انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 4:50pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1804 , 1805 , 1806 , 1807 , 1808 , 1809 , 1810 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
دوست عزیز در پروگرامر stk500 باید حتما از نرم افزار avr studioکه تو همون سی دی که همراه پرواگرامر هم هست استفاده کنی

یکشنبه 19 اردیبهشت1395 - 1:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام و درود بر مهندس حمید عزیز حمید جان من یه مشگل برای دستگاهم پیش امده گیج شدم براش رمز گذاشتم 1234 که حالا وقتی روشن میکنم همش خودش میزنه 1111111111111111 اتصالات کلید هارو چک کردم از اونجا نبود حتی کلا اتصالات رو از روی برد کندم بازم درست نشد قسمتی که روی برد مربوط به کلید هاست اونم نگاه کردم بازم اتصالی نداشت دوباره میکرو رو پروگرم کردم بازم خوب نشد فقط جهت بالا پایین و اوکی کار میکنه و جهت چپ و راست یا همون زیاد و کم کار نمیکنه مثلا وقتی میرم تو منو با جهت پایین میام پایین کل تعغیرات به حداقل میرسه خود به خود حالا مهندس بنظرتوم میکرو خرابه یا قطعه ای چیزی خرابه ممنون میشم راهنمایم کنی با تشکر

یکشنبه 19 اردیبهشت1395 - 1:33pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
البته این موضوع سخت افزاری هست و ارتباطی به گذاشتن رمز نداره. اینطور که فرمودین کلیدهای راست و چپ شما اشکال داره. اتصالات این دو کلید رو بطور کامل تا میکرو یعنی پایه های 26 و 28 بررسی کنین که به جایی بخصوص زمین مدار اتصالی نداشته باشه. تنها در این صورت مشکلی که گفتین پیش میاد. اگر برطرف نشد دیگه باید میکرو رو تعویض کنین.

یکشنبه 19 اردیبهشت1395 - 2:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
دوست عزیز در پیغام خطای تصویر شما مشخص هست و در فایل راهنما هم توضیح دادم. برای استفاده از این برنامه خاص ؛ پروگرامر شما باید حتما از نوع USBasp باشه. مثل نمونه ای که ذکر کردم و در بازار رایج هست. متاسفانه هر نوع پروگرامر دیگه ای که استفاده کنین نیاز به برنامه های دیگه داره و روال پروگرام کردن به مراتب دشوارتر میشه و حتی شاید بلحاظ تنظیم فیوز بیت درست انجام نشه و بعدا به مشکل بخورین!
در خصوص پروگرامر STK500 میتونین در کادر جستجوی زیر همین تاپیک نامش رو جستجو کنین ببینین دوستان چه تجربیات و آموزشهایی رو در طول تاپیک عنوان کردن. ایشالا که مشکلتون بدون نیاز به تعویض پروگرامر حل بشه.

ممنون حمید جان ، من به فروشنده گفتم که اطلاع ندارم و USBasp میخام ! گویا ایشون هم اشتباه داده به من

به این صورت درست هست ؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط IIII در یکشنبه 19 اردیبهشت1395 - 4:19pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 19 اردیبهشت1395 - 3:36pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

بله طبق چیزی که در قسمت پایین برنامه دیده میشه درست هست.

یکشنبه 19 اردیبهشت1395 - 4:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:

دستگاه رو روشن کردم ! ارور DEMO میده :( :(

ببخشید حمید جان گیر یه ناوارد افتادی . شرمندم

البته اون پایین رو من خودم پاک کردم و نوشتم :D درسته اینجوری ؟

یکشنبه 19 اردیبهشت1395 - 4:22pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

IIII نوشته است:
حمید نوشته است:

سلام این eer demoمربوط به اتصالی پایهای ال سیدیت بوده که متاسفانه ای سی معوب شده بعد از رفع ایراد سخت افزاریت و مشگلت باید یه میکرو جدید بگیری و دوباره پروگرامش کنی این اتفاق برای من افتاده بود علتشم اتصال پایه ال سی دی شد. موفق باشید

یکشنبه 19 اردیبهشت1395 - 4:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

stkmelodi_20 نوشته است:
IIII نوشته است:
حمید نوشته است:

سلام این eer demoمربوط به اتصالی پایهای ال سیدیت بوده که متاسفانه ای سی معوب شده بعد از رفع ایراد سخت افزاریت و مشگلت باید یه میکرو جدید بگیری و دوباره پروگرامش کنی این اتفاق برای من افتاده بود علتشم اتصال پایه ال سی دی شد. موفق باشید

ممنون ، الان چک کردم جایی از ال سی دی اتصالی نداره ! هم توی مدار و هم از سیم کشی

چگونه باید تست کنم این موضوع سخت افزاری رو ؟

یکشنبه 19 اردیبهشت1395 - 4:58pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ببخشید راستی اول که دستگاه رو روشن کردم از 1 تا 10 شمارش برای نور صفحه انجام شد بعد demo !!! اومد

بین پایه 2 و 3 ال سی دی وقتی ولتمتر رو روی حالت چک اتصال ( همون که بوق میزنه :D ) میزارم بوق نمیزنه ولی عدد 523 رو نشون میده !

یبار دیگه میکرو را پروگرام کردم دیگه اصلا رشن نمیشه

یکشنبه 19 اردیبهشت1395 - 8:52pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوباره خدمت مهندس عزیز ببخشید مهندس من میخوام فردا lf 357 بگیرم فروشگاه چهره الکتریک دو تا مدل فلزی داره یکی درجه طو که زده 14تومن و یکی اورجینال که زده 32تومن حالا اورجینالش بقول سایتشون اینه
LF357H : Series Monolithic JFET Input Operational AmplifiersNational Semiconductor
حالا بنظر مهندس یا دوستانی که خردیدن اورجیناله و با اون lf 357که پایا الکترونیک داره فرق داره که میده9500تومن از دوستان و مهندس حمید ممنون میشم راهنمایم کنن با تشکر

یکشنبه 19 اردیبهشت1395 - 10:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1804 , 1805 , 1806 , 1807 , 1808 , 1809 , 1810 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 102 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure