انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 2:27pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2244 , 2245 , 2246 , 2247 , 2248 , 2249 , 2250 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام فروشگاه اینترنتی بهار انواع جعبه های شکیل مناسب برای کار شما داره خیلی از دوستان ازش خرید میکنن ، در مورد مقاومت هم شما میتونی 5% هم بذاری خیلی فرقی نمیکنه فعلا مدارت رو راه بنداز با 5% تا پیگیری کنی و 1% رو پیدا کنی ؛ میکرو سوئیچ های امروزی اغلب بخوبی عمل نمیکنن و بعدها مجبور به تعویض خواهی شد !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 29 خرداد1396 - 9:47am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
مهندس حمید خازنها عدسی فقط چینی توبازارهست.خیلی گشتم ژاپنی موجودنیست. ولی یه مغازه ام کاتی داره ودونه ای 3000هزارتومن میگه بنظرت ارزشش روداره کسی ام کاتی بزنه؟
توراهنما نوشته نقشش بی اثرمیشه. یعنی درحدخازن عدسی مرغوب ژاپنی کارمیکنه. یااصلا نیازی به حساسیت نیست وهمون چینی عدسی کافیه.. ممنون ازینکه تحمل ام میکنی.

دوشنبه 29 خرداد1396 - 1:46pm

باسلام و خسته نباشید ...یه لپ عنکبوتی ۴۵ طبق دستور درست کردم اعداد سه گانه هم درست هست و دیلی اتوماتیکم ۱۹ شناخته ولی خیلی بی ثبات هست و نیز تا یه ذره زمین خیس باشه دیگه بی ثباتیش شدید میشود و از زمین فاصله میگیره سنس داره و به زمین میچسبه سنس نداره ولی در زمین خوشک این برعکس میشه

دوشنبه 29 خرداد1396 - 1:46pm
مدیر کل
مدیر کل

رهاد نوشته است:
سلام
مهندس حمید خازنها عدسی فقط چینی توبازارهست.خیلی گشتم ژاپنی موجودنیست. ولی یه مغازه ام کاتی داره ودونه ای 3000هزارتومن میگه بنظرت ارزشش روداره کسی ام کاتی بزنه؟
توراهنما نوشته نقشش بی اثرمیشه. یعنی درحدخازن عدسی مرغوب ژاپنی کارمیکنه. یااصلا نیازی به حساسیت نیست وهمون چینی عدسی کافیه.. ممنون ازینکه تحمل ام میکنی.

خواهش میکنم.
در صورتیکه خازن عدسی مرغوب گیر نیاوردین باید مولتی لایر بذارین. مولتی لایر رایج در بازار از عدسی معمولی بهتر هست. خازنهای مبتنی بر دی الکتریک فیلم نظیر ام کا تی یا پلیستر برای نقش نویزگیری که بعهده خازنهای 100 نانوی این مدار هست مناسب نیستن.

دوشنبه 29 خرداد1396 - 3:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت استاد عزیز و همه دوستان ،اون شیلدی که تو پیام قبلی معرفی کردم متاسفانه کارایی خوبی نداشت با یه لایه مشکلی پیش نمیاد ولی موقعی که دور لوپ پیچیده بشه دستگاه اونو سنس میکنه .

دوشنبه 29 خرداد1396 - 11:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
ممنون.
این طبیعیه و برای همین تاکید کردیم باید روکش سیم برای فریمهای بزرگ ضخیم باشه تا مغزی سیمها کمی از هم فاصله بگیرن و ظرفیت خازنی پایین بیاد. بالا بودن عدد اول شما نشون میده روکش سیم نازک هست و حالت خازنی بالا رفته. در این شرایط تفکیک درست کار نمیکنه. برای این فریمها باید از سیمی با مغزی 1 میل و ضخامت با احتساب روکش حداقل 3 میل استفاده کنین. چنین سیمی رو میتونین از فروشندگان سیم و کابل تهیه کنین.

سلام مهندس جان، خسته نباشید،
مهندس طبق فرمایش شما من سیم رو عوض کردم و یه سیم 1 گرفتم که از 3 میل هم یه ذره بیشتره ولی بازم اعداد سه گانه A461 B750 C795 هست و تفکیک نمیکنه، و با کابل فرمان هم همین اعداد و نشون میده
به نظرتون ایراد از قطعات داخلی میتونه باشه؟؟؟؟
در ضمن به جای خازن 5 پیکو از 5.6 پیکو استفاده کردم،
سپاسگزااااااااااارم مهندس،

دوشنبه 29 خرداد1396 - 11:53pm
مدیر کل
مدیر کل

پندار نوشته است:

سلام مهندس جان، خسته نباشید،
مهندس طبق فرمایش شما من سیم رو عوض کردم و یه سیم 1 گرفتم که از 3 میل هم یه ذره بیشتره ولی بازم اعداد سه گانه A461 B750 C795 هست و تفکیک نمیکنه، و با کابل فرمان هم همین اعداد و نشون میده
به نظرتون ایراد از قطعات داخلی میتونه باشه؟؟؟؟
در ضمن به جای خازن 5 پیکو از 5.6 پیکو استفاده کردم،
سپاسگزااااااااااارم مهندس،

ممنون.
قاعدتا با سیمی که روکش ضخیم داره دیگه نباید چنین مشکلی پیش بیاد. شما اول با لوپهای کوچک بررسی کنین بلکه جای دیگری از دستگاهتون ایراد داره. اگر مشکل از مدار نباشه کماکان مساله از سیم هست. میتونین یک دور کم کنین شاید اعداد در رنج درست تری قرار بگیرن.

سه شنبه 29 خرداد1396 - 12:01am
مدیر کل
مدیر کل

Farshadh54 نوشته است:
با سلام خدمت استاد عزیز و همه دوستان ،اون شیلدی که تو پیام قبلی معرفی کردم متاسفانه کارایی خوبی نداشت با یه لایه مشکلی پیش نمیاد ولی موقعی که دور لوپ پیچیده بشه دستگاه اونو سنس میکنه .

خسته نباشین.
اگر پوشش شیلد در حالت چسبیده به لوپ با میتر حداکثر تک رقمی سنس بشه اشکالی نداره ولی اگر قویتر از این سنس بشه دیگه مناسب نیست.

سه شنبه 29 خرداد1396 - 1:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس جان فکر کنم چون به صورت نوار بریده بودم وقتی که میپیچیدم دو لوپ نوارها زیاد روی هم قرار گرفتن و لایه زخیمتری تشکیل شد دور لوپ .تو قسمت همه چیز درباره شیلد دوستان یه نوع شیلد که تقریبا مثل همین هستو معرفی کردن که خریداری کردم امیدوارم این جواب بده

سه شنبه 29 خرداد1396 - 1:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس انقدرگشتم تا3تا BS170بدون پسوند پیداکردم وL7805P پسوندش وL7805CT.پسوندهاشون فرق داره جریان چیه!من به فروشنده گفتم پسوندش فرق داره ولی گفت اشکال نداره چون مدار حساسه سعی میکنم نکات رو ریز به ریز رعایت کنم.
ویکی دیگه NEC JAPAN 78M12 بهم دادن بجای صفر وسط اش Mداره لطفا راهنماییم کنید. بازم میگردم شاید جنس اصل پیداکنم. ولی درکل جنس های بازار الکترونیک ماشده ضایعات چینی ،تاجرها درهرصورت جیب مارومیزنند
ای کاش جنس درجه یک هم میاوردند. راستی انقدردوستان تهران خریدکردن که چهره قیمت 357H-Nرودرست کرده 42000 تومن کیت آماده پاساژ میفروشند 25 تومن

سه شنبه 29 خرداد1396 - 2:11am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2244 , 2245 , 2246 , 2247 , 2248 , 2249 , 2250 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Majestic12 , underground و 146 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure