انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 10:46pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

اگر ی نفر توی ایران وجود داشته باشه ک مهندسی برازند ش باشه
اون مهندس حمید
چرا که کمک شون رو از هیچ کس دریغ نمیکنن واز هیچ کس توقعی در قبال کمک هایی ک میکنن ندارند و این توی زمانه امروز ی نمونه کم نظیر!!!!!!
وما تنها کاری ک میتونیم در قبال این همه کمک بکنیم این ک از خدا برای ایشون ارزوی سلامتی وموفقیت در تمام مراحل زندگی شون بکنیم. @};- @};- @};-

سه شنبه 1 دی1393 - 12:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید عزیز دستتون درد نکنه مشخصه که خیلی بابت این طرح زحمت کشیدین امیدوارم همان گونه که شما در پی برآورده کردن آرزوهای مردم هستین خداوند نیز تمام آرزوهای قلبی شما رو برآورده وبه خیر کند آمین یا رب العالمین
با سپاس @};- @};- @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 1 دی1393 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:((
فقط ميتونم بگم دمش گرم

سه شنبه 1 دی1393 - 12:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام

زنده باشی اقا حمید
دستت درد نکنه

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

سه شنبه 1 دی1393 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خسته نباشی مهندس واقعا گل کاشتی @};- @};- @};- @};- @};- اگه میکرو رو داشتم همین امشب مدارو میبستم متاسفانه شهرما پیدا نمیشه فعلا بقیه کاراشو ردیف میکنم تا میکرو برسه
بازم تشکر بابت اینهمه زخمت ایشالا که همیشه سلامت و پایدار باشی :YMPRAY:

سه شنبه 1 دی1393 - 12:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان يکی لطف کنه فايل توضيحات رو با فرمت word. برام خصوصی کنه

سه شنبه 1 دی1393 - 12:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسی مهندس حمید دست گلت درد نکنه @};-
مهندس جان ایا این مدار تفکیک هم داره ؟ اگه داره چطوری عمل میکنه .البته تفکیک مدار اصلا برام اهمیتی نداره فقط یه سوال بود بیشتر رو ال متال کار میکنم :D .مرسی

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

آخرین بار توسط asadof در سه شنبه 1 دی1393 - 12:35am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 1 دی1393 - 12:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
مهندس حمید بنده هم به نوبه خودم از شما و زحمات شما تشکر میکنم

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

سه شنبه 1 دی1393 - 12:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دستت درد نکنه مهندس بابت مدار!! همینکه ماسفت منفی انتخاب شده عالیه اگر اون BS170 هم از نوع معمول رایج انتخاب میشد عالی تر بود ممکنه همه جا پیدا نشه!! چون تو شهرستانها بیشتر قطعات رایج مصارف عمومی صوتی تصویری برای فروش موجوده.

سه شنبه 1 دی1393 - 12:34am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از همه دوستان. :ymblushing: :x
در مورد قطعات باز هم این توضیح رو اضافه کنم طبق اطلاع موثق بنده همه قطعات غیر از بازار تهران در شهرهای شیراز و اصفهان و تبریز هم بطور قطعی پیدا میشه! پس اگر میتونن حضوری از جایی نزدیک تهیه کنن بهتر هست.

asadof عزیز شما ظاهرا به توضیحات دقت نکردین! بنده اشاره مشخص کردم که تفکیک هم مساله ای برای آیندست! خیر نسخه 1.00 هیچ نوع تفکیکی نداره.

علی جان خیلی ممنون. BS170 یک فت برای سوئیچ و درایو ماسفت اصلی هست. فقط خدا میدونه این روش چطور بذهن من رسید و تا چه حد نسبت به درایو های پیچیده دیگه بهتر و قشنگتر جواب میده! ولی اتفاقا ترانزیستور متداولی هم هست. میتونین در فروشگاههای مختلف چک کنین. اگر به این باشه که کلا ترانزیستورهای فت در بازار کمتر رایج هستن. ولی اینجا فت خیلی بهتر جواب میده و این شماره هم جزو رایج ترینهاست.

سه شنبه 1 دی1393 - 12:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 1050355954 , fish , Google و 134 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure