انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 8:57am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1678 , 1679 , 1680 , 1681 , 1682 , 1683 , 1684 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
نه عزيزم . جعبه رو فقط از فروشگاه اينترنتي بهار خريداري كنيد . معتبر و كيفيت جنس خوبي داره . انواع جعبه ها در سايتشون مشخصه . انتخاب و خريد ميكنيد نهايت سه روزه ميرسه دستتون .

درود
درست میفرمایین جناب ولی فروشگاه بهار فقط و فقط جعبه داره اگه کسی فقط لنگ جعبه باشه اره بهار خوبه
ولی اگه قطعه مطعه و این چیزا میخاین همراه اون بگیرین که هزینه ارسال رو چند بار نخان بدن فروشگاه های اینترنتی لوازم الکترونیک فقط ایران میکرو جعبه مناسب داره البته برای بچه های شهرستانی و روستا ها عرض میکنم که دسترسی به این مغازه و فروشگاه ها رو ندارن وگرنه دوستانی که شهرشون فروشگاه الکترونیک داره اگه حضوری خرید کنن به نظر من خیلی بهتره
موفق باشید
@};-

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 1:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
اسد جان مشکل لوپ بنده از کابل RG59. بود که تقلبی بود !!! با کابل کرمان تعویض کردم حالا توی آپارتمان دیلی رو 32 نشون ميده و بردش هم با توجه به اهم دو و چهار خيلي بردش خوبه ! البته لوپ رو چند لا كردم كه شده لوپ 30

سلام
مهدی جان اصلا توی اپارتمان نمیشه تست گرفت . دیلی دستگاه خیلی زیاده که به نظرم صد درصد علتش از اپارتمان هستش من فکر میکنم مدار شما هیچ مشکلی نداشته باشه فقط باید تو فضای باز که حداقل تا دو متری اهن و فلزات نباشه تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید. در لوپ 60 سانت دیلی باید حدود 18 باشه.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 3:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

VMV1 نوشته است:
asadof نوشته است:
meghdad نوشته است:
سلام اسدف جان
میشه راجب قاب هم یه کم راهنمایی بکنید
ممنون

قابی وجود نداره هر چی تو فیلم بود همونه

درود و خسته نباشید خدمت همه عزیزان @};-
دوست عزیز اگه نظورت از قاب همون جعبه مدار هست میتونی از ایران میکرو سفارش بدی که اگه پست سفارشی بزنی باید2 هفته متاسفانه منتظر بمونی تا بدستت برسه
موفق باشی

دوست عزیز من مدار خودم رو تو قاب مشکی خیلی معمولی جاساز کردم البته علت داره :D
دلیلش اینه که اگه یه موقع لو رفتیم مامورا پیدا کردند دیگه زیاد سخت نگیرند یا کلا بی خیال قضیه بشند.ولی اگه قابش شیک باشه دست بردار نیستند. میفرستند دادگاه و .....به نظرم از جعبه و باکس معمولی استفاده کنید بهتره به ظاهر مدار زیاد توجه نکنید. فقط لوپ و خود مدار رو از بهترین قطعات استفاده کنید.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 3:46pm

سلام بر همگی و خسته نباشین به مهندس حمید
بار اول که دستگاه رو روشن کردم کار میکرد یعنی هرچی رو مونیتور بود کاملا درست بود؛هرچند قلق دستم نبود ولی کارکرد مدار درست بود.یه چند باری هم که بالانس کردم درست بود
از روز دوم که روشن کردم بعد چند دقیقه کار شروع کرد به قاطی کردن رو مطالب مونیتور(مثل عکس).بعدش همش ریستارت کرد و دفعات روشن خاموش کمتر شد
الان دیگه تند تند ریستارت میکنه
لطفا کمکم کنین ایرادش رو پیدا کنم
مهندس حمید عزیز خوشحال میشم نظرتون رو بگین

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 4:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

maryam نوشته است:
سلام بر همگی و خسته نباشین به مهندس حمید
بار اول که دستگاه رو روشن کردم کار میکرد یعنی هرچی رو مونیتور بود کاملا درست بود؛هرچند قلق دستم نبود ولی کارکرد مدار درست بود.یه چند باری هم که بالانس کردم درست بود
از روز دوم که روشن کردم بعد چند دقیقه کار شروع کرد به قاطی کردن رو مطالب مونیتور(مثل عکس).بعدش همش ریستارت کرد و دفعات روشن خاموش کمتر شد
الان دیگه تند تند ریستارت میکنه
لطفا کمکم کنین ایرادش رو پیدا کنم
مهندس حمید عزیز خوشحال میشم نظرتون رو بگین

سلام
دوست عزیز میکرو خوب تو سوکتش قرار گرفته؟؟؟دستگاه منم مثل دستگاه شما میشد به محض فشار دادن میکرو تو سوکت درست میشد بعضی اوقات هم اصلا روشن نمیشد که باز با دست زدن به میکرو حل میشد
الانم روی میکرو چسب حرارتی ریختم تا با تکون خوردن دستگاه میکرو تکون نخوره

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 4:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این فلزیاب بالوپ دابل مثل لرنز هم کار میکنه فرستنده گیرندش کدوم قسمتهاست

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 5:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود
جا داره اینجا از استاد اسدف که چند وقتیه از نزدیک مزاحم ایشون میشم و زحماتی رو که برای رفع مشکلات دستگاهم و راهنماییهای ارزشمندشون نصبت به اینجانب داشتنند صمیمانه تشکر کنم
من از نزدیک دستگاه ایشون و تستها رو دیدم دستگاهشون رو با قطعات مرغوب و با وسواس خاصی درست کردن که به نظرم دست کمی از دستگاههای شرکتی نداره و از اینکه سخاوتمندانه اطلاعات لوپ و کابل رو در اختیار دوستان می گزارند واقعا جای تقدیر و تشکر داره امیدوارم موفق و پیروز باشید. @};- :-BD

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 7:07pm
آواتار کاربر

سلام
با هزار بدبختی مدار چاپی ساختم
قطعات اصلی ی تو شیراز کی میفروشند من به هیچ کس اعتماد ندارم به جز استاد حمید
استاد توروخدا کمک کن قطعات اصلی کجا میشه پیدا کرد هر جا بگی میرم ولی خارج از کشور نه.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 7:22pm

سلام
بچه ها لطفا این آی سی هارو یه بررسی میکنید.
اصل یا فیک ؟

http://8pic.ir/images/jum31oz9sf72qbg2ick4.jpg

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 8:37pm

سلام جناب ebiz...دوست عزیز تمام قطعات توپاساژقایم.داره...حدفاصل چهارستاد به سمت مشیرفاطمی....اونجاگیرت میاد مغازه ایران مدال ومغازه ای دیگه هم هست انتهای راهرو....این دوتا همه قطعات رودارن....میکروهم برو پیش مهندس امیدوار توهمون پاساژ انتهای راهرو...بهش بگو واسه فلزجومیخوای خودش دیگه میدونه برات پروگرام میکنه میده باپروگرام حدود 10تومن میگیره ازت....این سه تامغازه قطعات خوب دارن....جایی دیگه نگیر....آیسی ال اف 357 هم فلزی بگیر .....من اونجا تمام قطعاتو جمع کردم...موفق باشی دوست عزیز

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 9:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1678 , 1679 , 1680 , 1681 , 1682 , 1683 , 1684 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 120 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure