 , 2023 , 2024 , 2025 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 151 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure