انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 7:02am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1485 , 1486 , 1487 , 1488 , 1489 , 1490 , 1491 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haamed نوشته است:
1426539 نوشته است:
دوست عزيز نگفتم 47 کیلو گفتم 4،6 کیلو. دوتا مقاومت 47 اهمی توی مدار هست که یکیش کنار آی سی اتمگا هست یکیش هم نزدیک قسمت خرجی صوت. که این دوستمون هر دوشو اشتباه 4،6 کیلو گذاشته. مقاومت زرز آبی زرد طلایی قهوه ای میشه 4،6 کیلو

دوست گرامي از نكته سنجي و ريز بيني شما متشكرم اما حقير ناشي هستم و اين اولين مدار عمرم ميباشد،لطفا در مورد تار مو كه فكر كنم منظورتان ترك نازك باشد هم توضيح دهيد.

جناب haamed مقدار مقاومتهای شما درست هستن دوست عزیزمون در این مورد دارن اشتباه محاسبه میکنن که برای هر کسی هم ممکنه در شرایطی پیش بیاد و منظور ایشون از تار مو هم کیفیت بالای عکستون بود که یه تار موقشنگ روش معلومه :D

شنبه 7 آذر1394 - 3:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: آزربايجان جنوبي
1426539 نوشته است:
آقا شرمنده من اشتباه کردم. یه لحظه قاتی کردم. همون 46.4 درسته.

خواهش ميكنم بزرگوار @};-
mhak نوشته است:
جناب haamed مقدار مقاومتهای شما درست هستن دوست عزیزمون در این مورد دارن اشتباه محاسبه میکنن که برای هر کسی هم ممکنه در شرایطی پیش بیاد و منظور ایشون از تار مو هم کیفیت بالای عکستون بود که یه تار موقشنگ روش معلومه :D

فشار زندگي يعني همين،در مورد ايشان بر محاسباتشان اثر ميگذارد و در مورد بنده بر تار مو كه كچلم كرده مخصوصا اين مدار! :D

شنبه 7 آذر1394 - 3:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mhak نوشته است:
جناب haamed عزیز این اشکال یا از فیوزبیتهاست یا از اتصالات ال سی دی تا میکرو .یه نقطه ی مشکوک توی عکستون بود علامت زدم چک کنین البته با مولتی متر در حالت تست اتصالی تمام اتصالات تا پایه های خود میکرو رو تست کنین حواستون باشه تا خود میکرو نه کانکتور

اگر برايتان مقدور است در مورد تست اتصالي تمام اتصالات تا پايه هاي خود ميكرو كمي توضيح دهيد.
مگر فيوزبيت ها به ترتيب F7 /D1/FC نبايد باشند؟جالب است برعكس بسياري از دوستان بنده تا حالا اصلا مشكلي با پروگرمر و پروگرم كردن ميكرو نداشتم و آخرين بار هم بعد از ERASE كردن ميكرو ورژن 3.05 را با فيوزبيت هاي مذكور رايت كردم.

شنبه 7 آذر1394 - 4:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره بخدا.وقتی میری بازار یه کاپشن برا بچه ات بخری میگن دویست هزار تومن دیگه مقاومت که سحله دست چپ و راستت هم قاطی میکنی ~X(

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

شنبه 7 آذر1394 - 4:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

saw نوشته است:
عکس 357.

دوست عزیز ایسی پایینیت اصله بالایی تقلبی.
دقت کنی تو پایینی AC نوشته ولی بالایی ننوشته و نوع دایره هاشون هم کنار پایه 1 فرق داره و این نشون میده هرکدوم از یه شرکت جداگانه ساخته شده.

شنبه 7 آذر1394 - 4:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقای haamed عزیز یه چیزی تو عکس مدارتون توجه منو جلب کرده شما بجای خازنهای تانتالیوم 100میکرو فاراد از خازنهای الکترولیت استفاده کردید درسته یا من اشتباه میبینم؟؟؟
این موضوع اشکالی نداره؟؟؟

شنبه 7 آذر1394 - 5:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به همگی. دوستان میدونین چرا همش اذیت میشین تو ساخت و نتیجه گیری مدارشکست میخورین چون همه فقط کار خودشون انجام میدن به حرف دیگران و این صفحات توجهی ندارن. برادرمن 9ماه دارم میگم پایا الکترونیک داره قیمتشم ارزونه جنسشم اصله نیازی به فلزی و رنگش سفیدو فلان و بسان نیست برید پایا خرید کنید.3500دونه ای. جنس اصل.امجد که وارد میشی سر میبرن. هویه 8 تومنی 25 تومن قالب میکنن. چهره الکترونیک قطعاتش همه تقلبی دوستان من خودم بچه شهرستانم.سعی کنید از پایا تهیه کنید چون هم قطعاتشون جوره هم اصل و کسی هم ازت نمیپرسه واسه فلزیاب میخوای؟..... :D

شنبه 7 آذر1394 - 5:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
stkmelodi_20 نوشته است:
سلام به همگی. دوستان میدونین چرا همش اذیت میشین تو ساخت و نتیجه گیری مدارشکست میخورین چون همه فقط کار خودشون انجام میدن به حرف دیگران و این صفحات توجهی ندارن. برادرمن 9ماه دارم میگم پایا الکترونیک داره قیمتشم ارزونه جنسشم اصله نیازی به فلزی و رنگش سفیدو فلان و بسان نیست برید پایا خرید کنید.3500دونه ای. جنس اصل.امجد که وارد میشی سر میبرن. هویه 8 تومنی 25 تومن قالب میکنن. چهره الکترونیک قطعاتش همه تقلبی دوستان من خودم بچه شهرستانم.سعی کنید از پایا تهیه کنید چون هم قطعاتشون جوره هم اصل و کسی هم ازت نمیپرسه واسه فلزیاب میخوای؟..... :D

با شما موافقم
ولی یکبار خرید اینترنتی ازشون کردم دو ساعت هی من را پاس می دادند به هم که مجبور شدم با رئیس شان صحبت کنم انگار هزار نفر توش کار می کردند
بهترین خرید از پایا تلفنی است نه اینترنتی :-BD

شنبه 7 آذر1394 - 6:12pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
دوستان لطف کنید ، هر فروشگاهی که جنس اصل داره معرفی کنید که دیگران نیز خرید کنند . نگران کمبود نباشید ، اگر فروشنده قصد داشته باشه ، مثل آب خوردن جنس اصل سفارش میده . جنس اصل در کشورهای خارجی وجود دارد و مانعی برای ورود وجود نداره . حتی براحتی جنس اصل رو میتونن قاچ کنن اینور
و همچنین لطف کنید هر فروشگاهی جنس بدل میده دست مشتری ، همینجا خبر بدید که بقیه هم ضرر نکنن . حتی اگر یکبار جنس بدل دیدید فورا خبر بدید که در لیست تحریم فلزجو قرار بگیره .
توجه داشته باشید که بعضی فروشگاهها هم هستند که نیمه مرد هستند :-? و از میون چند قطعه ، نصفشو اصل میدن و بقیه رو بدل . یعنی میری 4 تا آیسی میخری ، 3 تاشو بدل میدن ، یکی رو اصل . خودشون میدونن که برای چی میخواید و اینم میدونن که با اون یکی کارتون راه میفته و چیزی نمیگید . اما شما سکوت نکنید و چیزی بگید که اون نیمه نامرداش هم مشخص بشن .
تحریمها همچنان پابرجاست و تا ارائه کردن آیسی اصل، لغو نخواهد شد . ما هم میتوانیم :-w این همه فروشگاه هست ، شما نه یکی دیگه

لا اله الا هو

آخرین بار توسط سنه دژ در شنبه 7 آذر1394 - 6:26pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 7 آذر1394 - 6:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

امیر حداد نوشته است:
آقای haamed عزیز یه چیزی تو عکس مدارتون توجه منو جلب کرده شما بجای خازنهای تانتالیوم 100میکرو فاراد از خازنهای الکترولیت استفاده کردید درسته یا من اشتباه میبینم؟؟؟
این موضوع اشکالی نداره؟؟؟

بله درست ديده ايد دوست گرامي از روي اجبار اينها را گذاشتم چون تانتاليوم پيدا نكردم! با جناب حميد مشورت كردم ايشان فرمودند تا حدودي كيفيت كار پايين ميايد ولي نه تا حدي كه به درد نخورد.

شنبه 7 آذر1394 - 6:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1485 , 1486 , 1487 , 1488 , 1489 , 1490 , 1491 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 196 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure