انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 11:42am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1089 , 1090 , 1091 , 1092 , 1093 , 1094 , 1095 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سیگنال جان مشکل شما صد در صد نرم افزاریه میکرو رو کامل اریز کن و فیوز بیتها رو هم ریست کن و یکیار دیگه تنظیمشون کن

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

شنبه 12 تیر1394 - 2:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

signal نوشته است:
نشد که نشد :-? #-o
هنوز دستگاه راه نیوفتاده میزنه DEMO!!!! :-s
یه میکروی دیگه هم پروگرم کردم اون هم مثل این.... #:-s
احتمال داره این پیام از مشکلی تو برد باشه؟ البته خودم بعید میدونم 100 بار چک کردم تا نظر دوستان چی باشه .!
یه روز کامل روش کار کردم دیگه مخم هنگیده (-|

روی پروگرمر جامپر LS رو باز بزار یک کریستال 8تا20مگاهرتز روش بزار و با فیوز بیت ریست پروگرم کن
یعنی بجای D1 بایدD9 بنویسی
ایشالا درست میشه

شنبه 12 تیر1394 - 2:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

stkmelodi_20 نوشته است:
مهندس حمید که نیستند از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه دستگاه من به همه نوع فلز حساسیت خوبی داره حتی کاسه مسی معمولی رو خوب میزنه نمیدونم چرا دوتا کاسه مسی که از زیر زمین درآوردن و روش نقره اندوده خیلی ضعیف سنس میکنه کاسه 20 سانتیه تو 90 تک بوق میزنه .عزیزان کسی این نوع کاسهای زیر خاکی رو دیده روشون قلم کاری شدس داخلشون مس هستش روشون نقره یا قلع اندوده.ممنون میشم کمکم کنید. عذ اول منم اوایل مونتاژم 270 بود ولی الان با چندین بار تنظیمات و روشن خاموش کردنم با پهنای پالس 170 فرکانس 200 عدد اول از سمت چپم به 190رسیده فقط وقتی پهنای پالس کمتر میکنم دیلی اتو کم میشه و این عذ یکم افزایش پیدا میکنه مشگل من کجا میتونه باشه ممنون میشم یکی کمکم کنه مهندس نیستن فکنم خسته شدن انشالله که باشن ما از تحربیاتشون بهرمند بشیم @};-

دوست عزیز قدمت اون کاسه ها ماگزیمم 200 سال بیشتر نیست و به همین علت روکش فلز روی است و با روکش نقره همیشه اشتباه گرفته میشه . فلز روی را همه فلزیاب ها کم سنس میکنند البته جز فلزات قدیمی نیز محسوب نمیشه و از این بابت نگرانی وجود نداره. قطعا اگر روکش نقره بود خیلی قوی مثل طلا سنس میشد.با تشکر

شنبه 13 تیر1394 - 6:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

askar نوشته است:
سلام دوستان مهندس چند روزه نیست کسی ازش خبر نداره ؟ قضیه رفتن مهندس چی بوده ؟ واقعا رفت =((

جهت اطلاع دوستان عزیز مهندس به سلامتی به مقصد رسیده اند و جای نگرانی نیست . مشکل اسکان ایشان نیز حل شده و احتمالا بزودی تایپیک را ادامه میدن البته اگر حال و هوای انجا تفکر ایشان را تغییر نده :-? سپاس

شنبه 13 تیر1394 - 6:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delta force نوشته است:
سیگنال جان مشکل شما صد در صد نرم افزاریه میکرو رو کامل اریز کن و فیوز بیتها رو هم ریست کن و یکیار دیگه تنظیمشون کن

باورت نمیشه دلتا جان 1000 بار این کارها رو انجام دادم @-) ، فکر میکنم یه چنتا میکروی دیگه باید بگیرم.شاید در دفعات اولیه که ناشی بودم میکروها اسیب دیده :-?
به هر حال متشکرم از جوابتون @};-

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

شنبه 13 تیر1394 - 8:08am
کاربر فعال
کاربر فعال

signal نوشته است:
هنوز دستگاه راه نیوفتاده میزنه DEMO!!!! :-s
یه میکروی دیگه هم پروگرم کردم اون هم مثل این.... #:-s
احتمال داره این پیام از مشکلی تو برد باشه؟ البته خودم بعید میدونم 100 بار چک کردم تا نظر دوستان چی باشه .!
یه روز کامل روش کار کردم دیگه مخم هنگیده (-|

دوست من وقتی رو ال سی دی مدارت مینویسه دمو بعدش باید اطلاعات دستگاه کامل بیاد و اگه لوپ بهش وصل نباشه باید بنویسه کویل ارور ولی اگه فقط رو ال سی دی دستگات مینویسه دمو و بعدش هیچی نمیاد اشکال از فیوز بیت یا پروگرام بد هستش که البته احتمالش خیلی ضعیفه که اما اگه همه این موارد بالا میاد و فقط مشکل دکمه داری شما میتونی یک تکه سیم به منفی مدار وصل کنی واز اون طرف دونه به دونه به پایه هایه میکرو که اتصلات دکمه بهش داری را وصل کنی که دراین حالت باید منو مدارت تغیر کنه مثلا منفی مدارت را به قسمتی رو پی سی بی با نام okمشخص شده وصل کن که در این حالت باید منو مدارت بیاد البته این کار را باید در حد چند دهم ثانیه انجام بدی.یه نکته زمان بالا اومدن نوشته هایه مدارت چقدره یعنی اصولش یاید حدود سه یه چهار ثانیه طول بکشه اگه زمان بالا اومدن مدارت زیاد طول میکشه بدون صد درصد مشکل فیوز بیت داری و به تبعش دکمه ها درست کار نخواهند کرد.اگه همه این موارد را انجام دادیو مشکلت بر طرف نشد باید بدونی اشکال از میکروته .موفق باشی

شنبه 13 تیر1394 - 8:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

behnam karami نوشته است:
signal نوشته است:

دوست من وقتی رو ال سی دی مدارت مینویسه دمو بعدش باید اطلاعات دستگاه کامل بیاد و اگه لوپ بهش وصل نباشه باید بنویسه کویل ارور ولی اگه فقط رو ال سی دی دستگات مینویسه دمو و بعدش هیچی نمیاد اشکال از فیوز بیت یا پروگرام بد هستش که البته احتمالش خیلی ضعیفه که اما اگه همه این موارد بالا میاد و فقط مشکل دکمه داری شما میتونی یک تکه سیم به منفی مدار وصل کنی واز اون طرف دونه به دونه به پایه هایه میکرو که اتصلات دکمه بهش داری را وصل کنی که دراین حالت باید منو مدارت تغیر کنه مثلا منفی مدارت را به قسمتی رو پی سی بی با نام okمشخص شده وصل کن که در این حالت باید منو مدارت بیاد البته این کار را باید در حد چند دهم ثانیه انجام بدی.یه نکته زمان بالا اومدن نوشته هایه مدارت چقدره یعنی اصولش یاید حدود سه یه چهار ثانیه طول بکشه اگه زمان بالا اومدن مدارت زیاد طول میکشه بدون صد درصد مشکل فیوز بیت داری و به تبعش دکمه ها درست کار نخواهند کرد.اگه همه این موارد را انجام دادیو مشکلت بر طرف نشد باید بدونی اشکال از میکروته .موفق باشی

عزیز من بعد از روشن کردن فقط رو ال سی دی دستگاه مینویسه دمو و بعدش هیچی نمیاد :-w :-w
احتمل کار نکردن دکمه ها صفره چون برای کانتراست اولیه که میگه پلیز اکی دکمه اکی کار کرد وبعد دیگه زد دمو :-\

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

شنبه 13 تیر1394 - 8:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا جدیدی جدی میگن مهندس رفته اونبر .یکی که خبر موثق داره .ما رو از نگرانی در بیاره.

شنبه 13 تیر1394 - 8:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

signal نوشته است:
behnam karami نوشته است:
signal نوشته است:

عزیز من بعد از روشن کردن فقط رو ال سی دی دستگاه مینویسه دمو و بعدش هیچی نمیاد :-w :-w
احتمل کار نکردن دکمه ها صفره چون برای کانتراست اولیه که میگه پلیز اکی دکمه اکی کار کرد وبعد دیگه زد دمو :-\

خب پس یا فیوز بیتت اشکال داره یا کریستال مدارت یا خازن هایه c2وc3این قطعات را چه از نظر سلامت قطعه چه از نظر لحیم کردن بررسی کن.

شنبه 13 تیر1394 - 8:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

signal عزیز مشکل شما قطعا از فیوز بیته . یک بار EEprom را Erase کن و دوباره پروگرم را با فیوز بیت درست انجام بده

شنبه 13 تیر1394 - 8:55am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1089 , 1090 , 1091 , 1092 , 1093 , 1094 , 1095 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 122 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure