انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 6:14am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2177 , 2178 , 2179 , 2180 , 2181 , 2182 , 2183 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب مهندس حمید ،تو یوتوپ چندتا کلیپ هست که فکر کنم مال ترکیه هست و فلز جو رو درست کردن و فیلم گرفتن از تست دستگاه یه سوالی که برام پیش اومده با همین ورژن فلزجوی شما تست میگیرن چون کلیپایی که من دیدم دستگاه خیلی خوب و باثبات کار میکنه.

سه شنبه 11 اردیبهشت1396 - 1:50am
مدیر کل
مدیر کل

عرض کردم اون حالت بی ثباتی که شما بیان کردین مساله ای ذاتی در طرح فلزجو نیست و باید ایراد کار خودتون رو پیدا کنین. ولی شما توضیح بیشتری ندادین. کلیپهای خارجی هم حتی اگر به قول شما خوب باشن اتفاقا زیاد ملاک ما نیست! چون اکثرا بدون توجه به موارد متعددی که ذکر کردیم ساخته شده یا حتی در برخی فیبر تغییر داده شده یا دستکاریهایی بدون محاسبه فنی روی بخشهای مدار اعمال شده که هیچ کدوم مورد تایید نیست. بنابراین همین فیلمهایی که دوستان خودمون گرفتن بیشتر ملاک هست.

سه شنبه 11 اردیبهشت1396 - 2:29am

تر جمه متن دوست ترکی زبانمون

با سلام و ارزوی موفقیت از مهندس مید بابت انتشار مدارخوب و قدرتمند فلزجو تشکر و قدردانی کرده وبرای اینکه مزد زحمات مهندس حمید را بدهیم مجبوریم به بهترین شکل مدار را مونتاژ نماییم ولی باتوجه به اینکه از ای سی lf357hاهنی هم استفاده کرده ایم در عمق زنی مانند دوستان که در ویدیو و نظرات الان مینمایند به نتیجه ی مطوبی نرسیدم متعجب از این هستم که در مونتاژ ما ایراد وعیب وجود داره یا در فایل هگز ممنون میشم از دوستانی که ترکی بلد هستند ترجمه کنند

سه شنبه 11 اردیبهشت1396 - 2:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

براشون توضیح دادم فلزی که برا تست استفاده شده بود فلز استیل و شما هم با فلز استیل تست بگیرین.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

سه شنبه 12 اردیبهشت1396 - 7:43am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به مهندس حمید و همه دوستان گل
این دوست ترک به من پی ام داده که برد دستگاه کم هستش و انگشتر نقره رو زیر 30 میزنه و دستبند رو هم زیر 60 .یه سری عکس پی سی بی با چاپ سبز واسم فرستاده که ظاهرن روی فلزیاب کار کردن و ایرادی در ظاهرش نیست .

سه شنبه 12 اردیبهشت1396 - 11:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

ariamehr1989 نوشته است:
این دوست ترک به من پی ام داده که برد دستگاه کم هستش و انگشتر نقره رو زیر 30 میزنه و دستبند رو هم زیر 60 .یه سری عکس پی سی بی با چاپ سبز واسم فرستاده که ظاهرن روی فلزیاب کار کردن و ایرادی در ظاهرش نیست .

دوست عزیزشاید در تنظیمات یا زیاد به زمین میچسپانی من بعضی مواقع مشکوک میشم فکر میکنم کلا دستگاه خاموشه

سه شنبه 12 اردیبهشت1396 - 11:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز
با اجازه مهندس حمید :

دوست عزیز به نظر من در مواردی بیش از اندازه ساکت بودن فلزیاب زیادخوشایند نیست چون که احتمالا برد نهایی دستگاه از حد نرمال کمتره و در مقابل حساسیت پایینه منظورم اینه که در کل برای ساکت کردن دستگاه در شرایط مختلف تنظیمات مناسب اون منطقه رو میطلبه نه اینکه فلزیاب در هر منطقه ساکت بمونه این زیاد خوب نیست اگه من اشتباه فکر میکنم لطفا جناب مهندس حمید اصلاح فرمایند .

موارد قید شده برای لورنز هم صدق میکنه

سه شنبه 12 اردیبهشت1396 - 2:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بازم سلام و خسته نباشید خدمت همه اساتید. استاد حمید گویا شما از بنده ناراحت شدید بابت انتقادی که کردم ولی خدا شاهده دلم میسوزه که یه همچین نداره خوبی در اختیارمون گذاشتی ولی ثبات ندارد . و این بی ثباتی در کلیه ی فلزجوها چه ساخت خوده بنده چه ساخت دوستان مشاهده شده . لطفا یه ایده ای واسهاین بی ثباتی بدید بلکه بیشتر دعاگوتون باشیم . البته تاهمینجاشم خداشاهده خیلی ها دعاگوتون هستند . ولی بخدا حیفه این مدار به این خوبیه . اگه این ثباتشم یه فکری به حالش بشه دستگاه پرچمدار دستگاه های جهان میشه .

سه شنبه 12 اردیبهشت1396 - 4:47pm
مدیر کل
مدیر کل

ariamehr1989 نوشته است:

با تشکر از شما و این دوست ترک ما. خسته نباشن.
مدار رو که ظاهرا با همون فیبر و قطعات اصلی ساختن و مشکلی بنظر نمیرسه. ولی اینکه برد کم هست به خیلی مسائل ارتباط داره! اولا که اصلا نگفتن با چه لوپی و از چه نوعی این بردها حاصل شده. در فیلمشون هم چنین تستی وجود نداشت. بهرحال نوع لوپ مناسب ترجیحا تخت یا عنکبوتی به همراه تست در فضای باز روی گرفتن برد مناسب تاثیر زیادی داره. تنظیمات و حتی کابل لوپ هم کمی موثر هستن که باید دقت داشته باشن.

سه شنبه 12 اردیبهشت1396 - 4:51pm
مدیر کل
مدیر کل

ba.davood نوشته است:
سلام دوست عزیز
با اجازه مهندس حمید :

دوست عزیز به نظر من در مواردی بیش از اندازه ساکت بودن فلزیاب زیادخوشایند نیست چون که احتمالا برد نهایی دستگاه از حد نرمال کمتره و در مقابل حساسیت پایینه منظورم اینه که در کل برای ساکت کردن دستگاه در شرایط مختلف تنظیمات مناسب اون منطقه رو میطلبه نه اینکه فلزیاب در هر منطقه ساکت بمونه این زیاد خوب نیست اگه من اشتباه فکر میکنم لطفا جناب مهندس حمید اصلاح فرمایند .

موارد قید شده برای لورنز هم صدق میکنه

بیش از اندازه ساکت بودن این دستگاه نمیتونه اثر منفی روی برد داشته باشه چون در واقع ما میتر منفی رو برای همین منظور گذاشتیم! در واقع اگر بالانس از محدوده خاص خودش خارج بشه دستگاه میتر سنس منفی توام با بوق هشداری خواهد داشت. پس تا زمانیکه چنین اتفاقی نیفتاده بالانس دستگاه نسبت به تنظیمات و درجه حساسیتی که گذاشته شده مناسب هست و دستگاه توام با سکوت کامل میتونه برد خوبی داشته باشه.

سه شنبه 12 اردیبهشت1396 - 4:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2177 , 2178 , 2179 , 2180 , 2181 , 2182 , 2183 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 155 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure