انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 3:43am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1664 , 1665 , 1666 , 1667 , 1668 , 1669 , 1670 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
بعضی از دوستان گله داشتند که چرا فیلم دوم پخش نمیشه علتش نصب نرم افزار پلیر هستش که ساپورت نمیکنه
اینم نرم افزار محبوب که اکثر فلیمها رو با هر فرمتی پخش میکنه .ببخشید اینجا پست زدم ظاهرا کلا همه اینجا تشریف دارند :D

http://s6.picofile.com/file/8237046776/Setup.rar.html

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 15 بهمن1394 - 6:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
حمید نوشته است:
در خصوص وات مقاومتهای 390 اهم چند بار توضیح دادم. حداقلش باید 1 وات باشه ولی در صورت افزایش هر یک از دو تنظیم فرکانس یا عرض پالس و بخصوص هر دو ؛ فشار بیشتری به این دو مقاومت وارد میشه و باید 2 وات باشن. پس جوابدهی مقاومت 1 وات بستگی به این دو تنظیم هم داره. غیر این مساله دیگری نیست. مقاومت 3 وات هم طبیعتا قابل استفادست و مشکل حرارتی کمتری داره ولی میتونه باعث اندکی جذب نویز بیشتر بشه. در هر صورت وات این مقاومتها ارتباطی به مساله برد نداره.

ممنون مهندس @};-

پنج شنبه 15 بهمن1394 - 7:58pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
1426539 نوشته است:
hafez نوشته است:
نقل قول:
نباید شیلد دارش رو میگرفتی. باید نمونه ای رو پیدا کنی که هم سیمهاش افشان باشه هم اینکه شیلد نداشته باشه نه مسی نه آلومینیومی

مگه کت با سیم افشان هم داریم ؟
خخخخخخ

بله عزیزم داریم. تابستان رفته بودم یزد دو مدل افشانش پیدا کردم از شانس کچلم هر دو مدلش شیلد داشت

سلام دوست عزیز برای همه چیز راهی هست به جز مرگ
شما یک تیغ بنداز به آرامی سیم ها را در بیار بعدش از وارنیش های حرارتی سایز مناسب به جای پوسته می توانی استفاده کنید
حتی می توانید سیم ها را با یک تکه شاخه دورش بتابانی و بکشی که رشته ها صاف بشه و سپس کنار هم بگزار و چسب بزن و درآخر داخل وارنیش بزار و حرارت بده و حالش را ببر

پنج شنبه 15 بهمن1394 - 8:25pm

سلام
ال سی دی 2*16 سایز کوچیکتر از اینی که داریم (8*3.5) تو بازار پیدا میشه؟

پنج شنبه 15 بهمن1394 - 10:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

seid reza نوشته است:
سلام

آره .....

پیوست:
14546121295011654999113.jpg

باز از این کوچکتر هم هست

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 15 بهمن1394 - 10:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس حمید سلام مستحضرید کابل استریو مارک مکس که فرمودین گیر نمیاد بقیه کابلها هم که جنس خوب نیستن تنها چیزی که هست کابل rg59 هستش که من هرچی گشتم بدون فویلشو نتونستم پیدا کنم مهندس راهی واسه اینکه شیلد لوپ رو به شیلد مدار وصل کنیم هست منظورم استفاده از سیمهای افشان بسیار باریک در کنار rg59 یعنی کابل یرای سیمهای لوپ و سیم افشان باریک مستقیم از کانکتور به شیلد مدار ایا امکان پذیره اگه نیست پس چیکار میشه کرد که از شیلد لوپ بشه استفاده کرد مهندس کابل با کیفیت استریو گیر نمیاد چه باید کرد

پنج شنبه 15 بهمن1394 - 11:16pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
Amir.s.m نوشته است:
seid reza نوشته است:
سلام

آره .....

پیوست:
14546121295011654999113.jpg

باز از این کوچکتر هم هست

اگر دوستان برای چیدمان قطعات و مدار سلیقه داشته باشن ، فلزجو را میتوان توی جعبه های کوچک جا داد . اما متاسفانه اکثر دوستان این زحمت رو متحمل نشدن و گذاشتن توی باکسهایی با چندین برابر حجم لازم .
حالا شما هی زور بزنید کوچکتر بشه ، بعضیهای دیگر ، هی زور بزنن که باکس و ال سی دی بزرگتر بشه و اگر امکان داشت گرافیکی . متوسط نداریم
با این LCD اگه مونتاژ کنم ، دیگه میترسم که بیفته گم بشه :(

لا اله الا هو

پنج شنبه 15 بهمن1394 - 11:29pm
مدیر کل
مدیر کل

shahab58 نوشته است:
مهندس حمید سلام مستحضرید کابل استریو مارک مکس که فرمودین گیر نمیاد بقیه کابلها هم که جنس خوب نیستن تنها چیزی که هست کابل rg59 هستش که من هرچی گشتم بدون فویلشو نتونستم پیدا کنم مهندس راهی واسه اینکه شیلد لوپ رو به شیلد مدار وصل کنیم هست منظورم استفاده از سیمهای افشان بسیار باریک در کنار rg59 یعنی کابل یرای سیمهای لوپ و سیم افشان باریک مستقیم از کانکتور به شیلد مدار ایا امکان پذیره اگه نیست پس چیکار میشه کرد که از شیلد لوپ بشه استفاده کرد مهندس کابل با کیفیت استریو گیر نمیاد چه باید کرد

کابل مکس چیزی بود که دوستان تست کرده بودن و جواب خوبی گرفته بودن. ولی در حال حاضر بهترین کابلی که من میتونم توصیه کنم همون RG-59 هست. اگر بگردین نوع بدون فویلش هم گیر میاد. ولی الزاما وجود فویل دلیل بر ناکارامدی کابل نیست! باید تست کنین.
در خصوص اتصال شیلد هم اولا که ضروری نیست. در ثانی میتونین از شیلد خود کابل RG-59 که به نقطه لوپ1 متصل میشه بعنوان شیلد لوپ استفاده کنین.

پنج شنبه 15 بهمن1394 - 11:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درجواب دوستان راجب لوپ با كابل شبکه؛به نظرم چون قطر كابل رابط از سیم ذوج ها بهم تابيده بيشتره شدت جريان براحتي و بهتره به لوپ انتقال ميده و میدان بزرگتري داريم؛ولي اين سوال برام جواب نداره اينه که سطح مقطع سيم نازکتر باشه مقاومت بيشتر ميشه اما اين با لوپ دستگاه جور در نمياد

جمعه 15 بهمن1394 - 12:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ada نوشته است:
درجواب دوستان راجب لوپ با كابل شبکه؛به نظرم چون قطر كابل رابط از سیم ذوج ها بهم تابيده بيشتره شدت جريان براحتي و بهتره به لوپ انتقال ميده و میدان بزرگتري داريم؛ولي اين سوال برام جواب نداره اينه که سطح مقطع سيم نازکتر باشه مقاومت بيشتر ميشه اما اين با لوپ دستگاه جور در نمياد

من یه تجربه از خودم براتون بگم
برای انتقال یه سبگنال مخابراتی با سبم کت 5مجبور شدیم مسافت طولانی رو با این سیم تا محل انتقال بیاریم
ولی چون مسافت طولانی شد این سیم جواب نداد و ما افت سیگنال زیادی داشتیم
یه ادم خیلز با تجربه اومد و دو رشته سیم معمولی افشان رو به هم تابوند ودر عین تعجب دیدیم که سیگنال به راحتی در مقصد دریافت شد.هرچی دلیلش رو پرسیدیم ایشون جوابی نداد
حالا که به ساختار سیم کت6 نگاه میکنم میبینم که این سیم هم جفت جفت به هم تابونده شده وشاید سیگنال ما به داحتی در مقصد دریافت میشه
ولی راجع به میدانی که تولید میکنه توضیحی ندارم

جمعه 15 بهمن1394 - 1:00am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1664 , 1665 , 1666 , 1667 , 1668 , 1669 , 1670 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: labridgedjamel و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure