انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 1:59pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1877 , 1878 , 1879 , 1880 , 1881 , 1882 , 1883 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

hesam نوشته است:
hesam نوشته است:
سلام خدمت دوستان
سوالی داشتم. شارژر باتری چراغ قوه برای شارژ باطری لیتیومی جواب میده؟ چند تا عکس میفرستم.شارژر چراغ قوه پلیسی بود.
باطری در حال شارژ باشه چراغ قرمز و وقتی شارژ شد سبز رنگ میشه. اگه وقتی سبز شد باطری همچنان وصل باشه خطری داره یا خودش قطع میکنه؟
ضمناً آیا میشه برای شارژ، باطریها رو موازی ببندیم و به شارژر وصل کنیم و وقتی شارژ شد سری کنیم برای دستگاه؟
ممنون

آقا کسی جوابی نداره
باتری لپتاپ گرفتم ظاهرا ولتاژها یکین. 6 سلول دوتا دوتا موازی و سری جمعا 10.8 ولت که هر کدوم میشه 3.6 ولت. آمپر هر کدوم ظاهرا 2100
میخوام باتری رو وصل کنم اگه رفتیم رو هوا خوبی بدی دیدید حلال کنید :D

منم باتری لب تاب استفاده کردم شش تایی دارن 4 تایی هم دارن چون اونا رو دو به دو موازی هم کردن اما شما 5 تاشو جدا کن آمپرش فوق العاده واقعی تر از باتری های توی بازار هست برا من مال سونی بود ده ساعت کار کنم یکی دو ولت کم میشه فکر کنم کاملشو سی ساعت هم جواب بده تازه روش زده 2آمپر (ولی خیلی قدیمی بود) در حالیکه باتری چینی خریدم که اصلا یک ساعت هم کار نمیکرد و خالی میشد باتری دونه ایی 25 تومن هم گرفته بودم باوجود 100 تومن هزینه 7 یا 8 ساعت جواب میداد اما این لب تابی رو با 5 تومن خریدم عالیه .فقط ااگع دوستان یه فکری واسه اون کیت و مداری که تو این باتری ها هست که فکر کنم همون بالانسر ش باشه بکنن عالیه

جمعه 11 تیر1395 - 11:02am
کاربر فعال
کاربر فعال

hello

if I connect a coil 380 uH coil 38 cm radius with 1 mm wire device not opening and giving coil error .
İf I open device without coil and connect during startup felezjoo working without any problem.
if I connect a R serial 8 ohm to coil device opening. How can I solve this problem?

جمعه 11 تیر1395 - 11:14am
کاربر فعال
کاربر فعال

haikel774 نوشته است:
hello

if I connect a coil 380 uH coil 38 cm radius with 1 mm wire device not opening and giving coil error .
İf I open device without coil and connect during startup felezjoo working without any problem.
if I connect a R serial 8 ohm to coil device opening. How can I solve this problem?

Hi

I think you must use of the smaller wire like 0.75mm and check the LF357 for work correctly and you must test the Felezjoo PI in open space like the yard, never test in home because the metallic somethings due to this error.

جمعه 11 تیر1395 - 11:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

من الان بدون میکرو ولتاژگیری میکنم درسته .اون خوب
ایسی هارو جامیزنم بعد روشن میکنم هیچ علامت یا شکلی روی lcdنمیاد و چراغ lcdهم خاموشه بنظر شما میکرو تعویض کنم :-?
اگه میکرو سوخته باشه از کجا معلومه :-?

جمعه 11 تیر1395 - 12:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

haji نوشته است:
منم باتری لب تاب استفاده کردم شش تایی دارن 4 تایی هم دارن چون اونا رو دو به دو موازی هم کردن اما شما 5 تاشو جدا کن آمپرش فوق العاده واقعی تر از باتری های توی بازار هست برا من مال سونی بود ده ساعت کار کنم یکی دو ولت کم میشه فکر کنم کاملشو سی ساعت هم جواب بده تازه روش زده 2آمپر (ولی خیلی قدیمی بود) در حالیکه باتری چینی خریدم که اصلا یک ساعت هم کار نمیکرد و خالی میشد باتری دونه ایی 25 تومن هم گرفته بودم باوجود 100 تومن هزینه 7 یا 8 ساعت جواب میداد اما این لب تابی رو با 5 تومن خریدم عالیه .فقط ااگع دوستان یه فکری واسه اون کیت و مداری که تو این باتری ها هست که فکر کنم همون بالانسر ش باشه بکنن عالیه

ممنون دوست عزیز
من دو تا باطری گرفتم مجموعا 12 سلول. 6 تاش ژاپنی سانیو و 6 تا سامسونگ. مارک سامسونگ شارژ اولیه داشت بطوریکه هر سلولش ال ای دی پاور رو روشن میکرد. بیرون ولتاژ گرفتم حدود 3.4 ولتاژ داشت. الان یه باطریشو 3 ساعته زدم به شارژر هنوز چراغ شارژر قرمزه و پر نشده در صورتیکه باطری 3.4 ولتاژ اولیه داشت. حالا نمیدونم اصلا این شارژر برای این باطری مناسبه یا نه :-?
فکر کنم باتری 3.6 باشه.حالا شاید ولتاژش باطری اصلا به اندازه ای نرسه که شارژر سبز بشه یا اینکه باطری مورد داشته باشه.
میشه بپرسم شما از چه شارژری استفاده میکنید؟
بازم ممنون از راهنماییتون

جمعه 11 تیر1395 - 12:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rasol1377 نوشته است:
من الان بدون میکرو ولتاژگیری میکنم درسته .اون خوب
ایسی هارو جامیزنم بعد روشن میکنم هیچ علامت یا شکلی روی lcdنمیاد و چراغ lcdهم خاموشه بنظر شما میکرو تعویض کنم :-?
اگه میکرو سوخته باشه از کجا معلومه :-?

عزیز ازت پرسیدم پروگرمت چیه هیچی نگفتی! شما آیسی داخل پروگرمر بذار ببین شناسایی میشه یا نه

جمعه 11 تیر1395 - 1:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دادم یکی دیگه پروگرامش کرد

جمعه 11 تیر1395 - 1:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rasol1377 نوشته است:
دادم یکی دیگه پروگرامش کرد

خب پس مشکل از پروگرم هستش، اگه برات مشکل هزینه ای نیست الان سایت خود ECA تخفیف زده 5 تومن کم کرده به قیمت 25 تومن پروگرمر میفروشه
من خودم با TNM 5000 پروگرم کردم همینجور مشکلاتی داشتم حتی دقعه اولی روشن شد و کارم میکرد بعد خاموش و روشن کردن داستان شروع شد

جمعه 11 تیر1395 - 1:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

پس یعنی الان دوباره پروگرام کنم درست میشه :(

جمعه 11 تیر1395 - 1:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت همگی
من مدارم مونتاژ شد و پروگرامش هم انجام شد.
فقط مونده تست که فردا انجام میدم.
میخواستم بپرسم آی سی که عکسشو میذارم تقلبیه؟ به نظر خودم که اینطوره البته چون باطری نداشتم هنوز تو مدار قرارش ندادم
با تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 11 تیر1395 - 1:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1877 , 1878 , 1879 , 1880 , 1881 , 1882 , 1883 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alisardarzadeh , mresever , Reza8003 , zagalo16 و 193 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure