انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 26 اردیبهشت1403 - 1:08pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1179 , 1180 , 1181 , 1182 , 1183 , 1184 , 1185 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

reza68 نوشته است:
reza68 نوشته است:

سلام داداش
شما این کارایی که میگم رو انجام بده میتونی روی جعبه یه سوکت rs یا پین هدر بزاری و به میکرو سیم کشی کنی و با کابل رابط به پروگرامر متصل کنی
پایه sck را به پایه 19 میکرو وصل کن
پایه miso را به پایه 18 میکرو وصل کن
پایه mosi را به پایه 17 میکرو وصل کن
پایه gnd را به پایه 8 میکرو وصل کن
پایه vcc را به پایه 7 میکرو وصل کن
پایه rst را به پایه 1 میکرو وصل کن
یا حق

از مهندس حمید عزیز میخام که نظرشونو بگن

فکر میکنم درست باشه. مشکلی نداره.

یکشنبه 11 مرداد1394 - 4:10pm
مدیر کل
مدیر کل

ayhan نوشته است:
سلام .داشتن سرعت كم براي منو وديلي 6 ميتونه از كم بودن مقدار كريستال مثلا 20.000 هرتز باشد؟

دوست عزیز قبلا هم اشاره شد ما اصلا کریستال 20 هرتز نداریم! اون عددی که روی کریستال نوشته شده بر حسب مگاهرتز هست. سرعت کم و کندی فقط از تنظیم اشتباه فیوز بیتها و استفاده از برنامه هایی هست که ممکنه با اتمگا328 سازگاری کامل نداشته باشن. حالا باز حرف گوش نکنین برید سراغ پروگرامر دیگه و برنامه دیگه و هی وقت ما و خودتون رو تلف کنین!!! :D

یکشنبه 11 مرداد1394 - 4:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
ayhan نوشته است:
سلام .داشتن سرعت كم براي منو وديلي 6 ميتونه از كم بودن مقدار كريستال مثلا 20.000 هرتز باشد؟

دوست عزیز قبلا هم اشاره شد ما اصلا کریستال 20 هرتز نداریم! اون عددی که روی کریستال نوشته شده بر حسب مگاهرتز هست. سرعت کم و کندی فقط از تنظیم اشتباه فیوز بیتها و استفاده از برنامه هایی هست که ممکنه با اتمگا328 سازگاری کامل نداشته باشن. حالا باز حرف گوش نکنین برید سراغ پروگرامر دیگه و برنامه دیگه و هی وقت ما و خودتون رو تلف کنین!!! :D

من از مولتي اي وي آر استفاده كردم كه هنگ ميكنه.من اين ديلي 6 رو هم نميتونم هلش كنم خواهشا راهنماييم كنين كه اين ديلي 6به كودوم قطعات مربوط ميشه. شما يه سايت و يه نام دقيق البته اگر امكانش هست از يه پروگرمر بدين كه قيمتش مناسب باشه.فكر كنم اگه اين ديلي 6 رو حل كنم رفع زحمت ميكنم.وقتي يه چيز فلزي رو روي لوپ ميزارم ديلي بالا ميره اما وقتي بر ميدارم 6 ميشه

یکشنبه 11 مرداد1394 - 4:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadiraj نوشته است:
من میخوام با رگولاتور lm317یه شارژ برای 5 باطری 3.7 ولت 4800maدرست کنم خروجی آمپر هر باطری 1300 تقریبی
من یه ترانس 12 دوبله گرفتم
من 21 ولت در نظر دارم بنظر شما ولتاژخوبی برای 5 تا باطری
برای مقاومت ها نیز یه راهنمای می خواستم کسی با این نرم افزار کار کرد مقاومت های بدست امد در نرم افزار اهم یا کیلو اهم
درباره خازنها اگه کسی نظری داره خوشحال میشم

http://s3.picofile.com/file/8203796734/ ... s.rar.html

http://s3.picofile.com/file/8203797500/DSC_0003.jpg

داداش باظریهاتو چند گرفتی

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

یکشنبه 11 مرداد1394 - 4:40pm
مدیر کل
مدیر کل

ayhan نوشته است:
حمید نوشته است:
ayhan نوشته است:

من از مولتي اي وي آر استفاده كردم كه هنگ ميكنه.من اين ديلي 6 رو هم نميتونم هلش كنم خواهشا راهنماييم كنين كه اين ديلي 6به كودوم قطعات مربوط ميشه. شما يه سايت و يه نام دقيق البته اگر امكانش هست از يه پروگرمر بدين كه قيمتش مناسب باشه.فكر كنم اگه اين ديلي 6 رو حل كنم رفع زحمت ميكنم.وقتي يه چيز فلزي رو روي لوپ ميزارم ديلي بالا ميره اما وقتي بر ميدارم 6 ميشه

دوست عزیز همه اینها رو بارها توضیح دادیم! مختصرا عرض کنم:
1- کندی کار کرد دستگاه: علت فیوز بیت میکرو!
2- دیلی 6 : علت معمولا فیوز بیت میکرو! :D
واضح تر از این دیگه نمیدونم چطوری بگم!
پروگرامر پیشنهادی هم بارها ذکر کردم. اینم لینک خریدش از سایت اصلی:
http://eshop.eca.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88% ... ammer.html

یکشنبه 11 مرداد1394 - 4:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
ayhan نوشته است:
حمید نوشته است:
ayhan نوشته است:

سلام خدمت مهندس حمید عزیز و دوستان @};-
بفرمایید دوست عزیز پروگرامر پیشنهادی مهندس حمید

http://iran-micro.com/%D9%BE%D8%B1%D9%8 ... -7241.html

یکشنبه 11 مرداد1394 - 5:00pm

حمید نوشته است:
EESAVE 0 یا Enable یا Programmed (EEPROM) برای حفظ تنظیمات ذخیره شده
EESAVE 1 یا Disable یا Unprogrammed (EEPROM) برای ریست تنظیمات و محدودیت استفاده

اگه روی حفظ تنظیمات ذخیره شده بزاریم ایا تنظیمات ذحیره میشه و بار بعدی میشه تغییرش بدی؟

یکشنبه 11 مرداد1394 - 5:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام من میخوام یک لوپ ۶۰تخت بسازم به صورت بیضی اگه ممکنه در مورد اندازه بیضی و تعداد دور سیم ونوع اون منو راهنمایی کنید (برای همین دستگاه )

برای تهیه قاب لوپ ولوپ ودسته تلسکوپی به لینک زیر مراجعه نمایید
https://t.me/joinchat/EbJXtUMD3cUynlOqO2J6yw

یکشنبه 11 مرداد1394 - 5:32pm

با سلام به مهندس حمید و بقیه دوستان
بعد از نصب برنامهextreme_burner_avr_v1.4.2 موقع اجرا خطای dll میده و آیا با پروگرامر avr910 میشه آیسی رو پروگرام کرد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 11 مرداد1394 - 6:16pm
مدیر کل
مدیر کل

freepax نوشته است:
حمید نوشته است:
EESAVE 0 یا Enable یا Programmed (EEPROM) برای حفظ تنظیمات ذخیره شده
EESAVE 1 یا Disable یا Unprogrammed (EEPROM) برای ریست تنظیمات و محدودیت استفاده

اگه روی حفظ تنظیمات ذخیره شده بزاریم ایا تنظیمات ذحیره میشه و بار بعدی میشه تغییرش بدی؟

حفظ تنظیمات به این معنیه که تنظیماتی که قبلا توسط اپراتور انجام شده و داخل میکرو ذخیره شده حفظ میشه. طبیعتا همیشه و در هر حال امکان تغییر تنظیمات دستگاه در حین کاوش وجود داره و این مساله ربطی به پروگرام نداره.

یکشنبه 11 مرداد1394 - 7:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1179 , 1180 , 1181 , 1182 , 1183 , 1184 , 1185 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 138 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure