انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 4:55pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2330 , 2331 , 2332 , 2333 , 2334 , 2335 , 2336 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Nima1234 نوشته است:
دوستان بزرگوار لطفا جواب بدید چند بار پیام دادم جوابی دریافت نکردم خواهش میکنم اگه طرح اماده واسه پنل یا جعبه دارین بزارین ممنون میشم لطفاااااااااااا :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

طرح نمیخواد یه کم خلاقیت میخواد
https://iran-micro.com/%D9%84%D9%88%D8% ... A%A9%D8%B3

خدایا در شب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان

دوشنبه 27 شهریور1396 - 11:45am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام مهندس
eeprom چرا پروگرام نمیشه؟
http://uupload.ir/files/fstb_untitled.png
http://uupload.ir/files/jh1i_e.png
http://uupload.ir/files/1r65_g.png

خدایا در شب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان

دوشنبه 27 شهریور1396 - 12:02pm
مدیر سایت
مدیر سایت

sajadm2 نوشته است:
Nima1234 نوشته است:
دوستان بزرگوار لطفا جواب بدید چند بار پیام دادم جوابی دریافت نکردم خواهش میکنم اگه طرح اماده واسه پنل یا جعبه دارین بزارین ممنون میشم لطفاااااااااااا :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

https://iran-micro.com/%D9%84%D9%88%D8% ... A%A9%D8%B3

با سلام
این لینک درست میره در بخشی که جعبه های فلزی گذاشتن ، حواصتون باشه جعبه فلزی نخرید ، فروشگاه بهار بهترین جعبه های پلاستیکی با کیفیت مخصوص انواع مدارات رو ارائه میده که به نظر بنده بهترین گزینه برای خرید این فروشگاه هست @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 27 شهریور1396 - 1:38pm
مدیر سایت
مدیر سایت

Farshadh54 نوشته است:
سلام مهندس حمید ارجمند ،با عرض خسته نباشید مهندس جان میخوام بدونم بهترین گزینه برای اتصال مدار به کانکتور لوپ چه نوع سیمی هست ایا سیم مفتول مسی شماره یک خوبه یا سیم افشان و نهایت چند سانت باید باشه اقا مجتبی از سیم مفتول تو مدار خودشون استفاده میکنن ولی بعضی از دوستان استفاده کردن از بوق زدن دستگاه با این طرز اتصال شاکی بودن لطفا راهنمایی کنید ،ممنون و سپاسگذار

دوست عزیز شما میتونید از 2 سانت تا 10 سانت هم استفاده کنی ، ولی هرچقدر کوتاه تر باشه بهتر هست در ضمن ممکنه در طراحی داخلی جعبه مجبور باشید این سیم رو از زیر مدار یا از روی باطری ها عبور بدید که این کار رو نکنید بهتره ! سعی کنید مدار رو کیپ و چسبیده به گوشه جعبه کرده و کانکتور رو هم نزدیک خروجی نسب کنید که سیم حدود 2 تا 5 سانت بیشتر استفاده نشه . بنده خودم 2 سانت گرفتم سیم افشان 2 میل زدم . @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

آخرین بار توسط مهدی در دوشنبه 27 شهریور1396 - 1:43pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 27 شهریور1396 - 1:42pm

sajadm2 نوشته است:
Nima1234 نوشته است:

داداش منظور من این نبود جعبه خریدم منظورم طرحی که با نرم افزار طراحی شده برا پنل جلو و پشت جعبه بود

دوشنبه 27 شهریور1396 - 1:43pm
مدیر کل
مدیر کل

sajadm2 نوشته است:
pmd نوشته است:
sajadm2 نوشته است:
سلام خسته نباشید
مهندس 840 رو عوض کردم
ولی باز دیلی 6 هست با لوپ 30س و لوپ 8 هست

درود بر شما دوست عزیز جهت اون ماسفتتون رو روی نقشه نگاه کن احتمالا برعکس نصب میکنید

فکر کنم اشتباه باشه کار نکنه

دوست عزیز ایشون پر بیراه نگفتن! در مورد نصب برعکس ماسفت در راهنما توضیح دادم! بیشتر از 10 بار شد که من مجبور شدم به شما بگم فلان مطلب در راهنما هست! بار بعدی مستقیما از انجمن اخراج میشین! بنده وقت و انرژی این رو ندارم چیزی رو چندین بار بگم و دوباره سوال کنین. بخصوص که بنظر میرسه انگار عمدی هم در کار هست! پس اگر میخواین در فلزجو باشین خیلی بیشتر دقت کنین. از دید من این مدل پستهای بظاهر سوال فنی هم میتونه به نوعی جنبه خرابکارانه داشته باشه. حالا چه عمدی و چه سهوی!

دوشنبه 27 شهریور1396 - 3:50pm
مدیر کل
مدیر کل

Farshadh54 نوشته است:
سلام مهندس حمید ارجمند ،با عرض خسته نباشید مهندس جان میخوام بدونم بهترین گزینه برای اتصال مدار به کانکتور لوپ چه نوع سیمی هست ایا سیم مفتول مسی شماره یک خوبه یا سیم افشان و نهایت چند سانت باید باشه اقا مجتبی از سیم مفتول تو مدار خودشون استفاده میکنن ولی بعضی از دوستان استفاده کردن از بوق زدن دستگاه با این طرز اتصال شاکی بودن لطفا راهنمایی کنید ،ممنون و سپاسگذار

این رو که به وضوح در راهنما توضیح دادم! اگر فاصله نقاط اتصال لوپ روی فیبر تا کانکتور روی جعبه از حدود 3 سانت بیشتر باشه بنظر من خیلی بهتره از همون کابل اتصال لوپ مثلا RG-58 بدون فویل استفاده کنین. ولی اگر طول کوتاهتر از این هست باید از سیم افشان معمولی استفاده بشه. آقا مجتبی هم تاجاییکه من میدونم و به چشم دیدم از سیم افشان استفاده کردن! سیم مفتولی برای اینجور اتصالات مناسب نیست و شکنندگی داره. از نظر طول هم هر چه سیم کوتاهتر باشه بهتره.

دوشنبه 27 شهریور1396 - 3:54pm
مدیر کل
مدیر کل

sajadm2 نوشته است:

برای طرح فلزجو شما با پروگرام EEPROM کاری ندارین! فقط حافظه FLASH رو با فایل HEX ارائه شده پروگرام میکنین. در مواردی که در راهنما ذکر شده شاید لازم بشه جهت احیای میکرو مجبور بشین EEPROM رو پاک کنین که این هم به پروگرام ربطی نداره. تنظیم فیوز بیتها هم که مشخص هست. نکته دیگری وجود نداره.

دوشنبه 27 شهریور1396 - 4:02pm

مهندس حمید عزیز سلام:
خسته نباشی مهندس جان .. خواستم بگم برای یکی از دوستانم فلزجو رو ساختم همه چیز عالیه ولی ولتاژ رو بااینکه باطری فول هست در حد 1.8 نشون میده خیلی گشتم یه سری کلمات رو هم سرچ کردم که مزاحم شما بزرگوار نشم ولی چیزی نیومد . ممنون میشم مهندس جان جوابم رو بدید . سپاس فراوان

دوشنبه 27 شهریور1396 - 5:32pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
جستجوی زیادی لازم نداشت! بخش باطری و نمایش ولتاژ رو در راهنما میدیدین مشخصا ذکر کردم نمایش صحیح ولتاژ باطری و دقت اون به مقاومتهای 19 و 20 و جامپر زیر میکرو بستگی داره.

دوشنبه 27 شهریور1396 - 5:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2330 , 2331 , 2332 , 2333 , 2334 , 2335 , 2336 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: zagalo16 و 149 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure