انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 11:48pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 756 , 757 , 758 , 759 , 760 , 761 , 762 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به دوستان خوبم امروز یک مدل ای سی lf357نظامی گرفتم که روی ای سی کدh947ab نوشته رنگ قهوه ای تیره داره و یک لایه سفید رنک به قطر نیم میلیمتر دور تا دور ای سی روی پایه ها هست که بعد از تحقیق متوجه شدم یک لایه سلیکون ضد نویز هست که در ای سی های نظامی استفاده میشه برد دستگاه حدود ۱۵ درصد بیشتر شده نسبت به قبل از استفاده از این ای سی قیمت در قزوین چون طرف وارد کننده هست و اشنا هم بود ۲۲۰۰۰ تومن بود خودش میگفت ۶ دلار وارد کرده تعداد حدودا ۱۰ عدد داره در مورد ماسفت ۱۱nk100 هم چون ایشون وارد کننده هستن فرمودن تعدادی از این ماسفت دارن بنده برسی کردم دقیقا همون ماسفتی هست که ما لازم داریم دوستان اگر میخوان تهیه کنن پیغام خصوصی برای بنده بذارن تا من شماره ایشون رو براشون بفرستم قیمت با هزینه پستی حدود ۲۱۰۰۰ تومن هست ایشون شماره کارت میدن شما مبلغو براشون واریز کنید و ادرس بدین تا براتون ارسال کنن در مورد ای سی اپ امپ نظامی هم رایزنی کردم که با همین ماسفت اگر دوستان نیاز دارن بفرستن :ymhug: :ymhug:

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 6:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

2840644 نوشته است:
سلام به دوستان خوبم امروز یک مدل ای سی lf357نظامی گرفتم که روی ای سی کدh947ab نوشته رنگ قهوه ای تیره داره و یک لایه سفید رنک به قطر نیم میلیمتر دور تا دور ای سی روی پایه ها هست که بعد از تحقیق متوجه شدم یک لایه سلیکون ضد نویز هست که در ای سی های نظامی استفاده میشه برد دستگاه حدود ۱۵ درصد بیشتر شده نسبت به قبل از استفاده از این ای سی قیمت در قزوین چون طرف وارد کننده هست و اشنا هم بود ۲۲۰۰۰ تومن بود خودش میگفت ۶ دلار وارد کرده تعداد حدودا ۱۰ عدد داره در مورد ماسفت ۱۱nk100 هم چون ایشون وارد کننده هستن فرمودن تعدادی از این ماسفت دارن بنده برسی کردم دقیقا همون ماسفتی هست که ما لازم داریم دوستان اگر میخوان تهیه کنن پیغام خصوصی برای بنده بذارن تا من شماره ایشون رو براشون بفرستم قیمت با هزینه پستی حدود ۲۱۰۰۰ تومن هست ایشون شماره کارت میدن شما مبلغو براشون واریز کنید و ادرس بدین تا براتون ارسال کنن در مورد ای سی اپ امپ نظامی هم رایزنی کردم که با همین ماسفت اگر دوستان نیاز دارن بفرستن :ymhug: :ymhug:

سلام دوست من میشه ادرسشو بگی کجای قزوینه؟

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 6:41pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
2840644 عزيز ممنون از شما.
لطفا بگين براي آپ امپ و ماسفت بصورت يكجا با هزينه پستي چقدر بايد پرداخت بشه؟
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 6:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ali222 نوشته است:
دوستان
11nk100 تو جمهوری کدوم فروشگاه داره؟ و قیمت ؟
قول میدم یه دونه بیشتر نخرم :D

ساختمان فرقانی فرایند الکترونیک

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 6:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

2840644 نوشته است:

سلام اگه میشه ادرس یا شماره تلفن فروشگاه مورد نظر رو به ما هم بدین

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 6:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان عزیز, ماسفت 11nk100 خریداری و تست شد, تقریبا 15 % تو خونه افزایش برد داشتم با افزایش پهنای پالس ولی نکته ای که هست کلا واکنش های دستگاه عوض شد انگار درصورت تعویض ماسفت نیاز به بهینه سازی های وجود داره و هم اینکه پهنای پالس تا یه حدی اثر گذار بود از حدش که میگذشت کمی برد کاهش و باز هم واکنش ها تغییر میکرد, یه موردم اینکه این ماسفت های ولتاژ بالا اندازشون هم بزگتره و منتاژ و دچار مشکل می کنن از اون زیبایی و حالت استاندارد خارج میشه مدار. من از 840 راضی بودم احتمالا بعد تست ماسفت با لوپ بزرگتر دوباره 840 رو نصب میکنم.
به امید موفقیت

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 7:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
2840644 عزيز ممنون از شما.
لطفا بگين براي آپ امپ و ماسفت بصورت يكجا با هزينه پستي چقدر بايد پرداخت بشه؟
ياحق

دوست من حدود ۷۰۰۰ تومن باید باشه برای کدوم استان باید بفرستن

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 7:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
2840644 نوشته است:

سلام اگه میشه ادرس یا شماره تلفن فروشگاه مورد نظر رو به ما هم بدین

دوستان ادرس قزوین خیابان سعدی پاساژ ولیعصر عج طبقه زریزمین فروشگاه کنار راه پله بفرمایید سفارش شده هستید تا تخفیف بهتون بدن

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 7:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

masoud-n نوشته است:
سلام دوستان عزیز, ماسفت 11nk100 خریداری و تست شد, تقریبا 15 % تو خونه افزایش برد داشتم با افزایش پهنای پالس ولی نکته ای که هست کلا واکنش های دستگاه عوض شد انگار درصورت تعویض ماسفت نیاز به بهینه سازی های وجود داره و هم اینکه پهنای پالس تا یه حدی اثر گذار بود از حدش که میگذشت کمی برد کاهش و باز هم واکنش ها تغییر میکرد, یه موردم اینکه این ماسفت های ولتاژ بالا اندازشون هم بزگتره و منتاژ و دچار مشکل می کنن از اون زیبایی و حالت استاندارد خارج میشه مدار. من از 840 راضی بودم احتمالا بعد تست ماسفت با لوپ بزرگتر دوباره 840 رو نصب میکنم.
به امید موفقیت

اقا مسعود بالوپ چند سانتی تست کردید و برای یک فلز مسی 10در10 چند سانت میزنه؟؟

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 8:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

چنگیز جان راستش من درگیر اعداد و ارقام نیستم و از گفتن اعداد خوداری میکنم و با توجه به این همه نتایج مختلفی که دوستان گرفتن و وظعیت قطعات و لوپ های مختلف قطعا اختلاف بین نتایج دوستان هست, تست من نسبت به ماسفت 840 با لوپ 45 سانتی بوده, یه قطعه برنجی با مقطع گرد 3 سانتی رو در 60 سانتی زد که با 10 الی 12 سانت اختلاف با 840 سنس شد با حساسیت 18 و پهنای پالس 280.

آخرین بار توسط masoud-n در دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 8:43pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 8:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 756 , 757 , 758 , 759 , 760 , 761 , 762 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure