انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 5:55pm

پاسخ به موضوع  [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1823 , 1824 , 1825 , 1826 , 1827 , 1828 , 1829 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا حمید خسته نباشی
این نرم افزاری ک جهت پروگرم کردن گذاشتین تو ویندوزهفت 64 بیت نصب نمیشه.یکی از دوستان هم همین نرم افزارو برای هفت گذاشتن ولی تو 64 من نصب نشد...شما چ ویندوزی پیشنهاد میکنین؟؟ یا چ نرم افزاری
ممنون از زحمات شما

بیهوده نشین
وقت طلاست

جمعه 7 خرداد1395 - 9:46pm
آواتار کاربر

با درود وخسته نباشید خدمت مهندس حمید عزیز و تشکر فراوان به خاطر زحماتتون
خواستم بپرسم برای لوپ 2 در 2 از سیم 2 در 2.5 افشان استفاده کنم خوبه؟یا بهترین سیم برای ساختن لوپ 2 در 2 , چه سیمی یا کابلیه؟

جمعه 7 خرداد1395 - 10:28pm
مدیر کل
مدیر کل

Honarmand7 نوشته است:
سلام ب دوستان فلزجو.بخصوص آقا حمید ک زحمت فراوانی کشیده و دیگر دوستان
الان چند وقتیه ک دارم تاپیک ها رو میخونم تا صفحه 102 رسیدم ولی همش تا ورژن 1 دستگاه هست.ب تایپیک های اخر رفتم میبینم بچه تغیراتی تو دستگاه تیجاد کردن.میخاستم بدونم جناب حمید خان اینارو تو خود دستگاه لازم میدونن یا فقط مخصوص بعضی از بچه ها هست.تغیرات تو خود فایل اومده یا نیازی نیست.تازه میخام شروع ب ساخت کنم .
در ضمن دوستانی ک نتیجه گرفتن و دستگاه ساختن یا رفتن کاوش یا تست های زیر خاک.لطفا نتایج اعلام کنن.یا اگه نمیکنن لطفا بگن ک خودم شروع کنم ب ساخت.ارزش کار آقا حمید پایین نمیارم ایشون لطف بزرگی کردن.چون من دستگاه برا کاوش میخام.دوستانی ک نتیجه گرفتن راهنمایی کنن.بساااازم؟؟؟
دستاگه دیگه ای هم پیشنهاد میکنین یا همین...
ممنون از دوستان واقعی این انجمن

خیلی ممنون از شما. به فلزجو خوش اومدین.
تغییر خاصی انجام نشده و در واقع نیازی هم نبوده که تغییری صورت بگیره. تغییرات مربوط به نسخه نرم افزار دستگاه بوده که آخرین نسخه اون به همراه سایر فایلهای لازم جهت ساخت در انتهای پست اول تاپیک موجوده و برای ساخت کفایت میکنه. اما در خصوص لوپ با اینکه در انجمن مفصلا توضیح داده شده ؛ اگر مشکلی بود میتونین مطرح کنین. بنده شخصا با توجه به مجموع نتایج و نظرات دوستان و تلاش خودم طی این مدت با اطمینان به شما عرض میکنم بهترین مداری هست که بتونین بسازین و بدردتون بخوره. البته در مقایسه با سایر مدارات فلزیاب و نه در مقایسه با تصورات رویایی که اغلب کاوشگران به ویژه تازه کاران دارن!

جمعه 7 خرداد1395 - 10:43pm
مدیر کل
مدیر کل

Honarmand7 نوشته است:
آقا حمید خسته نباشی
این نرم افزاری ک جهت پروگرم کردن گذاشتین تو ویندوزهفت 64 بیت نصب نمیشه.یکی از دوستان هم همین نرم افزارو برای هفت گذاشتن ولی تو 64 من نصب نشد...شما چ ویندوزی پیشنهاد میکنین؟؟ یا چ نرم افزاری
ممنون از زحمات شما

توصیه میکنم حتما از برنامه پیشنهادی استفاده کنین حتی اگر مجبور بشین جهت پروگرام از ویندوز دیگری بهره بگیرین! چون تا این لحظه هیچ برنامه ای برای پروگرام این میکروی خاص نبوده که راحت تر باشه یا با اطمینان خاطر در مورد تنظیم صحیح فیوز بیت ها عملیات پروگرام رو انجام بده. این رو بر اساس مشکلات مختلف دوستان عرض میکنم و امیدوارم به این توصیه من عمل کنین. برنامه پیشنهادی نیاز به پروگرامر از نوع پیشنهادی هم داره که در راهنما توضیحشو دادم. در خصوص نصب درایور مخصوص این نوع پروگرامر در ویندوز 7 نوع 64 بیت هم میتونین از توضیحات سایت زیر کمک بگیرین:
http://www.protostack.com/blog/2011/05/ ... -vista-x64

جمعه 7 خرداد1395 - 10:48pm
مدیر کل
مدیر کل

Empire نوشته است:
با درود وخسته نباشید خدمت مهندس حمید عزیز و تشکر فراوان به خاطر زحماتتون
خواستم بپرسم برای لوپ 2 در 2 از سیم 2 در 2.5 افشان استفاده کنم خوبه؟یا بهترین سیم برای ساختن لوپ 2 در 2 , چه سیمی یا کابلیه؟

خیلی ممنون.
برای لوپ 2 در 2 بنظر من 7 دور سیم افشان با ضخامت مغزی 1.5 میل کاملا مناسب هست. بهتره سیم ضخیم تر از این استفاده نکنین. در ضمن برای عملکرد درست تفکیک با لوپ بزرگ و سیم ضخیم ؛ فاصله ای اندک بین سیمها ضروری هست که میتونین با روشهای مختلف مثل پوشاندن سیم با چسب کاغذی انجامش بدین. وگرنه ظرفیت خازنی داخل لوپ و به تبع اون عدد A شما بیش از حد مجاز بالا میره و دیگه تفکیک درستی نخواهید داشت.

جمعه 7 خرداد1395 - 10:53pm
آواتار کاربر

سلام مهندس جان.صبح بخیر @};-
ممنون از جوابتون.خدا خیرتون بده

شنبه 8 خرداد1395 - 5:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهندس حمید گل مهندس جان نظرتون راجب این لوپ چیه همون لوپیه که برای فلز یاب pdاست حالا میشه برای فلزجو استفاده کرد؟اگر کسی امتحان کرده جواب میده از لوپ عنکبوتی بهتره؟؟؟؟؟؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 8 خرداد1395 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeed.jo نوشته است:
سلام مهندس حمید گل مهندس جان نظرتون راجب این لوپ چیه همون لوپیه که برای فلز یاب pdاست حالا میشه برای فلزجو استفاده کرد؟اگر کسی امتحان کرده جواب میده از لوپ عنکبوتی بهتره؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز لوپ قابل استفاده برا فلزجو، لوپ مونو با ظرفیت تقریبی 350 میکرو هست. کجای این لوپ شما به لوپ مونو میخوره؟

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

شنبه 8 خرداد1395 - 1:22pm
مدیر کل
مدیر کل

خیر این مدل لوپ اصولا برای فلزیاب پالسی مناسب نیست و جواب نمیده.

شنبه 8 خرداد1395 - 1:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
Honarmand7 نوشته است:
سلام ب دوستان فلزجو.بخصوص آقا حمید ک زحمت فراوانی کشیده و دیگر دوستان
الان چند وقتیه ک دارم تاپیک ها رو میخونم تا صفحه 102 رسیدم ولی همش تا ورژن 1 دستگاه هست.ب تایپیک های اخر رفتم میبینم بچه تغیراتی تو دستگاه تیجاد کردن.میخاستم بدونم جناب حمید خان اینارو تو خود دستگاه لازم میدونن یا فقط مخصوص بعضی از بچه ها هست.تغیرات تو خود فایل اومده یا نیازی نیست.تازه میخام شروع ب ساخت کنم .
در ضمن دوستانی ک نتیجه گرفتن و دستگاه ساختن یا رفتن کاوش یا تست های زیر خاک.لطفا نتایج اعلام کنن.یا اگه نمیکنن لطفا بگن ک خودم شروع کنم ب ساخت.ارزش کار آقا حمید پایین نمیارم ایشون لطف بزرگی کردن.چون من دستگاه برا کاوش میخام.دوستانی ک نتیجه گرفتن راهنمایی کنن.بساااازم؟؟؟
دستاگه دیگه ای هم پیشنهاد میکنین یا همین...
ممنون از دوستان واقعی این انجمن

خیلی ممنون از شما. به فلزجو خوش اومدین.
تغییر خاصی انجام نشده و در واقع نیازی هم نبوده که تغییری صورت بگیره. تغییرات مربوط به نسخه نرم افزار دستگاه بوده که آخرین نسخه اون به همراه سایر فایلهای لازم جهت ساخت در انتهای پست اول تاپیک موجوده و برای ساخت کفایت میکنه. اما در خصوص لوپ با اینکه در انجمن مفصلا توضیح داده شده ؛ اگر مشکلی بود میتونین مطرح کنین. بنده شخصا با توجه به مجموع نتایج و نظرات دوستان و تلاش خودم طی این مدت با اطمینان به شما عرض میکنم بهترین مداری هست که بتونین بسازین و بدردتون بخوره. البته در مقایسه با سایر مدارات فلزیاب و نه در مقایسه با تصورات رویایی که اغلب کاوشگران به ویژه تازه کاران دارن!

ممنون جناب
حتما شروع بکار میکنم.نتایج اعلام میکنم.ولی کارم طول میکشه ولی هرچقد طول بکشه بارزش داره
ممنون بابت زحمات و پاسخگویی

بیهوده نشین
وقت طلاست

شنبه 8 خرداد1395 - 2:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1823 , 1824 , 1825 , 1826 , 1827 , 1828 , 1829 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , jasem700 و 92 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure