انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 4:07am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1669 , 1670 , 1671 , 1672 , 1673 , 1674 , 1675 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
با عرض پوزش از مطرح کردن فروشگاههای متقلب در این تایپیک
فروشگاه ایران میکرو هم لطف کنه مسئولش این پست رو بخونه و خودشو اصلاح کنه
چند تا از دوستان و حتی چند تا از تعمیرکاران ، خصوصی به بنده اعلام کردن که همه ی جنساش مورد داره
- مقاومت 1 درصد سفارش میدی و پولشو میدی ، بعدش معمولی میفرسته برات ، انگار که خودمون لنگ معمولی هستیم ( خودم چند کیلو مقاومت معمولی دارم ، دیگه حاضر نیستم رو هیچ مداری ببندم )
- خازن ام کا تی سفارش میدی ، پولیستر میفرسته
- آیسی سفارش میدی ، بعد از چندین هفته صبر کردن ، مشابهشو برات میفرسته مثلا بجای 357 ، 356 میفرسته
- ماسفت سفارش میدی ، مشابه ضعیفترشو میفرسته
آقای محترم ما خودمون مقاومت معمولی و خازن آشغال و ماسف ضعیف و آیسی آشغال زیاد داریم #:-s
مرسولات ایران میکرو معمولا بعد از چند هفته میرسه دست مشتری ( بماند که چی میرسه )
دلیلش اینه که اصلا همچین فروشگاهی وجود نداره و توی فضای مجازی هست . لطفا کار مردمو راه بندازید که بدتر نشه .
یکی از دوستان تعمیر کار بنده ، الان بیشتر از یک سال هست که به ایران میکرو سفارش داده ، هنوز براش نفرستاده ! خودش که بعد از چند بار پیگیری دیگه بیخیالش شده میگه پولمو خوردن ، اما بنده بیخیال نمیشم ، اگه تا عید براش نفرسته مجبورم ، مدارک خرید و فیش بانکی ایشان را برای روئیت دوستان اینجا قرار بدم .

لا اله الا هو

یکشنبه 18 بهمن1394 - 3:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: چوار پارچه ی کوردستان
ali652 نوشته است:
سلام دوست عزیز .راستش من اعدادم از 115 شروع میشد و با راهنمایی اقا حمید و دوستان از مدل فلزی تونستم تهیه کنم و امروز به دستم رسید و بعد از جای گذاری تفاوت اعداد سه گانه رو حس کردم که به 255 رسیده و اعداد سه گانه تقریبا به ایده عال نزدیکتر شده 255 650 و 760 .که فکر کنم خیلی بهتر از قبله.من از نیکو الکترونیک تهیه کردم و دونه ای 12800 قیمتشه و میتونید تهیه کنید .موفق باشید.البته اگر از این مدل استفاده شده باشه و نتیجه داده باشه .مارک نشنال هم بنظرم خوبه.دوستان حتما راهنمایی میکنن .بخصوص افرادی که تجربه این خرید رو دارن. @};-

با تشکر از توضیحت علی جان
@};- ~O) @};-

یکشنبه 18 بهمن1394 - 5:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

VMV1 نوشته است:
qasedak نوشته است:
سلام دوستان
کسی اینو از چره الکترونیک خریده ؟ واقعا اصلیه ؟
مهندس حمید به نظر شما ارزش خرید داره ؟
@};- ~O) @};-

سلام دوستان من یه موضوعی رو در مورد این ای سی ها بگم البته تا اونجا که من چنتا خریدم و تو اکثرشون مشاهده کردم ...
این شماره از ای سی پلاستیکی موجود در بازار اکثرا ریمارک هستن یعنی شماره هاشو عوض کردن حالا دلیلشو نمیدونم شاید این شماره خیلی کاربرد داره تو مدارات و اگه دقت کنین رو بعضیاشون شماره قبلی هنوز هم معلومه رو یکی از ای سی های من شماره 56 معلومه که 356 بوده کردن 357
و احتمالا بحث تقلبی بودن هم به همین موضوع بر میگرده و راه حلش هم اینه یه 357 فلزی بگیرین خودتونو راحت کنین خیلی خوب جواب میده من دارم استفاده میکنم راضی هستم.از نیکو گرفتم 12000
موفق باشین @};-

تشکر VMV1 عزیز
@};- ~O) @};-

یکشنبه 18 بهمن1394 - 5:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
qasedak نوشته است:
سلام دوستان
کسی اینو از چره الکترونیک خریده ؟ واقعا اصلیه ؟
مهندس حمید به نظر شما ارزش خرید داره ؟
@};- ~O) @};-

به اعتقاد بنده کلا این ایسی 357 رو دیگه از فروشگاه چهره نخرین! واقعا جای تاسف داره که این فروشگاه بیشترین اقسام این ایسی رو در حال حاضر داره در شرایطی که 1.5 سال پیش که من ازشون سوال کرده بودم حتی یک مدلش رو هم نداشتن! با این حال بیشترین درصد معیوب بودن و تقلبی بودن این آیسی طبق گزارشات گسترده دوستان مربوط به قطعه خریداری شده از همین فروشگاه چهره هست!!! حتی به انواع گران تری هم که میفروشن اعتباری نیست! واقعا نمیدونم این قطعات رو از چه سورسی دریافت میکنن که اینقدر غیر قابل اعتماد هست.

ممنون از راهنمایی شما استاد عزیز
@};- ~O) @};-

یکشنبه 18 بهمن1394 - 5:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام استاد

ببخشید می شه این میکرو رو روی مدار پروگرام کرد با کابل isp مشکلی که نداره

ممنون

یکشنبه 18 بهمن1394 - 7:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

عرض سلام و درود خدمت مهندس حمید عزیز و دوستان خوب فلزجو @};-

2 مشکل دارم
یکی برد کم دستگاهه ، تا حدی که با لوپ 45 بیرون از منزل یک فلز زنگ زده حدودا به اندازه خود لوپ رو بیشتر از 1 متر سنس نداشت ، که یه LF فلزی سفارش دادم امیدوارم حل بشه
مشکل بعدی با حذف آهنه
حتی روی حذف اهن 1 هم طلا رو FE نشون میده و روی آخرین درجه هم فلز و آهن رو non-fe نشون میده
واقعا موندم چی کارش کنم
لطفا راهنمایی کنین
@};- ~O) @};-

یکشنبه 18 بهمن1394 - 7:42pm
مدیر کل
مدیر کل

moj2006 نوشته است:
سلام استاد

ببخشید می شه این میکرو رو روی مدار پروگرام کرد با کابل isp مشکلی که نداره

ممنون

بله قبلا عرض کردیم این کار امکانپذیره. ولی توصیه نمیکنم چون سیمکشی مربوط به کانکتور ISP که باید در شرایط عادی کار مدار هم به میکرو متصل باشه ؛ نویز محسوسی در عملکرد مدار ایجاد میکنه.

یکشنبه 18 بهمن1394 - 7:43pm
مدیر کل
مدیر کل

qasedak نوشته است:
عرض سلام و درود خدمت مهندس حمید عزیز و دوستان خوب فلزجو @};-

2 مشکل دارم
یکی برد کم دستگاهه ، تا حدی که با لوپ 45 بیرون از منزل یک فلز زنگ زده حدودا به اندازه خود لوپ رو بیشتر از 1 متر سنس نداشت ، که یه LF فلزی سفارش دادم امیدوارم حل بشه
مشکل بعدی با حذف آهنه
حتی روی حذف اهن 1 هم طلا رو FE نشون میده و روی آخرین درجه هم فلز و آهن رو non-fe نشون میده
واقعا موندم چی کارش کنم
لطفا راهنمایی کنین
@};- ~O) @};-

خسته نباشین.
همیشه گفتیم برای فهم بهتر عملکرد مدارتون باید اعداد 3 گانه A , B , C و دیلی اتومات لوپ رو در شرایطی که هیچ فلزی نزدیک لوپ نیست بفرمایین.

یکشنبه 18 بهمن1394 - 7:46pm

سلام و خسته نباشید خدمت استاد حمید عزیز.
یه جایی رو خیلی وقته که داریم کاوش میکنیم از روی علایم تایید شده.
در عمق 8 متری با توجه به یه علامت تغییر مسیر دادیم و کار به شکل افقی پیش رفت.
کف اون کانال و که یه جور ماسه فشرده هست با لوپ 30 با فلزجو کاوش کردم.
یه جایی وسط کانال یه نقطه رو حفره نشون میده.یعنی تا منهای 50 هم میره.نزدیک دو سه بار هر بار یک ساعت با دقت دستگاه زدم که هر بار میتر منفی دقیقا همونجا داشتم.
با لوپهای مختلف هم امتحان کردم و نتیجه همون بود.
محض اطلاع بگم که ترکیب خاک اونجا زیر لوپ سنس میشه.
حتی وقتی لوپو میچسبونم زمین و میکشم رو اون نقطه باز میتر منفی میشه.
به نظرتون با توجه به لوپ من که 30 هست ،اگر فضای خالی در اون زیر باشه تا چه عمقی امکان داره باشه که اینطور سنس میشه.؟
چون شرایط کار کردن اون پایین سخته میخواییم بیهوده کار نشه.

یکشنبه 18 بهمن1394 - 8:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید ببخشید بازم با یه سوال مزاحمه وقتتون شدم من ماسفت و ترانزیستورهامو کلا با تستر چک کردم این سوال برام پیش اومد اعدادی که تستر نشون میده میخواستم بهترین ماسفت یا 170 رو رو مدار ببندم برا ماسفت vt از3.5تا4.8 ظرفیت از 830 پیکو تا914 وuf از 550 میلی ولت تا620 برا ترانزیستور هم از مجموع 5 تایی که چک کردم اعداد مربوطه متغیره میخاستم باتوجه به مدار جنابعالی این ارقام باید چطور باشه c-uf-vt هم برا ماسفت هم s170 بازم سپاس گزارم بابت همه زحماتتون

یکشنبه 18 بهمن1394 - 9:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1669 , 1670 , 1671 , 1672 , 1673 , 1674 , 1675 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 104 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure