انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 7:24pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1289 , 1290 , 1291 , 1292 , 1293 , 1294 , 1295 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان و خسته نباشید @};-
حمید خان یه اتفاق جالب واسه دستگاه من افتاده :-o
اعداد تفکیک من اونجوری که شما گفتید نیست!یعنی واسه مس و طلا از 5 تا 25 یا 30 بسته به شکل فلز..برای نقره از 30 تا 45 یا 50..برای مفرق و برنج از 50 تا 65 یا 70..قرقره قلع لحیم 70 تا 75..البته آهن رو هم تو رنج 50 به بالا میزنه ولی با این تفاوت که صدا قطع میشه.حذف آهن هم رو 18 کامل جواب میده.اعداد هم 330-715-788 هستش.این خوبه یا بد؟
ممنون @};-

همه از مرگ میترسند...!
من از زندگیه سمج خودم!!!

یکشنبه 8 شهریور1394 - 1:28pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین kdj عزیز.
اعداد شما که طبیعی هستن! اعداد تفکیک شما هم ظاهرا درست هستن و البته بارها توضیح دادم عدد تفکیک زیاد به جنس فلز ربط نداره و بیشتر به سایز فلز ارتباط داره! در هر صورت من مطلب عجیبی ندیدم.

یکشنبه 8 شهریور1394 - 2:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس حمیید من باورژن2.40کارمیکنم تفکییک وعددتفکیک بهتری نسب به ورژن3دارم.

یکشنبه 8 شهریور1394 - 2:09pm
مدیر کل
مدیر کل

خیر چنین چیزی نیست. عدد تفکیک که کلا فرمولش از ابتدا تا الان ثابت مونده. هر وقت به این باور رسیدین که بنده چه روالی طی کردم تا پروژه به اینجا برسه در اون صورت از نسخه آخر استفاده میکنین و از مزایای بیشترش هم بهره مند میشین! :D نسخه 2.40 هم چند ایراد داشت که بصورت موشکافانه بررسی شده و در نسخه 3.0 برطرف شده. میتونم بگم اصلا این دو نسخه قابل مقایسه با هم نیستن!

یکشنبه 8 شهریور1394 - 2:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
همینجا جا داره از آقای مهندس حمید عزیز تشکر کنم که مدار به این خوبی رو به رایگان در اختیار همه قرار دادن و از نقطه صفر شروع ساخت دستگاه تا همین لحظه کمک های بی منتشون رو از من دریغ نکردن
دوستان اگر به توضیحات فایل راهنما که به نظر من بدون کوچکترین کمبودی هست توجه کنید دستگاه با اولین استارت شروع به کار میکنه
باز هم از مهندس عزیز تشکر میکنم و امیدوارم خدا به خودشون و خانوادشون سلامتی بده @};-
دوستان کسی هست بدونه که شارژر برای باطری 5 سلولی لیتیوم یون رو از کجا میشه تهیه کرد؟
با تشکر

آن‌کس که نداند و نداند که نداند// در جهل مرکب ابدالدهر بماند

یکشنبه 8 شهریور1394 - 2:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خیر چنین چیزی نیست. عدد تفکیک که کلا فرمولش از ابتدا تا الان ثابت مونده. هر وقت به این باور رسیدین که بنده چه روالی طی کردم تا پروژه به اینجا برسه در اون صورت از نسخه آخر استفاده میکنین و از مزایای بیشترش هم بهره مند میشین! :D نسخه 2.40 هم چند ایراد داشت که بصورت موشکافانه بررسی شده و در نسخه 3.0 برطرف شده. میتونم بگم اصلا این دو نسخه قابل مقایسه با هم نیستن!

مهندس مشکل ورژن3 برای من اینه که فلزآهنی هم نان اف ای میزنه عدداول هم230

یکشنبه 8 شهریور1394 - 2:49pm
مدیر کل
مدیر کل

درجه حذف آهن و عدد تفکیک واقعا هیچ تغییری نسبت به نسخه های قبل نکرده! نمایش FE و NON-FE هم متناسب با صدا هست و تفاوتی نداره. این موارد صدها بار تست شدن و سایر دوستان هم چنین مشکلی نداشتن!

یکشنبه 8 شهریور1394 - 3:49pm

قابل توجه مهندس حميد عزيز
سلام و خسته نباشى
دستگاه من روشن ميشه، تنظيماتش تمام و كمال انجام ميشه، لوپ رو ميشناسه و ديلى هم ميده (البته به يه لوپ گاهى ديلى ١٦ ميده گاهى ٣٩ و همينطور اعداد متفاوت!) بعد كه صفحه كاوش عادى مياد بلافاصله بوق ممتد ميزنه و آنتن پر يا نصفه نشون ميده و رفته رفته كم ميشه و بوق قطع ميشه و يه علامت (!) رو صفحه مياد. هر فلزى هم بهش نزديك ميكنم هيچ واكنشى نشون نميده. بعد از مثلا ٣٠ ثانيه دوباره بوق ميزنه تا دوباره به " ! " برسه!
نظر به اهميت موضوع عرض ميكنم ولتاژهام كاملا دقيقه، كابلم RG56 بسيار مرغرب، لوپم ١.٧ اهمه ٣٠ سانتيه، قطعاتم اصله (تا جايى كه ميتونم تشخيص بدم!) خازنام MKT و ولتاژمم با باطرى تأ مين ميكنم و تست رو تو آپارتمان انجام ميدم و لوپ رو از سقف بصورت قائم اويزون كردم
مشكل چيه بنظرت مهندس؟

یکشنبه 8 شهریور1394 - 5:25pm

سلام و درود بر دوستان و عرض ارادت به جناب اقا حمید من به تازگی وارد انجمن شما شدم و قبل از این در انجمن های همسایه هم فعالیت داشتم و علاقه به ساخت فلزیاب اقای مهندس دارم .سوالی که دارم این هستش که در حدود 1200 صفحه راجب این دستگاه صحبت شده و الان که من در حال تحقیق برای تهیه قطعات و همچنین جم اوری اطلاعات تکمیلی هستم واقعا گیج شدم چون در هر چند صفحه بعضی از قطعات رو دوستان گفتن بهتر جواب میده یاا فلان لوپ اینجور شده و حقیقت تا بخوام 1200 صفحه رو بخونم که بفهمم چی خوبه چی بد عمرم فکر میکنم تمام شده حالا سوالم این هستش که جناب مهندس شما فایل اموزشی که در صفحه اول هست رو با توجه به صحبت های گفته شده اپدیت میکنید ایا من برای مونتاژ باز از همون فایل اموزشی استفاده کنم ؟ممنون و سپاسگذار شما هستم

یکشنبه 8 شهریور1394 - 6:19pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز به فلزجو خوش اومدین.
همونطور که در پست اول تاکید کردم برای ساخت مدار نیازی به مطالعه تاپیک ندارین! حالا اگر مثل برخی دوستان به مشکل خاصی برخورد کردین داستان فرق میکنه. همینطور در بخش لوپ با اینکه لوپهای مختلفی میتونین استفاده کنین ولی برای جوابگیری بهتر میتونین از دوستان سوال کنین.

یکشنبه 8 شهریور1394 - 6:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1289 , 1290 , 1291 , 1292 , 1293 , 1294 , 1295 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 131 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure