انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 6:30am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2176 , 2177 , 2178 , 2179 , 2180 , 2181 , 2182 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

ada نوشته است:
سلام خدمت استاد عزیز .آقا حمید
من lf 357 h گرفتم اعداد سه گانه نرماله.دیلی 18 لوپ رو میشناسه
عکس ایسی رو برا دوستان فرستادم گفتن تقلبیه . فلزی هستش .پایه های ایسی رو ماده قهوه ای هستش که دوستان میگن اون ماده باید سبز رنگ باشه که اصل باشه ایا این صحت داره متشکرم

با سلام
خوب لطف میکردید اعداد سگانه رو عنوان میکردید تا بهتر بشه نظر داد در هر صورت اگر اعداد سگانه در رنج های نرمال قرار دارن و دیلی اتومات لوپ 18 ، در اینصورت آی سی 357 مدارتون موردی نداره و اصله !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 10 اردیبهشت1396 - 12:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس بزرگوار
میشه برای فلز جو از ال سی دی 16*4 استفاده کرد تا محدودیت از لحاظ نوشتاری نداشتنم.؟با تشکر

یکشنبه 10 اردیبهشت1396 - 12:52pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
میتونین از ال سی دی 16 در 4 استفاده کنین ولی دو سطر پایینی خالی میمونه! چون از ابتدا هم قرار نبوده ال سی دی دیگری استفاده بشه و چند بار در این مورد توضیح دادم.

یکشنبه 10 اردیبهشت1396 - 2:10pm

سلام مهندس خسته نباشید شرمنده دوتا سوال داشتم
۱- در لوپ ۶۰ عنکبوتی جهت فاصله دار بودن کابل rg58 از بوبین لوپ قسمت انتهایی سیم رو یه چند سانتی رو فرمودید بتابونید و نزدیک مرکز لوپ بیاوریم، ایا در ساخت لوپ ۱*۱ هم قسمت انتهایی سیم رو باید یه چند سانتی به هم تابوند یا همونجا کابل رابط رو به بوبین لحیم کنیم؟
۲- برای شیلد لوپ ۱*۱ از کاغذ کادو زرورقی با عرض ۳ سانت استفاده کردم ویک رشته نازک سیم مسی به فاصله ۳تا۴ سانت دور بوبین پیچوندم و انتهای کار رو هم ۲ سانت فاصله گذاشتم البته برای زرورق هم همین کارو انجام دادم ، منتهای مراتب پس از روشن شدن فلزجو اعداد سه گانه A دوروبر ۲۷۰ و BوC دورو بر ۹۰۰ می شد با قطع سیم شیلد اعداد سه گانه تقریبا درست میشد،علت از چی می تواند باشد؟
با تشکر فراوان از پاسخ شما

.No matter how the speed of light is high , Darkness is one step ahead

دوشنبه 11 اردیبهشت1396 - 6:23pm
آواتار کاربر

محل اقامت: Türkiye
merhaba iyi çalışmalar;

felezjoo pi gibi güzel bir dedektörü bizlerle paylaştığı için mühendis hamid beye çok teşkkür ederim allah razı olsun.bizde acizane en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz ancak genel olarak bütün parçalar kaliteli hatta lf357h metal olduğu halde sizin videolarda gördüğümüz derinliği yakalayamıyoruz.acaba bizim cözemediğimiz bir püf noktasımı var yada hex de kısıtlamamı var.türkce bilenler farscaya çeviri yapar tekrar cevabı türkçe yazabilirlerse makbule geçer.

saygılarımla @};- @};- @};-

http://www.hobidedektor.com/index.php
https://youtu.be/Be7p1joyqIQ

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

Ahirette Seni Kurtaracak Bir Eserin Olmadığı Taktirde Fani Dünyada Bıraktığın Eserlerede Kıymet verme! Bediiüzzaman

دوشنبه 11 اردیبهشت1396 - 7:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Merhaba . Eğer bir pcb dosyanız varsa. Lütfen burada paylaşın. Teşekkürler.

دوشنبه 11 اردیبهشت1396 - 9:04pm
مدیر کل
مدیر کل

toorani نوشته است:
سلام مهندس خسته نباشید شرمنده دوتا سوال داشتم
۱- در لوپ ۶۰ عنکبوتی جهت فاصله دار بودن کابل rg58 از بوبین لوپ قسمت انتهایی سیم رو یه چند سانتی رو فرمودید بتابونید و نزدیک مرکز لوپ بیاوریم، ایا در ساخت لوپ ۱*۱ هم قسمت انتهایی سیم رو باید یه چند سانتی به هم تابوند یا همونجا کابل رابط رو به بوبین لحیم کنیم؟
۲- برای شیلد لوپ ۱*۱ از کاغذ کادو زرورقی با عرض ۳ سانت استفاده کردم ویک رشته نازک سیم مسی به فاصله ۳تا۴ سانت دور بوبین پیچوندم و انتهای کار رو هم ۲ سانت فاصله گذاشتم البته برای زرورق هم همین کارو انجام دادم ، منتهای مراتب پس از روشن شدن فلزجو اعداد سه گانه A دوروبر ۲۷۰ و BوC دورو بر ۹۰۰ می شد با قطع سیم شیلد اعداد سه گانه تقریبا درست میشد،علت از چی می تواند باشد؟
با تشکر فراوان از پاسخ شما

ممنون.
1- این نکته در لوپهای 60 یا کوچکتر بدلیل حساسیت لوپ به تکه فلزات کوچک از جمله خود سیم بیشتر اهمیت داره. اما در مورد فریم 1 متری با توجه به شکل و اپراتوریش دیگه چنین کاری معنا نداره! باید سیم رو از کنار لوپ به سمت بیرون ببرین و به کابل متصل کنین. در این مورد فاصله خاصی لازم نیست. کابل میتونه بدون فاصله به سیم لوپ متصل بشه. ولی توجه کنین کابل لازم نیست روی فریم 1 متری بیاد! بلکه از کنارش خارج میشه.
2- طبیعتا مشکل از شیلد هست. بنظر من بهتره شیلد رو روی این لوپ انجام ندین. مگر اینکه با آزمون و خطا بتونین به نتیجه مطلوب برسین.

سه شنبه 11 اردیبهشت1396 - 12:10am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر همه. مهندس حمید من عاجزانه ازتون خواهش میکنم یه فکری واسه بی ثباتیه این فلزجو کنید. بخدا حیفه این مداره با این قدرت ثبات نداره . بی ثباتیش خسته کنندس واقعا.تا الانم همه ی نکاتی که شما و دوستان گفتند را رعایت کردم ولی بی فایدس. اگه بتونید یه راهکاره جدید واسه بی ثباتیش ارائه بدید خیلی خیلی لطف بزرگی کردید.

سه شنبه 11 اردیبهشت1396 - 12:12am
مدیر کل
مدیر کل

اگر فلزجو ذاتا اینقدر بی ثبات بود که شما رو به عجز و خواهش دچار کنه مطمئن باشین یا خیلی زودتر از این فکری کرده بودیم یا حداقل وقت خودمون رو اینقدر تلف نمیکردیم! :D بارها توضیح دادم ثبات یک کلمه کلی هست! ولی مشخص نیست منظور شما دقیقا چه نوع بی ثباتیه و با چه تنظیمات و در چه شرایطی؟ مطمئن باشین اشکالی در کارتون بوده.

سه شنبه 11 اردیبهشت1396 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Farhadzare نوشته است:
درود بر همه. مهندس حمید من عاجزانه ازتون خواهش میکنم یه فکری واسه بی ثباتیه این فلزجو کنید. بخدا حیفه این مداره با این قدرت ثبات نداره . بی ثباتیش خسته کنندس واقعا.تا الانم همه ی نکاتی که شما و دوستان گفتند را رعایت کردم ولی بی فایدس. اگه بتونید یه راهکاره جدید واسه بی ثباتیش ارائه بدید خیلی خیلی لطف بزرگی کردید.

بهترین راهکار برای شما اینه که یه تماس با آقا مجتبی بگیرید و سفارش خرید دستگاه بدید :D

سه شنبه 11 اردیبهشت1396 - 12:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2176 , 2177 , 2178 , 2179 , 2180 , 2181 , 2182 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 138 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure