انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 2:29am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1090 , 1091 , 1092 , 1093 , 1094 , 1095 , 1096 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان . @};-
میشه در مورد کارایی دستگاه توضیح بدبد ؟ که چه قابلیت هایی داره ؟ توان عمقزنی و تفکیک و ثبات و غیره ؟ و این که آیا کسی باهاش جواب گرفته ؟
با سپاس . :x

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

شنبه 13 تیر1394 - 8:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

yahooo نوشته است:
signal عزیز مشکل شما قطعا از فیوز بیته . یک بار EEprom را Erase کن و دوباره پروگرم را با فیوز بیت درست انجام بده

دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم با اریز کردن مشکلک حل شد اما یکی از ای سی هام با ورژن جدید مینویسه دمو هر کاری هم کردم حل نشد

شنبه 13 تیر1394 - 9:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

yahooo نوشته است:
stkmelodi_20 نوشته است:
مهندس حمید که نیستند از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه دستگاه من به همه نوع فلز حساسیت خوبی داره حتی کاسه مسی معمولی رو خوب میزنه نمیدونم چرا دوتا کاسه مسی که از زیر زمین درآوردن و روش نقره اندوده خیلی ضعیف سنس میکنه کاسه 20 سانتیه تو 90 تک بوق میزنه .عزیزان کسی این نوع کاسهای زیر خاکی رو دیده روشون قلم کاری شدس داخلشون مس هستش روشون نقره یا قلع اندوده.ممنون میشم کمکم کنید. عذ اول منم اوایل مونتاژم 270 بود ولی الان با چندین بار تنظیمات و روشن خاموش کردنم با پهنای پالس 170 فرکانس 200 عدد اول از سمت چپم به 190رسیده فقط وقتی پهنای پالس کمتر میکنم دیلی اتو کم میشه و این عذ یکم افزایش پیدا میکنه مشگل من کجا میتونه باشه ممنون میشم یکی کمکم کنه مهندس نیستن فکنم خسته شدن انشالله که باشن ما از تحربیاتشون بهرمند بشیم @};-

دوست عزیز قدمت اون کاسه ها ماگزیمم 200 سال بیشتر نیست و به همین علت روکش فلز روی است و با روکش نقره همیشه اشتباه گرفته میشه . فلز روی را همه فلزیاب ها کم سنس میکنند البته جز فلزات قدیمی نیز محسوب نمیشه و از این بابت نگرانی وجود نداره. قطعا اگر روکش نقره بود خیلی قوی مثل طلا سنس میشد.با تشکر

ممنون از راهنمایتون ایا این کاسها ارزشی هم دارن؟

شنبه 13 تیر1394 - 10:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقایون دم همتون گرم :ymhug: ~O) ~O)
راه افتاد ، فقط خیلی سیستم کنده :-?
کریستالی که رو پروگرمر در زمان پروگرم میکرو گذاشته بودم روش نوشته15.546 خوبه یا نه؟

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

شنبه 13 تیر1394 - 11:29am

signal نوشته است:
کریستالی که رو پروگرمر در زمان پروگرم میکرو گذاشته بودم روش نوشته15.546 خوبه یا نه؟

سلام دوست عزيز
اگه سيستم شما داره كند كار ميكنه تنها يك دليل داره اون هم اينه كه براي كريستال 20 مگا هرتز خارجي پروگرم نشده و داره با كريستال داخلي كار ميكنه
يادتون باشه پروگرم كردن براي كريستال خارجي 20 مگا هرتز يك كار نرم افزاريه كه بايد در هنگام پروگرم كردن ميكرو انجام بدين
اين با كريستالي كه روي پروگرمر ميذارين تا پروگرمر كاركنه فرق داره
شما روي پروگرمر هر كريستالي بين 8 تا 20 مگاهرتز بذاري كار ميكنه
موفق باشين
بهترين نرم افزار پروگرم كردن ميكرو در اين دستگاه extreme_burner_avr_v1.4.2 است كه شما ميتونيد اون رو از صفحه اول همين تايپيك دانلود كنيد

شنبه 13 تیر1394 - 12:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

faraz_223 نوشته است:
signal نوشته است:

سلام دوست عزيز
اگه سيستم شما داره كند كار ميكنه تنها يك دليل داره اون هم اينه كه براي كريستال 20 مگا هرتز خارجي پروگرم نشده و داره با كريستال داخلي كار ميكنه
يادتون باشه پروگرم كردن براي كريستال خارجي 20 مگا هرتز يك كار نرم افزاريه كه بايد در هنگام پروگرم كردن ميكرو انجام بدين
اين با كريستالي كه روي پروگرمر ميذارين تا پروگرمر كاركنه فرق داره
شما روي پروگرمر هر كريستالي بين 8 تا 20 مگاهرتز بذاري كار ميكنه
موفق باشين
بهترين نرم افزار پروگرم كردن ميكرو در اين دستگاه extreme_burner_avr_v1.4.2 است كه شما ميتونيد اون رو از صفحه اول همين تايپيك دانلود كنيد

آقا ردیف ردیف شد \:d/ ممنون :x
حالا بریم دنبال مابقی داستان ، پیچیدن یه لوپ با دقت فراوان :-BD

شنبه 13 تیر1394 - 1:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سیگنال داداش مشکل از کجا بود.لطف کن بگو از کجا بود که اگه احیانا برا کسی چنین مشکلی پیش اومد بدونه چه جور رفعش کنه.

شنبه 13 تیر1394 - 1:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

stkmelodi_20 نوشته است:
yahooo نوشته است:
stkmelodi_20 نوشته است:
مهندس حمید که نیستند از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه دستگاه من به همه نوع فلز حساسیت خوبی داره حتی کاسه مسی معمولی رو خوب میزنه نمیدونم چرا دوتا کاسه مسی که از زیر زمین درآوردن و روش نقره اندوده خیلی ضعیف سنس میکنه کاسه 20 سانتیه تو 90 تک بوق میزنه .عزیزان کسی این نوع کاسهای زیر خاکی رو دیده روشون قلم کاری شدس داخلشون مس هستش روشون نقره یا قلع اندوده.ممنون میشم کمکم کنید. عذ اول منم اوایل مونتاژم 270 بود ولی الان با چندین بار تنظیمات و روشن خاموش کردنم با پهنای پالس 170 فرکانس 200 عدد اول از سمت چپم به 190رسیده فقط وقتی پهنای پالس کمتر میکنم دیلی اتو کم میشه و این عذ یکم افزایش پیدا میکنه مشگل من کجا میتونه باشه ممنون میشم یکی کمکم کنه مهندس نیستن فکنم خسته شدن انشالله که باشن ما از تحربیاتشون بهرمند بشیم @};-

دوست عزیز قدمت اون کاسه ها ماگزیمم 200 سال بیشتر نیست و به همین علت روکش فلز روی است و با روکش نقره همیشه اشتباه گرفته میشه . فلز روی را همه فلزیاب ها کم سنس میکنند البته جز فلزات قدیمی نیز محسوب نمیشه و از این بابت نگرانی وجود نداره. قطعا اگر روکش نقره بود خیلی قوی مثل طلا سنس میشد.با تشکر

با سلام
اصلا این جریان ربطی به فلز روی نداره.کلا مس قدیم سنس ضعیفی داره.اونم علت داره که یه داستانه برا خودش :D

شنبه 13 تیر1394 - 2:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیوست:
1.jpg
behnam karami نوشته است:
سیگنال داداش مشکل از کجا بود.لطف کن بگو از کجا بود که اگه احیانا برا کسی چنین مشکلی پیش اومد بدونه چه جور رفعش کنه.

حقیقتش چنتا کار رو با هم انجام دادم که درست شد.
تاریخ رایانه رو درست کردم و ری استارت کردم2015/4/7.
میکرو رو گذاشتم تو پروگرمر و پروگرمر رو به لبتاب وصل کردم.
تو نرم افزار eXtreme Burner
رفتم رو flash زدم chip erase
رفتم رو fuse bits زدم chip erase
رفتم روeeprom زدم chip erase
فیوز بیت ها رو طبق عکس1 زیر تنظیم کردم
بعد رفتم روی گزینه زرد open و فایل hex که قبلا تو دستاپ کپی کرده بودم رو انتخاب کردم .
بعد طبق عکس2 write و flash

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 13 تیر1394 - 2:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ganbari نوشته است:
[="stkmelodi_20"]
yahooo نوشته است:
stkmelodi_20 نوشته است:

.............................................................................................................................................
با سلام
اصلا این جریان ربطی به فلز روی نداره.کلا مس قدیم سنس ضعیفی داره.اونم علت داره که یه داستانه برا خودش :D
.........................................................................................................................
دوست عزیز اطلاع کامل ندارید مردم را لطفا گمراه نکنید . هر فلزی باشه ،سنس بستگی به جنس و الیاژ بکار رفته و شکل ان داره ؛ فلز مس و قدیم تنها تفاوتش میتونه در بعضی دوره ها همین الیاژ باشه و فلزاتی که ان زمانها با مس امیخته میشده همگی سنس خوبی دارند ولی ظروف حدود100 الی 200 سال پیش روکش روی دارند و به همین علت سنس ضعیفی دارند و به علت الیاژ نیست.
باز انکار میکنی برو یک ظرف رومی را با هر فلزیابی دوست داشتی تست کن.دلیل دیگری دارید بفرمایید همه بدونند
در ضمن فلزی که کمتر از 50 درصد ان مس باشه دیگه نمیشه اسم مسی و مس بودن روی ان گذاشت شاید هم مسهای قدیم دیرپز بودند ما خبر نداریم :D

شنبه 13 تیر1394 - 3:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1090 , 1091 , 1092 , 1093 , 1094 , 1095 , 1096 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mikimaus , Reza.t , Reza8003 و 100 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure