انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 4:50am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1479 , 1480 , 1481 , 1482 , 1483 , 1484 , 1485 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت همه بچه های انجمن بخصوص استاد حمید عزیز
بچه ها امروز داشتم توی خیابون قدم میزدم از اونجایم که دستگاهم درست کار نمیکرد کلافه بودم که یهویی چشمم به یه فروشگاه افتاد که مدارات الکترونیکی طراحی و درست میکرد رفتم داخل مغازه و یه پیرمرد نشسته بود معلومم بود از مهندسای قدیمیه از ای سی lf 357 خواستم یکمی فکر کرد و گفت من 5 سال پیش برای اداره برق پروژه کار کردم که از اون موقعه باید چند تایی داشته باشم نیم ساعت دنبالش گشت و تو قطعات قدیمی مغازه پیدا کرد و باور نمیکنیین با هر چارتاشم دستگاهم به خوبی کار میکنه . پیره مرده میگفت اون موقع هم چون پروژه صنعتی کار میکردیم اصلشو گرفتم.و من هرکدومشو ازش 6 تومن گرفتم جالبتر اینکه عین ای سی چهره الکترونیک اما نوشته هاش بیشتر رنگ طوسی داره تا سفید من عکسم براتون میزارم شاید به درد بخوره موقع خرید دقت کنیین . باور کنین از روی نوشته هم میشه فهمید که اصله یا چاپ شده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 5 آذر1394 - 6:23pm

بچه ها بلعخره تونستم یه عکس خوب براتون بزارم فقط دقت کنیین که حتی علامت ای سی هم فرق میکنه تو ای سی اصلی جلوی m چهار عدد نوشته شده ولی بر خلاف ای سی چهره که 17 تومن گرفتن و به ما انداختن دو تا عدد نوشته شده

پنج شنبه 5 آذر1394 - 6:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مرسی میثم جان
اونی که ای سی رو زده می تونست جلوی m هم 4 تا عدد به جای 2 تا عدد هم بزاره.

پنج شنبه 5 آذر1394 - 7:34pm

mohammad22 نوشته است:
مرسی میثم جان
اونی که ای سی رو زده می تونست جلوی m هم 4 تا عدد به جای 2 تا عدد هم بزاره.

البته همینطوریه که میفرمایین ولی در حال حاضر اونی که دوتا عدد جلوم m نوشته شده قلابیه من اگه همین موضوع کوچیکو میدونستم 35 تومن ضرر نمیکردم به هر حال هدفم کمک کردنه که بچه های سایت کلاه سرشون نره مدار من با هر چهارتا هم خوب خوب کار میکنه واقعا ای سی اصل یه چیزه دیگست

پنج شنبه 5 آذر1394 - 8:13pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان مجددا تصویر نوع اصلی و تقلبی LF357 که بنده در اختیار دارم رو براتون میذارم!
پیوست:
LF357N.jpg

نمونه سمت راست اصلی هست و بخوبی کار میکنه اما نمونه سمت چپ کاملا تقلبی و انگار آپ امپ دیگری هست که کارکردش کلا فرق داره و شکل موجش هیچ شباهتی به نوع اصلی نداره. با این حال کویل ارور هم نمیده و فقط اعداد 3 گانه با نوع اصلی تفاوت زیادی دارن. لذا ملاحظه میکنین که هم نوع اصلی و هم تقلبی انواع و اشکال متنوعی دارن! :D

پنج شنبه 5 آذر1394 - 8:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

meisam121 نوشته است:
بچه ها بلعخره تونستم یه عکس خوب براتون بزارم فقط دقت کنیین که حتی علامت ای سی هم فرق میکنه تو ای سی اصلی جلوی m چهار عدد نوشته شده ولی بر خلاف ای سی چهره که 17 تومن گرفتن و به ما انداختن دو تا عدد نوشته شده

تشکر دوست عزیز معلومه آدم خوش شانسی هستیا
بله طبق گفته شما از چاپ همه چیز مشخصه :D
ممنون از اطلاع رسانیت @};-

آن‌کس که نداند و نداند که نداند// در جهل مرکب ابدالدهر بماند

پنج شنبه 5 آذر1394 - 9:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به خدمت دوستان و آقای مهندس حمید استادمن هم همان آی سی رو ازپاساژ توکل 7000 تومان
خریده وبه چهره الکترونیک رفتمکه به اصطلاح اصلیشو بخرم، آقا دیه دونه دادند به قیمت17000 ت من هم
نمونه خرید خودم را دادم بهش و گفتم که اصلی کدومه یارو گفت هردوتا اصله ولی فروشنده به قیمت خرید قبلی
به شما داده ، گفت ازکی خریدی ؟ امتحان کن اگه جواب داد به من بگو :D

پنج شنبه 5 آذر1394 - 9:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام میشه اگه کسی میدونه این اپ امپ کجا ها درمدارات قدیمی استفاده میشده بگه شاید بتونیم اون مداراتو گیر بیاریم

برای تهیه قاب لوپ ولوپ ودسته تلسکوپی به لینک زیر مراجعه نمایید
https://t.me/joinchat/EbJXtUMD3cUynlOqO2J6yw

پنج شنبه 5 آذر1394 - 9:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من ازاین نوع ای سی استفاده میکنم جواب داده

برای تهیه قاب لوپ ولوپ ودسته تلسکوپی به لینک زیر مراجعه نمایید
https://t.me/joinchat/EbJXtUMD3cUynlOqO2J6yw

پنج شنبه 5 آذر1394 - 10:37pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
خیلی خوبه
این اصل نظامیه . دوستان دقت کنید ، آیسیهای نظامی لبه شون اینطوریه
آیسیهای سرامیکی ظاهرا مثل پلاستیکی هستند اما بدنه ی سخت و محکمی دارند و رنگشون کاملا سیاه نیست . برای تشخیص سرامیکی ، جنس بدنه رو با دندان ضربه بزنید :D باید مثل سنگ صدا بده و به رنگ و لعاب توجه نکنید .
و نکته ی دیگر اینکه ، بعضی از آیسیهای تقلبی اینقدر هم بد نیستند و کویل ارور هم نمیدن . به حساب اینکه ظاهرا مشکلی نیست ، اونا رو با اصل اشتباه نگیرید .
اکثر دوستان چون اسکوپ ندارند ، ناچارا ، همه ی آیسیهایی که دارند را یکی یکی تست میکنن و بهترینشون رو میزارن رو مدار . در حالی که شاید اون یکی هم اصل نباشه و فقط از بقیه بهتر باشه .
برای اثبات اصل بودنش باید شکل موجش رو ببینید یا اینکه میزان بردش را با تستهای دیگر دوستان بسنجید که کمتر نباشه و تفکیک درستی در اعداد پائین داشته باشه .

لا اله الا هو

پنج شنبه 5 آذر1394 - 10:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1479 , 1480 , 1481 , 1482 , 1483 , 1484 , 1485 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 234 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure