انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 2 خرداد1403 - 4:45am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1100 , 1101 , 1102 , 1103 , 1104 , 1105 , 1106 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس عالیه دوسطر پایینی که خالی باشه میگم تصویری است باید اطلاعاتش را بریزم توی لب تاب و فردا عکسشو برایتان میاورم =))
باور کن یک عده چوپان جای مهمی دارند ولی به مدار من که خیلی هم شیک درست شده اهمیت ندادند . بلایی سرشان بیاورم که به گربه بگویند ابوالقاسم =)) =)) =))

دوشنبه 15 تیر1394 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یاهو جان شما حالشونرو بگیری فایده ایی نداره این ملت فقط به شنیده ها بسنده میکنن و مهمتر اینکه ابوالقاسم میدونی کی هست [-( :YMPRAY:

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 15 تیر1394 - 10:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
یاهو جان شما حالشونرو بگیری فایده ایی نداره این ملت فقط به شنیده ها بسنده میکنن و مهمتر اینکه ابوالقاسم میدونی کی هست [-( :YMPRAY:

بهرام جان من به ابوالقاسم چکار دارم که کی هست باباش کیه و کی بوده و ...... :D این یک ضرب المثله داداش
مورد تمسخر قرار گرفته ام و خیلی ناراحت شدم و باید یک حالی بهشون بدم =))
اون قسمت پایین ال سی دی را بهشون میگم : این به ماهواره وصل میشه و تصویر را نشون میده ! مجانی هم تصویر را نمیفرسته باید هزینه خدماتش به ماهواره پرداخت بشه و سالی یک بار هم از روی ایران عبور میکنه و سرویس میده =)) =)) البته ما تحریم هم هستیم و به همین علت نامردا به ما خدمات مجانی نمیدن =)) =))
مهندس شرمنده توی اپدیت بعدی کاری کن پایین ال سی دی 4*16 بنویسه NO Service !!! =)) =))

آخرین بار توسط yahooo در دوشنبه 15 تیر1394 - 10:23pm ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 15 تیر1394 - 10:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
اقا حمید پس میشه از ال سی دی بزرگتر استفاده کرد، چون من چند ماه پیش همین سوال رو ازشما پرسیده بودم که شما جواب منو ندادید، انشاالله که روش کار میکنم و بزرگترش میکنم...

دوشنبه 15 تیر1394 - 10:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
حمید نوشته است:
ruler نوشته است:
سلام.
میشه از باتری توباکس ساشو با استفاده از مبدلش برای این مدار استفاده کرد؟
باتری که من برای ساشو تهیه کرده بودم ۱۲ ولت و ۴.۵ آمپر بود. که البته یک مبدل دی سی به دی سی هم داشت این مدار.میشه از این باتری استفاده کنم و مبدل رو رو ۱۸ ولت تنظیم کنم؟ لطفا پاسخ بدید .ممنون

خیر نه باطری 12 ولت برای این مدار قابل استفادست و نه مبدل ولتاژ! مبدلهای ولتاژ نویز قابل ملاحظه ای دارن که هر جور هم فیلتر بشه باز هم روی بازدهی دستگاه اثر منفی محسوسی میذاره و بی ثباتش میکنه. این مورد رو بنده امتحان کردم. حالا شما هم میتونین با مبدل خودتون آزمایش کنین. از نظر آسیب زدن به مدار مشکلی نداره.

سلام دوست گرامی منم چون باطری 6 ولتی نداشتم این کار را کردم ولی متاسفانه بعدش مجبورشدم رگولاتور 12 ولتی را عوض کنم و بروم یک باطری 6 ولتی بخرم

دوشنبه 15 تیر1394 - 10:16pm

باعرض سلام وقت همه بخیر.باعرض تشکر ویژه از استاد بزرگوار آقا حمید. @};-
دوستان عزیز من مدارو ساختم الانم کار میکنه فقط اعداد ۳گانه تقریبا یک سوم مقدار اصلیشه.بیشتر صفحاتی رو که شما اساتید محترم زحمت کشیدید رو هم خوندم،فکر میکنم مشکل من از اصل نبودن ۳۵۷ باشه.ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید. @};-

دوشنبه 15 تیر1394 - 10:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

HOSSEIN447 نوشته است:
نقل قول:
دقیقا حرف شما رو من تجربه کردم دستگاه یبار سر زمین بردم دو نفر نگاه کردن دیدم پچ پچ میکنن چون من دستگاه تو جعبه 10*10جا دادم خیلی هم شیک و ظریفه .جایی هم که منو برده بودن خیلی خنده دار بود چند جارو با دستگاه گرفتم ولی خبری نشد بعد احساس کردم دارن منو به بازی میگیرن.گفتم این دستگاه واسه تست زمینه فردا دستگاه اصلی رو میارم ولی فقط یه باتری ماشین نیاز داریم که با اینورتر برق220به دستگاه اصلی بدیم اینا گفتن مشگلی نیست منم یه جا سوکت الکی رو دستگاه خودم گذاشتم فرداش دستگاه اسیلوسکپ قدیمیمو که 15کیلو وزنشه یه مانیتور8اینچم داره بردم از دیدن دستگاه کف کرده بودن میگفتن عجب چیزیه خلاصه باتری ماشین دادم بغغل یکی اسیلوسکوپم دادم بغل یکی روشن کردم بهد دستگاه خودمم روشن کردم چون دستگاه صدا نداشت یلحظه گوشیرو گرفتم نزدیکش بوق زد البته بعد اینکه 400متر زمینو دور زدم که اونا حسابی خسته بشن بعد گفتم اینجارو گرفت گفتن چی نشون میده گفتم طلا میزنه خلاصه سرتون درد نیارم 2متر تمام کندن منم داشتم نظر میدادم بعد دومتر گفتم بزار دستگاه بزنم که دم دمای صبح بود رسمن داغون بودن که گفتم دستگاه به املاح زده بود بعد کلی تو دلم خندیدم گفتم تا شما جماعت باشین به دستگاه کوچیک مهندس حمید که ماه ها روش کار شده نخندین و خیلی با افتخار و غرور برگشتم. و جالب اینجاست طرف به 100نفرم گفته بود یه دستگاه تصویری داره خیلی محشره 150میلیون بهش پول داده. واقعا جای تاسف داره که مردم عقلشون به چشمشونه.ولی خاطر نشان کنم که اون دونفر بعد اون شب و کار سنگینی که انجام دادن دیگه پی زمین و دستگاه تصویری نمیرن =)) =)) :)) :))

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: داداش دمت گرم واقعا که کار مردو کردین خیلی خوشم امد این بی لیاقتها لیا قت همچین دستگاه کوچیک وکار امد و ندارن واقعا حقشون بود اگه همچین کسی گیر من بیفته بلای بدتر ازاین سرشون میارم که قدر این مدار وزحمات اقاحمید وتا زنده هستن یادشون نره وهمیشه قدر دان باشن :D :D :D

دوست عزیز اصلا کار شما درست نبود! چون اون بنده خداها مثل شما از الکترونیک و فلزیابها سر در نمیارند دقیقا مثل شما که قبلا اینطور بود ! ولی حالا دیگه برای خودت استا شدی! بهتر بود به جای سر کار گذاشتن اون بنده خدا ها که اکثرا هم روستایی هستند توجیحشون کنید. من خیلی مورد برام پیش اومده که اکثر شون رو قانع کردم و قبول هم کردند. و ذهنشون رو نسبت به دستگاه تغییر دادند.هر چند میدونم شما مزاح کردید اینکار رو انجام ندادید ولی انشالله در اینده از این کارها انجام ندید.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 15 تیر1394 - 10:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا اسد عزیز حرفا میزنی ها ها :D . من هر کاری کردم توجیه نشدند و حرف خودشان را میزدند ، ادم داریم تا ادم بعضی ها واقعا نمی فهمند و اگر توجیه میشدند به این فکرا نیازی نبود . باید با زبان خودشان باهاشون حرف زد. من با هر زبانی صحبت کردم ،اخرش مثل برره ای ها گفتند ها ها ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =)) =))

دوشنبه 15 تیر1394 - 10:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان یک جا هم رفته بودم که یه نفر میگفت میخوام دستگاه رو تست کنم این احمق رفته یه لیوان استیل رو تو 4 متری خاک کرده بود .من هم یه چاقو استیل گزاشتم تو جوراب وقتی میرفتم رو هدف پام رو نزدیک لوپ میبردم و دستگاه هم صداش درمیومد اون روز من و داداشم انقدر بهش خندیدیم که نگو.:)) :))
طرف هم هرچی بهش میگفتم دستگاه انقدر قدرت نداره و باید سایز فلز خیلی بزرگتر باشه هی گوش نداد من هم مجبور بودم که این کار رو انجام بدم.تازه آخر سر اومده بود میگفت دیدی بهت گفتم دستگاهت قدرتش از اون چیزی که میگی بیشتره :))

جالب اینجاست همون روز رفتیم یه جا کاوش دستگاه 2-3 جا سنس داشت بعد طرف از من سوال میکرد و میگفت دستگاهت ننوشته سکه نقره ساسانی هست یا سکه طلا خسرو؟ :))

زمین شناسی.نقطه زن فلزجو = موفقیت

آخرین بار توسط Linkon در دوشنبه 15 تیر1394 - 10:49pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 15 تیر1394 - 10:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
ruler نوشته است:
سلام.
میشه از باتری توباکس ساشو با استفاده از مبدلش برای این مدار استفاده کرد؟
باتری که من برای ساشو تهیه کرده بودم ۱۲ ولت و ۴.۵ آمپر بود. که البته یک مبدل دی سی به دی سی هم داشت این مدار.میشه از این باتری استفاده کنم و مبدل رو رو ۱۸ ولت تنظیم کنم؟ لطفا پاسخ بدید .ممنون

خیر نه باطری 12 ولت برای این مدار قابل استفادست و نه مبدل ولتاژ! مبدلهای ولتاژ نویز قابل ملاحظه ای دارن که هر جور هم فیلتر بشه باز هم روی بازدهی دستگاه اثر منفی محسوسی میذاره و بی ثباتش میکنه. این مورد رو بنده امتحان کردم. حالا شما هم میتونین با مبدل خودتون آزمایش کنین. از نظر آسیب زدن به مدار مشکلی نداره.

ممنون از پاسخ شما مهندس عزیز.
با این اوصاف باید یک باتری دیگه تهیه کنم ولی میشه این باطری رو هم خشک بگیرم و بیرون دستگاه توی کوله پشتی باشه یا حتما باید درون خود جعبه مدار باشه؟
با تشکر از زحمات شما برای کل انجمن @};- @};-

دوشنبه 15 تیر1394 - 10:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1100 , 1101 , 1102 , 1103 , 1104 , 1105 , 1106 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: amine pro و 79 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure