انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 6:12am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1189 , 1190 , 1191 , 1192 , 1193 , 1194 , 1195 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

mohammadiraj نوشته است:
دوستان کسی می تونه در مورد مدار من نظر بده و مشکلات احتمالی رو بکه در ضمن دومین مدارم هست
http://s3.picofile.com/file/8204479426/DSC_0010.jpg
http://s3.picofile.com/file/8204480284/DSC_0011.jpg

آول شما بگبن مشكلتون چي هست ؟كويل ايرور ميده ديلي 6 نشون ميده يا اصلاروشن نميشه؟

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 8:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست من این نقاط را از نظر اتصالی چک کن و اون پایه میکرو را هم از نظر سردی لحیم بررسی کن.فیبرت زائده زیاد داره که قبل اسید کاری باید با نوک چاقو این موارد را بر طرف میکردی چون بعضی وقت ها یه اتصالی به نازکی مویه سر کار را خراب میکنه.اما این موارد بشرط اینکه مدارت درست بالا بیاد و پروگرام صحیح کرده باشی میتونه اشکال داشته باشه ماسفت و ترانزیستور bsو lf357.اعداد سه گانه چنده؟
پیوست:
DSC_0011.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 9:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
ayhan نوشته است:
mohammadiraj نوشته است:
دوستان کسی می تونه در مورد مدار من نظر بده و مشکلات احتمالی رو بکه در ضمن دومین مدارم هست
http://s3.picofile.com/file/8204479426/DSC_0010.jpg
http://s3.picofile.com/file/8204480284/DSC_0011.jpg

آول شما بگبن مشكلتون چي هست ؟كويل ايرور ميده ديلي 6 نشون ميده يا اصلاروشن نميشه؟

دیلی 6 دارم بی نهایت نیز پروگرامر کردم

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 9:18pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

دوستان عزیز خوشحالم بعرضتون برسونم پس از وقفه ای یک ماه و نیمه بالاخره نسخه جدید 3.00 آماده شد و بهمراه فایل توضیحات جدید در پست اول تاپیک قرار گرفت. همینطور تصاویر ال سی دی دستگاه در پست دوم تاپیک هم با تصاویر نسخه 3.00 جایگزین شد. امکانات و تفاوتهای این نسخه به شرح زیر هست:

* نمایش FE برای آهن و NON-FE برای غیر آهن مشابه فلزیاب لورنز بهمراه قابلیت جدید میتر آهن.
* تغییر کامل نمایش سطر اول ال سی دی در حالت کاوش و تفکیک و دیباگ.
* باز نویسی بخشهای زیادی از برنامه به جهت دقیق تر و سریع تر شدن محاسبات و تایمینگ برنامه.
* افزایش مقدار تنظیمات دیلی و بازه انتگرال به تناسب همدیگر.
* کاهش حداقل فرکانس قابل تنظیم به 35 هرتز.
* اضافه شدن گزینه Confirm Password برای تایید رمز عبور جدید.
* تغییرات جزئی به شرح زیر : بهبود میتر مثبت و منفی ؛ افزایش سرعت سیستم حذف آهن ؛ بهبود سیستم آلارم نوری ؛ بهبود عملکرد فلزیاب روی فرکانسهای خیلی پایین و خیلی بالا ؛ بهبود ثبات کلی دستگاه.

با توجه به حجم تغییرات کلی و جزئی انجام شده از توضیح مورد به مورد خودداری میکنم و فقط قویا توصیه میکنم دوستان حتما فایل توضیحات جدید رو با دقت مورد مطالعه قرار بدن چرا که حاوی نکات جدید و مهم و همینطور اصلاحاتی نسبت به قبل هست که هم برای دوستان جدید که قصد ساخت دارن و هم دوستانی که قبلا مدار رو ساختن میتونه کاملا مفید باشه.
فقط در خصوص سیستم تغییر تایمینگ در برنامه باید عرض کنم در این نسخه من از زوایای جدیدی به برنامه پرداختم و امواج اسکوپ و هماهنگی بین پالسها رو با حداکثر دقت مورد ارزیابی قرار دادم بلکه روی کارکرد دقیق تر فلزیاب موثر باشه. لذا با توجه به مسائل دقیق انجام شده با همون تنظیمات قبلی حدود 5 درصد هم مصرف باطری افزایش پیدا کرده!
بهرحال از نظر بنده این نسخه بسیار قوی هست و درش بعضی مواردی که دوستان درخواست کرده بودن در حد امکان لحاظ شده و در عین حال ظاهر بسیار قشنگتری هم پیدا کرده! لذا امیدوارم رضایت دوستان رو جلب کنه.

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 9:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خدا پدر و مادرتو بیامرزه آقا حمید والسلام

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 9:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
ممنون آقا حمید خیلی آقای

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 9:32pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
دوستان عزیز خوشحالم بعرضتون برسونم پس از وقفه ای یک ماه و نیمه بالاخره نسخه جدید 3.00 آماده شد و بهمراه فایل توضیحات جدید در پست اول تاپیک قرار گرفت. همینطور تصاویر ال سی دی دستگاه در پست دوم تاپیک هم با تصاویر نسخه 3.00 جایگزین شد. امکانات و تفاوتهای این نسخه به شرح زیر هست:

* نمایش FE برای آهن و NON-FE برای غیر آهن مشابه فلزیاب لورنز بهمراه قابلیت جدید میتر آهن.
* تغییر کامل نمایش سطر اول ال سی دی در حالت کاوش و تفکیک و دیباگ.
* باز نویسی بخشهای زیادی از برنامه به جهت دقیق تر و سریع تر شدن محاسبات و تایمینگ برنامه.
* افزایش مقدار تنظیمات دیلی و بازه انتگرال به تناسب همدیگر.
* کاهش حداقل فرکانس قابل تنظیم به 35 هرتز.
* اضافه شدن گزینه Confirm Password برای تایید رمز عبور جدید.
* تغییرات جزئی به شرح زیر : بهبود میتر مثبت و منفی ؛ افزایش سرعت سیستم حذف آهن ؛ بهبود سیستم آلارم نوری ؛ بهبود عملکرد فلزیاب روی فرکانسهای خیلی پایین و خیلی بالا ؛ بهبود ثبات کلی دستگاه.

با توجه به حجم تغییرات کلی و جزئی انجام شده از توضیح مورد به مورد خودداری میکنم و فقط قویا توصیه میکنم دوستان حتما فایل توضیحات جدید رو با دقت مورد مطالعه قرار بدن چرا که حاوی نکات جدید و مهم و همینطور اصلاحاتی نسبت به قبل هست که هم برای دوستان جدید که قصد ساخت دارن و هم دوستانی که قبلا مدار رو ساختن میتونه کاملا مفید باشه.
فقط در خصوص سیستم تغییر تایمینگ در برنامه باید عرض کنم در این نسخه من از زوایای جدیدی به برنامه پرداختم و امواج اسکوپ و هماهنگی بین پالسها رو با حداکثر دقت مورد ارزیابی قرار دادم بلکه روی کارکرد دقیق تر فلزیاب موثر باشه. لذا با توجه به مسائل دقیق انجام شده با همون تنظیمات قبلی حدود 5 درصد هم مصرف باطری افزایش پیدا کرده!
بهرحال از نظر بنده این نسخه بسیار قوی هست و درش بعضی مواردی که دوستان درخواست کرده بودن در حد امکان لحاظ شده و در عین حال ظاهر بسیار قشنگتری هم پیدا کرده! لذا امیدوارم رضایت دوستان رو جلب کنه.

دستت درد کنه مهندس واقعا زحمت کشیدی انشالا همیشه سلامت و پایدار باشین @};-
ما که نسخه ی جدید رو ندیده میپسندیم و راضی هستیم

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 9:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. @};- @};-
خداقوت استاد حمید عزیز,ممنون از زحماتی که میکشید,خداوند به شما و خانواده ی محترمتان سلامتی و طول عمر با عزت عنایت بفرماید.

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 9:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خیلی ممنون مهندس
واقعا باید بهتون تبریک گفت با این همه انرزی ذهنی و پشتکاری که دارین. با این چند کلمه نمیشه زحمات شما رو جبران کرد امیدوارم بتونیم این همه زحمات شما رو جبران کنیم
@};- @};- @};- :x

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 9:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خسته نباشید مهندس : دستت طلا :ymhug: :D :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :-*

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 9:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1189 , 1190 , 1191 , 1192 , 1193 , 1194 , 1195 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 208 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure