انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 7:40pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1295 , 1296 , 1297 , 1298 , 1299 , 1300 , 1301 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

سلام و درود و خسته نباشید اقا حمید نمیدونم پیام من رو میخونید اگر خوندید لطفا کمک کنید من فایل pcb رو نیاز دارم که بدم برام چاپ کنن بدلیل نبود استاد تقاضا دارم اگر شما که این برد رو طراحی کردید و دارید فایل pcb رو بزارید من منتظر جوابم خدا شاهده هزر ده دقیقه میام چک میکنم نت ترو قران ما رو هم راه بنداز

سه شنبه 10 شهریور1394 - 8:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام بنده دستگاه رو تهیه کردم خیلی عالیه میخاستم ببینم از 300 هر بار روشن میکنم کم میشه و 0 شد باید چی کار بکنیم :-s

سه شنبه 10 شهریور1394 - 8:57pm
مدیر کل
مدیر کل

aryan_CSP نوشته است:
سلام و درود و خسته نباشید اقا حمید نمیدونم پیام من رو میخونید اگر خوندید لطفا کمک کنید من فایل pcb رو نیاز دارم که بدم برام چاپ کنن بدلیل نبود استاد تقاضا دارم اگر شما که این برد رو طراحی کردید و دارید فایل pcb رو بزارید من منتظر جوابم خدا شاهده هزر ده دقیقه میام چک میکنم نت ترو قران ما رو هم راه بنداز

قبلا عرض کردم بنده فایل پی سی بی رو به دلایل مشخصی نمیتونم بذارم. خواهشا اصرار نکنین. شما هم مثل دهها دوستی که با روش اطو فیبر رو زدن میتونین اقدام کنین یا به دوست دیگری بگین براتون فیبر رو در بیارن.

سه شنبه 10 شهریور1394 - 9:01pm
مدیر کل
مدیر کل

arash111 نوشته است:
با سلام بنده دستگاه رو تهیه کردم خیلی عالیه میخاستم ببینم از 300 هر بار روشن میکنم کم میشه و 0 شد باید چی کار بکنیم :-s

شما جوری میگین تهیه کردین انگار این دستگاه فروشی بوده! بهرحال چه ساخته باشین چه از دوست دیگری گرفته باشین باید پس از پایان 300 بار استفاده ؛ خودتون میکرو رو با فیوز بیت ریست تنظیمات پروگرام کنین. همونطوریکه مفصلا در فایل راهنما توضیح داده شده.

سه شنبه 10 شهریور1394 - 9:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام.دوستان عزیز کسی تاحالا کابلrg62را تست کرده اهمش93هست اگه همه جا پیدا بشه

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 10 شهریور1394 - 9:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمیدخسته نباشید :x
من 10عدد باطری لبتاب رو 2تا 2تا موازی کردم و در نهایت 5 سلول دوبل رو با هم سری کردم که میشه 18.5 ولت .
قدرت باطری ها 2.2 آمپر هست و دوبلش میشه 4.4 آمپر
میخواستم ببینم اگه بخوام بدون مدار و بالانسر شارژش کنم ، ولتاژ لگوله شده چند ولت بهش بدم
و چه مقاومتی باهاش سری کنم که خطری نداشته باشه و خوب شارژ شه .
از توجهتون سپاسگذارم @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

سه شنبه 10 شهریور1394 - 9:45pm

ممنون و سپاسگذارم لطف کردین مهندس .

سه شنبه 10 شهریور1394 - 10:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRIB
یاسین نوشته است:
اقا حمید ای سایت رو دیدم که انگار میشه کاری کرد ، خواهشا یه توضیحی بفرمایید.
http://www.ermicro.com/blog/?p=2348

کسی اتصال مستقیم میکرو پروگرامر به دستگاه رو انجام نداده؟؟؟ :-?

سه شنبه 10 شهریور1394 - 10:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همگی.مهندس حمید من امروز کلا کاوش بودم با لوپ یک متری که تازگی ساختم با ظرفیت 345 میکرو هانری اما دو عدد اول من کمی بالاست ودیلی اتو لوپ 16 هست به نظرتون تفیک رو میتونه ایدال نشون بده..واینکه رو زمین تونستم تا حساسیت 20 کار کنم بدون سرو صدا البته پهنای پالس رو 200 هست که تاثیر میزاره کلا میشه رو تفکیک لوپ یک متری حساب باز کرد واینکه یک جایی رو با حجم یک متری سنس داشتم که مرز بین صدای زیر وبم بود اگه از 20 سانت فاصله لوپ با زمین کمتر میکردم صدای بم فعال میشد اما اعدد میتر زیاد بالا نبود از 10 تا 15 بیشتر نمیشد :-? میشه راهنمایی کنین. 355.729.805 @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 10 شهریور1394 - 11:08pm

حمید نوشته است:
mehrad4 نوشته است:
سلام
مهندس حميد عزيز اگه سوالام خيلى ابتدايى يا پيش پا افتادست ببخشيد و اگر مزاحم وقتتون نيستم يه گوشه چشمى كمكم كنيد.
مدار فلزجو رو عينأ حالتى كه فرمودين مونتاژ كردم با رعايت كوچكترين جزئيات!
قبلأ delay متغير از يك لوپ داشتم، ماسفت رو عوض كردم و الان هر لوپى رو وصل ميكنم delay 6 ميزنه
اين طبيعيه يا نبايد چنين باشه؟
تو دو سر لوپ هم ميشه پالس رو حس كرد كه يه ولتاژي با بازه زمانى شايد ٠.٥ ثانيه قطع و وصل ميشه و دستو ميلرزونه!

خواهش میکنم.
دیلی متغیر اگر از نویز شدید در محیط نباشه معمولا با کمی بالا و پایین کردن پهنای پالس برطرف میشه.
اما دیلی 6 نشون میده مدار درست کار نمیکنه و این میتونه از درست پروگرام نکردن میکرو باشه. پهنای پالس ارسالی به لوپ هم در حد چند صد میکروثانیه هست و اصلا به نیم ثانیه ارتباطی نداره! همین بیشتر مشخص میکنه که احتمالا تنظیم فیوز بیتهای میکرو صحیح نیست.

خيلى خيلى ممنونم مهندس جان
در اسرع وقت نتيجه رو عرض ميكنم خدمتتون

سه شنبه 10 شهریور1394 - 11:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1295 , 1296 , 1297 , 1298 , 1299 , 1300 , 1301 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 117 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure