انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 3:11pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1931 , 1932 , 1933 , 1934 , 1935 , 1936 , 1937 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام.ممنون دوست عزیز اول با ردیاب با فرکانس 5500 از فاصله 170 متری ردش رو زدم که تو 40 سانتی قیچی کرد.و با فلز جو تو عمق 25_30 درش اوردم
.البته این مکان باستانی هستش کلی شکل وجود داره

حاکم سرزمین خویش باش ، حتی اگر به وسعت شانه هایت باشد.

یکشنبه 10 مرداد1395 - 4:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

6mehdi9 نوشته است:
سلام.ممنون دوست عزیز اول با ردیاب با فرکانس 5500 از فاصله 170 متری ردش رو زدم که تو 40 سانتی قیچی کرد.و با فلز جو تو عمق 25_30 درش اوردم

از امپلی فایر هم استفاده کردید تو ردیاب ؟

یکشنبه 10 مرداد1395 - 4:58pm
YIM

سلام من مدارو ساختم
ولتاژ12 شده 11.88 ولتاژ 9.5 حدود 9.40 ولی ولتاژ 5 هردوتا 10.20
مشکل از کجاس

یکشنبه 10 مرداد1395 - 5:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس حمید عزیز سلام جا داره موفقیت دوستمون رو به شما . ایشون و خانواده محترم فلزجو تبریک بگم .مهندس خیلی ممنون بابت این انجمن و همکاری دوستان و زحمات ارزشمندجنابعالی خدا قوت @};- @};- ~O) ~O)

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

یکشنبه 10 مرداد1395 - 8:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام گرمی دارم به همه اونایی که در علمشون خساست ندارن و با دست و دلبازی و خوصله یاد میدن هرچه در توانشونه به انثال ما از جمله مهندس تک کشورمون اقا حمید گل.دست خوش و ایولا داری که ماهارو هم بهایی بهمون دادید تا بتونیم تو این آشفته بازار دلی برای زنده موندنموم داشته باشیم.ارزو سلامتی برای شما و آقا محمد و خانوادهاتون دارم.ایشالا ب امید اینکه همه دوستان جواب بگیرن و لااقل بدونن وقتشونو الکی صرف نکردن.من حتی اگی چیزی هم پیدا نمیکردم بازم بارها گفتم بازم میگم ممنو ب ن زحمات شما هستم.ب امید روزی که همه ننیجه دلخواهمون برسیم.
با تشکر

یکشنبه 10 مرداد1395 - 8:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

IIII نوشته است:
6mehdi9 نوشته است:

از امپلی فایر هم استفاده کردید تو ردیاب ؟

خیر فقط خود دامنه فرکانس رو با نرم افزار 500 برابر کردم و به فرمت mp3 تبدیل کردم.یه طرح امپلی هم هست ک سر وقت میبندم اکه نتیجه مطلوب داد ایشالا میزارم ک همه استفاده کنن @};-

یکشنبه 10 مرداد1395 - 8:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی جان میتونی اسم نرم افزاری که برای افزایش دامنه بکار بردی بگی
ممنون

یکشنبه 10 مرداد1395 - 9:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

zakari نوشته است:
مهدی جان میتونی اسم نرم افزاری که برای افزایش دامنه بکار بردی بگی
ممنون

ذاکری جان تو پست ردیاب موبالی با فیلم اموزشیش گذاشتم.wave max

یکشنبه 10 مرداد1395 - 10:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
به پیشنهاد دوستان برای کاهش نویز lf357h رو مستقیم به مدار وصل کردم. نویز کمتر که نشد هیچ،بلکه به صورت محسوسی بیشتر شد.
تو محیط پر از فلز با لوپ 35 شیلد شده تا حساسیت 18 بوق الکی نداشت و بیشتر علامت(_) بود. بعد از گرم شدن مدار هم حتی تا حساسیت 20 بوق الکی نداشت و فقط علامت(_) و ! نشون میداد.
اما بعد از در آوردن سوکت آی سی و لحیم کردن آی سی به مدار دیگه بوق الکی و میتر سنس شروع شد حتی در حساسیتهای پایین :(
چون پایه های آی سی رو قبلا کوتاه کرده بودم، کلاً بعد لحیم کردن به فیبر نزدیک شد.
طبق عکس هم خازن 100 میکروی سبز رنگ رو قبل از لحیم کردن آی سی عوض کردم و از اون زرد رنگها گذاشتم ولی مشکلی پیش نیومد اما وقتی آی سی رو مستقیم به مدار زدم دیگه مشکل بی ثباتی شروع شد ~X(
کسی میتونه بگه دلیلش چی میتونه باشه؟ چون الان آی سی طوریه که اگه دوباره سوکت آی سی رو نصب کنم دیگه نمیشه از آی سی استفاده کرد و باید یکی دیگه تهیه کنم.

آیا دلیل بی ثباتی همون لحیم کردن آی سی به مداره؟
مهندس جان جسارته میشه نظرتونو بفرمایید. بد جوری گیر کردم :YMPRAY:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 10 مرداد1395 - 10:04pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
لحیم کردن آیسی 357 روی فیبر لزومی نداره ولی اگر قرار باشه فرقی بکنه قطعا در جهت مثبت هست! بنابراین مونتاژ این آیسی روی فیبر بخودی خود نمیتونه علت مشکل شما باشه. حالا ممکنه حین لحیم کاری آیسی حرارت زیاد دیده باشه و کمی از حالت ایده آل فاصله گرفته باشه یا لحیم کاریش تمیز نباشه که باید اون بخش فیبر رو تمیز کنین. نکته مهم دیگه هنگام تستها این هست که نویز محیط همیشه در یک وضعیت نیست! بدون اینکه شما مطلع باشید ؛ در لحظات مختلف منابع نویز متفاوتی در اطراف شما فعال یا غیر فعال میشن. پس وقتی زمان تست هم عوض میشه ممکنه این اتفاق بیفته و شما تصور کنین نتیجه بدتر یا بهتر شده! با چندین بار تست در شرایط مختلف و دقت کافی میشه نتیجه گرفت که دقیقا چه چیزی باعث تفاوت شده. لذا همیشه قبل از هر تغییری باید شرایط فعلی رو بخوبی تست و بررسی کرد تا بشه بعد تغییر ارزیابی درستی داشت.

یکشنبه 10 مرداد1395 - 10:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1931 , 1932 , 1933 , 1934 , 1935 , 1936 , 1937 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , rabiwan , Resa و 194 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure