انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 7:13pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1875 , 1876 , 1877 , 1878 , 1879 , 1880 , 1881 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز درود!
شرمنده ی همه ی عزیزان بابت غیبت چند ماهه ای که داشتم.
از مهندس عزیز بابت ارتقاء کیفیه نقطه زن فلزجو. بینهایت سپاسگزارم.
به حق سیستم عالی و باکیفیت شده ایشالا تو چند روز آینده بیشتر در خدمت دوستان هستم.
از عزیزانیکه به بنده پیام خصوصی دادن و جواب نگرفتن بینهایت عذر میخوام...
بازم از همه ی دوستان فعال علی الخصوص مهندس حمید عزیز تشکر ویژه دارم.
برقرار و پاینده باشید.

پنج شنبه 10 تیر1395 - 3:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asi22 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیز، دوستان من مشکل کویل ارور دارم، لوپمم یک در یک هست،به نظرتون چیکار کنم،
فعلا باطری ن رفتم با شارژر لپ تاپ تستش میکنم.

سلام دوست عزیز لوپ یک در یک رو کجا تست کردید؟؟؟دقت کنید که نباید نزدیک فلز باشه لوپتون حتما جایی تست کنید که فضای کافی داشته باشید
اگر جایی که تست کردید نزدیک لوپ ، چیزه فلزی نبوده باشه اونوقت مشکل میتونه از آیسیLF357 تقلبی یا bs170 و یا حتی ماسفت باشه @};-

پنج شنبه 10 تیر1395 - 3:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اگه تونستم ی عکس از مدار میزارم
ولی نت خیلی ظعیفه من سعی خودمو میکنم

پنج شنبه 10 تیر1395 - 3:46pm

امیر حداد نوشته است:
asi22 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیز، دوستان من مشکل کویل ارور دارم، لوپمم یک در یک هست،به نظرتون چیکار کنم،
فعلا باطری ن رفتم با شارژر لپ تاپ تستش میکنم.

سلام دوست عزیز لوپ یک در یک رو کجا تست کردید؟؟؟دقت کنید که نباید نزدیک فلز باشه لوپتون حتما جایی تست کنید که فضای کافی داشته باشید
اگر جایی که تست کردید نزدیک لوپ ، چیزه فلزی نبوده باشه اونوقت مشکل میتونه از آیسیLF357 تقلبی یا bs170 و یا حتی ماسفت باشه @};-

داداشت 170رو عوض کردم، لوپم رو هم مستقیم به مدار وصل کردم،ولی باز ارور داد،
ولی داخل خونه تست کردم که اطرافش فلزه،
باید ببرم بیرون تست کنم

پنج شنبه 10 تیر1395 - 3:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با تشکر فراوان از مهندس حمید عزیز
مهندس جان فقط یه سوالی برام پیش اومده که چرا یه کاسه مسین رو که قلع اندود شده در فاصله خیلی کمتر نسبت به اشیا مسی با همون حجم توسط دستگاه سنس میشه؟
یعنی بخاطر قلع ما این اختلاف رو داریم یا برای هر فلز روین شده با فلز دیگه این حالت پیش میاد؟

پنج شنبه 10 تیر1395 - 4:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اصلا نخواستیم دیگه دیوونه شدم ~X(
هرکاری میکنم درست نمیشه نشستم دونه دونه قطعاتو جدا کردم دوباره بستم اما بدترشد اول lcdچراغ داشت اما الان اونم نداره
مهندس بغیر از فلزجو چه مداری رو پیشنهاد میکنین :(

پنج شنبه 10 تیر1395 - 6:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rasol1377 نوشته است:
اصلا نخواستیم دیگه دیوونه شدم ~X(
هرکاری میکنم درست نمیشه نشستم دونه دونه قطعاتو جدا کردم دوباره بستم اما بدترشد اول lcdچراغ داشت اما الان اونم نداره
مهندس بغیر از فلزجو چه مداری رو پیشنهاد میکنین :(

شما از عدم وجود اتصالی در پایه ها اطمینان حاصل کن اگه درست بود به احتمال زیاد از پروگرم شدن غلط هست، من خودم همین مشکل داشتم روی صفحه 0 F اینجور چیزا می اومد که با Multi Avr ECA پروگرم کردم این مشکل حل شد
شما با چه پروگرمری و برنامه ای اقدام به پروگرم میکرو کردین؟

پنج شنبه 10 تیر1395 - 6:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

hesam نوشته است:
سلام خدمت دوستان
سوالی داشتم. شارژر باتری چراغ قوه برای شارژ باطری لیتیومی جواب میده؟ چند تا عکس میفرستم.شارژر چراغ قوه پلیسی بود.
باطری در حال شارژ باشه چراغ قرمز و وقتی شارژ شد سبز رنگ میشه. اگه وقتی سبز شد باطری همچنان وصل باشه خطری داره یا خودش قطع میکنه؟
ضمناً آیا میشه برای شارژ، باطریها رو موازی ببندیم و به شارژر وصل کنیم و وقتی شارژ شد سری کنیم برای دستگاه؟
ممنون

آقا کسی جوابی نداره
باتری لپتاپ گرفتم ظاهرا ولتاژها یکین. 6 سلول دوتا دوتا موازی و سری جمعا 10.8 ولت که هر کدوم میشه 3.6 ولت. آمپر هر کدوم ظاهرا 2100
میخوام باتری رو وصل کنم اگه رفتیم رو هوا خوبی بدی دیدید حلال کنید :D

پنج شنبه 10 تیر1395 - 6:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

همه جاهای مدارو چک کردم اتصالی نداره
ایسی میکرو مشکل پرو گرام داره اما هیچ علامتی روی صفحه نمیاد وچراغ هم خاموشه
اول مدار بوق پروگرامر میزد اما الان نه اول مدارو روی برد استخوانی مونتاز کردم کار کرد اما کند بود
بعد میخواستم اونو پیاده کنم روی برد فایبر گلاس ازهمون قطعات استفاده کردم اینجوری شد
قبلا هم با مدار کارکردم مشکل پروگرام داره اما باید یپیزی روی lcdنشون بده یانه :-\

پنج شنبه 10 تیر1395 - 6:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باورکنین یبار نفت میارم مدارو اتیش بزنم یبارهم یاد کارایی های مدار می افتم پشیمون میشم اخرش سکته میکنم :(( :(( :((

پنج شنبه 10 تیر1395 - 7:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1875 , 1876 , 1877 , 1878 , 1879 , 1880 , 1881 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alisardarzadeh , Honarmand7 , sanmao998 و 173 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure