انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 5:47am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2172 , 2173 , 2174 , 2175 , 2176 , 2177 , 2178 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشن! :D
مطلب در مورد طلا بطور کامل در فایل راهنما قید شده. طبیعتا تست با النگو مشکلی نداره. حلقه طلا هم اگر زیاد نازک نباشه به همین شکل هست. اما در مورد زنجیر توضیح دادیم که چرا در پالسی ها ضعیف سنس میشه. بهرحال در همه این موارد توضیحات در راهنما قید شده و تا با کمک ترجمه این موارد رو رعایت نکنن نتیجه ایده آل بدست نمیاد. البته بیشتر موارد در خصوص ساخت فلزیاب عمومیت داشته ولی بنظر میرسه حتی اکثر این دوستان خارجی ما هم هیچوقت تا این حد روی نکات ساخت فلزیاب ها دقت نداشتن! به همین دلیل اغلب مواردی رو رعایت نمیکنن که اگر در ساخت هر فلزیابی رعایت نشه نتیجه مطلوب حاصل نمیشه.

دوشنبه 4 اردیبهشت1396 - 2:18pm

با سلام و عرض ارادت خدمت مهندس حميد عزيز
من هم به نوبه خودم از زحمات شما و وقتي كه براي جواب دادن و راهنمايي دوستان ميگذاريد تشكر ميكنم. يه سئوال داشتم مهندس ، ميخواستم بدونم ورژن نرم افزاري كه در اختيار ما گذاشته ايد و هم چنين قطعات دستگاه فرقي با دستگاه نهايي ارائه شده توسط خوتون داره يا نداره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

دوشنبه 4 اردیبهشت1396 - 2:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
mirza نوشته است:
من هم به نوبه خودم از زحمات شما و وقتي كه براي جواب دادن و راهنمايي دوستان ميگذاريد تشكر ميكنم. يه سئوال داشتم مهندس ، ميخواستم بدونم ورژن نرم افزاري كه در اختيار ما گذاشته ايد و هم چنين قطعات دستگاه فرقي با دستگاه نهايي ارائه شده توسط خوتون داره يا نداره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سلام دوست عزیز
با اجازه مهندس سوالتون رو من جواب میدم
خیر فرقی در قطعات و ورژن نرم افزاری نداره تنها فرق هایی که داره
1 - در نسخه عمومی شما محدودیت 300 بار استفاده از دستگاه رو دارید یعنی با 300 بار خاموش روشن شدن مدار باید دوباره میکرو مدار رو پروگرام کنید
2 - طبیعتا مداری آقا مجتبی ارائه میکنن از لحاظ کیفیت ساخت و کیفیت لوپ نسبت به چیزی که ما درست میکنیم برتری داره

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

دوشنبه 4 اردیبهشت1396 - 3:53pm
مدیر کل
مدیر کل

mirza نوشته است:

خیلی ممنون. لطف دارین. @};-
از نظر فنی تفاوت خاصی وجود نداره و همین مواردی هست که دوستمون فرمودن. بلحاظ ساخت هم فقط بحث کیفیت مطرح هست. در واقع ساخت هر فلزیابی بر خلاف اینکه شاید ساده بنظر بیاد ولی دارای دهها و حتی صدها مساله جزئی هست که البته همه موارد قبلا توضیح داده شده ولی مهمه که در عمل تمام اینها در حد امکان پیاده بشن! از این حیث من به مراحل ساخت دستگاه توسط آقا مجتبی نظارت داشتم و یکی از دلایلی که تولید نهاییش چند ماه طول کشید همین بوده.

دوشنبه 4 اردیبهشت1396 - 6:45pm

با سلام خدمت بچه ها من یه لوپ 60 مربع با مغزی کابل کواکسیال ساختم و برای کانکتور از این کانکتور استفاده کردم لوپم 380 میکرو هانری و اهمش 1.2 هستش ولی اعداد سه گانه پایین هستن 101 300 و 545 و بردم کمه علت چی میتونه باشه?????

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 5 اردیبهشت1396 - 4:08pm
مدیر کل
مدیر کل

به فلزجو خوش اومدین. خسته نباشین.
ممکنه استفاده از کانکتور فلزی سبب پایین اومدن اعداد شده باشه. همینطور اگر لوپ نزدیک به فلزات باشه اعداد پایین میاد. توضیحات راهنما رو با دقت مطالعه کنین!

سه شنبه 5 اردیبهشت1396 - 6:19pm

ببخشید اقا حمید دوتا سوال دیگه هم داشتم
1. اعداد پایین ایا به منزله برد کم هستن
2.از کانکتور های bnc میتونیم استفاده کنیم؟؟؟مشکلی پیش نمیاره

سه شنبه 5 اردیبهشت1396 - 6:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس جان،
علت اینکه دستگاه در حالت ثابت تو باغ با لوپ 1در1 میتر منفی میده چیه؟؟؟؟
در فاصله تقریبا 90 متری دکل برق سه فاز وجود داره میتر منفی میتونه از دکل برق باشه؟؟؟
ولی تو خونه با لوپ 60 اصلا میتر منفی ندارم،
مهندس ایراد از کجاست؟؟؟؟
خیلی گلی مهندس @};-

سه شنبه 5 اردیبهشت1396 - 9:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان علی الخصوص استاد حمید عزیز(رفیق بیکلک)
استاد به ی مشکل جالب بر خوردم لطفا راهنمایی بفرمایید دستگاه رو زمانی که روشن میکنم بدون اتصال لوپ ابتدا دیلی 14نشون میده بعد یک ثانیه پیغام power off میده ولی دستگاه خواموش نمیشه .من دوتا دستگاه به لطف شما مونتاژ کردم دستگاه دیگه با همین میکرو وباطری درست کار میکنه لطفا بفرمایید عیب از کجاست .سایتون مستدام سپاسگزارم

سه شنبه 5 اردیبهشت1396 - 10:03pm

سلام خدمت مهندس حمید با لوپ 60 مربع که سیمش کواکسیال هستش فلز 30در 30 استیل رو در 160 میزنم به نظرتون کم نیست؟

سه شنبه 5 اردیبهشت1396 - 10:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2172 , 2173 , 2174 , 2175 , 2176 , 2177 , 2178 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 145 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure