انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 24 اردیبهشت1403 - 1:10am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1966 , 1967 , 1968 , 1969 , 1970 , 1971 , 1972 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام,استاد,حمید,خازن,12 رو هم عوض کردم ولی برق من روی السیدی,بازم 19/7، البته با ادابتور,ولی,تازه اینطوری شده اخه,بنظر شما چکار,کنم,مقاومت13 و14 رو هم تعویض کردم,ممنون

جمعه 11 شهریور1395 - 12:14am
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز یا شما متوجه منظور من نمیشی یا من متوجه منظور شما! ولتاژ روی صفحه که مربوط به باطری هست و 19.7 برای باطری باید قاعدتا درست باشه! یعنی بنظر شما باید چند نشون بده؟! :D

جمعه 11 شهریور1395 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام.. مهندس حمید.

شما دقیقا از چه روشی برای ایجاد تاخیر استفاده میکنید؟ البته جاهایی که دقت زیاد لازمه و همچنین مقدار تاخیر به صورت دقیق قابل محاسبه هستش(بدون اندازه گیری با اسیلوسکوپ).
ممنون.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

جمعه 12 شهریور1395 - 3:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز اسپری عالیه :D

جمعه 12 شهریور1395 - 11:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
از مدیر سایت و دوستان عذر میخوام اینجا پیام میذارم دیگه چاره ندارم .از دوستان اگه کسی راحلی داره ارایه کنه :(
الان دو روز هست لپ تاپ من شروع کرده به رم خوری یعنی حافظه موقت یا همون رم میره تا 3.5 گیگ باعث میشه سیستم خیلی خیلی کند بشه با ویروش کش مکافی و کاسپر اسکای هم ویروش کشی کردم چند تا شناسایی شد.درست شد.باز دوباره شروع کرد.ویروس کش مایکروسافت هم به همون صورت.ویندوز عوض کردم مجدد بعد یکساعت باز شروع به رم خوری میکنه با ریست کردن درست میشه ولی باز مجدد بعد مدتی شروع میشه.از دوستانی که اطلاع دقیق برای رفع این نوع مشکل دارند.خصوصی لطفا پیام بدند.مجدد عذر میخوام اینجا پست زدم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 12 شهریور1395 - 2:04pm
مدیر کل
مدیر کل

Soheil2014 نوشته است:
سلام.. مهندس حمید.

شما دقیقا از چه روشی برای ایجاد تاخیر استفاده میکنید؟ البته جاهایی که دقت زیاد لازمه و همچنین مقدار تاخیر به صورت دقیق قابل محاسبه هستش(بدون اندازه گیری با اسیلوسکوپ).
ممنون.

دقیق ترین روش استفاده از nop در اسمبلی هست چون میتونه کمترین واحد تاخیر ممکن رو ایجاد کنه. ولی اینکه بدون اسکوپ امکانپذیر باشه بنظرم غیر ممکنه! من قسمت به قسمت این مساله رو با اسکوپ کالیبره میکنم. کار وقتگیری هست ولی به دقت نهایی که حاصل میشه میارزه.

جمعه 12 شهریور1395 - 2:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان عزیز و مهندس عزیز اقا حمید ... یه سوال داشتم ایا روشی هست که بشه مدار رو مرحله به مرحله چک کرد ؟ الان من تو مداری که مونتاژ کردم اون ولتاژ هایی که ذکر کردین درست بود ... ولی همش ارور کویل دارم ... خازن ها رو هم به مدار جفت کردم ... بازم نمیدونم ایراد کار در چیه

جمعه 12 شهریور1395 - 3:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

rasol1377 نوشته است:
سلام مهندس حمید خسته نباشید
یه خواهشی ازتون داشتم میخواستم بدونم اگه امکان داره که بزارید دوستم omid1377 دوباره وارد انجمن بشه او بخاطر این که چند بار مدار شمارو ساخت ولی بدبختانه هیچ کدوم از اونا کار نکردن از دست مدار عصبانی بود اما چند روز پیش موفق شد مدار رو بسازه و کارهم کرد و خیلی هم از مدار راضی بود به همین دلیل به من گفت تا به شما بگم اگه امکان داره بزارید تو انجمن باشه

باتشکر

دوست عزیز من شاهد پیام های این دوست شما بودم.اولا دوست شما هم به مهندس حمید هم به تلاششون بی حرمتی کردن علاوه بر اون به این همه کاربر که فلزجورو ساختن و جواب گرفتن بی حرمتی کردن.افرادی که تا همه چیز براشون خوب نباشه بدو بیرا میگن و بعد کا ردیف شد خوب میشن اونا رو میگن ادمای مفت خور ببخشیدا دوستتونه ولی حقیقته .بنده خودم سه تا فیبر زدم مدار بستم تا جواب داد.هیچ اشکالی هم نه از برد بود نه از لحیم کاری نه اتصالی نه قطعی فقط نشستم دونه دونه این صفحاتو خوندم فهمیدم خازن 4700 اتصال کوتاهن و مدارو اتصال کوتاه میکنه.ادم باید یکم فک کنه بعد حرفیو بزنه خو 2000 صفحه کامنت گذاشته شده همه الکیه ما وقتمون برامون ارزش نداره؟خداوکیل من فک نمیکردم همچین طرحی یروز بل این راحتی بسازم.بابا ببین خداوکیل مهندس حمید میاد دونه دونه پیغام هارو ج میده دوستتون خیلی بد حرف زدن.من یمدت از مهندس حمید دلگیر بودم دو سه بار برام تو مدار مشکل پیش اومد و از مهندس سوال پرسیدم ج ندادن اخرش گفتم ولش خودم حلش میکنم اینقد ور رفتم تا درستش کردم. باید اینجور فک کرد شاید مهندس میخواسته من خودم برم سراغش کمتر بپرسم.من از تعریف مهندس چیزی دستگیرم نمیشه الان چونکه مشکلی ندارم خرم هم از پل گذشته فلزیلبمو ساختم خیلی هم ازش راضیم باش کاوش هم کردم.ولی خداوکیل قدرشو بدونین اینقد هم سوالای تکراری پیش پا افتاده نکنین یکم بخودتون زحمت بدین و صفحاتو بخونین.شرمنده سرتونو درد اوردم.به امید پیروزی و کامیابی همتون
یا حق

حاکم سرزمین خویش باش ، حتی اگر به وسعت شانه هایت باشد.

جمعه 12 شهریور1395 - 4:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
دوستانی که لوپ 60 با کابل کت6 ساختن دیلی اتوماتشون حدودا چند در اومد؟ من با لگراند ساختم دیلی شد 16. البته با کابل رابط rg58 دو متری که اولین بار بود امتحان کردم و کابل دیگه ای در دسترسم نبود موقع تست . بقیه پارامترها میزان بود و سکه پونصدی با تنظیمات پیشفرض و حساسیت 19 تا بیش از 60 سانت سنس داشت.
دیلی 16 برای این نوع لوپ طبیعیه؟ یا مثلا به خاطر کابل رابطه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

جمعه 12 شهریور1395 - 9:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

hesam نوشته است:
سلام
دوستانی که لوپ 60 با کابل کت6 ساختن دیلی اتوماتشون حدودا چند در اومد؟ من با لگراند ساختم دیلی شد 16. البته با کابل رابط rg58 دو متری که اولین بار بود امتحان کردم و کابل دیگه ای در دسترسم نبود موقع تست . بقیه پارامترها میزان بود و سکه پونصدی با تنظیمات پیشفرض و حساسیت 19 تا بیش از 60 سانت سنس داشت.
دیلی 16 برای این نوع لوپ طبیعیه؟ یا مثلا به خاطر کابل رابطه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

من با کابل rg58امتحان کردم و جواب خوبی نگرفتم چون بهش دست میزنی میتر منفی داره و رو دیلی و عدد اول هم تاثیر مستقیم داره و باعث کاهش دیلی و بالا رفتن عدد اول میشه

جمعه 12 شهریور1395 - 10:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1966 , 1967 , 1968 , 1969 , 1970 , 1971 , 1972 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Majestic12 و 136 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure