انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 9:38pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2771 , 2772 , 2773 , 2774 , 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سپاس مهندس عزیز @};-

جمعه 25 اسفند1402 - 8:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان مدار درست کردم و روشن کردم اما روی ال سی دی فقط یک ردیف مربع نمایش داده میشه لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر.

شنبه 26 اسفند1402 - 4:32pm
مدیر کل
مدیر کل

همونطور که بارها گفتیم در همه مدارات دارای ال سی دی کاراکتری و میکرو کنترلر ؛ نمایش یک ردیف مربع معمولا بدلیل درست پروگرام نشدن میکرو هست. البته احتمالات دیگه ای نظیر درست متصل نبودن میکرو یا ال سی دی هم وجود داره.

شنبه 26 اسفند1402 - 6:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود خدمت مهندس حمید عزیز از اینکه میبینم بعد از 7 سال که شما رو زیارت نکردم هنوز برقرار هستید بسیار خوشحال شدم مهندس گرامی همیشه یاد و ذکر خیر شما در بین دوستان الکترونیکی من هست هز چند شما رو هیچ وقت از نزدیک ندیدم اما یه تعلق خاطر به شما دارم که وصف ناشدنی هست متاسفانه یاخوشبخانه 7 سال پیش به دلیل درگیری با سرطان خون و در نهایت پیوند های استخوان متوالی از همه چیز از جمله شما و سایت خوبتون جاموندم دیشب یه دفعه یادی از شما کردم و در نهایت مزاحمتون شما مهندس جان ایا از 7 سال پیش تا الان نرم افزار یا سخت افزار فلزجو تغییر خاصی کرده و اپدیتی داشته یا خیر همچنین مدار فرانکو با ارزوی سلامتی و پیشرفت روز افزون شما بزرگوار و امید که سال جدید سالی بهتز ار هر سال براتون باشه

دوشنبه 28 اسفند1402 - 11:10am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون. لطف دارین. امیدوارم سلامت باشین. @};-
مدار فلزجو از ابتدا تغییری نداشته و آخرین نسخه برنامه هم 3.35 هست که در پست اول قرار گرفته و تاریخش مشخصه. در مورد فرانکو هم به تاپیکش مراجعه کنین و صفحات آخر رو ببینین. مدارش تغییر خاصی نداشته ولی نکات زیادی طی چند سال اخیر مطرح شده.

دوشنبه 28 اسفند1402 - 1:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

گذر کردیم از این سال به آن سال، دل‌هایمان شکست و دل‌هایمان شاد گشت، بودند آنانی که برایمان از خود عزیز تر ولی حال نقشی از غریبه را نیز در دل ندارند، هستند آنانی که در این لحظه به جمع عزیزان دل اضافه گشته‌اند و در پایان آنانی که بودن و هستند هر روز و هر لحظه در دل‌هایمان خود را عزیزتر و مهربان‌تر جای کرده‌اند، به امید و آرزوی ماندنی‌ترین خوبان و شاد بودن لحظه‌ها برای بودن‌هایی ازِ جنس ثبات....
گل‌ها جواب زمین‌اند به سلام آفتاب
نه زمستانی باش که بلرزانی
نه تابستانی باش که بسوزانی
بهاری باش تا برویانی
عید نوروز مبارک
ضمن عرض تبریک و شاد باش سال نو با آروزوی سلامتی و تندرستی و ثروت بی نهایت در سال جدید برای شما جناب مهندس حمید عزیز و گرانقدر ،تشکر و قدردانی میکنم از سخاوت و لطف بیکرانتان ساییتان مستدام.
با احترام @};-

مشغول خودت،درگیر خودت باش،در پی احوال خودت باش

شنبه 4 فروردین1403 - 7:48pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون. لطف دارین. سال نو شما هم مبارک. امیدوارم سال خوبی برای همه باشه. @};-

یکشنبه 4 فروردین1403 - 1:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبراستادحمیدعزیزودوستان
دوستان فلزیاب prorexدارن باقیمت فک کنم ۸۰میلیون میفروشن نتونستم عکسشوبزارم .
این فلزیاب همون فلزجوی خودمون هست خواستم این مطلبواینجابزارم برای اگاهی. ببینیدمعلوم نیست سازندش باچه کیفیت وقطعاتی استفاده کرده ولی اومده ظاهرشوخشکل مشکل درست کرده داره میفروشه
اگاهی دهیدمردم را
دوستان درموردهمه سیستمهاصحبت میکنم گول نخوریدباهمین ردیاب وفلزیاب سایت فلزجوکارکنیدپولتونودورنریزید۲۵۰میلیون همین ماه پیش یه دستگاتقلبی یکی خریدکرده فقط بازبان بازی تونسته دستگاشوبفروشه ۲۵۰میلیون یارورفته وام گرفته سیستم خریده :-? باچه عقلی ~X( چرا

یکشنبه 5 فروردین1403 - 10:10am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
خیلی ممنون. لطف دارین. سال نو شما هم مبارک. امیدوارم سال خوبی برای همه باشه. @};-

ممنون جناب مهندس :x @};-

مشغول خودت،درگیر خودت باش،در پی احوال خودت باش

جمعه 10 فروردین1403 - 6:40pm
آنلاین

درود بر مهندس حمید عزیز.

سال نو مبارک.

دو سوال داشتم لطفا راهنمایی بفرمایید.

1 - لوپ 60 با سیم 0.70 تعداد 17 دور پیچیدم با اتصال به دستگاه ارور لوپ میزنه !( البته چند لوپ دیگه هم تست کردم همین اشکال را داشت ) پس از چندین بار

بروی دکمه بالانس ارور حذف میشه و بعد یک شئی فلزی که لوپ نزدیک میکنم بوق میزند ولی با کنار رفتن شئی همچنان بوق دستگاه میزند. مشکل از چی

می تواند باشد؟

امپدانس لوپ 2.2 اهم و ظرفیت 420 میکرو هانری.

2 - مقاومت های دو واتی 390 اهم بهتر است یا 420 اهم؟ برای لوپ 60 جه نمره و تعداد لازم است؟

ممنون از راهنمایی تون.

یکشنبه 2 اردیبهشت1403 - 11:42am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2771 , 2772 , 2773 , 2774 , 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Majestic12 , mnbvcxzaqwsx , Reza.t و 151 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure