انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 5:43pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1191 , 1192 , 1193 , 1194 , 1195 , 1196 , 1197 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
دوستان عزیز خوشحالم بعرضتون برسونم پس از وقفه ای یک ماه و نیمه بالاخره نسخه جدید 3.00 آماده شد و بهمراه فایل توضیحات جدید در پست اول تاپیک قرار گرفت. همینطور تصاویر ال سی دی دستگاه در پست دوم تاپیک هم با تصاویر نسخه 3.00 جایگزین شد. امکانات و تفاوتهای این نسخه به شرح زیر هست:

* نمایش FE برای آهن و NON-FE برای غیر آهن مشابه فلزیاب لورنز بهمراه قابلیت جدید میتر آهن.
* تغییر کامل نمایش سطر اول ال سی دی در حالت کاوش و تفکیک و دیباگ.
* باز نویسی بخشهای زیادی از برنامه به جهت دقیق تر و سریع تر شدن محاسبات و تایمینگ برنامه.
* افزایش مقدار تنظیمات دیلی و بازه انتگرال به تناسب همدیگر.
* کاهش حداقل فرکانس قابل تنظیم به 35 هرتز.
* اضافه شدن گزینه Confirm Password برای تایید رمز عبور جدید.
* تغییرات جزئی به شرح زیر : بهبود میتر مثبت و منفی ؛ افزایش سرعت سیستم حذف آهن ؛ بهبود سیستم آلارم نوری ؛ بهبود عملکرد فلزیاب روی فرکانسهای خیلی پایین و خیلی بالا ؛ بهبود ثبات کلی دستگاه.

با توجه به حجم تغییرات کلی و جزئی انجام شده از توضیح مورد به مورد خودداری میکنم و فقط قویا توصیه میکنم دوستان حتما فایل توضیحات جدید رو با دقت مورد مطالعه قرار بدن چرا که حاوی نکات جدید و مهم و همینطور اصلاحاتی نسبت به قبل هست که هم برای دوستان جدید که قصد ساخت دارن و هم دوستانی که قبلا مدار رو ساختن میتونه کاملا مفید باشه.
فقط در خصوص سیستم تغییر تایمینگ در برنامه باید عرض کنم در این نسخه من از زوایای جدیدی به برنامه پرداختم و امواج اسکوپ و هماهنگی بین پالسها رو با حداکثر دقت مورد ارزیابی قرار دادم بلکه روی کارکرد دقیق تر فلزیاب موثر باشه. لذا با توجه به مسائل دقیق انجام شده با همون تنظیمات قبلی حدود 5 درصد هم مصرف باطری افزایش پیدا کرده!
بهرحال از نظر بنده این نسخه بسیار قوی هست و درش بعضی مواردی که دوستان درخواست کرده بودن در حد امکان لحاظ شده و در عین حال ظاهر بسیار قشنگتری هم پیدا کرده! لذا امیدوارم رضایت دوستان رو جلب کنه.

دست مریزاد مرد @};- @};- @};- @};- :ymhug: :ymhug: :ymhug: :-* :-* :-*
. کور بشن اون چشم هایی که چشم دیدنت رو ندارن و فقط ادعا دارن .

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 11:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام و درود فراوان به استاد عزیز حمید عزیز واقعا خسته نباشی و تشکر میکنم بابت این همه تلاش واسه منو امثال من واقعا خیلی مردیییییییییییییییییییییییییییی

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 11:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام و درود.
بنده نیز در جای خود از مهندس بابت خدماتی که به هموطنان می کنند نهایت قدر دانی و تشکر می کنم و امیدوارم همیشه و همه جا تو زندگیشون موفق باشند. \M/

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
استاد حمید تشکر
همیشه سرافراز و سر بلند باشید

پنج شنبه 14 مرداد1394 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام.خداقوت.
نرم افزار رو آپدیت کردم...و فعلا تست هایی اجمالی انجام دادم...دلم نیومد,مجددا استاد حمید عزیز ازتون تشکر میکنم... @};- با دیدن و خواندن فایل توضیحات و فایل هگز جدید,میشه پی برد که چه هزینه ی با تلاشها و تست ها و کار مداوم و بی خوابی و وو صورت گرفته... ^:)^ سپاسگذاریم.

خواستم نکته ی رو عرض کنم,
دوستان چون تغییراتی در منو...و تنظیمات صورت گرفته؛برای آشنایی و بهبود در اپراتوری و درک آپشن های سیستم؛پیشنهاد میکنم حتما قبل از هر حرکتی,, ابتدا فایل جدید رو با دقت مطالعه کنید... سپس به تست های دقیق در شرایط مناسب و روی خاک بپردازید...و برای بهبود طرح,تست ها و نتایج رو باذکر مثلا,نوع فلز,مشخصات لوپ,اعداد دیباگ...,درج نوع تنظیمات,وو... با حصول اطمینان از نتایج,یادداشت برداری کرده و عنوان کنید.

پنج شنبه 14 مرداد1394 - 12:05am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ممنون استاد حمید @};- @};- ^:)^ :ymhug: :D

قدرت یعنی توان انجام هر کاری در زمان حال و اینکه افکار آدمی آفریننده تمام اتفاقات زندگی اوست.

پنج شنبه 14 مرداد1394 - 12:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
دوستان عزیز خوشحالم بعرضتون برسونم پس از وقفه ای یک ماه و نیمه بالاخره نسخه جدید 3.00 آماده شد و بهمراه فایل توضیحات جدید در پست اول تاپیک قرار گرفت. همینطور تصاویر ال سی دی دستگاه در پست دوم تاپیک هم با تصاویر نسخه 3.00 جایگزین شد. امکانات و تفاوتهای این نسخه به شرح زیر هست:

* نمایش FE برای آهن و NON-FE برای غیر آهن مشابه فلزیاب لورنز بهمراه قابلیت جدید میتر آهن.
* تغییر کامل نمایش سطر اول ال سی دی در حالت کاوش و تفکیک و دیباگ.
* باز نویسی بخشهای زیادی از برنامه به جهت دقیق تر و سریع تر شدن محاسبات و تایمینگ برنامه.
* افزایش مقدار تنظیمات دیلی و بازه انتگرال به تناسب همدیگر.
* کاهش حداقل فرکانس قابل تنظیم به 35 هرتز.
* اضافه شدن گزینه Confirm Password برای تایید رمز عبور جدید.
* تغییرات جزئی به شرح زیر : بهبود میتر مثبت و منفی ؛ افزایش سرعت سیستم حذف آهن ؛ بهبود سیستم آلارم نوری ؛ بهبود عملکرد فلزیاب روی فرکانسهای خیلی پایین و خیلی بالا ؛ بهبود ثبات کلی دستگاه.

با توجه به حجم تغییرات کلی و جزئی انجام شده از توضیح مورد به مورد خودداری میکنم و فقط قویا توصیه میکنم دوستان حتما فایل توضیحات جدید رو با دقت مورد مطالعه قرار بدن چرا که حاوی نکات جدید و مهم و همینطور اصلاحاتی نسبت به قبل هست که هم برای دوستان جدید که قصد ساخت دارن و هم دوستانی که قبلا مدار رو ساختن میتونه کاملا مفید باشه.
فقط در خصوص سیستم تغییر تایمینگ در برنامه باید عرض کنم در این نسخه من از زوایای جدیدی به برنامه پرداختم و امواج اسکوپ و هماهنگی بین پالسها رو با حداکثر دقت مورد ارزیابی قرار دادم بلکه روی کارکرد دقیق تر فلزیاب موثر باشه. لذا با توجه به مسائل دقیق انجام شده با همون تنظیمات قبلی حدود 5 درصد هم مصرف باطری افزایش پیدا کرده!
بهرحال از نظر بنده این نسخه بسیار قوی هست و درش بعضی مواردی که دوستان درخواست کرده بودن در حد امکان لحاظ شده و در عین حال ظاهر بسیار قشنگتری هم پیدا کرده! لذا امیدوارم رضایت دوستان رو جلب کنه.

دست گلت درد نکنه مهندس خسته نباشی

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

پنج شنبه 14 مرداد1394 - 12:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

@};-
مرسی حمید آقا

پنج شنبه 14 مرداد1394 - 12:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس جان ممنون دستت درد نکنه بابت زحمتهایی که میکشید. @};- @};-

پنج شنبه 14 مرداد1394 - 1:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید عزیز خسته نباشید. مرسی @};- @};- @};- @};- @};- @};-

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 14 مرداد1394 - 1:11am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1191 , 1192 , 1193 , 1194 , 1195 , 1196 , 1197 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: arta1987 و 96 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure