انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 11:12pm

پاسخ به موضوع  [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1294 , 1295 , 1296 , 1297 , 1298 , 1299 , 1300 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

سلام اقا حمید لطفا به بنده هم کمک کنید خدا میدونه تو جایی که ما هستیم از اتو برا کت و شلوارشون هم درست بلد نیستن چه برسه یکی رو پیدا کنم تمیز با اتو بتونه مدار منو چاپ کنه ازتون خواهش میکنم اگر کسی از دوستان هم فایل pcb تو برنامه رو داره بده من بفرستم اصفهان برام چاپ کنن بفرستن بخدا ثواب داره

سه شنبه 10 شهریور1394 - 5:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
استاد حمید بنده برد دوم رو هم مونتاژکردم ولی متاسفانه در تفکیک هنوز مشکل دارم یعنی دقیقا بلعکس عمل میکنه اصلا تا درجه 30 هم حذف اهن ندارم و در بعضی مواقع با ارزش رو به جای اهن حذف میکنه دیگه کلافه شدم به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه لطفا کمک کنید ^:)^

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

سه شنبه 10 شهریور1394 - 5:53pm
مدیر کل
مدیر کل

اعداد A , B , C رو بفرمایید و یک عکس واضح هم از فیبرتون بذارین بلکه چیزی به نظرمون رسید.

سه شنبه 10 شهریور1394 - 5:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRIB
ایا روشی دیگه وجود نداره که پروگرامر رو به دستگاه وصل کنیم، من باسیم کشی وصل کردم دیدم اصلا دستگاه روشن نمیشه.

سه شنبه 10 شهریور1394 - 6:58pm

با سلام به دوستان و استاد ارجمند مهندس حميد
بنده چند بار دستگاه آقا حميد رو درست كردم متاسفانه كار نكرد اولي كه ساختم كويل ارور مي داد دومي و سومي السيدي روشن ميشد ولي نوشته ها بالا نمياد ميكرو رو صدبار پروگرام كردم و چند تا خريداري كردم از السيدي تا رگلاتورهاو ماسفت و عدسي و كريستال مقاومت ها همه رو چك كردم و چند بار عوض كردم ولتا‍‍ژها همه دقيق ولي رگلاتورها و پشت السيدي فوري داغ ميشه كه مجبورم خاموش كنم حقيقتا خسته شدم ولي نا اميد نيستم .هدفم از ساخت اين دستگاه كاوشه .از استاد اگه براي كاوش و كمك اين رو طراحي كرديد خاستار كمك هستم حتي اگه تمايل به كاوش داريد حاضر به همكاري هستم.حقيقتش علائم و نشانه هاي دارم كه به ندرت پيدا ميشن . هدفم مقبره پادشاه كه مطمئنم به دوره هخامنش ميخوره.عكس كنده كاري پادشاه در روي سنگ كه دهانه پمپ غار رو نشون ميده . حاضرم به استاد فيلمشو نشون بدم برا همكاري فقط اگه بهم اعتماد كنه ايميل بهم بده.من ساكن روستاي در نزديكي منطقه باستاني كلما كره لرستان كه تقريبا مرز ايلام و لرستانه كه بزرگترين گنجينه كشور در اون كشف شد هستم علائم كه بصورت مجسمه دارم شير .شتر. طاووس.ماهي.پنچه سگ. مرغ با تخم .بقران اين علائم بصورت واضح در اختيار استاد اگه قادر به همكاري باشه قرار ميدم واقعيت بخاطر نداشتن امكانات و آگاهي كافي بهشون دست نزدم يعني آدم قابل اعتمادي در اين باره نديدم ولي حاضرم با آقا حميد يا كسي كه ايشون معرفي كنه همكاري كنم چون واقعا هدفش كمك به دوستانه.مهندس حميد بقران دوستت دارم پادشاه جايزته .اينم ايميل من حداقل ميشه خصوصي راهنماييم كني . oulabu@gmail.com

سه شنبه 10 شهریور1394 - 7:03pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز ممنون به فلزجو خوش اومدین.
اگر این مدار رو چند بار ساختین و کار نکرده لابد از تجربه حداقلی برای ساخت یک مدار فلزیاب برخوردار نیستین یا اشتباه خاصی مرتکب میشین که جواب نمیگیرین. وگرنه این مدار تقریبا جزو ساده ترین فلزیاب ها از نظر ساخت و مونتاژ هست که در عین حال مفصل ترین و واضح ترین توضیحات رو هم برای ساخت داره!
اما مقوله کاوش که فرمودین به این طرح ربط نداره و بنده هم اصولا کاوشگر نیستم. اینگونه مسائل هم در حیطه کاری من نیست و نمیتونم کسی رو به شما معرفی کنم. طبیعتا مسئولیت همکاری شما با هر کسی به عهده خودتون و اون شخص خواهد بود.

سه شنبه 10 شهریور1394 - 7:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
:-?
a7429764 نوشته است:
با سلام به دوستان و استاد ارجمند مهندس حميد
بنده چند بار دستگاه آقا حميد رو درست كردم متاسفانه كار نكرد اولي كه ساختم كويل ارور مي داد دومي و سومي السيدي روشن ميشد ولي نوشته ها بالا نمياد ميكرو رو صدبار پروگرام كردم و چند تا خريداري كردم از السيدي تا رگلاتورهاو ماسفت و عدسي و كريستال مقاومت ها همه رو چك كردم و چند بار عوض كردم ولتا‍‍ژها همه دقيق ولي رگلاتورها و پشت السيدي فوري داغ ميشه كه مجبورم خاموش كنم حقيقتا خسته شدم ولي نا اميد نيستم .هدفم از ساخت اين دستگاه كاوشه .از استاد اگه براي كاوش و كمك اين رو طراحي كرديد خاستار كمك هستم حتي اگه تمايل به كاوش داريد حاضر به همكاري هستم.حقيقتش علائم و نشانه هاي دارم كه به ندرت پيدا ميشن . هدفم مقبره پادشاه كه مطمئنم به دوره هخامنش ميخوره.عكس كنده كاري پادشاه در روي سنگ كه دهانه پمپ غار رو نشون ميده . حاضرم به استاد فيلمشو نشون بدم برا همكاري فقط اگه بهم اعتماد كنه ايميل بهم بده.من ساكن روستاي در نزديكي منطقه باستاني كلما كره لرستان كه تقريبا مرز ايلام و لرستانه كه بزرگترين گنجينه كشور در اون كشف شد هستم علائم كه بصورت مجسمه دارم شير .شتر. طاووس.ماهي.پنچه سگ. مرغ با تخم .بقران اين علائم بصورت واضح در اختيار استاد اگه قادر به همكاري باشه قرار ميدم واقعيت بخاطر نداشتن امكانات و آگاهي كافي بهشون دست نزدم يعني آدم قابل اعتمادي در اين باره نديدم ولي حاضرم با آقا حميد يا كسي كه ايشون معرفي كنه همكاري كنم چون واقعا هدفش كمك به دوستانه.مهندس حميد بقران دوستت دارم پادشاه جايزته .اينم ايميل من حداقل ميشه خصوصي راهنماييم كني . oulabu@gmail.com

#-o :-?

سه شنبه 10 شهریور1394 - 7:53pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRIB
اقا حمید ای سایت رو دیدم که انگار میشه کاری کرد ، خواهشا یه توضیحی بفرمایید.
http://www.ermicro.com/blog/?p=2348

سه شنبه 10 شهریور1394 - 7:55pm

استاد حميد اگه ناراحت شديد عذر مي خوام ولي از رو ناچاري پيشنهاد دادم
در رابطه با مدار ولتاژ 19 ولت به مدار وصل ميشه رگلاتور ها و پشت السيدي داغ ميشه اتصال ندارم تمام ولتاژ ها كه نوشتيد اندازه گيري مي كنم دقيقه ولي نميدونم چرا السيدي نوشته نداره در حالي كه نور پس زمينه داره تمام خازن هاي اطاف ميكرو به همراه كريستال عوض كردم ميكرو رو هم چند بار عوض كردم و صد بار پرگرام كردم مشكل حل نشد لطفا راهنماي كنيد باز هم عذر مي خوام

سه شنبه 10 شهریور1394 - 7:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون بابت تمام زحماتتون اقا حمید
@};-

سه شنبه 10 شهریور1394 - 8:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1294 , 1295 , 1296 , 1297 , 1298 , 1299 , 1300 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: MOHAMED ALI , Saeidpor2 , sahar1348 و 93 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure