انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 4:47pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1183 , 1184 , 1185 , 1186 , 1187 , 1188 , 1189 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mvosougi نوشته است:
حمید نوشته است:
اون صدای وز وز اتفاقا باید تند تند قطع و وصل بشه! :D علتش هم این هست بعد از هر سری پالس محاسبات صورت میگیره. البته در نسخه بعدی دیگه تقریبا چنین حالتی نخواهد بود!!! بهرحال اگر فاصله بین صداهایی که از لوپ شنیده میشه زیاد باشه ممکنه همون مشکل سرعت کار دستگاه و فیوز بیت اشتباه میکرو مطرح باشه.

سلام
استاد نسخه جدید کی میاد

آخ دهنم آب افتاد ، دلم به تاپ تاپ افتاد =p~ =p~ :YMPRAY: :YMPRAY: :ymapplause: :ymapplause: @};- @};-

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

دوشنبه 12 مرداد1394 - 6:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر استاد حميد.ميخواستم يه تقاضايي بكنم كه آيا امكان داره كه از پروگرم كردن و تنظيم فيز بيت ها يه عكس مرحله بزارين و يه توضيح بدين .چون فكر كنم اين مشكل خيلي از دوستان باشه.اگر گذاشتين كه لطفطون رو شامل حال ما كردين و اگر نكردين باز هم بزگوار هستين.ممنون از زحماتتون

دوشنبه 12 مرداد1394 - 7:46pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز در خصوص تصویر فیوز بیت چون بنده از همون برنامه پیشنهادی استفاده میکنم روال کاملا مشخصه و عکس فیوز بیتهاش رو هم همراه فیبر در پست اول گذاشتم! برای سایر برنامه ها هم لیست دقیق فیوز ها رو در توضیحات ذکر کردم و دوستان هم بارها تصویر گذاشتن.

دوشنبه 12 مرداد1394 - 7:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
اون صدای وز وز اتفاقا باید تند تند قطع و وصل بشه! :D علتش هم این هست بعد از هر سری پالس محاسبات صورت میگیره. البته در نسخه بعدی دیگه تقریبا چنین حالتی نخواهد بود!!! بهرحال اگر فاصله بین صداهایی که از لوپ شنیده میشه زیاد باشه ممکنه همون مشکل سرعت کار دستگاه و فیوز بیت اشتباه میکرو مطرح باشه.

با سلام و درود فراوان
ورود نسخه جدید به انجمن فلزجو پیشاپیش تبریک دانشمند حمید عزیز خدا قوت خسته نباشید :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: @};-

دوشنبه 12 مرداد1394 - 8:20pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم ممنون.
شما هم که فقط منتظر نسخه جدید هستین تا جشن بگیرین! :D حالا نسخه های قبلی داستانش چی شد و نتیجه چی بوده ما نفهمیدیم! :D

دوشنبه 12 مرداد1394 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ورژن هر چی بالاتر میره انگار یه سخت افزار دیگه میشه بی نظیری مهندس حمید ان شالله یه حرکت زده باشی فروشنده ها بترکن کاش 40 تا میکردی محدودیت روشن کردنو

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

دوشنبه 12 مرداد1394 - 10:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت همه دوستان.بنده یک لوپ عنکبوتی با سیم افشان ۰.۷۵ پیچیدم، ۳۳ دور و با ۱۱ تا شیار و فاصله شیار ها ۸.۴۵ ، قطر داخلی ۱۹ و قطر خارجی ۳۰ سانت تقریبا.در کل ۳۳ دور.
حالا با این لوپ و دیلی ۱۹ یک سکه ۵۰ تومنی جدید رو که خیلی کوچیکه تقریبا اندازه سر انگشت هست ، رو تو بهترین حالت ۲۷ سانت تونست سنس کنه.
حالا از دوستان میخوام نظر بدن که نیازی هست من آیسی رو عوض کنم یا این برد خوبه؟ ضعیفه یا قوی؟ برای لوپ ۶۰ عنکبوتی فکر میکنید چه نتیجه ای بدست بیاد؟ در ضمن لوپ من بدون شیلد گرافیتی هست و فقط سیمه.
یک دنیا ممنون.

دوشنبه 12 مرداد1394 - 10:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید.یه میکرو دیگه پروگرام کردم بالا که اومد بوق داشتم دیلی اتو 14 اعداد سه گانه درست بود 800 710 340.اما همینکه بالانسو زدم کویل ارور داد خاموش روشن کردم دوباره همینطور بعد اینبار که بالانس کردم دیلی اومد رو 8 دیگه تغییر نکرد اینگار میکرو آسیب دید عجیبه کویلم سالمه تمام قطعات تست شدن میمونه اتصالی که ندارم مدارمو با تینر فوری شستم .فقط میمونه بحث ولتاژها که برا من ولتاژ 12 شده 12.28 و ولتاژ 9.5شده 9.75 ولتاژ 5 ولتم دقیق 5 هست.هنگیدم please help me

دوشنبه 12 مرداد1394 - 11:07pm

مثل اینکه کسی نمیخواهد به ما کمک کنه :-?

سه شنبه 13 مرداد1394 - 8:27am

حمید نوشته است:
freepax نوشته است:
سلام
خسته نباشی مهندس .من مدار رو مونتاژ کردم ولی زمانی که روشن کردم کویل ارور داد. هم زمانی که کویل رو وصل میکنم و هم زمانی که کویل قطعه ارور یکی هستش ولتاژ ها رو هم چک کردم .خروجی میکرو که به ورودی bs170 وصله 5 ولت .خروجی bs170 که با مقاومت به ورودی irf840 وصله هم صفر ولته . خروجی irf840 هم 12 ولته . که اختلا ف ولتاژ دو سر کویل صفر میشه. مشکل از کجاست .

ممنون از شما.
بارها عرض کردم هر ایراد اساسی تقریبا در هر بخش مدار منجر به این خطا میشه! پس دقیق نمیشه گفت حتما ایراد از نقطه خاصی هست. با این حال باید اصلی بودن BS170 رو هم مد نظر داشته باشین.
در خصوص ولتاژ هم تا زمانیکه خطای لوپ اعلام میشه هیچ ولتاژی در لوپ نخواهید داشت. در واقع چند پالس سریع فقط موقع زدن کلید بالانس ارسال میشه و وقتی خطا وجود داشته باشه بلافاصله پالسها متوقف میشن تا مشکلی برای مدار پیش نیاد.

درود
ممنون مهندس مشکل ازمن بود که لوپو جایی که فلز(تیر اهن) بود گذاشته بودم . فقط در حالت عادی خیلی میتر بالا پایین میره نمیدونم اینم از فلز های اطراف است چون از لوپ 1*1 استفاده کردم.

سه شنبه 13 مرداد1394 - 9:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1183 , 1184 , 1185 , 1186 , 1187 , 1188 , 1189 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 192 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure