انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 8:12am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2179 , 2180 , 2181 , 2182 , 2183 , 2184 , 2185 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
این نوع سنس معمولا مربوط به خود زمین و در اثر بالانس و اپراتوری نادرست پیش میاد! البته همیشه بالانس رو باید در جایی دورتر از مکان مشکوک انجام بدین تا مطمئن بشین احیانا دستگاه روی خود هدف بالانس نشده باشه. چون در اون صورت دیگه هدف سنس نمیشه. بهرحال اینها نکات ساده ای هستن که در راهنما هم مفصلا توضیح داده شده. اما با وجود سادگی و عمومیت داشتن برای همه فلزیاب ها ؛ باید خودتون در عمل تجربه کنین تا ملکه ذهن بشه.

پنج شنبه 13 اردیبهشت1396 - 12:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم یه نمونه فیلم از ثبات فلزجو توسط دوست ترکیه ای مون
https://m.youtube.com/watch?v=x6Y4wtd-10I

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

پنج شنبه 13 اردیبهشت1396 - 12:20am
آواتار کاربر

محل اقامت: Türkiye
s.aleyküm hamid bey;cihazına bu kadar video çekip reklam yapıyorum senin sadakan hayırın hasenatın yokmu ? gönder bakalım orjinal full dedektör :) :) :)

Ahirette Seni Kurtaracak Bir Eserin Olmadığı Taktirde Fani Dünyada Bıraktığın Eserlerede Kıymet verme! Bediiüzzaman

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 8:27am

سلام مهندس حمید من دستگاهو با لوپ 70 طوری که خودتون گفتین ساختم امتحان کردم دیلی22رو نشون میده و سینی استیل35*35رو تو 170میگیره گفتم اگه میشه نظر بدید و تنظیمات دقیق واسه لوپ 70رو برام بگید

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 9:31am

سلام استاد بزرگوار
دستگاه من تو قسمت تفکیک و اعداد سه گانه مشکل داره اعداد پایین نشون میده
مشکل بزرگ این هست که قسمت تفکیک برعکس عمل میکنه برای طلا صدا قطع میشه و feمیاره ولی برای آهن عبارت non fe همراه با بوق شنیده میشه در صورتی که باید برعکس اینها عمل کنه برای طلا بوق باشه و نون فی ولی برای اهن صدا قطع بشه و فقط عبارت فی بیاره
ممنون میشم راهنماییم کنین

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 10:56am
مدیر کل
مدیر کل

milad15695 نوشته است:
سلام مهندس حمید من دستگاهو با لوپ 70 طوری که خودتون گفتین ساختم امتحان کردم دیلی22رو نشون میده و سینی استیل35*35رو تو 170میگیره گفتم اگه میشه نظر بدید و تنظیمات دقیق واسه لوپ 70رو برام بگید

خسته نباشین.
دیلی 22 مناسب هست ولی بردی که گرفتین کم بوده و باید تا حدود 2.4 متر سنس میشد. البته باید در فضای باز تست کنین وگرنه برد کم میشه.
هیچ تنظیم دقیقی وجود نداره و اصولا تنظیم دقیق هم در نتیجه نهایی خیلی تاثیر نداره! در مورد لوپ 70 فقط میشه گفت اسپید 7 و دیلی 30 الی 40 میتونه مناسب باشه.

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 2:57pm
مدیر کل
مدیر کل

عبدالله رزاقی نوشته است:
سلام استاد بزرگوار
دستگاه من تو قسمت تفکیک و اعداد سه گانه مشکل داره اعداد پایین نشون میده
مشکل بزرگ این هست که قسمت تفکیک برعکس عمل میکنه برای طلا صدا قطع میشه و feمیاره ولی برای آهن عبارت non fe همراه با بوق شنیده میشه در صورتی که باید برعکس اینها عمل کنه برای طلا بوق باشه و نون فی ولی برای اهن صدا قطع بشه و فقط عبارت فی بیاره
ممنون میشم راهنماییم کنین

به فلزجو خوش اومدین. خسته نباشین.
به احتمال زیاد مشکل از آیسی 357 شماست که باید تعویض کنین.

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 2:58pm

خدمت مهندس حمید عزیزسلام :
باکسب اجازه ازمهندس حمیدعزیز ... خدمت شما آقای فرهاد زارع (farhadzare) هم سلام . آقافرهادبی ثباتی دستگاه به خیلی چیزها میتونه مربوط بشه که ازنظرالکترونیکی من زیاداطلاعی ندارم اونهارو آقاحمیدجواب میدن که ماشالله چه صبری داره اماازنظراپراتوری اگرواقعا" زحمت بکشیدراهنماروبخونیدخیلی چیزها عایدتون میشه ضمنا"اگردستگاهی که شما ساختید بی ثباته نگیدفلزجوبی ثباته مثلا" جایی که میرین برای کاوش زمین رطوبت نداشته باشه وموقعی که دستگاه بی ثبات شد speed رو کم کنید ودیلی دستی رو درحد لوپی که داری بالا ببر وحساسیت دستگاه رو یه مقدارکم کن فاصله لوپ رواززمین یه مقدار بیشتر کن فرکانس رو پایین بیار گراندرو کمی بالا ببر ..تازه اگر مدارت وقطعاتی که استفاده کردی خوب باشه خود لوپ .. کانکتور و..... ضمنا"موقعی برین کاوش که حداقل 10 یا 15 روز زمین آفتاب خورده باشه .دوستان عزیز اگر راهنما رو مطالعه کنندهم کاوش بهتری دارین هم اینهمه سوال های تکراری نداریم که مهندس حمید هم با چه حوصله ای جواب میدن که همین امرباعث شده که دوستان زحمت خوندن راهنما روبه خودشون نمیدن . درواقع کمی تاقسمتی Goshad تشریف داریم . ( ته صبر و حوصله ی دور مهندس چنده خوبی )
فلزجو حرف نداره برادر

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 4:56pm

درود مهندس با لوپ 45 دیلی 22دستی فرکانس 100و پهنای پالس 160تونستم سینی 50*50رو تو محیط خونه 2/20بگیرم الان میخام یه لوپ پنجاه بپیچم با سیم70 /0 قطر داخلی و تعداد دور واسه این لوپ و فاصله شیارها چند خوبه ممنون میشم بگید؟

جمعه 15 اردیبهشت1396 - 9:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هنرجو نوشته است:
اینم یه نمونه فیلم از ثبات فلزجو توسط دوست ترکیه ای مون
https://m.youtube.com/watch?v=x6Y4wtd-10I

سلام
دوست ترکیه ای میتونست بهتر از این هم منتاژ کنه یکی دوتا ایراد توش هست. منظور طریقه منتاژ

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 15 اردیبهشت1396 - 2:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2179 , 2180 , 2181 , 2182 , 2183 , 2184 , 2185 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 102 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure