انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 2:14pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1107 , 1108 , 1109 , 1110 , 1111 , 1112 , 1113 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اینم تجربه یکی از دوستان از لوپ 1*1

دوستان الان با ورژن جديد
فرکانس 150
پهنا 240
ديلی اتومات 24
ديلی دستی 4+
قدرت سنس 17
استيد4
انتگرال42
مشخصات لوپ 1*1 که الان با 11دور سيم افشان مارک omid
پيچيدم اهم دقيقا 1اندوکتانس نميدونم

سينی 55استيل رو دقيقا 2.80تک بوق و در 2.70با بوق کوتاه و ممتد سنس دارم

اشک هایی که بعد از شکست میریزیم همان عرق هایی هستند که قبل از آن نریخته ایم

چهارشنبه 17 تیر1394 - 4:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان عزیز بار ها و بارها برای تنظیمات دستگاه و لوپ سوال میشه که متاسفانه ما میخوایم اماده بزارن تو دهنمون اما اگر یکم وقت بزارین و مطالب رو بخونین مطلب رو پیدا میکنین یا توی فایل توضیحات هست و یا توی مطالبی که دوستان نوشتن که لازم نیست دوستان کل 1100 صفحه رو بخونن قسمت جستجو مثلا بنویسید لوپ 1*1 یا لوپ یک در یک به نتیجه خواهند رسید حالا مثلا 30 صفحه هم بشه کلی تجربه از همون 30 صفحه بدست میارید که بدردتون میخوره و مسلما به مطلب مورد نظر هم خواهید رسید پس لطف کنین کمی وقت بزارین و مطالب رو بخونین و عادت نکنیم همه چیز رو راحت بدست بیاریم چون همین حرکات باعث میشه اعضای فعال هم دلسرد بشن و طرح رو از مسیر اصلی خارج میکنه در حال حاضر احتیاج به تست و کارکرد واقعی دستگاه در مناطق ب ا س ت ا ن ی هست که محاسن و معایب دستگاه مشخص بشه و با یکی دو نفر هم نمیشه به این نتایج مطمئن شد پس کمی همت کنین و وقت بزارین و نظرات جدید بدین تا به پیشبرد طرح کمک بشه . با تشکر

چهارشنبه 17 تیر1394 - 4:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
اگر تصور میکنین نسخه های قبلی واقعا بهتر بوده دلیلی نداره دیگه از بنده سوالی بپرسین و حتی روی این مدار کار کنین! بنده این طرح رو از جایی نیاوردم که بخواد بعدا خراب شده باشه! هر چه بوده بر اساس کار و مطالعه و تحقیق و تلاش خودم انجام دادم. پس اینکه نسخه قبلی بهتر بوده باشه غیر ممکنه مگر اینکه اشتباه کوچکی شده باشه که در خصوص مورد مدنظر شما نشده! پس لطف کنین یا مشکل مدار و دستگاه خودتون رو رفع کنین یا وقت بنده رو نگیرین! متاسفانه کار من شده جوابگویی به سوالات و مسائل بیموردی که هم توی خصوصی باید روزی دهها مورد پاسخ بدم هم توی عمومی!

آقا حمید من دیشب براتون فیلم گذاشتم، جنابعالی هم فرمودید دستگاه مشکلی نداره، در صورتیکه تو فیلم معلومه که حذف آهن با طلا در حد یک شمارست. می فرمودید اشکال داره تا من هم سؤال هارو ادامه نمی دادم. بنده نگفتم ورژنهای قبلی بهتره، گفتم واسه من اینجوریه و تقصیر از مدار منه. در مورد کابل هم حق با شماست، بحث بی موردیه، من اشتباه کردم و تست کردم. تو 10 صحفه ی قبل با وجود اینکه بحثهای بی مورد و بی ربطی مطرح شد ولی جنابعالی اعتراضی نکردید، ولی به منی که دارم رو مدار آزمایش می کنم اعتراض می کنید. من از شما خیلی ممنونم که در حق بنده لطف داشتید، مطمئن باشید اصلا از رفتارتون ناراحت نمیشم، چون حق دارید تو فضای مجازی همه رو به یک دید نگاه کنید.ولی بهتره بدونید چند سال پیش من و آقا مجتبی اولین نفراتی بودیم که تو وبلاگ مهدی قاسمی (قبل از اینکه تالار رو تأسیس کنه) فعالیت می کردیم، و یه تازه کار نیستم که ندونم دارم چیکار می کنم. دیگه با سؤالهای بی خود مزاحمتون نمی شم.

چهارشنبه 17 تیر1394 - 4:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مشخصات مدلهای مختلف لوپ عنکبوتی پیشنهادی با سیم لاکی
------------------------------------------------------------------
لوپ 20 سانتی: قطر داخلی 12.5 سانت - 42 دور - حدود 24 متر سیم 0.8 میل.
لوپ 30 سانتی: قطر داخلی 24 سانت - 29 دور - حدود 27 متر سیم 0.8 میل.
لوپ 45 سانتی: قطر داخلی 39.5 سانت - 22 دور - حدود 31 متر سیم 1 میل.
لوپ 60 سانتی: قطر داخلی 55.5 سانت - 18 دور - حدود 35 متر سیم 1 میل.
لوپ 70 سانتی: قطر داخلی 65.5 سانت - 17 دور - حدود 38 متر سیم 1 میل.
لوپ 80 سانتی: قطر داخلی 75.5 سانت - 16 دور - حدود 41 متر سیم 1 میل.
لوپ 90 سانتی: قطر داخلی 85 سانت - 15 دور - حدود 43 متر سیم 1.2 میل.
لوپ 100 سانتی: قطر داخلی 95.5 سانت - 14 دور - حدود 45 متر سیم 1.2 میل.

با سیم افشان هم تقریبا همین تعداد دور جواب میده تا لوپ 30 از سیم 75 و برای 45 به بالا تا یک متر از سیم یک افشان استفاده کنین هر چه سیم استفاده شده با کیفیت تر باشه و مس خالص باشه نتایج بهتره

چهارشنبه 17 تیر1394 - 4:21pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب محسن من شما رو خوب میشناسم مساله این حرفها نیست! شما فیلم گذاشتین منم عرض کردم اصلا روش تست شما در فلزیابی درست نیست! عرض میکنم اگر درجه حذف رو از حدی بالاتر بذارین همه فلزات حذف میشن متوجه نمیشین! در نسخه های ابتدایی اینطور نبود ولی با نیمی از لوپها درست کار نمیکرد و علاوه بر اون داخل خاک خوب جواب نمیداد! کلی زحمت کشیدیم که با اغلب لوپها جواب بده و روی زمین هم حذف آهن خیلی مطمئن تر باشه! خب شما که در جریان این مسیر نیستین راحت میفرمایین نسخه 2.12 بهتر بوده! در حالیکه غیر از تفکیک دهها نکته دیگه از اون زمان تا بحال اصلاح شدن. این همه وقت و انرژی صرف این کار شده که حالا شما بر اساس یک تست غلط در هوا و داخل اتاق بگین قبلی بهتر بوده؟! پس بفرمایین من همین الان کار رو متوقف کنم شما و بعضی دوستان هم هر نسخه قبلی که دوست داشتین استفاده کنین دیگه! مساله اینه شما انگار متوجه نیستین همه این نسخه ها رو یک نفر نوشته! اگر اصلاحات زیادی شده حتما دلیلی داشته. مدار شما هم شاید واقعا مشکلی نداره ولی دلیل نمیشه لوپ و محل تست و نوع تست شما درست باشه! وگرنه مشکل شما رو باید بقیه هم داشته باشن. حالا بنده که این همه تست میگیرم یعنی بلد نیستم این چیزها رو تست کنم؟!

چهارشنبه 17 تیر1394 - 4:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mohsenlrl نوشته است:
حمید نوشته است:
اگر تصور میکنین نسخه های قبلی واقعا بهتر بوده دلیلی نداره دیگه از بنده سوالی بپرسین و حتی روی این مدار کار کنین! بنده این طرح رو از جایی نیاوردم که بخواد بعدا خراب شده باشه! هر چه بوده بر اساس کار و مطالعه و تحقیق و تلاش خودم انجام دادم. پس اینکه نسخه قبلی بهتر بوده باشه غیر ممکنه مگر اینکه اشتباه کوچکی شده باشه که در خصوص مورد مدنظر شما نشده! پس لطف کنین یا مشکل مدار و دستگاه خودتون رو رفع کنین یا وقت بنده رو نگیرین! متاسفانه کار من شده جوابگویی به سوالات و مسائل بیموردی که هم توی خصوصی باید روزی دهها مورد پاسخ بدم هم توی عمومی!

آقا حمید من دیشب براتون فیلم گذاشتم، جنابعالی هم فرمودید دستگاه مشکلی نداره، در صورتیکه تو فیلم معلومه که حذف آهن با طلا در حد یک شمارست. می فرمودید اشکال داره تا من هم سؤال هارو ادامه نمی دادم. بنده نگفتم ورژنهای قبلی بهتره، گفتم واسه من اینجوریه و تقصیر از مدار منه. در مورد کابل هم حق با شماست، بحث بی موردیه، من اشتباه کردم و تست کردم. تو 10 صحفه ی قبل با وجود اینکه بحثهای بی مورد و بی ربطی مطرح شد ولی جنابعالی اعتراضی نکردید، ولی به منی که دارم رو مدار آزمایش می کنم اعتراض می کنید. من از شما خیلی ممنونم که در حق بنده لطف داشتید، مطمئن باشید اصلا از رفتارتون ناراحت نمیشم، چون حق دارید تو فضای مجازی همه رو به یک دید نگاه کنید.ولی بهتره بدونید چند سال پیش من و آقا مجتبی اولین نفراتی بودیم که تو وبلاگ مهدی قاسمی (قبل از اینکه تالار رو تأسیس کنه) فعالیت می کردیم، و یه تازه کار نیستم که ندونم دارم چیکار می کنم. دیگه با سؤالهای بی خود مزاحمتون نمی شم.

با سلام دوست عزیز گاهی اوقات ادم با برادر خودشم حال و حوصله صحبت کردن نداره و با تندی صحبت میکنه و همه ما با هم برادریم گاهی پیش میاد و نباید بدل گرفت و دلگیر شد از لحن جواب دادنتون معلومه که ناراحت شدین .

چهارشنبه 17 تیر1394 - 4:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهندس حمید خسته نباشید دوستان قدر دان زحمات شما هستن لطفا ناراحت نشین بعضی وقتها ادم گیج میشه و مخش هنگ میکنه و وقتی تو یک شرایط اروم تر قرار میگیره تازه عیب کارش رو میفهمه . #-o

مهندس جان انگار امروز از دنده چپ بلند شدین ها :D

چهارشنبه 17 تیر1394 - 4:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
جناب محسن من شما رو خوب میشناسم مساله این حرفها نیست! شما فیلم گذاشتین منم عرض کردم اصلا روش تست شما در فلزیابی درست نیست! عرض میکنم اگر درجه حذف رو از حدی بالاتر بذارین همه فلزات حذف میشن متوجه نمیشین! در نسخه های ابتدایی اینطور نبود ولی با نیمی از لوپها درست کار نمیکرد و علاوه بر اون داخل خاک خوب جواب نمیداد! کلی زحمت کشیدیم که با اغلب لوپها جواب بده و روی زمین هم حذف آهن خیلی مطمئن تر باشه! خب شما که در جریان این مسیر نیستین راحت میفرمایین نسخه 2.12 بهتر بوده! در حالیکه غیر از تفکیک دهها نکته دیگه از اون زمان تا بحال اصلاح شدن. این همه وقت و انرژی صرف این کار شده که حالا شما بر اساس یک تست غلط در هوا و داخل اتاق بگین قبلی بهتر بوده؟! پس بفرمایین من همین الان کار رو متوقف کنم شما و بعضی دوستان هم هر نسخه قبلی که دوست داشتین استفاده کنین دیگه! مساله اینه شما انگار متوجه نیستین همه این نسخه ها رو یک نفر نوشته! اگر اصلاحات زیادی شده حتما دلیلی داشته. مدار شما هم شاید واقعا مشکلی نداره ولی دلیل نمیشه لوپ و محل تست و نوع تست شما درست باشه! وگرنه مشکل شما رو باید بقیه هم داشته باشن. حالا بنده که این همه تست میگیرم یعنی بلد نیستم این چیزها رو تست کنم؟!

آقا حمید در این انجمن افرادی هستن که دلشون با شما واقعا صافه، خواهشن اگه سؤالیم پرسیدم از من ناراحت نشید. من با هر بار نصب ورژنهای جدید می بینم واقعا دستگاه داره روز به روز بهتر میشه و از این پیشرفت واقعا خوشحالم. من پریشب تو فیلم با ذهنیت ورژنهای قبلی تست کردم . احساس کردم حذف کار نمی کنه، بعد جنابعالی فرمودید مثل تست روی زمین از بغل بیار سمت لوپ، وقتی این کار رو کردم خیلی برام جالب بود و فهمیدم دستگاه نسبت به ورژن های قبل برای کار روی زمین بهینه شده. بعد بابت ورژن جدید تشکر کردم و عرض کردم با وجود بهینه شدن دستگاه برای کار روی زمین، آهن روی 13 و طلا روی 14 حذف می کنه (و می دونم بالاتر از 14 هر دو حذف میشن) و جنابعالی فرمودید این ایراده و باید حذفشون چند درجه با هم فرق داشته باشه. خوب ایراد یا سخت افزاری یا نرم افزاری، من فکر نمی کنم سخت افزاری باشه، چون اگه مثلا 357 ایراد داشت پس در ورژن 2.12 نباید حذف می کرد (البته شابد این تحلیل من اشتباه باشه)، فقط به خاطر اینکه بگم مشکل سخت افزاری ندارم بحث ورژن 2.12 رو مطرح کردم، دیگه بنده بحثی از ورژنهای قبلی نکردم (فقط 2.12 رو بحث کردم). خوب شما یک درصد فرض رو بر این بگیر آیسی 357 بنده (که پسوند h داشت فکر کنم و با مال دوستان فرق داشت) زیاد با نرم افزار دستگاه سازگار نیست (چون عدد اول من 250 هست)، این که ایراد کار شما نیست، ایراد کار بنده هم نیست، ایراد قطعات متنوع هستش. حالا شما به نظرتون استدلال بنده ایراد داره؟اگه ایراد داره ازتون معذرت خواهی می کنم. اگه ایراد هم نداره بی زحمت لطف کنید بفرمائید امکان انطباق نرم افزار با 357 بنده هست یا برای اولین اصلاح دستگاه برم 357 فلزی بگیرم؟

چهارشنبه 17 تیر1394 - 5:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان به نظر من مهندس حمید رو باید طلا گرفت.قدر ایشون رو بدونین .هرکی از راه میرسه یه چیزی بهش میگه و ایشون با چه رویی برخورد میکنن @};-

چهارشنبه 17 تیر1394 - 5:56pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ارتین نوشته است:
دوستان , مشخصات کویل 60 که با 1 اهم و ظرفیت 357 که با دیلی 18 شناسایی شد و تنظیمات پیش فرض ورژن 2.4 یه سینی استیل 47 سانتی رو از دو متر سنس دارم , میدونم سنس کمه , 357 هم با توجه به اعداد مربوطه سه گانه نشون میده اصلیه , ولی نمیدونم چرا سنس ضعیفه ؟ :-? با توجه به اینکه تمام قطعات دور بر 357 رو چک کردم همگی درست بودن تازه با همون تنظیمات پیش فرض با کویل 1*1 که 1.1 اهم و ظرفیت 366 که با دیلی 14 توسط مدار شناسایی میشه , همون سینی استیل 47 سانتی رو به زور از 1 متر میزنه , جل الخاق :-? دوستان نظرتون چیه ؟ ضمنا تست ها هم در فضای ازاد و کویل هم از یه درخت اویزونه انجام دادم , تشکر

آرتين عزيز خوشحالم كه دوباره روحيه ساخت شما برگشته و شروع دوباره داشتيد ! :ymhug:
دوستان لطفاً كساني كه از ماسفت 11NK100 استفاده كردن لطف كنن اهم لوپ رو بين 0/5 تا 0/8 دهم اهم بگيريد البته به همراه كابل ، و بعد دوباره تست كنيد البته سيم رو 1/5 الي 2 اهم افشان انتخاب كنيد و نتيجه رو با لوپ هاي قبلي مقايسه و اعلام بفرمائيد L-) منتظريم

چون همه دوستان دارن از يك معيار براي ساخت لوپ استفاده ميكنن و بايد روشها و معيارهاي ديگر رو هم تست و آزمايش كرد تا به بهترين نتيجه برسيم نه اينكه همه يك راه رو ادامه بديم ! @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 17 تیر1394 - 10:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1107 , 1108 , 1109 , 1110 , 1111 , 1112 , 1113 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mnbvcxzaqwsx و 157 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure