انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 3:38pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 759 , 760 , 761 , 762 , 763 , 764 , 765 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام حمیجان بنده هفته گذشته در جایی که کاوش میکردم علفش تا زانو بود ولی با اینکه لوپ ۹۰ بنده با علفها هم تماس داشت اصلا بوق اضافی یا بی ثباتی نداشتم حتی در زمینهای خیس فکر میکنم این دوستمون روی ۲۰ الی ۳۰ سانتی زمین لوپ رو بالانس کردن و لوپ رو از اون فاصله پایینتر میبردن که باعث ایجاد بی ثباتی میشه که طبیعیه در مورد دستگاه تست کردم و قطعا میتونم بگم صد در صد دارای ثبات عالیه منتها ورژن نرم افزاری بنده ورژن ۲ بوده و اینبار با ورژن ۲.۲ برای تست میرم پایدار باشید

سه شنبه 7 اردیبهشت1394 - 1:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

2840644 نوشته است:
سلام به دوستان خوبم امروز یک مدل ای سی lf357نظامی گرفتم که روی ای سی کدh947ab نوشته رنگ قهوه ای تیره داره و یک لایه سفید رنک به قطر نیم میلیمتر دور تا دور ای سی روی پایه ها هست که بعد از تحقیق متوجه شدم یک لایه سلیکون ضد نویز هست که در ای سی های نظامی استفاده میشه برد دستگاه حدود ۱۵ درصد بیشتر شده نسبت به قبل از استفاده از این ای سی قیمت در قزوین چون طرف وارد کننده هست و اشنا هم بود ۲۲۰۰۰ تومن بود خودش میگفت ۶ دلار وارد کرده تعداد حدودا ۱۰ عدد داره در مورد ماسفت ۱۱nk100 هم چون ایشون وارد کننده هستن فرمودن تعدادی از این ماسفت دارن بنده برسی کردم دقیقا همون ماسفتی هست که ما لازم داریم دوستان اگر میخوان تهیه کنن پیغام خصوصی برای بنده بذارن تا من شماره ایشون رو براشون بفرستم قیمت با هزینه پستی حدود ۲۱۰۰۰ تومن هست ایشون شماره کارت میدن شما مبلغو براشون واریز کنید و ادرس بدین تا براتون ارسال کنن در مورد ای سی اپ امپ نظامی هم رایزنی کردم که با همین ماسفت اگر دوستان نیاز دارن بفرستن :ymhug: :ymhug:

ماشالله قیمت این ایسیها یواش یواش داره میره بالا :( فکر کنم تا دو سه ماه دیگه بشه 500 هزار تومان :-o و بعد از مذاکرات هسته ای اگه توافق بشه دیگه تحریمها رفع میشه فروشندگان گرامی میگن 357 رو خودم تنهایی از امریکا اوردم فقط 5 تا دارم دونه ای 5 میلیون تومان :D اون موقع هم که کلا بچه ها همه معتاد شدند 5 میلیون که چیزی نیست 10 تومان هم میخرند :)) ;)
فروشندگان هم که ماشالله در جریان کار هستند الان دیگه دارن شماره میدند [-(

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 7 اردیبهشت1394 - 1:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
سلام.شب بخیر
دوست عزیز آقا رضا ، فرمودین در فضای سبز (احتمالا چمن هایی که ریشه شون خاک رو مشکی رنگ میکنن) مشکل دارین و ثبات دستگاه بهم میریزه!
بنده حدودا یکماه قبل یک شب تا صبح در چنین زمینی روی تنظیمات خیلی کار کردم و تونستم به تنظیماتی برسم که با لوپ 60 انکبوتی فیبر مسی 15*20 رو در 140 سانتی متری در زیر خاک سنس کنم!
اگر اون پست بنده رو پیدا کنید حدودا 20-30 خط کلا تنظیمات مختلف تو این جور زمینها رو شرح دادم و مطمئنم با مطالعه و انجامش مشکلتون حل میشه انشاالله @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

سه شنبه 7 اردیبهشت1394 - 1:20am

jafar نوشته است:
دوست عزیز احتمالا زمینی که کار کردی شوره زار بوده .

سلام اقا جعفر با توجه به تجربه ای که شما دارین و بنظر شما در زمینهای شوره زار و یا املاح زیادی دارن.چه کار و چه تنظیماتی باید انجام بدیم تا با یک دستگاه پالسی در همچین زمینهایی بتونیم کار بکنیم.ممنون

سه شنبه 7 اردیبهشت1394 - 1:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shakib نوشته است:
شماچراخودتوعذاب میدی؟2تا12ولت 1.2دهم امپربگیرسری کن بایک ترانس 24ولت500میلی امپر برای شارژ

میزنه منفجر میکنه این نوع باطریها شوخی بردار نیست [-X از ادابتور هم نمی تونه استفاده کنه اگه در حالت سری بخواد بدون بالانس استفاده کنه باید از سویچینگ استفاده کنه که ولتاژ خروجی دقیق باشه وگرنه منفجر میشه اگه مثلا باطری رو بذاره تو شارژ بره جایی بعد بیاد خونه خدای ناکرده دیگه خونه ای وجود نداره :-o البته به شما حق میدم چون انفجارش رو ندید یه خودرو 206 رو اتیش زد تو نت سرچ کنید @-) انفجارش هم که همراه با ترکش هستش

سه شنبه 7 اردیبهشت1394 - 1:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تهم نوشته است:
سلام
من واسه باتری مشکل دارم
از این باتریهای لیتیومی 3.7 ولتی 2امپر دارم. موندم 5 سل ببندم یا 6 سل؟
اگه 6 سل ببندم مشکل شارژ ندارم چون یه شارژر 3 سل دارم که میتونم 3 سل نوبتی شارژ کنم ولی 6 سل برای مدار مشکل ایجاد نمیکنه؟

از این شارژر استفاده کنید
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=e84871a4048c1ed4ad1b145312c497a7

سه شنبه 7 اردیبهشت1394 - 1:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان این مدار رو در قسمت مدارات الکترونیک گذاشتم .در ضمن اون ال ای دی ها چراغ اخطار هستند فکر نکنید هر وقت باطری فول شد باید روشن بشند :D بلکه اگه مواقعی بخواد داخل باطری سیمی اتصالی کنه led همون قسمت روشن میشه و یه خوبی که داره ماسفت نداره :D :))

سه شنبه 7 اردیبهشت1394 - 2:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
2840644 نوشته است:
سلام به دوستان خوبم امروز یک مدل ای سی lf357نظامی گرفتم که روی ای سی کدh947ab نوشته رنگ قهوه ای تیره داره و یک لایه سفید رنک به قطر نیم میلیمتر دور تا دور ای سی روی پایه ها هست که بعد از تحقیق متوجه شدم یک لایه سلیکون ضد نویز هست که در ای سی های نظامی استفاده میشه برد دستگاه حدود ۱۵ درصد بیشتر شده نسبت به قبل از استفاده از این ای سی قیمت در قزوین چون طرف وارد کننده هست و اشنا هم بود ۲۲۰۰۰ تومن بود خودش میگفت ۶ دلار وارد کرده تعداد حدودا ۱۰ عدد داره در مورد ماسفت ۱۱nk100 هم چون ایشون وارد کننده هستن فرمودن تعدادی از این ماسفت دارن بنده برسی کردم دقیقا همون ماسفتی هست که ما لازم داریم دوستان اگر میخوان تهیه کنن پیغام خصوصی برای بنده بذارن تا من شماره ایشون رو براشون بفرستم قیمت با هزینه پستی حدود ۲۱۰۰۰ تومن هست ایشون شماره کارت میدن شما مبلغو براشون واریز کنید و ادرس بدین تا براتون ارسال کنن در مورد ای سی اپ امپ نظامی هم رایزنی کردم که با همین ماسفت اگر دوستان نیاز دارن بفرستن :ymhug: :ymhug:

ماشالله قیمت این ایسیها یواش یواش داره میره بالا :( فکر کنم تا دو سه ماه دیگه بشه 500 هزار تومان :-o و بعد از مذاکرات هسته ای اگه توافق بشه دیگه تحریمها رفع میشه فروشندگان گرامی میگن 357 رو خودم تنهایی از امریکا اوردم فقط 5 تا دارم دونه ای 5 میلیون تومان :D اون موقع هم که کلا بچه ها همه معتاد شدند 5 میلیون که چیزی نیست 10 تومان هم میخرند :)) ;)

سلام اسدف جان دوست من فکر نمیکنم شما از قیمت اصلی این ای سی خبر نداشته باشید قیمت این ای سی در اینترنت در سایتهای خارجی بالای ۶ دلاره برادر بحث اصلی بودن ای سی هست و بنده فکر نمیکنم ای سی اصلی رو داخل بیان به شما و دوستان به قیمت زیر ۶ دلار بفروشن چون اینکار نشان دهنده مشکل مغزی طرف فروشنده هست در ضمن ۲۰۰۰۰ تومن برای ای سی که تقلبیش داره با همین قیمت تو بازار فروش میره قیمتی نیست که برای اصلیش دوستان دارن میپردازن همین اخلاقهامون باعث شده پای قطعات چینی و تقلبی به داخل باز بشه برادر قیمت ۶ دلار هیچوقت پایینتر نمیاد متاسفم برای این طرز تفکر که باعث شده قطعات اصلی رو داخل نشه پیدا کرد یک نصیحت برادرانه به همه دوستان دارم اینو همیشه تو زندگی فراموش نکنن هیچوقت هیچ ادم عاقل و سالمی جنس خوب رو ارزون نمیده L-) اسدجان شما هر ای سی که خریدید و زیر ۶ دلار براش هزینه کردید بدون اصلی نیست در مورد فروش هم اگر منظورتون از فروشنده بنده هست با ۲۰۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ تومن نمیام گوش ملتو مثل بعضی از دوستان که برای همه شناسائی شدن ببرم برادر اونا فروشنده هستن که دارن دستگاه ۲۰۰۰۰۰ تومنی رو ۸۰۰۰۰۰۰ و یا بیشتر میفروشن قصد بنده هم کمک بود در مورد ماسفت که بعضی از دوستان نتونستن گیرش بیارن امیدوارم تونسته باشم مطلبمو بهتون برسونم در پناه حق

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 6:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

2840644 نوشته است:
asadof نوشته است:
2840644 نوشته است:

سلام اسدف جان دوست من فکر نمیکنم شما از قیمت اصلی این ای سی خبر نداشته باشید قیمت این ای سی در اینترنت در سایتهای خارجی بالای ۶ دلاره برادر بحث اصلی بودن ای سی هست و بنده فکر نمیکنم ای سی اصلی رو داخل بیان به شما و دوستان به قیمت زیر ۶ دلار بفروشن چون اینکار نشان دهنده مشکل مغزی طرف فروشنده هست در ضمن ۲۰۰۰۰ تومن برای ای سی که تقلبیش داره با همین قیمت تو بازار فروش میره قیمتی نیست که برای اصلیش دوستان دارن میپردازن همین اخلاقهامون باعث شده پای قطعات چینی و تقلبی به داخل باز بشه برادر قیمت ۶ دلار هیچوقت پایینتر نمیاد متاسفم برای این طرز تفکر که باعث شده قطعات اصلی رو داخل نشه پیدا کرد یک نصیحت برادرانه به همه دوستان دارم اینو همیشه تو زندگی فراموش نکنن هیچوقت هیچ ادم عاقل و سالمی جنس خوب رو ارزون نمیده L-) اسدجان شما هر ای سی که خریدید و زیر ۶ دلار براش هزینه کردید بدون اصلی نیست در مورد فروش هم اگر منظورتون از فروشنده بنده هست با ۲۰۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ تومن نمیام گوش ملتو مثل بعضی از دوستان که برای همه شناسائی شدن ببرم برادر اونا فروشنده هستن که دارن دستگاه ۲۰۰۰۰۰ تومنی رو ۸۰۰۰۰۰۰ و یا بیشتر میفروشن قصد بنده هم کمک بود در مورد ماسفت که بعضی از دوستان نتونستن گیرش بیارن امیدوارم تونسته باشم مطلبمو بهتون برسونم در پناه حق

با نظر شما موافقم دوست من

خدايا مددی کن

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 6:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

2840644 نوشته است:
asadof نوشته است:
2840644 نوشته است:
سلام به دوستان خوبم امروز یک مدل ای سی lf357نظامی گرفتم که روی ای سی کدh947ab نوشته رنگ قهوه ای تیره داره و یک لایه سفید رنک به قطر نیم میلیمتر دور تا دور ای سی روی پایه ها هست که بعد از تحقیق متوجه شدم یک لایه سلیکون ضد نویز هست که در ای سی های نظامی استفاده میشه برد دستگاه حدود ۱۵ درصد بیشتر شده نسبت به قبل از استفاده از این ای سی قیمت در قزوین چون طرف وارد کننده هست و اشنا هم بود ۲۲۰۰۰ تومن بود خودش میگفت ۶ دلار وارد کرده تعداد حدودا ۱۰ عدد داره در مورد ماسفت ۱۱nk100 هم چون ایشون وارد کننده هستن فرمودن تعدادی از این ماسفت دارن بنده برسی کردم دقیقا همون ماسفتی هست که ما لازم داریم دوستان اگر میخوان تهیه کنن پیغام خصوصی برای بنده بذارن تا من شماره ایشون رو براشون بفرستم قیمت با هزینه پستی حدود ۲۱۰۰۰ تومن هست ایشون شماره کارت میدن شما مبلغو براشون واریز کنید و ادرس بدین تا براتون ارسال کنن در مورد ای سی اپ امپ نظامی هم رایزنی کردم که با همین ماسفت اگر دوستان نیاز دارن بفرستن

ماشالله قیمت این ایسیها یواش یواش داره میره بالا :( فکر کنم تا دو سه ماه دیگه بشه 500 هزار تومان و بعد از مذاکرات هسته ای اگه توافق بشه دیگه تحریمها رفع میشه فروشندگان گرامی میگن 357 رو خودم تنهایی از امریکا اوردم فقط 5 تا دارم دونه ای 5 میلیون تومان اون موقع هم که کلا بچه ها همه معتاد شدند 5 میلیون که چیزی نیست 10 تومان هم میخرند

1-دوست عزیز خودت جواب خودت رو دادی! خودت میگی ایسی اصلی بالای 6 دلاره انوقت با پول ایران بیشتر از 20 هزار تومان میشه حالا هزینه گمرگ و مالیات هیچی .بعدش چطور اون فروشنده داره به شما ایسی اصلی رو میده 22 تومان @-) پس اونم به قول شما مشکل داره . یا داره سر شما رو کلاه میذاره که میذاره :D

2- خودت داری به خودت گیر میدی :D اخی من کی گفتم تو فروشنده ای منظورم همون فروشگاهی بود که خرید کردید داره کلاه میذاره سر شما

3-به طرز فکر دوستان و من ربطی نداره این طرز فکر فروشنده ها هستش خودم بازاری هستم تمام فروشنده ها برای منافع خودشون همیشه جنس ارزان رو وارد میکنند الان همین 357 که به قول خودت بالای 6 دلاره شما باید از اون فروشگاه حدود کم و کم دو نه ای 50 هزار بخرید نه 22 هزار با هزینه پست
4- اقای نیکو نژاد همون نیکوشاپ هم ایسی 4013 به قول خودش ژاپنی اصل روش هم نوشته بود ژاپن بهم با چند برابر قیمت داد که متاسفانه بعد از چند ساعت تمام ایسی نیم سوز میشد و کلا دلی دستگاه بهم میخورد که با جا زدن همون ایسی تقلبی دلی مدار به حالت اصلی بر میگشت دیگه مشکلی نداشتم ;)
5- شما هیچ وقت ایسی اصلی رو تو ایران نمی تونید پیدا کنید مگه اینکه خودت بری چین یا سفارش مخصوص بدی که دونه ای 50 هزار برات اب میخوره تازه اونم نه فقط برای 10 عدد باید حداقل به اندازه یک پیکان وانت سفارش بدی منظور وانت رو پر از ایسی کنید همه بازاریها میدونند چرا!
6- اقا غضنفر شما کالا ازادید هر کاری دوست داری انجام بده :D و دوست عزیز شما هم هر طور راحتی همون کار رو انجام بده من به اندازه موی سر شما ایسی خریدم البته جسارت نشه من طبق تجربه گفتم خود شوهر خاله ام 24 ساعته چین هستش از اوضاع بازار کاملا خبر دارم فقط هدفم این بود که نری ایسی گران بخرید داره کلاه میذاره سر شما عزیز من من اینا رو میشناسم

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 9:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 759 , 760 , 761 , 762 , 763 , 764 , 765 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , rabiwan , Resa و 176 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure