انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 8:55pm

پاسخ به موضوع  [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2217 , 2218 , 2219 , 2220 , 2221 , 2222 , 2223 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

Farshadh54 نوشته است:
سلام خدمت مهندس حمید وقتتون بخیر ،داشتم تاپیکهای گذشته دوستان میخوندم در رابطه با ماسفت 11nk100 دیدم نظر شما نسبت به کارکرد این ماسفت در مدار مساعد هست و اینکه با عرض پالس 300 این ماسفت کارایی بهتری داره ،من این رگولاتور تهیه کردم ولی سایزش دو برابر irf840 هست این رگولاتور نصبش شرایط خاصی داره یا مثل همون 840 باید نصب بشه؟

بله ماسفت 11nk100 هم شماره مناسبی هست. البته با عرض پالس 300 تنها برای فریمهای بزرگ و در شرایطی که وضعیت زمین مساعد باشه میشه جواب خوبی گرفت وگرنه باید از عرض پالس کمتری استفاده کنین.
جهت نصب این ماسفت با 840 فرقی نداره ولی باید پایه هاش رو با دقت و به کمک ابزار کمی خم کنین تا بدرستی روی محل نصب ماسفت قرار بگیره.

شنبه 6 خرداد1396 - 9:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
pmd نوشته است:
رهاد نوشته است:
سلام ممنون ازتوجه شما توکدوم صفحه عکس رودیدید!

دوست من مشکلت اینجاست روی عکس علامت زدم ببین

والبته دوست عزیز با این همه روغن لحیم والوده گی که پشت فیبر هست حتی اگه دستگاهت هم راه بیوفته قطعا نتیجه قانع کننده ای از اون نخواهید گرفت!!
در ثانی حالا این یکی باچشم مشخص بود گاهی ترک یا اتصال کوتاه لاین مسی به قدری ریز هست که حتی با ذره بین هم به راحتی قابل مشاهده نیست یا اینکه زیر لحیم پایه قطعه پنهان هست بهترین وسریع ترین راه تست تک تک لاینهای مدار با مولتی متر از نظر عدم قطعی یا اتصال با لاین مجاور هست که کلا تو فلزجو ده دقیقه هم وقتتون رو نمیگیره واز اتلاف چند روزه یا حتی چند ماهه وقت واعصاب وانرژی وسرمایه آدم جلوگیری میکنه @};-

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

شنبه 6 خرداد1396 - 11:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون از نظرتون بیشتر مشکلاتمو بزار پای خستگی ،چون یکسر نشستم پای منتاژدستگاه که البته اول کلی وقت گذاشتم واسه 7تالوپ .بحرحال از لطف همگی بخصوص مهندس ممنونم که باصبروشکیبایی جواب همه رومیده

شنبه 6 خرداد1396 - 11:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ازدوستان باتجربه
وقتی دستگاه مثلابالوپ45روشن میشه باید دستگاه روتنظیم کردیابطورخودکارهم کارمیکنه؟
اگه یک بار منوهاوپالس ودیلی ....روتنظیم کنیم ولوپ روجداکنیم دفعه بعد باهمون لوپ تنظیمات برنمیگرده به حالت قبلی؟
وبرای هرلوپی مجدداباید تنظیم کرد؟
البته من هم درحال مطالعه هستم ولی برای کسب تجربه نیازبه محیطی مثل باغ هست تاهمزمان دستگاه روشن باشه وهم راهنما خونده بشه.درحالی که توآپارتمان سخته

یکشنبه 6 خرداد1396 - 12:45am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
برای اولین بار که سیستم را روشن می کنید ،همه ی تنظیمات در حد نرمال بصورت پیش فرض ، در برنامه تنظیم شده
بعدا شما تنظیمات را بدلخواه و بر اساس زمین و لوپ و شرایط محل و ... تنظیم می کنید
و از آن به بعد
هر تنظیمی که روی دستگاه انجام شده باشه ، در حافظه باقی می ماند و با خاموش و روشن کردن ، هیچ تغیری نمی کند ، مگر اینکه خودتان تغیری در تنظیمات بدهید
هر لوپی هم که به دستگاه وصل باشد ، بازم همون تنظیمات قبلی هست ، مگر اینکه شما برای آن لوپ ، تنظیمات را تغیر دهید

لا اله الا هو

یکشنبه 6 خرداد1396 - 1:08am
آواتار کاربر

محل اقامت: gach
دوستان اینجا صفحه ای به عنوان موفقیت دوستان از کار کردن با این مدار هست؟؟؟گشتم پیدا نکردم

woke up morning
you got self a gun
mama say you are one in a million
... burn to shine

یکشنبه 7 خرداد1396 - 3:59am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز من روزگذشته کارمنتاژدستگاه روتموم کردم .والان هم درحال تست لوپ هستم میتونم بهت بگم بهترازاین نمی تونی پیداکنی

یکشنبه 7 خرداد1396 - 9:34am
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس حمید
درباره مقاومتR9که یک مگا اهم هست .جایی خوندم که اگراین مقدارکمترباشه دربردمدارتاثیرداره،امکانش هست مقاومت بالاتری ازاین رنج جایگذاری کردکه بعلت دقیق نبودن اهم مقاومت ها اهم مقاومت بالاتردرصورت کم بودن به عدد 1مگانزدیگترباشه.این فکرم بخاطردردسترس نبودن مقاومت های 1درصدی هست اش.
باتشکر

یکشنبه 7 خرداد1396 - 10:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام وخسته نباشیدبراستادعزیزودوستان
استادجون یه لوپ 1متری تخت بامغزی rg58درست کردم توخونه 3مترو60سانت سینی 55روسنس کرد البته بازتوخونه چندروزدیگه بیرونم تست میکنم .دارم همون سایزوبالاک سیم درست میکنم باهم مقایسه کنم .چندتا عکس بااجازه میزارم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 7 خرداد1396 - 12:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نمیدونم چطورچندتاعکسوباهم بفرستم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 7 خرداد1396 - 12:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2217 , 2218 , 2219 , 2220 , 2221 , 2222 , 2223 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 90 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure