انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 13 اردیبهشت1403 - 1:04am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1930 , 1931 , 1932 , 1933 , 1934 , 1935 , 1936 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amirabbas نوشته است:
سلام
دوست عزیز ماسفت شما دارای پسوند است در صورتی که فکر میکنم باید بدون پسوند استفاده بشه
در این باره از مهندس حمید سوال بفرمایید ولی فکر میکنم با این ماسفت به مشکل بخوردید

ماسفت از سایت دیگه هم سفارش دادم.متاسفانه موقع خرید اسم کامل نمیزارن.بخاطر همین دوتا سفارش دادم

بیهوده نشین
وقت طلاست

یکشنبه 9 مرداد1395 - 1:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hesam نوشته است:
بیا
اینهمه گفتیم سیستم سفارش پایا داغونه اینم یه نمونش
دوست عزیز قطعطونو اشتباه فرستادن
ولی دیگه پیگیری نکن با همون 357 خوب جواب میده
من امروز با 357 و 157 پایا تست گرفتم. تنظیمات دقیقا مشابه هم و شرایط یکسان:
اعداد سه گانه و ثبات تقریبا مشابه هم هستن ولی برد با 357 بیشتره.حداقل برای من که اینطور بود با تست سکه.

دوست عزیزم ممنون ک تجربتو گفتی.
میخاستم از چهره بگیرم ولی دوستان گفت ک قطعه تصلی نمیدن فقط اسمی اصلی هست.بختطر همین پایا گرفتم.حالا 357 تست میگیرم

بیهوده نشین
وقت طلاست

یکشنبه 9 مرداد1395 - 1:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ferial نوشته است:
دو ست عزیز ad624 برای ترازوی استفاده میشه قیمتش 61800 تومان اگر میتونی برگردون

حتما باهاشون تماس میگیرم و اطلاع میدم

بیهوده نشین
وقت طلاست

یکشنبه 9 مرداد1395 - 1:18am
مدیر کل
مدیر کل

mamali2310 نوشته است:
با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان و مهندس عزیز
مهندس جان مشکلی دارم کمک کنید لطفا .
مدار من خیلی عالی کار میکنه. سنس .تفکیک و حذف اهن همگی درست کار میکنند اما نور پس زمینه تو ال سی دی ندارم .اتصالت و صحت ال سی دی چک شده و حتی مقاومت R21هم تعویض کردم .میکرو هم پروگرام کردم .بنظرتون مشکل از کجاست

خواهش میکنم. خسته نباشین.
شما میتونی یک تست دیگه هم بکنی به این صورت که ولتاژ پایه 15 ال سی دی رو نسبت به منفی باطری اندازه بگیری. با افزایش درجه نور از داخل منو باید این ولتاژ هم بیشتر بشه و روی درجه 10 به نزدیک 5 ولت برسه. اگر اینطور بود دیگه مدار مشکلی نداره و ایراد از ال سی دی هست. حالا یا نورش سوخته و یا همونطور که در راهنما قید کردم سیستم نورش فرق میکنه و نیاز به دستکاری اتصالات پشت ال سی دی داره که در این صورت بنظرم بهتره ال سی دی رو عوض کنین و مارک دیگری بگیرین.

یکشنبه 9 مرداد1395 - 1:32am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان تو قسمت تفکیک و رجکت اهن از چه شماره ای رجکت دارن و ایا مس رو برای غیره اهن بودن بهتر از طلا نشون میده،و تنظیماتتون چیه ممنون

حاکم سرزمین خویش باش ، حتی اگر به وسعت شانه هایت باشد.

یکشنبه 9 مرداد1395 - 2:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
حمید نوشته است:
persian.550bc نوشته است:
سلام خدمت مهندس حمید بزرگوار
یه سوال خدمتتون داشتم .
میشه از فلزجو زیر دکل فشار قوی برق استفاده کرد؟

خواهش میکنم.
بسته به شرایط بله میشه. تنظیماتی برای مواجهه با نویز وجود داره که در درجه اول تنظیم صحیح فرکانس و بعد از اون کم کردن اسپید میتونه مشکل رو برطرف کنه. در کنار اینها شیلد بودن لوپ و نوع این شیلد میتونه میزان نویز رو کاهش بده. همینطور هر چه لوپ کوچکتر باشه و در عین حال از سیم نازک تری درش استفاده شده باشه به نویز هم کمتر حساس هست. با وجود همه اینها تاثیر یا عدم تاثیر نویز مورد نظر باز هم بستگی به شرایط و شدت و فاصله تا منبع و نوع نویز داره و در حالت کلی برای هیچ فلزیابی نمیشه قطعا گفت در اون شرایط جواب میده یا خیر! اگر دفترچه آخرین مدل از دستگاههای لورنز و مینلب رو ببینین ملاحظه میکنین بخشی رو به توضیح مساله نویز اختصاص دادن و بصورت تلویحی مشخص هست که در حالت کلی نمیشه از طریق مکانیزم داخلی دستگاه و بطور خودکار اثر نویز رو کاملا خنثی کرد.

دقيقا درسته مهندس
حتي با تغيير فركانس نويز از بين نميره تنها راهش دور شدن از منبع هستش بارها امتحان كردم اما نويز از بين نميره اما همچنان دستگاه با قدرت سنس ميكنه ولي وجود نويز اعصاب ادمو خورد ميكنه

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

یکشنبه 10 مرداد1395 - 8:00am
مدیر سایت
مدیر سایت

نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
ممنون ک هیچکس جواب مارونمیده

شما از اعداد سگانه مدارتون چیزی فرمایش نکردی !! مشکل مدارتون در حذف طلا ممکنه از اعداد سه گانه نامناسب مدار و تنظیمات باشه . البته دیلی 11 نشان از وجود مشکل در دستگاه هست !

مهدی جان اعدادم گفتم ک
215
610
715

باسلام
لطف بفرمائید یکی دوتا عکس خوب از مدارتون بگذارید .. متشکریم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 10 مرداد1395 - 9:13am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بله مهدی جان ایشالا برسم خونه حتما

یکشنبه 10 مرداد1395 - 2:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان دوشب پیش موفق شدم با ردیاب موبایلی و مکمل عزیزش فلزجو یه تیکه النگو و چنتا سکه ایلامی که مس بود و یه سکه طلا پیدا کنم البته هنوز تمی نکردم سکه هارو ولی حدس میزنم ک ایلامی باشن .تنظیمات هم برای فلزجو از این قرار بود
لوپ45 با سیم نمره 0.75 افشان اهم 1.2
اعداد سه گانه 215 610 715
دیلی اتومات 11
دیلی دستی 32
فرکانس 260
پالس 165
انتگرال 70
گراند 7
اسپید 8
رجکت 10

البته خودم ب تنظیماتم اصلا اعتقادی ندارم چون لوپم دیلی درستی نمیده.سوالی از اساتید و مهندس حمید دارم اینه من با ی سیم لوپمو بستم که نمره 0.75 که دیلیم میشه 11 قدرت تفکیکش ب محض بوق خوردنه اولیه هستش دومی با یه سیم دیگه 0.75 بردش بیشتره ولی تشخیصش خیلی بده یعنی میتر دیگه ب عدد 30 باید برسه تا تفکیک فعال بشه. ایا راهی هست اینو با تنظیمات درست کنم که هم برد خوب باشه هم تفکیکش سریع عمل کنه

اینم دشت اول ما

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 10 مرداد1395 - 3:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

6mehdi9 نوشته است:
دوستان دوشب پیش موفق شدم با ردیاب موبایلی و مکمل عزیزش فلزجو یه تیکه النگو و چنتا سکه ایلامی که مس بود و یه سکه طلا پیدا کنم البته هنوز تمی نکردم سکه هارو ولی حدس میزنم ک ایلامی باشن .تنظیمات هم برای فلزجو از این قرار بود
لوپ45 با سیم نمره 0.75 افشان اهم 1.2
اعداد سه گانه 215 610 715
دیلی اتومات 11
دیلی دستی 32
فرکانس 260
پالس 165
انتگرال 70
گراند 7
اسپید 8
رجکت 10

البته خودم ب تنظیماتم اصلا اعتقادی ندارم چون لوپم دیلی درستی نمیده.سوالی از اساتید و مهندس حمید دارم اینه من با ی سیم لوپمو بستم که نمره 0.75 که دیلیم میشه 11 قدرت تفکیکش ب محض بوق خوردنه اولیه هستش دومی با یه سیم دیگه 0.75 بردش بیشتره ولی تشخیصش خیلی بده یعنی میتر دیگه ب عدد 30 باید برسه تا تفکیک فعال بشه. ایا راهی هست اینو با تنظیمات درست کنم که هم برد خوب باشه هم تفکیکش سریع عمل کنه

اینم دشت اول ما

سلام ، خسته نباشی مهدی جان @};- تبریک میگم

از ردیاب موبایلی چه استفاده ای کردی ؟ یعنی اول با ردیاب زدی ؟ چه فرکانسی ؟ تو چه عمقی این هارو در اوردی ؟

ممنون

یکشنبه 10 مرداد1395 - 4:10pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1930 , 1931 , 1932 , 1933 , 1934 , 1935 , 1936 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 176 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure