انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 10:26am

پاسخ به موضوع  [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2156 , 2157 , 2158 , 2159 , 2160 , 2161 , 2162 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza68 نوشته است:
مدار کنترل شارژ یا بالانسر رو تو امجد طبقه دوم دارن قیمتش هم 25 تومن هست

سلام
یه شارژر اتوماتیک بگیرین خودتونو خلاص کنین. اگه برای هر مدار یه شارژر بخرین هزینش زیاد میشه و اصولی هم شارژ نمیشن.باور بفرمایید ارزشش رو داره که 120 تومن هزینه کنین هم از مبحث اصلی دور نمیشین و هم دغدغه شارژ و خالی شدن باطری هنگام کار رو ندارین.

چهارشنبه 9 فروردین1396 - 11:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خیلی ممنون. لطف دارین. :ymhug:
این مسائل طی این چند سال بارها مطرح شده. ولی جالب اینجاست هیچ کدوم این افراد نمیان خودشونو معرفی کنن ما ببینیم اصلا کی هستن و تا حالا چه کارهایی در دنیای فلزیابی یا کاوش انجام دادن! بهرحال چه بین افراد شناخته شده برای ما و چه ناشناش ؛ بنده ندیدم هیچ کدوم اصلا فلزیابی رو از پایه طراحی کرده باشن چه برسه به اینکه منتشرش هم بکنن! بنابراین راهی جز تخریب کورکورانه و ترور شخصیت ندارن. عاقل ترهاشون هم که کلا چشمشون رو روی چنین طرحی بستن و بدرستی ترجیح دادن اسمی از فلزجو نیارن تا بلکه بیشتر ضرر نکنن! :D
زمانی بحث ردیاب نقل محفل این افراد بود! یکی خودشو خریدار ردیاب 35 و ورشکست شده و بیچاره معرفی میکرد در حالیکه هر چه آمار طرف رو از آقا مجتبی میگرفتیم میدیدیم اصلا چنین خریداری وجود نداشته! حالا کار نداریم حتی یک تار موی آقا مجتبی هم بعنوان تنها فروشنده رسمی در این انجمن به 99 درصد سایر فروشندگانی که ما دیدیم شرف داره! بهرحال از یک طرف تخریب سنگینی روی پروژه ردیاب انجام دادن و شاید تا حدی هم به هدفشون رسیدن و از طرفی جالب اینکه بعد چند سال نتونستن چیزی که واقعا از نظر فنی بهتر باشه ارائه بدن و همینطور علیرغم همه تلاش ها همون ردیاب ما رو که مسخره میکردن نتونستن کپی کنن! حالا شما اینها رو کنار هم بذارین نتیجه گیری سادست.
در هر صورت این طرح که هر چه بوده خودشو بخوبی نشون داده. از نظر فنی جایگاهش مشخصه و در اینده بیشتر هم مشخص میشه. تصور هم نمیکنم حتی یک مدار فلزیاب در کل دنیا تا حالا منتشر شده باشه که توضیحاتش جهت ساخت و حتی اپراتوری در این سطح باشه! بنابراین از هر زاویه بهش نگاه کنیم یک کار کاملا منحصر بفرد هست. این دوستان هم اگر میگن بدرد نمیخوره خب حتما یا سوادشون خیلی از ما بیشتره یا خیلی بیشتر روی این مسائل کار کردن! بنابراین باید مشتاقانه منتظر باشیم اونها هم یک طرح آنچنانی ارائه بدن!

سلام دوستان وخسته نباشید @};-
سال نو همه هم مبارک باشه @};-
پیرو صحبت حمیدخان در مورد آقا مجتبی باید عرض کنم :
اصلا ایشون رو با جماعت نون به نرخ روز خور و شارلاتان و کلاهبردارها هم تراز نکنید!
بنده 35 و فلزجو رو از ایشون خریداری کردم و ایشون بدون اینکه منو دیده باشن یا بشناسن 700 هزار تومن از من پول نگرفتن تا هر وقت که تونستم بهشون پس بدم!
بین این کلاهبردارها که هیچ!کجا و کدوم کاسب یا فروشنده ای همچین کاری میکنه؟؟؟ :-o
واقعا شرافت و بزرگواری حمیدخان و مجتبی خان واسه من ثابت شده هستش و این ارازل و اوباش دنیای فلزیاب فقط دارن جفتک میندازن تا توجه دیگران رو جلب کنن! :D :D :D
باز هم از این دو بزرگوار تشکر میکنم و براشون بهترینها رو آرزو دارم @};-

همه از مرگ میترسند...!
من از زندگیه سمج خودم!!!

پنج شنبه 9 فروردین1396 - 12:52am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون از شما. لطف دارین. @};-

پنج شنبه 9 فروردین1396 - 1:32am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دیشب اسپیکر دستگاهو درآوردم و بجاش یدونه ازاین بازر ها که داخل کیس کامپیوتر هس گذاشتم که جالبه، بوقای الکی که بعضی وقتا میزد دیگه نیست، خودمم باورم نمیشه، کیفیت بوق دستگاهم به نظرم بهتر شده و از همه مهمتر جای خیلی کمتری گرفته، اندازه یه نخوده، البته آقا حمید توی راهنما گفته بود ولی من فک نمیکردم اینهمه تاثیر داشته باشه!

انسان ها 10 دسته اند، دسته ای که باینری میدانند و دسته ای که باینری نمیدانند!

پنج شنبه 9 فروردین1396 - 1:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید عزیز
بالاخره مشکل مدارم حل شد :ymhug:

پنج شنبه 9 فروردین1396 - 1:43am
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس هیچ قطعه ای معیوب نبود دلیل اینکه میتر منفی خیلی زیاد و سنس خود ب خودی بود این بود که من برق مدار از شارژر میگرفتم اینجوری میشد وقتی برق مدار از باتری گرفتم دیگه هیچ مشکلی نداشت.چرا اینجوری میشد؟

پنج شنبه 9 فروردین1396 - 1:53am
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین!
دوست عزیز بارها عرض کردیم اصولا هیچ نوع ادابتور برقی برای تغذیه هیچ فلزیابی مناسب نیست! علتش هم نویز زیادی هست که این ادابتورها دارن. حتی برای تست هم باید از باطری استفاده بشه تا نتیجه درستی بدست بیاد. اگر هم از آدابتور سوئیچینگ استفاده کرده باشین که احتمالا همینطوره ؛ نتیجه بمراتب بدتر میشه!

پنج شنبه 9 فروردین1396 - 1:59am
مدیر کل
مدیر کل

hamedtaran نوشته است:
دیشب اسپیکر دستگاهو درآوردم و بجاش یدونه ازاین بازر ها که داخل کیس کامپیوتر هس گذاشتم که جالبه، بوقای الکی که بعضی وقتا میزد دیگه نیست، خودمم باورم نمیشه، کیفیت بوق دستگاهم به نظرم بهتر شده و از همه مهمتر جای خیلی کمتری گرفته، اندازه یه نخوده، البته آقا حمید توی راهنما گفته بود ولی من فک نمیکردم اینهمه تاثیر داشته باشه!

خسته نباشین.
البته اگر منظور شما بازر باشه نتیجه خوبی از نظر نوع و کیفیت صدا نداره! بهتره از بازار یک بلندگوی پیزو تهیه کنین تا صدای بهتری داشته باشین. در هر صورت بخشی از ثبات دستگاه به نوع بلندگو بستگی داره و اگر از بلندگوی معمولی استفاده بشه مشکلات متعددی بوجود میاد همونطور که در راهنما عرض کردم.

پنج شنبه 9 فروردین1396 - 2:01am

با سلام یکی از عزیزان لطف کنند فایلهای ساخت این مدار را با راهنما اینجا قرار دهند امکان مطالعه ۲۰۰۰ صفحه را ندارم

پنج شنبه 10 فروردین1396 - 8:32am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

mhd1362 نوشته است:
با سلام یکی از عزیزان لطف کنند فایلهای ساخت این مدار را با راهنما اینجا قرار دهند امکان مطالعه ۲۰۰۰ صفحه را ندارم

سلام دوستان
mhd1362 عزیز کلیه فایلهای قابل ساخت توسط مهندس حمید عزیز در صفحه قرار داده شده اند.
توضیحات هم توی فایل موجوده.
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 10 فروردین1396 - 8:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2156 , 2157 , 2158 , 2159 , 2160 , 2161 , 2162 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 106 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure