انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 5:18am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2171 , 2172 , 2173 , 2174 , 2175 , 2176 , 2177 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

arash kamangir نوشته است:
ممنونم بزرگواردرسته لوپم عنکبوتیه نه تخت
هنوزبرام جای سواله که چراظرفیتش اینقدرپایینه؟فکرنکنم بااضافه کردن1الی2دورظرفیتش به 350یا400برسه
فلزیاب رودوباره باهمون کویل ودرمحیط خونه باحساسیت 20چک کردم گوشواره طلاکوچیک روحدود33 انگشترنقره پهن رودر38 سکه200تومنی رودر45 خط کش استیل30سانتی در60 فیبرمسی 4*10رودر75 قوطی رنگ 250گرمی9*9سانت رودر110سانت بابوق منقطع شروع به سنس میکنه

خواهش میکنم.
در مباحث مربوط به لوپ عنکبوتی عرض کردیم که این نوع لوپ با اینکه مشابه لوپ تخت هست و فرمول محاسبه تقریبا مشابهی داره ؛ اما بدلیل استفاده از قالب و وجود شیارها و فاصله گرفتن سیمها از هم که بستگی به ضخامت قالب هم داره ؛ ظرفیت واقعیش حداقل حدود 10 درصد کمتر از محاسبه مشابه برای لوپ تخت در میاد. لذا اگر همین لوپ رو بصورت تخت میپیچیدن ظرفیت حدود 350 میکرو هانری میشد که با کسر 10 درصد برای لوپ عنکبوتی به حدود 320 میکرو هانری میرسه. با در نظر گرفتن ضخامت قالب شما که ممکنه کمی زیاد بوده باشه یا سیمها رو محکم نپیچیده باشین و همینطور خطای اندازه گیری عجیب نیست که ظرفیت کمی از این هم پایین تر در اومده. بهرحال زیاد مهم نیست و با اضافه کردن یک الی دو دور سیم درست میشه.
بردهایی که فرمودین تقریبا خوبه و قطعا در محیط باز بیشتر میشه. لوپ 45 کمی بزرگتر از اون هست که بشه بدرستی داخل منزل تستش کرد.

یکشنبه 3 اردیبهشت1396 - 4:42pm
مدیر کل
مدیر کل

A.D.H1360 نوشته است:
حمید نوشته است:
به عرض دوستان برسونم آقای فرید باقری در اقدامی جدید نسخه عمومی و دموی فلزجو رو با اسم کبرا بلک GFX 7000 برای فروش عرضه کردن! بنده در تاپیک مربوط به اقای باقری در این خصوص توضیح دادم:
viewtopic.php?f=32&t=3890&p=170434#p170434

واقعا خسته نباشید وخدا صبرتون بده مهندس ~X(
هرچند باشناختی که از شما دارم راحت از پس این کفتار صفتها برمیاید :YMBRINGITON: :-Q
آدم وقتی فیلمهاشو نگاه میکنه بهش بر میخوره جوری صحبت میکنه که دور از جون انگار داره با بچه یا ....یکی مثل خودش حرف میزنه!!!!!!!!!رسما به شعور بیننده توهین میکنه :^o :-w

دوتا سوال داشتم اول اینکه از آیسی ca3140میشه به جای 357 استفاده کرد یا نه؟
ودوم در صورت امکان این موضوع (چون قبلا تجربه تعویض با ca3130رو داشتم)اعداد سه گانه به نصبت 357 تعقیری خواهند داشت یا نه واگه با تعویض ای سی اعداد مثلا زیاد بالا رفت یا بلعکس بهترین راه حل تصیح اعداد چی هست(تعقیر در لوپ یا سایر قطعات مدار)؟

خواهش میکنم. ممنون.
بله طی این چند سال با خیلی از این افراد مواجه شدیم که جالبه در حال حاضر دیگه از اکثرشون آثاری باقی نیست! :D ولی حساب اقای باقری به دلایل مختلف کمی متفاوت هست! من هم با نکاتی که فرمودین موافقم. ولی بهرحال ما بنای دشمنی یا رقابت بیهوده در زمینه ای که اصلا مشابه مسیر ما هم نیست نداریم. اگر چیزی میگیم در جهت دفاع از منافع خودمون هست که هر از گاهی مورد هجوم و تعدی اینجور افراد قرار میگیره و البته اطلاع رسانی به دوستان کاوشگر که مورد سودجویی قرار نگیرن.
در مورد ایسی 3140 باید عرض کنم خیر جواب خوبی نمیده و حتی ممکنه منجر به سوختن میکرو هم بشه! باید از یکی از انواع اصلی 357 استفاده کنین که دیگه الان در بازار فراوان یافت میشه!
ببینید مشکل فقط اعداد نیست! مثلا بنده چندی قبل ایسی 3130 رو تست کردم و با اینکه اعداد فقط کمی مشکل داشت و دستگاه بصورت نصفه و نیمه درست کار میکرد ولی وقتی شکل موج میرا در خروجی ایسی رو با اسکوپ تست کردم متوجه شدم اصلا شکل یک موج میرای واقعی رو نداره! بیشتر شبیه به 2 خط صاف دارای شکستگی بود که فقط شبیه موج اصلی بود! :D درحالیکه موج اصلی باید بصورت یک منحنی نمایی بدون شکستگی باشه. وگرنه فلزیاب بدرستی کار نمیکنه.

یکشنبه 3 اردیبهشت1396 - 4:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
تشکر از راهنمایی شما براتون عمره دارز توام باسعادت وسلامت وثروت مادی ومعنوی آرزو میکنم @};-

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

یکشنبه 3 اردیبهشت1396 - 5:31pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون. لطف دارین. ایشالا موفق باشین. :ymhug: @};-

یکشنبه 3 اردیبهشت1396 - 8:23pm

سلام خدمت مهندس حمید و دیگر دوستان متغیر بودن دلای لوپ از چی میتونه شیلد نداره واسه اونه یا تو خونه امتحان میکنم واسه اونه البته رگولاتورو سهوا برعکس انداخته بودم اولش ولتاژ درست بود بعدش که گرم شد رگولاتور 12 اسیب دید یکی دیگه انداختم بازم عمق کمی میزنه میتونه به قطعات اسیب رسیده باشه؟البته با lf دیگری امتحان کردمپ

یکشنبه 3 اردیبهشت1396 - 10:28pm
مدیر کل
مدیر کل

متغیر بودن دیلی لوپ در صورتیکه در حد 2 واحد بیشتر نباشه طبیعی هست و در همین حد کم به تنظیم عرض پالس هم بستگی داره. همینطور اگر هنگام بالانس لوپ نزدیک فلزات باشه ممکنه دیلی تا حد زیادی افزایش پیدا کنه. در شرایط وجود نویز قوی هم ممکنه هر بار دیلی کمی تغییر بکنه. بهرحال فکر نمیکنم مدار شما مشکلی داشته باشه. باید در محیط باز تست کنین.

دوشنبه 3 اردیبهشت1396 - 12:18am

@};- @};- @};- @};- ممنون استاد من تصویری که از شما تو ذهنم دارم بدور از چابلوسی یه الهه مقدس که برای کمک به انسان ها بدنیا اومدین انسان چقدر میتونه انسان دوست باشه بدون ریالی سود جوابگوی سوالات مردم باشه اگه پشتیبانی شرکت فروش هم تماس بگیریم جوابای بی ربط و سربالا میشنویم واقعا اون دنیاتو خریدی @};- @};- @};- @};-

دوشنبه 3 اردیبهشت1396 - 1:43am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم عزیز من. شما لطف دارین. :ymblushing: :ymhug: ^:)^ @};-

دوشنبه 3 اردیبهشت1396 - 2:01am
آواتار کاربر

محل اقامت: Türkiye
s.aleyküm hayırlı işler;kardeşler altın bilezik test video ekliyorum 55/60 cm fakat bazı arkadaşlar altın yüzük tepki vermediğini belirtiyorlar sebebi nedir.arazide ıslak zeminlerde hayali sinyal veriyor bu durum normalmidir?

https://youtu.be/GR5MNQwgN94

Ahirette Seni Kurtaracak Bir Eserin Olmadığı Taktirde Fani Dünyada Bıraktığın Eserlerede Kıymet verme! Bediiüzzaman

دوشنبه 4 اردیبهشت1396 - 8:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mole نوشته است:
s.aleyküm hayırlı işler;kardeşler altın bilezik test video ekliyorum 55/60 cm fakat bazı arkadaşlar altın yüzük tepki vermediğini belirtiyorlar sebebi nedir.arazide ıslak zeminlerde hayali sinyal veriyor bu durum normalmidir?

https://youtu.be/GR5MNQwgN94

ترجمه دست و پا شکسته بنده

سلام برادران آرزوی کار و بار خوش برادران در ویدئو لینک زیر دارم تست النگوی طلا رو با فلزجو انجام میدم . انگار راضی از عملکرد فلزجو هستند در تست با النگو

فقط بعضی از دوستان تست با انگشتر رو اعلام نارضایتی کردند علت رو خواستند

و اینکه در زمین های خیس و نم دار بوق های کاذب و دروغی میده دستگاه که باز علت رو خواستند بدونند . و اینکه این حالت نرمال هست ؟

دوشنبه 4 اردیبهشت1396 - 8:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2171 , 2172 , 2173 , 2174 , 2175 , 2176 , 2177 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 159 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure