انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 9:00am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2128 , 2129 , 2130 , 2131 , 2132 , 2133 , 2134 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

A.D.H1360 نوشته است:
ahmadsolgi243 نوشته است:
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی.من یه لوپ ساختم با کرل دراو البته زیاد طراحی بلد نیستم فایلش رو میذارم دوستان مخصوصا مهندس حمید نظر بدن اگه خوب بود و جواب خوبی میده تا بسازن بقیه.به لحاظ اینکه بین هر دور سیم تا سیم بعدی فاصله وجود داره بنابراین شعاع میدانش بیشتر میشه اگه توی برد تاثیر داره تا همه بسازن خودم فعلا سیم و چوپ و کابل گرفتم ولی وقت نکردم بسازمش ببینم چجوریه :D

نه برادر بنده قبلا به همین روش حلزونی مد نظر شما لوپ ساختم که اصلا جواب خوبی نداد تازه با یک روش خیلی خیلی ساده تر وکم هزینه تر از روش کار شما پیچیدن سیم روی قاب مد نظر شما اگه قرار باشه مثل لوپ عنکبوتی سیم از سوراخها مار پیچ از داخل رو به خارج پیچیده بشه که کار بسیار زمانبری هم هست به هرحال اگر باز خودتوت مایل به تست بودید در قسمت مربوط به لوپ! بگید تابا تصویر یه روش راحتر وکم هزینه تر واسه ساخت این نوع لوپ رو براتون قرار بدم @};-

چرا جواب نداد؟ ولی قبلا دوستان به همین روش پیچیده بودن جواب خوبی گرفته بودن دقیقا حضور ذهن ندارم ولی میدونم ک جواب گرفته بودن. بقیه دوستان هم نظر بدن لطفا :-H

دوشنبه 8 اسفند1395 - 1:02am

با سلام و من دیروز با فلزجو تست در هوا یه سینی 30در45 رو توی 2.20 سنس میکرد تنظیماتش رو دقیق یادم نیس ولی به نظرم خیلی خوب جواب داده البته فک کنم اگه بیشتر روش کار میکردم جواب بهتر از این هم میتونست بده :D

دوشنبه 8 اسفند1395 - 2:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
خوب خدارو شکر راستش بنده روی فلزجو تست نکردم واون زمان رو تی ال تست کردم
جواب دادنش که جواب میده ولی برای من در مقایسه با لوپ معمولی با همون مشخصات ضعیفتر بود ومشکل بعدیش هم به دلیل اختلاف فاصله بسیار زیاد قطر داخلی وخارجی یه جورای میدان مغناطیصی ایجاد شده توسط اون غیر متمرکز میشه ودر نتیجه لوپ تقریبا در هشتاد در صد سطح خودش دارای سنس یکسانی میشه که این هم باعث حساسیت خیلی بیشتر به زمین میشه وهم مثل هلو همه ذرات موجود در خاک رو میگیره
قطر لوپ همون جوری که خودتون خیلی بهتر از بنده میدونید به قطر خارجی اون میگن که در لوپهای موجود اختلاف قطر خارجی وداخلی در نهایت سه تا چهار سانت بیشتر نیست ودر حقیقت به دلیل تمرکز میدا لوپ در وسط اون بیشترین سنس در اون نقطه وبا بیشترین قدرت انجام میشه (چیزی شبیه امواج انعکاسی از یک دیش) ولی برای این نوع لوپ تعریف دقیق قطر کمی مشکل به نظر میاید
بحث تست وعملکرد روی هوا با زیر زمین قطعا متفاوت خواهد بود وتایید یا رد نهایی عملکرد این روش تنها با آزمایشات میدانی وشبیه سازی شده با محیط واقعی تنها در زیر خاک امکان پذیر خواهد بود تا اثرات سایر عوامل تاثیر گذار در اون هم به شکل کامل لحاظ بشه :D
در هر صورت شاید من لفظ درستی به کار نبردم وباید میگفتم نسبتا برای بنده جواب خوبی نداده وشاید شمابا اجرای تکنیکی خاص موفق به رفع نواقص وارد به اون بشید که اون هم به امتحانش می ارزه :-BD
در آخر هم بیشک مهندس حمید دارای تجربه ودانش بسیار بالاتری نصبت به بنده هستن واحتمالا این روش رو هم امتحان کرده باشن ونظر ایشون که تایین کنندست وشایدخلاف نظر بنده باشه که منهم خوشحال میشم مطلب جدیدی یاد بگیرم وبی صبرانه منتظر آموزشهای ایشون در این رابطه هستم :ymhug:
ضمن عذرخواهی از شما به دلیل به کار نبردن لفظ درست براتون آرزوی موفقیت دارم وچنانجه کمکی ازدستم بربیاد بی دریغ در خدمت تون خواهم بود ^:)^
صبح بخیر ;)

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

دوشنبه 9 اسفند1395 - 6:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت مهندس حمید
مهندس از روی عکس میشه تشخیص داد که این ایسی تقلبی یا اصل
با تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 9 اسفند1395 - 10:37am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان.دو تا خازن تانتال گرفتم با این شماره ها توی عکس
آیا 2.2میکروفاراد و 100 میکرو هستن ..؟؟؟؟؟ یه کم رو 2.2 مشکوکم نمیدونم شماره ش درسته یا نه؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 9 اسفند1395 - 10:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amid127 نوشته است:
سلام خدمت مهندس حمید
مهندس از روی عکس میشه تشخیص داد که این ایسی تقلبی یا اصل
با تشکر

سلام دوست عزیز با اجازه مهندس
از روی ظاهر نمیشه تشخیص داد باید روی دستگاه تست بشه @};-

دوشنبه 9 اسفند1395 - 11:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

b6868 نوشته است:
آیا 2.2میکروفاراد و 100 میکرو هستن ..؟؟؟؟؟ یه کم رو 2.2 مشکوکم نمیدونم شماره ش درسته یا نه؟

سلام دوست عزیز 2.2 میکرو که درسته فکر کنم 100هم درست باشه @};-

دوشنبه 9 اسفند1395 - 11:06am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

امیر حداد نوشته است:
b6868 نوشته است:

سلام دوست عزیز 2.2 میکرو که درسته فکر کنم 100هم درست باشه @};-

تشکر @};- @};- ...پس مشکلی نداره؟ آخه نوشته2u2 فکر کنم!

دوشنبه 9 اسفند1395 - 12:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

b6868 نوشته است:

سلام دوست عزیز بله خازنای تانتال شما درست هستش.

دوشنبه 9 اسفند1395 - 12:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان عزیز
کسی مقاومت 390 اهم 2 وات با تلرانس 0.1 درصد 6 حلقه رنگی میخواد؟؟؟

دوشنبه 9 اسفند1395 - 12:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2128 , 2129 , 2130 , 2131 , 2132 , 2133 , 2134 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 127 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure