انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 3:52pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1676 , 1677 , 1678 , 1679 , 1680 , 1681 , 1682 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
اسد جان کابل بنده از مارک BMB هست و داخلش یک رشته نخ سفید ابریشمی و یک لایه پلاستیک داخلی بین سیمها داره . اهم چهار مترش شده 2/4 اهم . اهمش خوبه . فکر میکنم کابل رابط مورد داره !

سلام
مهدی جان فکر کنم منظورت دو و چهار دهم اهم باشه که اتفاقا خیلی خوبه البته در صورتی که هر هشت عدد سیم رو سری کرده باشید.کابل رابط هم باید rg59 باشه که هم شیلد مسی و هم فویل مسی داره از این نوع خرید کنید
فقط حواست باشه سیم مغزی (مفتولی) کابل رابط که همون rg59 هستش باید به پایه درین ماسفت وصل باشه یعنی به بدنه هیتسینگ یه موقع برعکس نباشه چون نیجه معموس میشه این مورد تو تمام فلزیابهای پالسی صدق میکنه احتما داره شما این اشتباه رو کرده باشید.
پس مفزی سیم مفتول به لوپ 2 وصل بشه و شیلد هم به لوپ یک اشتباه نشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 20 بهمن1394 - 1:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تهم نوشته است:
اینم کابل من که خوب جواب داد
بازم ممنون از اسدف
فقط منظورتون رو از مغزی کابل متوجه نشدم که توی تی ال گفتین!
پیوست:
20160207_154535.jpg

سلام
اگه سیم مغزی رو برعکس بزنید عمق کمی میزنه تو تی ال باید مغزی به کالکتور ترانسیستور وصل بشه برعکسش خوب جواب نمیده عمق کمی میزنه. تو عکس هم روی کابل شبکه شما مشخص نبود چه مارکی هستش اگه دلینک باشه معمولا روش نوشته

چهارشنبه 20 بهمن1394 - 1:58am
مدیر سایت
مدیر سایت

asadof نوشته است:
مهدی نوشته است:
اسد جان کابل بنده از مارک BMB هست و داخلش یک رشته نخ سفید ابریشمی و یک لایه پلاستیک داخلی بین سیمها داره . اهم چهار مترش شده 2/4 اهم . اهمش خوبه . فکر میکنم کابل رابط مورد داره !

سلام
مهدی جان فکر کنم منظورت دو و چهار دهم اهم باشه که اتفاقا خیلی خوبه البته در صورتی که هر هشت عدد سیم رو سری کرده باشید.کابل رابط هم باید rg59 باشه که هم شیلد مسی و هم فویل مسی داره از این نوع خرید کنید
فقط حواست باشه سیم مغزی (مفتولی) کابل رابط که همون rg59 هستش باید به پایه درین ماسفت وصل باشه یعنی به بدنه هیتسینگ یه موقع برعکس نباشه چون نیجه معموس میشه این مورد تو تمام فلزیابهای پالسی صدق میکنه احتما داره شما این اشتباه رو کرده باشید.
پس مفزی سیم مفتول به لوپ 2 وصل بشه و شیلد هم به لوپ یک اشتباه نشه

با سلام
بله اسد جان هر هشت رشته رو تک به تک باهم سری کردم که دقیقاً اهم لوپ با کابل رابط RG59 ، دو و چهار دهم اهم شده ، مارک کابل کت 6 ، BMB هست مس خیلی نرمی داره و شفاف جنسش عالیه ! درضمن کابل RG59 بنده هم دقیق همین جنسی هست که عکس گذاشتید ، ولی به نظر من مغزی ضعیفی به نسبت کابل مازندران و کرمان داره ! من تفاوت خاصی بین این سه مدل کابل نمیبینم ! جز در ضخامت مغزی اونها که کابل مازندران ضخامتی در حد سیم لاکی 080 داره که بهتر باید باشه .. @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 21 بهمن1394 - 8:18am
مدیر سایت
مدیر سایت

اسد جان این لوپ 60 شما با کابل شبکه که سکه رو تا 60 سانتی میزنه ، بصورت لوپ 1در 1 هم تست کردی که چطور جواب میده ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 21 بهمن1394 - 8:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
تهم نوشته است:
بازم ممنون از اسدف
پیوست:
20160207_154535.jpg

سلام
اگه سیم مغزی رو برعکس بزنید عمق کمی میزنه تو تی ال باید مغزی به کالکتور ترانسیستور وصل بشه برعکسش خوب جواب نمیده عمق کمی میزنه. تو عکس هم روی کابل شبکه شما مشخص نبود چه مارکی هستش اگه دلینک باشه معمولا روش نوشته

اوکی متوجه شدم چون من سیم رابط رو سیم میکروفون مکس ژاپنی زدم.نظرتون چیه؟
مارک کت 6 من brand-rex هستش
راستی طول کت6 رو دقیقا 4.10 فرمایش کردین یا 4؟
واقعا راهنماییهای شما در کنار استاد حمید ارزندست :YMPEACE:

چهارشنبه 21 بهمن1394 - 10:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
اسد جان این لوپ 60 شما با کابل شبکه که سکه رو تا 60 سانتی میزنه ، بصورت لوپ 1در 1 هم تست کردی که چطور جواب میده ؟

سلام

بله با کابل شبکه میزنه همون دلینک که عکسش رو گذاشتم .

برای 1*1 هم عمق خوبی میزنه همون لوپ 60 سانتی رو میتونید باز کنید بصورت یک در یک استفاده کنید.البته اگه سیم رو داخل لوله قرار ندادید. در غیر اینصورت یه 4 متر دیگه برای لوپ 1 متری بخرید.البته عمق نهایی رو من تست نکردم چون فرصت نشدهولی با فلزات کوچکتر عمق خوبی میزنه

چهارشنبه 21 بهمن1394 - 6:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تهم نوشته است:
asadof نوشته است:
تهم نوشته است:
بازم ممنون از اسدف
پیوست:
20160207_154535.jpg

سلام

اوکی متوجه شدم چون من سیم رابط رو سیم میکروفون مکس ژاپنی زدم.نظرتون چیه؟
مارک کت 6 من brand-rex هستش
راستی طول کت6 رو دقیقا 4.10 فرمایش کردین یا 4؟
واقعا راهنماییهای شما در کنار استاد حمید ارزندست :YMPEACE:

سیم مکس ژاپنی هم قبلا تست کردم اصلا جالب نبود البته چند نمونه تست گرفتم الان سیم هم موجود هستش میتونم عکسش رو بذارم البته دور ننداختم یه چیز جالب ساختم برای پیدا کردن قطعات ریز مثل میخ و پیچ راحت میشه پیدا کرد فیلمش رو میذارم :D ;)

چهارشنبه 21 بهمن1394 - 6:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
asadof نوشته است:
نقل قول:
اسد عزیز نوع لوپ و دسته واسه منم سوال شد
1-2 ساعتی میشه صفحه ها رو میگردم اما متاسفانه مطلبو پیدا نکردم
شما گفتین این مدل لوپ دست رو خسته نمیکنه اما ظاهر لوپ طوریه انگار سمت مخالف دسته سنگینی زیادی داره
و این که زاویه دسته با لوپ باید چه مقدار باشه ؟
آیا دسته قابلیت جمع شدن داره ؟ اگه میشه توضیح بدین

@};- ~O) @};-

سلام
بله گفتم دست رو خسته نمیکنه. ولی من نمی دونم کدوم لوپ رو میگی سمت مخالف دسته سنگینی داره فکر کنم اشتباه گرفتید. لوپ من از لوله اب مشکی 1/2 هستش و دسته اش از دسته جارو برقی پلاستیکی و برای دسته هم از دسته عصا استفاده کردم کلا تو یک دقیقه باز و بسته میشه البته بعد از دادن اطلاعات لوپ وقتی رشت کالا پزشکی رفتم گفت یک نفر اومده به تعداد 50 عدد خریده و دیگه هم نمیاره چون این نوع دسته عصا قدیمی هستش هر جایی پیدا نمیشه :D البته یه مدل هم هستش گفت 80 هزار که خیلی گرون بود من قبلی رو حدود 20 هزار خریدم. فقط دارید کابل شبکه خرید میکنید نگید برای فلزیابه بگو برای شبکه میخوام تا گرون نکنند
زاویه لوپ و دسته نسبت به وضعیت خودت قابل تنظیمه فردا سعی میکنم عکس بذارم تا بتونید بسازید

سلام به همه
چه خبره من 3 ماه پیش دسته لانچر را از فروشگاههای لوازم پزشکی خریدم 4000 تومان

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 21 بهمن1394 - 7:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: چوار پارچه ی کوردستان
asadof نوشته است:
نقل قول:
اسد عزیز نوع لوپ و دسته واسه منم سوال شد
1-2 ساعتی میشه صفحه ها رو میگردم اما متاسفانه مطلبو پیدا نکردم
شما گفتین این مدل لوپ دست رو خسته نمیکنه اما ظاهر لوپ طوریه انگار سمت مخالف دسته سنگینی زیادی داره
و این که زاویه دسته با لوپ باید چه مقدار باشه ؟
آیا دسته قابلیت جمع شدن داره ؟ اگه میشه توضیح بدین

سلام
بله گفتم دست رو خسته نمیکنه. ولی من نمی دونم کدوم لوپ رو میگی سمت مخالف دسته سنگینی داره فکر کنم اشتباه گرفتید. لوپ من از لوله اب مشکی 1/2 هستش و دسته اش از دسته جارو برقی پلاستیکی و برای دسته هم از دسته عصا استفاده کردم کلا تو یک دقیقه باز و بسته میشه البته بعد از دادن اطلاعات لوپ وقتی رشت کالا پزشکی رفتم گفت یک نفر اومده به تعداد 50 عدد خریده و دیگه هم نمیاره چون این نوع دسته عصا قدیمی هستش هر جایی پیدا نمیشه :D البته یه مدل هم هستش گفت 80 هزار که خیلی گرون بود من قبلی رو حدود 20 هزار خریدم. فقط دارید کابل شبکه خرید میکنید نگید برای فلزیابه بگو برای شبکه میخوام تا گرون نکنند
زاویه لوپ و دسته نسبت به وضعیت خودت قابل تنظیمه فردا سعی میکنم عکس بذارم تا بتونید بسازید

سلام :-H
میدونم ، لوپ رو توی تست 60 سانت دیدم
لوله رو چه جوری خم دادی ؟؟؟ :D
اره دسته عصا من هرچی گشتم پیدا نکردم
فقط میشد یک جفت عصا کامل بخری تا دستشو جدا کنی #-o :D :D
اگه لطف کنی عکس لوپ و دسته رو بزاری ممنون میشم
@};- ~O) @};-

چهارشنبه 21 بهمن1394 - 9:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: چوار پارچه ی کوردستان
نقل قول:
نقل قول:
سلام

سلام به همه
چه خبره من 3 ماه پیش دسته لانچر را از فروشگاههای لوازم پزشکی خریدم 4000 تومان

سلام
والا خوب گرفتی
من هرچی گشتم پیدا نکردم ، باید یک جفت کامل می خریدم
آخرشم یه لوله پلیکا رو از وسط نصف کردم و پیچ کردم روی دسته
@};- ~O) @};-

چهارشنبه 21 بهمن1394 - 9:24pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1676 , 1677 , 1678 , 1679 , 1680 , 1681 , 1682 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , Google , rabiwan و 193 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure