انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 10:25am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2016 , 2017 , 2018 , 2019 , 2020 , 2021 , 2022 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
بله این مشخصات مشکلی نداره.

سه شنبه 4 آبان1395 - 11:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی مهندس حمید عزیز @};- @};- :x

چهارشنبه 4 آبان1395 - 12:03am

درود بر مهندس واقعی استاد حمید
مهندس جان سه سال پیش كلی زمان صرف شد برای خواندن تاپیك اپراطوری fpl35 با نزدیك 500 صفحه و نتیجه گیری،حالا 2000 صفحه خوندن صبر ایوب میخواد مهندس جان!
سوالم این هست ظاهرا نقطه زن شما بالانس هوایی نداره و این یعنی اینكه میشه داخل چال و یا تونل از دستگاه استفاده كرد؟ سوال دیگه این كه پین پوینتر برای چی هست؟

ز نامردان علاج درد خود جستن،بدان ماند که خار از پا برون آرد کسی با نیش عقرب ها

چهارشنبه 5 آبان1395 - 11:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس ممنون از پاسختون نمیخام مقایسه کنم چون این طرحی که شما پیاده کردین فوق العادس اما میخام ثبات مثل لورنز بشه ک هی اینور وانور میکنی از ثبات در نمیاد.ممنون

چهارشنبه 5 آبان1395 - 2:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
karibo نوشته است:
مهندس جان سه سال پیش كلی زمان صرف شد برای خواندن تاپیك اپراطوری fpl35 با نزدیك 500 صفحه و نتیجه گیری،حالا 2000 صفحه خوندن صبر ایوب میخواد مهندس جان!
سوالم این هست ظاهرا نقطه زن شما بالانس هوایی نداره و این یعنی اینكه میشه داخل چال و یا تونل از دستگاه استفاده كرد؟ سوال دیگه این كه پین پوینتر برای چی هست؟

دوست عزيز شما با هر فلزيابي داخل تونل و يا چاله ميتونيد كار كنيد به شرطي كه فضا براي چرخش لوپ داشته باشيد كه حداقل دو برابر اندازه لوپ فضا باشه
پين پوينتر هم از روي اسمش مشخصه كه براي مشخص كردن نقطه دقيق فلز هستش كه يك فلزياب كوچك براي سنس سكه و يا فلز داخل خاك هست كه عمق كمي ميتونه سنس كنه

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

چهارشنبه 5 آبان1395 - 2:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alamut777 نوشته است:
مهندس ممنون از پاسختون نمیخام مقایسه کنم چون این طرحی که شما پیاده کردین فوق العادس اما میخام ثبات مثل لورنز بشه ک هی اینور وانور میکنی از ثبات در نمیاد.ممنون

بهترين فلزياب پالسي كه لورنز باشه وقتي بخواي از حداكثر قدرتش استفاده كني ثبات نداره و كلي سرو صدا ميكنه

چهارشنبه 5 آبان1395 - 3:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان خسته نباشید.
تقریبا 8 ماه پیش من این مدار رو از تهران خریداری کردم و باید بگم فوق العاده جواب میداد حتی بالاتر از لورنز. ثبات بی نظیری داشت یعنی جوری بود که هر از گاهی به کارکرد دستگاه شک میکردم از بابت عمق زنی هم مال زدنی بود و با لوپ 1#1 تو عمق سه متر فنر ماشین و مقداری آهن رو زیر خاک با قدرت بالا میگرفت. ولی متاسفانه چند شب پیش گذاشتم شارژر بشه ولی یادم رفت و تا صبح موند تو شارژر و یه دفعه منفجر شد و آتیش گرفت با هزار مکافات خاموشش کردم ولی فرش و دیوار و کمد آسیب دید.
حالا از دوستان خواهشم اینه که حتما برای شارژر باطری قطع کن بزارن تا این اتفاق براشون نیافته و دوم اینکه اگه ممکنه لطفا لیست قطعات ساخت مدار رو برای بنده ارسال کنید تا بتونم دوباره این شاهکار مهندس حمید رو داشته باشم.
ممنونم از همتون خوش باشید.

چهارشنبه 5 آبان1395 - 5:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پندار نوشته است:
سلام دوستان خسته نباشید.
تقریبا 8 ماه پیش من این مدار رو از تهران خریداری کردم و باید بگم فوق العاده جواب میداد حتی بالاتر از لورنز. ثبات بی نظیری داشت یعنی جوری بود که هر از گاهی به کارکرد دستگاه شک میکردم از بابت عمق زنی هم مال زدنی بود و با لوپ 1#1 تو عمق سه متر فنر ماشین و مقداری آهن رو زیر خاک با قدرت بالا میگرفت. ولی متاسفانه چند شب پیش گذاشتم شارژر بشه ولی یادم رفت و تا صبح موند تو شارژر و یه دفعه منفجر شد و آتیش گرفت با هزار مکافات خاموشش کردم ولی فرش و دیوار و کمد آسیب دید.
حالا از دوستان خواهشم اینه که حتما برای شارژر باطری قطع کن بزارن تا این اتفاق براشون نیافته و دوم اینکه اگه ممکنه لطفا لیست قطعات ساخت مدار رو برای بنده ارسال کنید تا بتونم دوباره این شاهکار مهندس حمید رو داشته باشم.
ممنونم از همتون خوش باشید.

خدا صبر بده بهت :D
فايل ساخت توي صفحه اول تاپيك هستش ميتونيد بسازين

چهارشنبه 5 آبان1395 - 6:30pm
مدیر کل
مدیر کل

karibo نوشته است:

ممنون. لطف دارین.
اینکه ما حتی اگر نقشه کیت چشمک زن رو هم در این انجمن بذاریم دوستان دهها صفحه در موردش بحث میکنن موضوعی هست که برای خود من هم عجیبه! :D حالا شاید بخاطر لطف و اقبال زیاد دوستان باشه ولی حداقل در مورد این مدار اطلاعات موجود در پست اول تاپیک برای ساخت و استفاده کفایت میکنه. همیشه هم یک سری مسائل تجربی در کار وجود داره که با هیچ عبارتی نمیشه بیانش کرد و نیاز به تجربه عملی داره!
دقیقا متوجه نشدم منظورتون از بالانس هوایی چیه. ولی ما یک بالانس داریم که با زدن دکمه پایین انجام میشه اما در حالت گراند خاموش و روشن عملکردش کمی فرق داره! بسته به شرایط باید اول ببینین در اون موقعیت با کدوم حالت بهتر میتونین کار کنین و اگر گراند فعال بهتر جواب داد اون وقت باید درجه گراند رو جوری تنظیم کنین که از حیث ثبات هم وضعیت بهتری داشته باشه. کلا کار در چاله یا تونل مشکل هست و توضیحاتش رو در راهنما عرض کردم.
فلزیاب ما با توجه به وجود میتر دیجیتال و صدای واضح بخصوص در حالت تون 10 به اون شکل نیاز به استفاده اختصاصی از لوپ پین پوینتر نداره. ولی در شرایطی که بخواین یک هدف خیلی کوچک رو بطور دقیق در خاک پیدا کنین یا لبه های یک هدف بزرگ رو بهتر شناسایی کنین تا حفاری دقیق تری انجام بدین ؛ میتونین از پین پوینتر در لحظه نهایی کاوش و نزدیک شدن به هدف کمک بگیرین.

چهارشنبه 5 آبان1395 - 6:58pm
مدیر کل
مدیر کل

alamut777 نوشته است:

خواهش میکنم.
اتفاقا لورنز هم آنچنان ثباتی نداره! این بستگی به شرایط زمین و نحوه اپراتوری هم داره. مثلا در لورنز با یک درجه تغییر دیلی ظاهرا ثبات خیلی بیشتر میشه ولی 20 درصد هم برد کم میکنه! نحوه بالانس بالا و پایین هم که میبینید به همین شکل میتونه در حد قابل ملاحظه برد رو کم کنه. ایجاد ثبات توام با کم شدن مقدار زیادی از برد هم مساله ای طبیعی هست و هنر نیست! طبیعتا کیفیت ساخت خود دستگاه و لوپ هم تاثیر زیادی داره. از این حیث دستگاه دستساز باید به بهترین شکل ساخته شده باشه تا بلحاظ فنی قابل مقایسه با دستگاههای معتبر بازار باشه.

چهارشنبه 5 آبان1395 - 7:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2016 , 2017 , 2018 , 2019 , 2020 , 2021 , 2022 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alisardarzadeh و 210 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure