انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:35pm

پاسخ به موضوع  [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2526 , 2527 , 2528 , 2529 , 2530 , 2531 , 2532 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام مهندس ، یه سوال سریع ، کند بودن حرکت در منو ها و صدای متفاوت و غیر عادیه دستگاه دلیلش از کدوم بخش می تونه باشه ؟؟؟ 3 عدد آی سی پروگرام کردم نتایج همونه ، درحال بررسی هستم رفع نشد، یک گزارش کلی تر از دستگاه خدمتتون ارائه میدم ، سپاس @};- ~O)

تا در طلب لقمه ی نانی نانی * تا در طلب گوهر کانی کانی
این نکته ی رمز اگر بدانی دانی * هرچیز که در جستن آنی آنی

پنج شنبه 6 دی1397 - 11:57pm
مدیر کل
مدیر کل

کندی غیر عادی کل برنامه دستگاه همونطور که در راهنما اشاره داشتم مربوط به عدم تنظیم صحیح فیوز بیتها هنگام پروگرام هست. توصیه های راهنما رو در این مورد جدی بگیرین و حتما از پروگرامر و برنامه پیشنهادی استفاده کنین. وگرنه حتی اگر این مشکل هم برطرف بشه باز ممکنه فیوز بیت دیگری درست پروگرام نشه و بعدا مشکلات دیگری پیش بیاد.

جمعه 6 دی1397 - 12:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
کندی غیر عادی کل برنامه دستگاه همونطور که در راهنما اشاره داشتم مربوط به عدم تنظیم صحیح فیوز بیتها هنگام پروگرام هست. توصیه های راهنما رو در این مورد جدی بگیرین و حتما از پروگرامر و برنامه پیشنهادی استفاده کنین. وگرنه حتی اگر این مشکل هم برطرف بشه باز ممکنه فیوز بیت دیگری درست پروگرام نشه و بعدا مشکلات دیگری پیش بیاد.

مهندس جان سپاس ، پروگرمر همونه که فرمودین فقط ویندوز8 هست با روشی که خودشون گفتن برای نصب ، یعنی با 8 نمیشه باید حتما xp پروگرام کنم 8-| #-o @};-

جمعه 6 دی1397 - 1:05am
مدیر کل
مدیر کل

خیر نیازی به ویندوز XP نیست وگرنه این نسخه ویندوز سالهاست از رده خارج شده! البته من با ویندوز 7 پروگرام کردم ولی با نسخه های جدیدتر هم نباید مشکلی باشه. فقط اگر از ویندوز 64 بیتی استفاده کنین نیاز به درایور USBasp وجود داره که میتونین از این فایل استفاده کنین:
پیوست:
USBasp-win-driver-x86-x64-ia64-v1.2.4.zip

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 6 دی1397 - 2:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

متشکر مهندس بخاطر فایل ، ویندوز 8 هست و 64 بیتی ، حالا انشالا موفق به نصب برنامه بشم ، بازهم ممنون @};- @};-

جمعه 7 دی1397 - 12:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دورود بر مهندس حمید گل @};- ، فلزجوی ما هم راه افتاد :ymhug: :x ، گفتم یک خسته نباشید ویژه بدم خدمتون ، با یک عدد کریستال 12 مگاهرتز براحتی آیسی ها پروگرم شد :ymapplause: ، حالا مشغول آزمایش ها هستم برد و مشخصات رو بگم نظرتون رو بفرماید برای اصلاح و بهینه سازی ، خلاصه زنده باشی مهندس عزیز @};- @};- ~O)

جمعه 7 دی1397 - 8:41pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. خسته نباشین. @};-

جمعه 7 دی1397 - 9:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام استاد خسته نباشید
بلاخره درست شد به لطف راهنمایی هایی که کردید درست از جایی لطمه خوردم که فکر نمی کردم استاد از آیسی LF357N بود نمی شناخت :D :D :D
در ست شد فقط دیلی منو میزنه 50 45 بین این اعداد بالا پایین میشه می دونم خیلی خنده داره :D :D :D :D
بشینم از اول لوپ رو درست کنم
نتیجه بگیرم
ممنون سپاس حتما لوپو درست کردم نتیجه اعلام حضور میشه

شنبه 8 دی1397 - 3:37pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون. خسته نباشین. @};-

شنبه 8 دی1397 - 4:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

پیوست:
15461141780171940307123.jpg
مهندس جان سلام مجدد....
من یه فیبر جدید تهیه کردم و مونتاژ کردم جهت عیب یابی مدار قبلیم چون مشکل عدد a توی اون هنوز درست نشده.. و قطعات و ترجیحا مثل تصویر سعی کردم خوب انتخاب کنم اپ امپ هم قبلا دوتا با مدار قبلی داشتم... خطلاصه اول بسم الله استارت به مشکلی خوردم که میدونم پرسیدنش براتون تکراریه.... راستش منم چندسال پیش کافه باز کزدم و تخصصم قهوه و دانه قهوه بود و هر روز مردم از من سوالات تکراری میپرسن و........ پس درکت میکنم....
اما قصدم طرح جدید یه سواله که محبت کنید و اونم اینه طبق سرچ توی تاپیک مسیر پایه 23 میکرو تا ترانزیستور و بعد ماسفت و مقاومت دو وات و امپ و تانتال و...... مسیری هستن که باعث کویل ارور میشن البته در شرایطی که لوپ در حالت استاندارد و محیط مناسب تست باشه......
سوال من اینه من در پایه 23 میکرو ولتاژ تقریبا پنج ولت دارم و با زدن کلید پایین جهت بالانس جریانی در پایه خروجی 170 ندارم ولی جریان خروجی پایه 23 با زدن شاسی بالانس یه تیک میزنه..در خروجی لوپ ولتاژ ac 30 ولتی دارم ولی با زدن بالانس هیچ عکس العملی نداره امپ هم 157 فلزی مدار قبلی هستش. این اشکال الان از 170 هست یا از 840؟ و یا کلا مسیر چک کردن و با اهم متر اگر میسر هست توضیح مختصری عنایت کنید... تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 8 دی1397 - 11:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2526 , 2527 , 2528 , 2529 , 2530 , 2531 , 2532 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 96 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure