انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 2:10pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1394 , 1395 , 1396 , 1397 , 1398 , 1399 , 1400 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

sina45563 نوشته است:
سلام به دوستان ومهندس حمید عزیز
دوستان من یه مشکل توتست خارج از منزل برام پیش اومد واینکه یه سنگ روسنس میکرد البته صخره بود ولی اگه سنگ اهن هم باشه مگه باید سنس بشه ،ودیگه اینکه توی زمین باغ چند جا سنس داشتم ولی بعد کندن دیگه سنس نمیشد وهر فرکانس ودیلی و....تنظیمی کردم حذف نمیشد والبته اینا توی دامنه کوه بود .وروی خود محل هم اگه بالانس میکردم که کلا اگه چیزی هم بود حذف میشد .
دوستان اگه کسی به این مسائل برخورده وراه چاره بلده راهنمایی کنه .
ممنون از لطف همه عزیزان.

با سلام
هیچ سیستم پالسی ای نیست که دلمون بخواد قدرتمند هم باشه !!! و انتظار هم داشته باشیم با اون قدرتمندی سنگهای آهن رو نزنه ! تازه سیستم شما دست ساز و قلب دستگاه شما هم دستساز و ممکنه با استاندارد مورد نیاز مدارتون هم فاصله داشته باشه ، که با توجه به نوع سیم و جنس و تکنولوژی ساخت لوپ مطمئناً تفاوتهای زیادی با لوپ های شرکتی خواهد داشت و همین تفاوت کیفیت هست که لوپهای شرکتی مخصوصاً لوپ مونوی جی پی رو متمایز با لوپ های دستساز دوستان این بخش میکنه . یادتون باشه سنسور اصلی دستگاه شما لوپ هست و هرچقدر دقت بیشتر و کیفیت برتری داشته باشه به نفع اپراتوری شماست . @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 20 مهر1394 - 9:36am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

یه سوال از حمید آقا دارم امیدوارم ازم ناراحت نشن بدون قصد و غرض خاصی میپرسم
ميشه خودشون بین ردياب و فلزیاب، که طراح و سازنده هردو شون خود حمید آقا هستن بگن کدوم یکی رو بیشتر قبول دارن و راضی ترن ازش گذشته از اینکه سیستم ردياب و فلزیاب کاملا متفاوته منظور من کیفیت و کارا بودن کدوم یکیشون حمید آقا رو بیشتر راضی کرده و کدوم یکی کاراتر و ضروریتره (من به چه روشی سرعتم بالاتر و اطمینان از سنس هدف واقعی بیشتر ميشه) مثلا
1_ ردیابی. 2 _ استفاده از مکمل موبایلی . 3 _ استفاده از فلزیاب با لوپ شصت بعد یک بعد دو البته کلی نوشتم.
اصول کار کامل یک اپراتور حرفه ای با وسایل سایت خودمون فعلا همينطوره درسته يانه لطفا توضیح اگه امکانش هست.
در ضمن من از ردياب راضيم مکمل ندارم فلزیابم ميخوام تهیه کنم اگه دستم بازتر بشه.

دوشنبه 20 مهر1394 - 11:27am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

از دو دوست عزیز جناب روت و ساسان تشکر میکنم بابت پاسختون و عکس ها @};-
فقط یه سوال دیگه جناب روت این lf157 که گذاشتین با پیشوند mac هست آیا خود lf157 هم پیدا میشه بدون این پیشوند؟

آن‌کس که نداند و نداند که نداند// در جهل مرکب ابدالدهر بماند

دوشنبه 20 مهر1394 - 11:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
shadabad نوشته است:
از دو دوست عزیز جناب روت و ساسان تشکر میکنم بابت پاسختون و عکس ها @};-
فقط یه سوال دیگه جناب روت این lf157 که گذاشتین با پیشوند mac هست آیا خود lf157 هم پیدا میشه بدون این پیشوند؟

BALE HAST
AZ LF155 TA LF157 TO AX HAST
YE NO DIGAM HAST 057H KE SABZE VA KAMELAN NEZAMIE !VA 650DOLARE
KE AZ MANFIE 75 TA 160DARAJE TAHAMOL DARE

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

قسمت !

دوشنبه 20 مهر1394 - 1:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

DAR ZEMN MAC157 YA LF257 HICH FARGHI NADARE !
MEDARE MOHANDES HAMIDE AZIZ HOSHMANDANE TARAHI SHODE ! VA HATA LF156 HAM MISHE BAST
AGAR MICRO NEZAMI PIDA KONID ,AZ LORANZAM BEHTARE !

قسمت !

دوشنبه 20 مهر1394 - 1:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

جناب روت تشکر از لطفت
منظورت از میکرو نظامی atmega328 هست؟

دوشنبه 20 مهر1394 - 1:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shadabad نوشته است:
جناب روت تشکر از لطفت
منظورت از میکرو نظامی atmega328 هست؟

MICRO SERAMIKI !
2, 7812 RO HAM AMPER BALA BEZARID
VA YE CHOK HAM BARAYE RAFE NOIZHAYE FERCANC BALA RO KHOROJIE IC7812 BEZARID
MITONID BIRONE MEDAR TAGHZIEH RO DOROST KONID !
CHOK RO AZ MINBORD DAR BIADRID ! KENARE CPU 4TA HAST ! VA BATRI HAM AZ 5SELOLE 4AMPERI ! KE BA YEK BAR SHARJ 1 HAFTE MISHE KAR KARD !

قسمت !

دوشنبه 20 مهر1394 - 2:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
:-s مهندس 3 روز هیچ خبری ازش نیست :-\
امیدوارم هرجا که هستین موفق باشید @};-

دوشنبه 20 مهر1394 - 2:23pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

maka171 نوشته است:
یه سوال از حمید آقا دارم امیدوارم ازم ناراحت نشن بدون قصد و غرض خاصی میپرسم
ميشه خودشون بین ردياب و فلزیاب، که طراح و سازنده هردو شون خود حمید آقا هستن بگن کدوم یکی رو بیشتر قبول دارن و راضی ترن ازش گذشته از اینکه سیستم ردياب و فلزیاب کاملا متفاوته منظور من کیفیت و کارا بودن کدوم یکیشون حمید آقا رو بیشتر راضی کرده و کدوم یکی کاراتر و ضروریتره (من به چه روشی سرعتم بالاتر و اطمینان از سنس هدف واقعی بیشتر ميشه) مثلا
1_ ردیابی. 2 _ استفاده از مکمل موبایلی . 3 _ استفاده از فلزیاب با لوپ شصت بعد یک بعد دو البته کلی نوشتم.
اصول کار کامل یک اپراتور حرفه ای با وسایل سایت خودمون فعلا همينطوره درسته يانه لطفا توضیح اگه امکانش هست.
در ضمن من از ردياب راضيم مکمل ندارم فلزیابم ميخوام تهیه کنم اگه دستم بازتر بشه.

خواهش میکنم. البته فکر نمیکنم سوال شما جایی برای ناراحت شدن داشته باشه! :D
در مقام مقایسه اگر کیفیت فنی طراحی دستگاهها مد نظر باشه از نظر من تفاوت زیادی وجود نداره. ردیاب 35 با اون دقتی که قرار بود طراحی بشه شد و از نتیجه الکترونیکی کاملا راضی بودم و هستم. اما فلزیاب به واسطه داشتن سنس الکترونیکی چندین برابر کار برد و البته باز هم از نظر نتیجه نهایی بسیار راضی هستم. بخصوص در مقایسه با مدارات زیادی که قبلا ساختم یا دیدم.
اما اینکه کلا ردیاب بهتره یا فلزیاب بنظر من سوال درستی نیست. چون دو سیستم کاملا متفاوت با کارایی و کاربرد متفاوت هستن. ردیاب جای حرف و حدیث خیلی بیشتری داره چون خطاهاش بیشتره و بعضیا هم ممکنه کلا نتونن باهاش کار کنن. پس ردیاب وسیله ای همگانی نیست! اما فلزیاب رو اکثریت میتونن به خوبی استفاده کنن.
کاوش در یک منطقه وسیع هم مشخصا باید با ردیاب شروع بشه و پس از پیدا کردن نقاطی مشکوک میشه از فلزیاب کمک گرفت. در خصوص انتخاب سایز لوپ هم اگر به دنبال اهداف خیلی کوچک نباشیم طبیعتا اولویت ابتدا با استفاده از لوپ های بزرگتر هست و سپس برای تعیین نقطه دقیق تر و یا حتی تخمین عمق اگر لازم باشه میشه از لوپ کوچک هم کمک گرفت. لوپ کوچک همینطور در برخی شرایط خاص مثل داخل گودال یا تونل و امثالهم هم کاربرد داره وگرنه الزامی نیست.

دوشنبه 20 مهر1394 - 2:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

تشکر جناب روت @};-

دوشنبه 20 مهر1394 - 2:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1394 , 1395 , 1396 , 1397 , 1398 , 1399 , 1400 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 162 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure