انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 6:11pm

پاسخ به موضوع  [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2155 , 2156 , 2157 , 2158 , 2159 , 2160 , 2161 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

دوستان سلام وسال نوتون مبارک @};-
برد کمه دستگاه از چی میتونه باشه؟؟؟؟
در ضمن تمام قطعات اصلی و لوپ و مونتاژ عالی با توجه به مطالب تایپیک ها در حده شرکته
تنظیمات رو هم بالا و پایین می کنم هم هیچ تاتیری روی برد انواع فلزات با سایز و حجم مختلف نداره :-?
ممنون میشم اگه اساتید راهنمایی کنن @};-

یکشنبه 6 فروردین1396 - 10:03pm

مهدی نوشته است:
Fit.or.fold نوشته است:
سلام
بنده هم از ۵ باتری لیتیوم ۳۶۰۰ میلی آمپر استفاده میکنم و یک شارژر‌ ۲۱ ولت سوئیچینگ،،،عالیه

سلام دوست من وقت شما بخیر و ایام به کام انشاا...
عرض کنم باطری هارو با چه روشی سری و پک کردید ؟ آیا آماده و پک شده خریدید ؟

سلام دوست گرامی
خیلی متشکرم

بنده باتری ها رو طبقه اول امجد ،،و از نمایندگی تهیه کردم اینطور که بنظر میرسه مدار باتری ها رو جدا نکردن و مشکلی هم در روشن کردن فلزجو بوجود نیومد..بهمراه یک شارژر
قیمت هر باتری ۲۴ هزار تومان،،

سه شنبه 8 فروردین1396 - 11:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
alireza12345 نوشته است:
با سلام
یه شارژر جدا و یه بالانسر که به باطری نصب میشه هزینش نصف این شارژرا میشه که بالانسرشم رو خودشه، در صورتی که هیچ فرقی ام نمیکنه

ببخشیددوست گرامی یه کم بیشتر توضیح میدین از چه نوع شارژر وبالانسری هست واز کجاباید تهیه کرد؟؟ @};-
من از همون طبقه اول پاساژ امجد فقط بالانسر پنج سل خالی رو خریدم 45 هزار تومن :-? :-?

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

سه شنبه 8 فروردین1396 - 4:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز این شارژرایی که بالانسرشم رو خودشه تو پاساژ امجد قیمت گرفته بودم 160 تومن بود که دیگه نیازی هم نیست که مدار بالانسر به باطری ها نصب بشه ولی مدار بالانسر 35 تومن و شارژرم همین شارژری هست که دوستمون Reza68 تهیه کردن. تو پاساژ امجد هستش. باتری لیتیوم پلیمرم میتونید از طبقات بالا پاساژ علاالدین دونه ای 10 یا 12 تومن تهیه کنید که همون باتری ها تو پاساژ امجد دونه ای 25 تومنه

سه شنبه 8 فروردین1396 - 11:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استادحمیدعزیزسلام دباره خسته نباشید
درمورداعدادسه گانه یه سوال پیش اومده اینه که عددسوم حتمابایدبالای 800باشه یانه بایدازعدددوم 100عددبیشترباشه .چون بالوپ 60برای من ازعدددوم 90تابیشتره ولی بالوپ 30حدود130ازعدددوم بیشتره ودرهردولوپ عددسوم بیشتراز790نمیشن پس بااین حال مدارم مشکلی نداره همون لوپ 60تفکیکشم خوب بودایرون رجکت رو19گذاشتم اهن fe-7نشون میدادوایدی هم دوروبر65بود(یه جابرای کاوشم رفتم اونوتوقسمت اپراتوری بیان میکنم )

چهارشنبه 9 فروردین1396 - 12:19pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
عرض کردم اعداد دقیق اهمیتی ندارن. اینکه عدد سوم کمی کمتر یا بیشتر از 800 باشه درست هست. فاصله عدد دوم و سوم هم بین 70 تا 130 مناسبه. بنظر نمیاد تفکیک دستگاه شما مشکلی داشته باشه.

چهارشنبه 9 فروردین1396 - 1:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استادبااین حال دستگاه من کامله به حدف خوبی رسیدم اعلام میکنم توکل به خداممنون اززحمات بی دریق شما

چهارشنبه 9 فروردین1396 - 1:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

میدونم این بحثا تکراری شده ولی اسب پیشکشی رو دندون نمیشمرن. یه عده تو سایتای خودشون میگن که فلزجو کلاهبرداریه و ...
مگه اسلحه روی شقیقه شما گذاشتن که بیاید از فلزجو دستگاه بخرید؟ مگه آقا حمید گفته که بیاید طرح رایگان ایشونو بسازید؟ چیزی که رایگانه دیگه چه کلاهبرداری ای میتونه توش صورت بگیره؟ شما اگه بلدی رایگانشو بساز و هیچ پولی هم نده، نذار کلاهتو بردارن [-X
ببخشید

انسان ها 10 دسته اند، دسته ای که باینری میدانند و دسته ای که باینری نمیدانند!

چهارشنبه 9 فروردین1396 - 6:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیزبااجازه استادواساتیدمحترم
اینادیگه دارن اتیش میگیرن .فکرشم نمیکردن طرح این انسان که اگه بشه گفت انسان نه فرشته اومده نونشونواجرکرده جلوی کلاه برداریشونوگرفته دیگه خداچطوریکی روبه مردم معرفی کنه استادحمیدوخدابه ماکادوداده .بزارهرچقدمیتونن دروق بگن چیزی ازشایستگی استادحمیدوطرحشون کم نمیشه .
یکی بیادبگه بادلیل که من نتیجه نگرفتم .نه ازدورمثل این نامردا بیادمردومردانه تواین انجمن مطرح کنه

چهارشنبه 9 فروردین1396 - 7:13pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون. لطف دارین. :ymhug:
این مسائل طی این چند سال بارها مطرح شده. ولی جالب اینجاست هیچ کدوم این افراد نمیان خودشونو معرفی کنن ما ببینیم اصلا کی هستن و تا حالا چه کارهایی در دنیای فلزیابی یا کاوش انجام دادن! بهرحال چه بین افراد شناخته شده برای ما و چه ناشناش ؛ بنده ندیدم هیچ کدوم اصلا فلزیابی رو از پایه طراحی کرده باشن چه برسه به اینکه منتشرش هم بکنن! بنابراین راهی جز تخریب کورکورانه و ترور شخصیت ندارن. عاقل ترهاشون هم که کلا چشمشون رو روی چنین طرحی بستن و بدرستی ترجیح دادن اسمی از فلزجو نیارن تا بلکه بیشتر ضرر نکنن! :D
زمانی بحث ردیاب نقل محفل این افراد بود! یکی خودشو خریدار ردیاب 35 و ورشکست شده و بیچاره معرفی میکرد در حالیکه هر چه آمار طرف رو از آقا مجتبی میگرفتیم میدیدیم اصلا چنین خریداری وجود نداشته! حالا کار نداریم حتی یک تار موی آقا مجتبی هم بعنوان تنها فروشنده رسمی در این انجمن به 99 درصد سایر فروشندگانی که ما دیدیم شرف داره! بهرحال از یک طرف تخریب سنگینی روی پروژه ردیاب انجام دادن و شاید تا حدی هم به هدفشون رسیدن و از طرفی جالب اینکه بعد چند سال نتونستن چیزی که واقعا از نظر فنی بهتر باشه ارائه بدن و همینطور علیرغم همه تلاش ها همون ردیاب ما رو که مسخره میکردن نتونستن کپی کنن! حالا شما اینها رو کنار هم بذارین نتیجه گیری سادست.
در هر صورت این طرح که هر چه بوده خودشو بخوبی نشون داده. از نظر فنی جایگاهش مشخصه و در اینده بیشتر هم مشخص میشه. تصور هم نمیکنم حتی یک مدار فلزیاب در کل دنیا تا حالا منتشر شده باشه که توضیحاتش جهت ساخت و حتی اپراتوری در این سطح باشه! بنابراین از هر زاویه بهش نگاه کنیم یک کار کاملا منحصر بفرد هست. این دوستان هم اگر میگن بدرد نمیخوره خب حتما یا سوادشون خیلی از ما بیشتره یا خیلی بیشتر روی این مسائل کار کردن! بنابراین باید مشتاقانه منتظر باشیم اونها هم یک طرح آنچنانی ارائه بدن!

چهارشنبه 9 فروردین1396 - 8:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27739 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2155 , 2156 , 2157 , 2158 , 2159 , 2160 , 2161 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 87 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure