انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 12:34pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 764 , 765 , 766 , 767 , 768 , 769 , 770 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

kamal857 نوشته است:
دوستان اگه خازن تانتال 2.2 میکرو مقدارش بیشتر باشه ،چه اتفاقی میافته؟
چون خازنهایی که خریدم روشون 225 نوشته ،نمی دونم درسته یا نه.

کاملا درست خرید کردید

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 9:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باتری که من استفاده میکنم ایناست
قیمت مناسبی داره. فقط برای شارژش مشکل مدار شارژر دارم
پیوست:
20150428_223250.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 9:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان عزیز من از 3 عدد باتری خشک 6ولت 4.5امپر که میشه13.5 امپر که تا حالا ندیدم خالی بشن سنگین هستند ولی کار امد
این پیشنهاد من به شماست

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 9:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام لازم دیدم در مورد شارژی که اقای اسدف اپ کرده توضیحاتی بدم.فکر کنم همون شارژیه که واسشون میل کردم.اول اینکه اونها چراغها نشون دهنده شارژ شدن هر باطریه نه اینکه دلیل بر اتصال کوناه شدن مدار.دوم اینکه جریان ورودی تغذیه باید بیشتر از یک امپر باشه.چون حد اقل واسه باطری دوآمپری لیتیوم جریان یک امپری نیاز دارین.من خودم این مدار رو از انجمن تعمیر کاران از اقای parsegade گرفته بودم.این شارژر واسه باطری های لیتیوم مناسبه.که البته با توجه به تعداد باطری و جریان باطریها، تو مدار باید تغییرات جزیی بدین.

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 9:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

2840644 نوشته است:
اینم ای سی نظامی با لایه سیلیکون روی پایه ها

بله دوست عزیز این ایسی نظامی اصلی هستش :D X_X من هم قبلا ایسی تایمر دوبل رو. از سعید گرفتم اصلی با لایه سیلیکون :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 9:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
دوستان عزیز من از 3 عدد باتری خشک 6ولت 4.5امپر که میشه13.5 امپر که تا حالا ندیدم خالی بشن سنگین هستند ولی کار امد
این پیشنهاد من به شماست

رضا جان توی سری کردن جریان ثابته و ولتاژ افزایش پیدا میکنه اشتباه تایپی داشتی لطفا اصلاح بفرما دوست عزیز @};-

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 10:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

elektor نوشته است:
سلام لازم دیدم در مورد شارژی که اقای اسدف اپ کرده توضیحاتی بدم.فکر کنم همون شارژیه که واسشون میل کردم.اول اینکه اونها چراغها نشون دهنده شارژ شدن هر باطریه نه اینکه دلیل بر اتصال کوناه شدن مدار.دوم اینکه جریان ورودی تغذیه باید بیشتر از یک امپر باشه.چون حد اقل واسه باطری دوآمپری لیتیوم جریان یک امپری نیاز دارین.من خودم این مدار رو از انجمن تعمیر کاران از اقای parsegade گرفته بودم.این شارژر واسه باطری های لیتیوم مناسبه.که البته با توجه به تعداد باطری و جریان باطریها، تو مدار باید تغییرات جزیی بدین.

سلام بله دوست عزیز این همون مداره pcb هم مال اقای کوبانی عزیز هستش که طراحی نمودند بصورت کیت کوچک در اوردیم و اول اینکه اونه چراغها که من تست گرفتم برای شارژ فول نیستش بلکه زمانی که جایی مثبت و منفی باطری اتصالی کنه روشن میشه حداقل مال من اینطوری هستش مال شما رو نمی دونم :D و دوم اینکه من هم گفتم باید ادابتور 1 امپر باشه زیاد هم نباشه چون ایسی زیاد داغ میکنه میسوزه تغییرات هم برای 5 سلول هستش که مناسب این مدار هستش و سوم اینکه اصلا کلا این مدار مال شما و به نام شما زدیم نمی خواهیم :-BD موفق باشید @};-

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 10:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در ضمن اصل شماتیک این مدار همینه که سه سلول هستش من از سایت ایکا گرفتم تو پروتیوس شبیه سازی کردم :D باز هم مال شما مشکلی نداریم X_X

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 10:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
reza2490 نوشته است:
این پیشنهاد من به شماست

رضا جان توی سری کردن جریان ثابته و ولتاژ افزایش پیدا میکنه اشتباه تایپی داشتی لطفا اصلاح بفرما دوست عزیز @};-

اقا ماهک میشه توضیح بدید یعنی فقط همون 4.5امپر هست مگه میشه :-?

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 10:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
mhak نوشته است:
reza2490 نوشته است:
این پیشنهاد من به شماست

اقا ماهک میشه توضیح بدید یعنی فقط همون 4.5امپر هست مگه میشه :-?

بله رضا جان فکر کردم میدونین :D .وقتی باطریا سری میشن جریان ثابته و ولتاژ باطری ها با هم جمع میشن اما وقتی موازی بشن برعکس میشه یعنی ولتاژ ثابته و جریان افزایش پیدا میکنه

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 10:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 764 , 765 , 766 , 767 , 768 , 769 , 770 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 165 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure