انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 10:42am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 682 , 683 , 684 , 685 , 686 , 687 , 688 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فرج نوشته است:
سلام مهندس حمید مدار من یه مشکل عجیب پیدا کرده وقتی روشنش میکنم مثل ساعت کار میکنه ولی وقتی خاموش میکنم و دوباره بلافاصله روشن میکنم السیدی روشن نمیشه بعد باید صبر کنم یه ساعت بعد دوباره روشن میشه ؟؟؟؟؟

با اجازه مهندس حمید
دوست عزیز اگه پهنای پالس رو خیلی بالا ببری ماسفت میسوزه.
شما ماسفت رو عوض کن مشکلت حل میشه
:ymhug: :ymhug: :ymhug:

کسی که نتواند دنیا را بهتر کند پس به چه دردی میخورد

شنبه 29 فروردین1394 - 11:06am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام و ارادت خدمت مهندس حمید عزیز که با تلاش شبانه روزی سعی در بهبود این پروژه و کمک به ما دارند
ورژن 2.10 دیگه خیلی زیاد به یک سیستم کاملاً حرفه ای نزدیک شده ! بنده به شخصه از دور دست بوس شما هستم برادر حمید ! واقعاً کار جهادی کردید ، انشاا.. همه لایق این محبتهای شما باشیم !
دوستان این سیستم حال دیگه به علت امکانات و قابلیتهای فوق العاده ای که داره ، میطلبه که اپراتوری باهوش باشیم و با زبان برنامه این سیستم بخوبی آشنایی پیدا کنیم و آنهم فقط وفقط با تمرین بر روی خاک در نقاط مختلف ( خاک با درجه های رطوبت متفاوت ، ماسه سنگی ، خاک بکر و خشک ، خاکی که ریشه های درختان در سطح و عمق زیاد داشته باشه ) این خاکهایی که عنوان شد به نوعی هم کیفیت و شناخت و تجربه یک اپراتور رو بیشتر میکنه و هم نشون میده که سیستم در خاکهای مختلف چه واکنشهایی داره و چگونه بهتر بالانس شده و میشه بخوبی ازبرنامه و قابلیتهای اون کار کشید !
فعلاً تستی که بنده موفق به انجامش شدم لوپ 50 عنکبوتی ظرفیت 359 میلی هانری با سیم افشان 0.75 *1 دیلی اتومات در منزل با ورژنهای قبلی 16 ولی با ورژن 2.10 به عدد 24 تغیر کرده البته موقع بالانس روی خاک این عدد دیلی بوده و بدون شیلد لوپ
1- در خاک نیمه مرطوب ثبات واقعاً خوب بوده و لذت بخش بوده و برد بسیار عالی و نکته مهمی که درش هست وقتی لوپ در 10سانت فاصله با خاک بالانس بشه و اگر این فاصله موقع حرکت به 8 الی 5 سانت تغییر داشته باشه ثبات دستگاه همچنان برقرار بوده که بسیار عالی هست ( با گراند 3 تا 5) ، یعنی از این نظر به سیستم های مینلب بسیار نزدیک تر شده !
2- ولی در خاک های رطوبت بالا مثلا در دو روز بعد از بارندگی در جنگل : ثبات مقداری افت داشته و به خاک حساسیت بیشتر پیدا میکنه و ثبات هر 2 الی 3 متر مقداری نا پایداری کرده و عدد سنس تا 20 هم نمایش داده شده با درجه حساسیت 15
3- خاکهایی که رطوبت بالا و مقداری ماسه سنگی باشند ، ثبات هر 2 متر ناپایدار بوده و همچنین در این مناطق به ریشه های بعضی از درختان نیز حساسیت نسبتاً در حد سنس فلزات خواهیم داشت ( که در مناطق خشک کشور نباید این مورد مشاهده بشه )
4- سه عدد دیباگ دو : در محیط منزل حالت لوپ روی هوا در حد نرمال بوده یعنی عدد اول سمت چپ 296 تا 300 داخل منزل بوده ولی در روی خاکهایی که در بالا اشاره شده تا 344 هم افزایش داشته و رقمهای دیگر هم هرکدام حدود 50 واحد افزایش داشته و در نتیجه در این افزایش اعداد ، حذف آهن بخوبی عمل نکرده حتی در رنج 10 ( با توجه به رطوبت بالای خاک ) ولی در شرایط نا پایداری و تک بوق روی زمین با فعال بودن گزینه حذف آهن روی 10 ، روی ریشه های پر املاح درختان سیستم حذف آهن عمل کرده و بوق کاملاً قطع شده ولی نمودار سنس از عدد 5 تا 15 ( با توجه به مقدار درجه حساسیت از 10 تا 15 ) بالا و پائین کرده و عدد تفکیک هم از 34 تا 50 رو متغیر نمایش داده ، از درجه حساسیت 1 تا 8 ساکت بوده . پهنای پالس 155 و دیلی دستی هم 30
5- دوستان خواهشاً فقط در بیابون و شرایط مختلف خاک دستگاه رو تست کنید تا به عملکرد واقعی مدار بیشتر آشنا بشید ( تست در منزل رو بیخیال بشید ) اگر میخواهید روز بروز سیستم بهتر بشه و به مهندس حمید کمک کنید فقط و فقط باید در بیابون و شرایط مختلف حرفه ای تست کنید و نتایج رو در شرایط مختلف یادداشت برداری کرده و به مهندس حمید بزرگوار به درستی انتقال بدید ، که به نفع همه خواهد بود ؛ سنس فلزات در بیابون حدود 10 الی 15 درصد افزایش داشته !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

آخرین بار توسط مهدی در شنبه 29 فروردین1394 - 11:20am ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

شنبه 29 فروردین1394 - 11:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا مهدی خیلی ممنون از راهنمایی خوب شما و تست های شما هم عالی بود
و تشکر از اقا حمید بابت ورزن جدید

شنبه 29 فروردین1394 - 11:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نتایج تست با ال اف357 پایا الکترونیک حذف آهن در آیرون4 تقریبا
حذف باآیرون 5کاملا حذف دیلی برای لوپ14شناسایی میشه بایک نمونه ال اف357پلاستیکی دیلی در14 شناسایی میشه تفکیک غیرفعال..

شنبه 29 فروردین1394 - 11:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان ناگفته نماند باماسفت11nm80ثبات وقدرت عالی تابه اینجای کارداشتم اماتفکیک عمل نمیکنه.

شنبه 29 فروردین1394 - 11:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shakib نوشته است:
دوستان ناگفته نماند باماسفت11nm80ثبات وقدرت عالی تابه اینجای کارداشتم اماتفکیک عمل نمیکنه.

لطفا با جزییات بفرمایید.اعداد تفکیک چند بوده؟
و نهایت برد با فلز هم اندازه لوپ ؟

شنبه 29 فروردین1394 - 11:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا مهدی عزیز کار عالی انجام دادید.
خسته نباشید.

شنبه 29 فروردین1394 - 11:53am
مدیر کل
مدیر کل

مهدی جان ممنون از شما خسته نباشین.

شنبه 29 فروردین1394 - 12:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamal857 نوشته است:
shakib نوشته است:

لطفا با جزییات بفرمایید.اعداد تفکیک چند بوده؟
و نهایت برد با فلز هم اندازه لوپ ؟

قدرت نسبت به 840 حدود15درصدافزایش داشت نکته قابل توجه اینه که حساسیت20اسپید5 وگراند5 ثبات خوب بود سینی به قطر60از3.5سنس کامل بالوپ1در1

شنبه 29 فروردین1394 - 12:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
quester نوشته است:
ممنون از دوستان
من با تخته فیبر سه میل داشتم ، برش دادم خیلی سبک بود (حدود100 گرم) .مقاومتش هم خوب بود اما متاسفانه حواسم نبود زیر پای رفیقم موند شکست. میخواستم ببینم اگه بشه از جنس دیگه استفاده کنم

با سلام مشکل منم هست البته قرار است بروم از مغازه هایی که لوازم ساختمان دارند وایرانیتو.. می فروشند بروم وکارتن پلاست که هم ایرانی با قابلیت انعطاف داره وهم خارجی با استحکام بالا بخرم و تستش کنم البته به ذهنم زده نوع ایرانیش را یک متری به صورت فلت درست کنم با چسب محکم و سپس مثل فرش لوله کنم و هرجا که رفتم بازش کنم تا ببینم خدا چی میخواهد

شنبه 29 فروردین1394 - 12:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 682 , 683 , 684 , 685 , 686 , 687 , 688 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 182 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure