انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 1 خرداد1403 - 3:19am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 200 , 201 , 202 , 203 , 204 , 205 , 206 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
koohyar نوشته است:
درود
دوستان عزیز وقتیکه پای منافع شخصی و پول بمیان میاد متاسفانه خیلی سخته عدالت رو رعایت کرد!
چیزیکه واضحه اینه که بعضی از فروشنده های محترم میان اینجا و مثلا در قالب تست مشکلاتی رو برا فلزجوپای عنوان میکنن که هرجوی میخوای باور کنی نمیشه! و البته این کار رو خیلی هم ناشیانه میکنن و فکر میکنن با دسته کورها طرفن!
یعنی میشه سیستم برای فروشنده ها فقط به آجر و سفال حساس باشه و برای بقیه نباشه!
مگه ممکنه یه سیستم دیجیتال توی دست هرکسی یجور جواب بده!؟
اصلا مگه ممکنه با حساسیت به ریشه درخت و سفال و آجر حامد عزیز اون هم در اولین تجربه رسمی با فلزجوپای موفق در کاوش بشه!
اینم خدمت دوستان دیگه عرض کنم که هر کسی رو که از مدار نتیجه بگیره متهم به دروغ گفتن میکنن!
یعنی هرکی فقط مدارش مشکل داره سیستمش خوبه و درست حسابی کار میکنه!؟
نه بزار دقیقتر بگم یعنی هرکی تی ال 12000 بفروشه راست میگه!؟
عزیز من این شامورتی بازیها ممکنه بتونه افراد بیتجربه و کم تجربه رو گول بزنه ولی اینجا اکثرا فهمیده و با تجربه هستن! ;)
جالبه طرف هنوز نمیدونه ورژن 1.45 هم یه ماهه اومده اونوقت شب و روز داره تست میگیره با فلزیابی که هنوز هم نساخته احتمالا و جالبه که همش هم بد میزنه این سیستم و همش هم با تی ال 12000 جنس در میاد! :-o
اینه که میگم ناشیانه میان دروغ میگن :D
چجوریه که تی ال 12000 ما مثل موتورگازیه و یه ساعت باید باهاش ور بری تا خفه شه بعد شما رابراه باهاش مال در میارن!؟
چجوریه که فلزجو پای ما حتی در شلوغترین نقاط از نظر پارازیت و نویز و فلز مزاحم در ثبات کامل کار میکنه اونوقت مال شما همش سروصدا داره و همش ریشه و سفال میزنه!؟ YMWHISTLE
چجوریه هرکی با فلزجوپای موفق بشه و هرکی باهاش خوب نتیجه بگیره دروغ میگه اونوقت اگه شما با 12رگولاتوری که هیچکس باهاش پشمک هم نزده هر روز جنس در میارین و همش هم راست میگین!؟ [-X
دوستان عزیز من از شما یه سوال دارم :
بنظرتون اگر فلزجوپای سیستم ضعیفی بود اینقدر دشمن داشت!؟
بارها گفتم و باز هم میگم فلزجوپای در کلاس سیستمهای دستساز نیست و فاصله ای هم با فزیابهای پالسی پیشرفته نداره اینرو کسانی مدونن که تجربه کار با سیستمهای مثلا پیشرفته شرکتی رو دارن.
دوستان من به پیر به پیغمبر به سید شهدا به امیرالمومنین فلزجوپای فراتر از تمام فلزیابهای دستسازی هست که تا حالا دیدین.پس مواظب باشید گول نخورید.
حرف آخرم با مهندس حمید عزیزه:
مهندس جان با تمام وجود خوشحالم که اینقدر تیز و فهمیده هستید و همه چیز رو میسنجید.چون همش نگران اینبودم که مبادا حرفای دروغ یه عده فروشنده از خدابیخبر باعث بی انگیزگی شما بشه.
امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشید.

سلام.روز همگی دوستان عزیزم بخیر
استاد کوهیار واقعا حق مطلب رو ادا کردین :ymapplause:
من یکی از قدیمی ترین کاربران فلزجو هستم.به تعداد پست هام نگاه نکنید.روزی حداقل 5-6 ساعت وقتمو تو این یکسال و 6-7 ماه صرف دنبال کردن مطالب این انجمن کردم.
هرجای که یه بحث عام المنفعه در جریان بوده ، همیشه پای یه مشت از خدا بی خبر و سودجو و به معنی واقعی کلمه " نامرد " اومده وسط که بخاطر ترس ازدست دادن منافع شخصی شون شروع به سنگ اندازی ، دلسرد کردن عامل کار عام المنفعه ، و دلسرد کردن عموم کاربران میکنند.
یه نصیحت برادرانه برای اینطور افراد دارم ، امیدوارم ناراحت نشن و به دید مثبت نگاه کنن :
خدا شاهده بسیار کسایی رو دیدم که با اینگونه کار سعی در مال اندوزی و خالی کردن جیب مردم بدبخت داشتن ، ولی غافل از اینکه همین پولی که از راه ناصحیح بدست آوردن باعث نابودی زندگی شون ، فساد خانواده شون و در آخر برباد رفتن آبروشون شده و چیزی جز پشیمانی براشون نموده...
از خدا بترسید ، روز جزایی هم هست ... :((
در آخر روی صحبتم با مهندس حمید عزیز هست
مهندس جان مطمئن باش اجر کاری که کردی و میکنی ، کمتر از هزاران بار حج و هزاران رکعت نماز نیست.به فرمایش یکی از علمای دین : روز محشر اولین چیزی که بعد از واجبات از ما میپرسن اینه که : " در خدمت به خلق چه کردی؟"
و امیدوارم بر این عقیده خودت پایدار بمونی و با عزمی راسخ تر ، راه راستی رو که پیش گرفتی ادامه بدی ، که همانا وعده خداوند برای خدمت کنندگان به خلق ، بهشت برین است ...
خدا میدونه من و سایر دوستان ، حتی سر نماز هامون هم برای سلامتی خودت و خانوادت ، و برای آمرزش امواتت همیشه دعا میکنیم.اجرکم عندالله
ببخشید سرتون رو درد آوردم.وقتی حرفهای بعضی ها رو خوندم دلم بدجوری شکست و طاقت نیاوردم چیزی نگم...
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

شنبه 4 بهمن1393 - 5:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نقل قول:
دوست عزیز مدار شما احتمالا" مشکلی داره . وگرنه من بشخصه حتی لوپ 1.5*1.5 مربعی را هم داخل منزل به مدار وصل کردم و بدون هیچ مشکلی اونو شناسایی کرد.

اقا پویا داخل منزل مانعی یا فلزی کنار لوپ قرار داشت یا تیر اهن سقف یا کف در محدوده میدان لوپ قرار داشت?

شنبه 4 بهمن1393 - 5:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امروز دو بار یک متن خیلی طولانی رو در جواب دوستی که متاسفانه جو اینجا رو آشفته کردن نوشتم . اما هر بار به علتی پاک شد و دیگه واقعا دوست ندارم چیزی بنویسم . فقط خدمت این دوست عزیز و سایر دوستانی که احیاناً از مدارات پالسی انتظار معجزه دارن و از محدودیت های علمی و عملی اون در کاوش آگاهی ندارن باید عرض کنم که اگر کسی با چند مدار و چند دستگاه تا حالا تو بیابون رفته باشه و سرما و گرما رو چشیده باشه و خیلی وقتا با دست خالی برگشته باشه ، ارزش واقعی این مدار رو درک میکنه . متاسفانه عده ای از دوستان فراموش کردن که اینجا کسی به کسی بدهکار نیست و صحبت کردن با لحن طلبکارانه میتونه چه آسیبی به فضای دوستانه انجمن بزنه . خوشبختانه مدار مهندس حمید رو تعداد زیادی از بچه ها ساختن و حتی یک نفر نیست که بگه این مدار خوب نیست . مگر اونایی که منافعشون به خطر افتاده . البته منظور بنده به شخص خاصی نیست . اما واقعیت اینه کسانی که درک واقع بینانه تری نسبت به مقوله فلزیابی دارن و در این راه تجربه هایی دارن ، از این مدار بسیار راضی هستن .
در ضمن دوست عزیزی که از کلمات ناشایستی مثل پاچه خار استفاده میکنی و بلافاصله اسم بنده رو هم میاری !
این صحبت های شما فقط یک دلیل داره و اونم اینه که شما اصلا درک صحیحی از این محیط ندارین . اینجا کسی با پاچه خاری و تملق ، به امکانات و اختیارات ویژه ای دست پیدا نکرده که من نوعی دومی باشم . مهندس حمید به گردن تک تک ما حق استادی دارن و اگر بنده در پست هام حمایتی از ایشون و کار ایشون داشتم ، اولا بیان حقیقت بوده و در ثانی نشان از احترام قلبی من به این بزرگوار هستش . باور کنین من فایل هگزی که 10 متر بزنه و تفکیک تمام فلزات رو داشته باشه به خاطر به قول شما پاچه خاری از ایشون دریافت نکردم . حتی از نوشتن این کلمات ناشایست شرم دارم.
من این مدارو ساختم و بسیار هم ازش راضیم . فروشنده هم نیستم که بخوام با بازی با کلمات ، دستگاه خودم رو فراتر از واقعیت جلوه بدم که نظر دیگران رو برای سفارش ساخت ، جلب کنم . صندوق خصوصی من پر از درخواست های سفارش ساخته که بی جواب مونده . این نظر شخصی هر کسی میتونه باشه که در مورد من نوعی چه فکری بکنه . اما از تمام دوستان انجمن تقاضا می کنم که در انتخاب کلمات و لحن نوشته هاتون دقت بفرمایین . باور کنین بزرگترین آسیب برای این انجمن و روند خوبی که در پیش گرفته ، طلبکاری برخی دوستانه که تمام انگیزه یک نفر رو برای کمک ازش میگیره . کما اینکه از مهندس حمید گرفت . تنها چیزی که مهندس حمید عزیز در این راه و از ارائه این مدار و پشتیبانی های 24 ساعته و آپدیت های مکرر اون از نظر من بدست آوردن ، احساس مفید بودنه . کسانی که به چنین احساسی دست پیدا میکنن ، خیلی خیلی نایابن .
اگر برای همین دستگاه و فایل هگز اون مبالغ هنگفت از ما دریافت می کرد ، اونوقت متوجه میشدیم که 15 درصد افت برد اصلا محسوس نیست و خیلی هم ایده آله
موفق باشین @};-

شنبه 4 بهمن1393 - 5:55pm
استاد
استاد

Ancient نوشته است:
koohyar نوشته است:
درود
دوستان عزیز وقتیکه پای منافع شخصی و پول بمیان میاد متاسفانه خیلی سخته عدالت رو رعایت کرد!
چیزیکه واضحه اینه که بعضی از فروشنده های محترم میان اینجا و مثلا در قالب تست مشکلاتی رو برا فلزجوپای عنوان میکنن که هرجوی میخوای باور کنی نمیشه! و البته این کار رو خیلی هم ناشیانه میکنن و فکر میکنن با دسته کورها طرفن!
یعنی میشه سیستم برای فروشنده ها فقط به آجر و سفال حساس باشه و برای بقیه نباشه!
مگه ممکنه یه سیستم دیجیتال توی دست هرکسی یجور جواب بده!؟
اصلا مگه ممکنه با حساسیت به ریشه درخت و سفال و آجر حامد عزیز اون هم در اولین تجربه رسمی با فلزجوپای موفق در کاوش بشه!
اینم خدمت دوستان دیگه عرض کنم که هر کسی رو که از مدار نتیجه بگیره متهم به دروغ گفتن میکنن!
یعنی هرکی فقط مدارش مشکل داره سیستمش خوبه و درست حسابی کار میکنه!؟
نه بزار دقیقتر بگم یعنی هرکی تی ال 12000 بفروشه راست میگه!؟
عزیز من این شامورتی بازیها ممکنه بتونه افراد بیتجربه و کم تجربه رو گول بزنه ولی اینجا اکثرا فهمیده و با تجربه هستن! ;)
جالبه طرف هنوز نمیدونه ورژن 1.45 هم یه ماهه اومده اونوقت شب و روز داره تست میگیره با فلزیابی که هنوز هم نساخته احتمالا و جالبه که همش هم بد میزنه این سیستم و همش هم با تی ال 12000 جنس در میاد! :-o
اینه که میگم ناشیانه میان دروغ میگن :D
چجوریه که تی ال 12000 ما مثل موتورگازیه و یه ساعت باید باهاش ور بری تا خفه شه بعد شما رابراه باهاش مال در میارن!؟
چجوریه که فلزجو پای ما حتی در شلوغترین نقاط از نظر پارازیت و نویز و فلز مزاحم در ثبات کامل کار میکنه اونوقت مال شما همش سروصدا داره و همش ریشه و سفال میزنه!؟ YMWHISTLE
ولاتوری که هیچکس باهاش پشمک هم نزده هر روز جنس در میارین و همش هم راست میگین!؟ [-X
دوستان عزیز من از شما یه سوال دارم :
بنظرتون اگر فلزجوپای سیستم ضعیفی بود اینقدر دشمن داشت!؟
بارها گفتم و باز هم میگم فلزجوپای در کلاس سیستمهای دستساز نیست و فاصله ای هم با فزیابهای پالسی پیشرفته نداره اینرو کسانی مدونن که تجربه کار با سیستمهای مثلا پیشرفته شرکتی رو دارن.
دوستان من به پیر به پیغمبر به سید شهدا به امیرالمومنین فلزجوپای فراتر از تمام فلزیابهای دستسازی هست که تا حالا دیدین.پس مواظب باشید گول نخورید.
حرف آخرم با مهندس حمید عزیزه:
مهندس جان با تمام وجود خوشحالم که اینقدر تیز و فهمیده هستید و همه چیز رو میسنجید.چون همش نگران اینبودم که مبادا حرفای دروغ یه عده فروشنده از خدابیخبر باعث بی انگیزگی شما بشه.
امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشید.

سلام.روز همگی دوستان عزیزم بخیر
استاد کوهیار واقعا حق مطلب رو ادا کردین :ymapplause:
من یکی از قدیمی ترین کاربران فلزجو هستم.به تعداد پست هام نگاه نکنید.روزی حداقل 5-6 ساعت وقتمو تو این یکسال و 6-7 ماه صرف دنبال کردن مطالب این انجمن کردم.
هرجای که یه بحث عام المنفعه در جریان بوده ، همیشه پای یه مشت از خدا بی خبر و سودجو و به معنی واقعی کلمه " نامرد " اومده وسط که بخاطر ترس ازدست دادن منافع شخصی شون شروع به سنگ اندازی ، دلسرد کردن عامل کار عام المنفعه ، و دلسرد کردن عموم کاربران میکنند.
یه نصیحت برادرانه برای اینطور افراد دارم ، امیدوارم ناراحت نشن و به دید مثبت نگاه کنن :
خدا شاهده بسیار کسایی رو دیدم که با اینگونه کار سعی در مال اندوزی و خالی کردن جیب مردم بدبخت داشتن ، ولی غافل از اینکه همین پولی که از راه ناصحیح بدست آوردن باعث نابودی زندگی شون ، فساد خانواده شون و در آخر برباد رفتن آبروشون شده و چیزی جز پشیمانی براشون نموده...
از خدا بترسید ، روز جزایی هم هست ... :((
در آخر روی صحبتم با مهندس حمید عزیز هست
مهندس جان مطمئن باش اجر کاری که کردی و میکنی ، کمتر از هزاران بار حج و هزاران رکعت نماز نیست.به فرمایش یکی از علمای دین : روز محشر اولین چیزی که بعد از واجبات از ما میپرسن اینه که : " در خدمت به خلق چه کردی؟"
و امیدوارم بر این عقیده خودت پایدار بمونی و با عزمی راسخ تر ، راه راستی رو که پیش گرفتی ادامه بدی ، که همانا وعده خداوند برای خدمت کنندگان به خلق ، بهشت برین است ...
خدا میدونه من و سایر دوستان ، حتی سر نماز هامون هم برای سلامتی خودت و خانوادت ، و برای آمرزش امواتت همیشه دعا میکنیم.اجرکم عندالله
ببخشید سرتون رو درد آوردم.وقتی حرفهای بعضی ها رو خوندم دلم بدجوری شکست و طاقت نیاوردم چیزی نگم...
پاینده باشید @};-

درود بر شما
خدمت فروشندگان محترم و نامحترم عارضم که این یه سایت عمومی هست و جای جولان دادن اونها نیست اگه واقعا قصد اسنفاده دارید بی سرو صدا کارتون را بکنید و سنگ اندازی نکنید که تمام شماها دیگه شناخته شده هستید به صراحت میتونم بگم که فلزیابهای پالسی به جز sx500 , dx 7000, dx 8000 همه دستگاههای که فروشندگان در سایت تبلیغ اون را میکنند جاشون توی ته سطل اشغال هست تازه این دستگاههای هم که نام بردم با لوپ یک در یک و برای عمق نهایت 3 متر میشه ازشون کار کشید و تفکیک هم ندارند و با لوپهای کوچکتر ول معطل هستند.پس با تبلیغ دستگاههای اشغال یاب خودتون نه خودتون رامسخره کنید نه دیگران را هالو فرض کنید هر چند افرادی هم هستند که توهم گنج کورشون کرده و و برای شما همین فرصتی میشه که کلاه گشادی سر همچنین افرادی بزارید همچنین افرادی هم که فت و فراون هستند و اماده هستند تا دستگاههای ناکار امد خودتون را به اونها بیندازید.پس دیگه اینجا امدن و موندن شما معنایی ندارد همتون از یک قماش هستید خوب و بد ندارید کافی یکی را بدبخت ببینید دیگه کاملا سر اون را زیر اب میکنید در صورتیکه اگه شما به دستگاه خودتون اطمینان داشتید خودتون برای کاوش بیرون میرفتید و ظرف یکی دو ماه بار خودتون را می بستید و اینجا نمی اومدید که روزی چند نفر به شما تذکر دهند یا توهینی کنند ولی خودتون میدونید انچه که دارید همشون اشغال یاب هستند
این نقطه زن پالسی که مهندس حمید طراحی کرد متعلق به شما فروشندگان نیست پس خودتون را بیشتر از این سبک نکنید و خواسته بنی اسرائیلی نداشته باشد. این سایت صرفا برای عموم هست نه افراد خاصی مثل فروشندگان که فقط قصدشون کار شکنی و مایوس کردن مهندس در تکمیل این نقطه رن هست پس ما را به حال خو.د واگذارید که از شما جماعت کلاهبردار و فروشنده خیری به ما نمی رسد
اینجا بعنوان یک کاربر سایت از مهندس حمید تقاضا دارم که کسانی که قصد سنگ اندازی دارند بدون هیچ اغماضی از سایت بیرون بیندازند و از بچه ها هم میخواهم که پوزه این افراد را به خاک بمالند تا جرات نداشته باشند که اینجا بیایند و یه مشت اراجیف تحویل خلق دهند

با تشکر از شما
جاوید

شنبه 4 بهمن1393 - 6:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان یه تست تو خونه انجام دادم با یه ظرف سفالی بزرگ.
که باور کنید فقط در حالتیکه ظرف کامل به لوپ می چسبید ،دستگاه بوق می زد.
حتی با دیلی ۴ و اوتو
انتگرال ۴۲ و حساسیت ۱۷
پس به این نمیگن حساسیت به سفال.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 4 بهمن1393 - 6:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کمال جان نه این سفال!!!!!!!!!

شنبه 4 بهمن1393 - 6:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تواین انجمن کاووشگر واقعی کم پیدامیشه وانگشت شمار همه بدنبال فلزیابی هستند که طلارو باقدرت بزنه اما دریغ تو رویاهستید انتظاربیهوده داریدچراهمش دنبال طلاهستید؟الان خمره ای 7هزارساله که جنسش سفاله درتهران پیداشده که میلیاردهامیارزه شما اگه بامعایب فلزیاب ها کناربیاید راحت میتونید بزنیدبه بارهمش انتظاردارید فلزیاب موقع بالانس صداش درنیاد آخه مگه میشه!
بیشترکمپانی های بزرگ دنیا رمز موفقیتشون درساخت لوپهاست همه مدارات نویز دارن وبه اثرات زمینی حساسند!!لوپ ماینلب دیدید چندصفحه قبل؟مگه چی داشت؟انتظار دارید باسیم رشته ای مدارنویزنداشته باشه؟
ختم کلام:
100میلیون پول داری برولورنزیاچمیدونم gpxبگیر
اگه آه دربساط نداری بروبیخیال این کارشویا مدارآقاحمیدوبساز سرتم بندازپایین چیزیم نگو.

شنبه 4 بهمن1393 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا چرا ول کن نیستید . شما هر کاری هم بکنید هر چقدر هم داد بزنید کاربران این مدار رو خواهند ساخت . اگر دوستان مدار رو میسازن با میل این کار رو می کنن . وتست می گیرن و بیان می کنن . پس اینقدر به خودتون فشار نیارید که ضرر داره .
آقایون شما رو به خدا اگه می تونید به سایرین در تکمیل کردن مدارهاشون کمک کنید وگرنه بی خیال بشید . چرا نمی زارید مدار راه تکمیل شدن خودش رو طی کنه . چی بدست می ارین اگه این تایپیک قفل بشه و یا انجمن تعطیل بشه .
تویه سایت ترکیه که مال حسین دمیر بود با وجود اینکه مدار مشکل داشت همه کمک می کردن که مدار رو اصلاح کنن . اما تویه ایران عد ه ای :ymdevil: نمی دونم برا چی سعی در تخریب دارن
جنابی که مدام ایراد می گیری . خوب اگر جسارت و شهامتش رو داری کار خودت رو تویه انجمن عمومی کن بعد بیا ایراد بگیر . اخه انصاف هم خوب چیزیه . چرا فقط داری کارت رو تبلیغ می کنی . راست می گی تغییرات 12000 رو برای سایرین هم افشا کن . اول برادیت رو ثابت کن بعد مدعی باش
خدایا از دست بعضیا آدم باید کجا پناه ببره .
خدایا خودت ظهور کن .

آی حاجی جان راست می گی دست بالای دست زیاده . اما اون چیزی که کمه شهامت و دل بزرگه . راست می گی مدارت رو کامل با توضیحات بزار تویه انجمن .
بعد از دست بالای دست صحبت کن . این گوی این هم میدان.
قرار نیست کار خودتون را با بی ارزش کردن کار دیگران تبلیغات کنی .

آخرین بار توسط mrmr16 در شنبه 4 بهمن1393 - 7:01pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 4 بهمن1393 - 6:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mojtaba -mdl نوشته است:
دوستان شرمنده من اين مطالب رو دارم اينجا بيان ميكنم ولي ديگه ناچارم چون من نميتونم حرف كسي رو بوخورم كه همش ادعاي خداي فلزيابي رو داره X(

اقاي حميد من همون مهدي هستم كه منو اخراج كردي اصلا هم ناراحت نيستم خيلي هم خوشحال هستم كه اين كار رو كردي افرين :ymapplause:

الان چي شد بهت مدال طلا دادن يا نه چند درجه به درجات شما اضافه شد :-?

مرد حسابي چرا نميخواهي حقيقت رو قبول كني من كه گفتم مدار شما ثباتش خوبه و منو هاش هم عالي ولي داره سفال و اجر و ريشه درخت كاج رو ميزنه بجاي اينكه بيايي اين مشكل رو بر طرف كني و قبول كني حقيقت رو ميايي مثل بچه ها قهر ميكني شروع ميكني به اخراج كردن من و ديگر بچه ها شما نشستي توي خونه و يه فلزياب درست كردي كه اون هم كپي برداري از مدار كلون و چنس بوده ماها كه ميفهميم داستان چي ديگه ادم سر خودشو كه كلاه نميزاره شما اگه ميخواهي مدار خوب طراحي كني كه حساسيت كمتري داشته باشه به سفال و اجر و ذرات به خودت يه زحمت هم بده با اين فلزياب بيرون هم يه چرخي بزن تا ببين چه حساسيت وحشتناكي داره به اجر و سفال و اين همه هم از خودت تعريف ميكني و ميگي من تك هستم و ديگه تو برنامه نويسي اخرشم و ادعا ميكني خيلي جالب نيستش اين كار [-X درسته اطلاعات شما خوبه ولي ديگه خدا نيستي كه [-X از كار همه ايراد ميگيري همه رو مسخره ميكني اين كارت درست نيست حالا اگه شما اين مدار 12000 رو به همين شكلي كه من ديجيتالش كردم درستش ميكردي همه ميومدن و به به چه چه راه مينداختن و كلي خوششون ميومد ولي چون من اين كار رو كردم از نظر شما بد بود و شدم دشمن و فروشنده و نون اجر كن شما خيلي برام جالبه كه اول يه نفر رو اخراج ميكني بعد ميايي كلي چرنديات پشت اون طرف ميگي خب اگه مرد هستي واستا و دفاع كن از خودت يعني چي مثل دختر هاي 14 ساله ميموني بخدا :)) من هيچ وقت نگفتم 12000 داشته باشي ديگه همين فردا موفق ميشي من هم روي 12000 كلي كار كردم تا تونستم حساسيت به زمين رو از روش حذف كنم و به اجر و سفال زياد حساسش نكنم كه اين موفيقت من هم بخاطر اين بود كه از تجربيات دوستان ديگه استفاده كردم و بدم هم نيومد از نظرات اين دوستان درسته من برنامه نويس نيستم ولي تو كار اپراتوري كامل وارد هستم و با بيشتر دستگاه هم كار كردم اين چه ايرادي داره كه من با همه دستگاه ها كا كردم :-? يه امكاناتي برام فراهم شد تا تونستم با دستگاه gp3500 و دستگاه لورنز و دستگاه هاي شركت تيوا كار كنم چون خريد و فروش ميكنم اين دستگاه ها رو من ميدونم مشكل شما چي اقا حميد شما فرد وارد و كار بلد رو دوس نداري نگه داري توي سايت خودت فقط دوس داري چند نفر دور و برت باشه تا از شما تعريف كنن و بگن افرين به به چه مداري چه طراحي با حلوا حلوا دهن شيرين نميشه دوست عزيز :( من به كار خودم اطمينان دارم و دستگاهي رو هم كه ميدم دست مشتري به شرط ميدم كه اجر و سفال رو نزنه و بره جنس بيرون بكشه كه به همين شكل هم بوده و پيش خودم و خداي خودم شرمنده كسي نيستم و ترسي هم از شما و امثال شما ندارم و نيازي هم ندارم اينجا باشم چون حوصله بهث كردن ندارم با كسي يه چند تا فلزياب گذاشتي اينجا مردم رو گرفتار كردي همش ساختن ملت اين ها رو اخرش هم هيچي به هيچي مدار شما كدومش خوب بود ؟ با كدوم مدار شما كسي جنس در اورد ؟ اون از ردياب شما بود كه فقط سوراخ موش رو قيچي ميكرد با اجر و سفال و ذرات رو ميگرفت فقط يكي دو نفري ميگفتن ما موفق شديم كه اونم داستان من در اورده و باند بازي بوده ديگه شورشو در اوردين بخدا :( بجاي اينكه بياي از نظرات ديگران استفاده كني همش با زبونت و اين چرب زبونيت دهن همه رو ميبندي چون بلدي به چه شكل با كلمات بازي كني اخه مرد حسابي من بي سواد فلان كس بي سواد اون مهدي كه اخراج كردي بي سواد هدايتي بي سواد مصطفي بيسواد فقط شما با سواد هستي :)) من هم اين طرح رو گذاشتم براي اين بود كه از نظرات دوستان و راه كارهاشون استفاده كنم و از ايراد گرفتن هم ناراحت نميشم و كلمه تفكيك هم مگه ميشه كسي ندونه ما ميخواهيم كار اپراتور راحت تر بشه نه اينكه دو ساعت بياد تو يه ال سي دي بچرخه تا بخواد دستگاهش رو بالانس كنه شما هم يكم منطقي تر باش من كه ميرم و پشتمو هم نگاه نميكنم چون نميتونم با افرادي مثل شما كنار بيام چون از خود راضي هستي و پيشرفت كسي رو نميتوني ببيني اون ردياب شما اون شكلي شد اومدي يه مدار بدي به بچه ها تا فعلا مشغول باشن ولي اين كارها اخر عاقبت نداره و اين پول ها خوردن نداره اين حركت شما هم دليلش فقط اين بود كه بچه ها شلوغ نكنن بيشتر از اين و ابروي شما نره اين اقا هم كه تازه پيدا شده و ميگه 12000 خوب نيستش و نسازين معلومه نيروي خودي شماست اخه برادر من بورو يكم نگاه كن ببين بچه ها با همين دستگاه به ظاهر اشغال چند تا چيز در اوردن و دعاي خير همين دوستان باعث پيشرفت من شد ختم كلام ما كه رفتيم شما هم بمونيد با اين فلزياب ها انقدر سر و كله بزنيد تا موهاتون سفيد بشه مثل دندون هاتون داداش هاي گل برادران عزيز اگه مداري خوب باشه و كار كنه كسي مفت و مجاني نقشه ساخت رو در اختيار شما نميزاره از ما گفتن بود يه عكس هم از طرح لوپ خودم ميزارم كه دارم با اين دستگاه ميفروشم لنگه اين رو گير نميارين اقا حميد فقط دقت كن ببين كار كردن به اين صورته هر چقدر هزينه كني همون اندازه پول ميگيري و كيفيت كار بالاتر ميره شما هر چيزي رو بگي بد همه ميگن بد چون دارن نون ميخورن تو اين سايت اگه بگي الان شبه همه باورشون ميشه ولي كسان ديگه همه دروغ ميگن شما تو اين دنيا راست گو هستي ؟؟؟ خودتو اصلاح كن برادر من كه دارم كار خودمو انجام ميدم چه اينجا باشم يا نباشم برام مهم هم نيست فقط اين عكس ها رو گذاشتم تا متوجه بشي نيازي به اينجا بودن ندارم و براي كارم ارزش ميزارم و چيزي كه سفال بزنه و اجر و ريشه درخت بزنه دست مردم نميدم اگه هم ميخوام خدمت كنم و مفت و مجاني هم كار كنم باز يه نقشه درست ميدم دست مردم دوس ندارم كسي رو گرفتار كنم شما هم بايد روش كارت رو عوض كني اين همه برنامه نوشتي ولي به خودت زحمت ندادي بري سر زمين چون براي كارت ارزش نميزاري اخرشم همه مداراتي كه درست كردي به درد بازي بچه ها ميخوره چون قشنگي داره فقط ولي كارايي كه نداره تو مدارت هزار تا منو و اپشن بزار ولي تو زمين كار نكنه چه فايد قبل من هم دو نفري گفتن مدار شما داره ذرات و استخون و اجر ميزنه ولي باز با كلمات بازي كردي و خوب پيچوندي فقط يه كلمه ميگم يه ذره باش ولي مرد باش باي باي

آقا مهدی محترم !
خیلی برای شما متاسفم که با چنین ادبیات سخیفی با کسی که مسلما صدها نکته ازشون یادگرفتی صحبت میکنی . اتفاقا مهندس حمید در تشخیص کسانی که لیاقت اخراج رو دارن اصلا اشتباه نکرده . چون ماهیت واقعی اونا بعد از اخراج اونا روشن شده .
واقعا شما فکر کردی بچه های اینجا عقل ندارن و نمیتونن خوب رو از بد تشخیص بدن ؟ یعنی شما شدی ناجی بچه های فلزجو ؟ وای به روزی که شما که فرق مدار آنالوگ و دیجیتال رو نمیدونین ، بشین منجی بچه های این سایت . وقتی شما اضافه کردن یه السیدی رو به مدار آنالوگ ، دیجیتال کردن میگی و به عنوان یه مدار دیجیتال اونو معرفی میکنی ، دیگه معلومه چه دعای خیری پشت سر شماست . شما که هنوز از قانون احتمالات چیزی نمیدونی و هنوز فکر میکنی با داشتن یک دستگاه خوب سریعاً میشه به موفقیت رسید ، معلومه که چقدر کارکشته هستی و چقدر از این کار سر در میاری . وقتی یه نقطه ای از زمین ، چیزی زیرش نباشه ، با بهترین دستگاه ها هم که بالا سرش بری بازم چیزی نداره . شما هنوز اینو متوجه نشدی که دستگاه خوب درصد کمی از موفقیته . البته معلوم نیست شما که اوپراتوری رو کامل بلدین و کارکشته هستین و ابردستگاه 12000 دیجیتال! رو در اختیار دارین ، اینجا چکار میکنین و چرا الان مشغول شمارش سکه های طلایی که درآوردین نیستین و هنوز دارین با به رخ کشیدن خلاقیت بی نظیرتون در ساخت لوپ و گذاشتن عکسش در تاپیکی که به شما هیچ ارتباطی نداره ، سعی در جذب مشتری دارین .
معلوم نیست شما و امثال شما تا کی میخوان به این بچه بازی ها و رقابت های ناسالم ادامه بدن . سواد نداشته شما که از همین چند خطی که نوشتی کاملا معلومه و نیازی به بحث نیست . نظر شما هم در مورد یه دستگاه خوب فقط در سادگی تنظیماتش خلاصه میشه و منوی فوق العاده سیستم مهندس حمید ، ظاهرا فشار زیادی به مغز شما آورده و چون توانایی درک اون تنظیمات رو ندارین ، به قول خودت مثل دختر های 14 ساله شلوغش میکنی . مخاطب مدار مهندس حمید یک اوپراتور حرفه ایه نه شما یا یک روستایی بی سواد عاشق ثروتمند شدن یک شبه . اصلا چیزی که شما میسازی در برابر این سیستم حرفی برای گفتن نداره . میدونم که خودت هم میدونی . اما اعتراف به اون شهامت و مردانگی میخواد که نداری .
حضور شما الان تو این تاپیک و اظهارات بچه گانه و بی خردانه شما مهر تاییدی بر کارایی سیستم مهندس حمید بود . خوشحالم که تو این مرحله از کار هم اشتباه کردی و بازار سرد شده آشغالیاب های خودتو ، سردتر کردی .

شنبه 4 بهمن1393 - 6:55pm

سلام
من تا حالا تو این بحث ها نبودم و هیچ کی رو نمیشناسم
ولی از مهندس حمید تشکر میکنم ، همین که معلومه کار خودشه
دوم اینکه دوستان سعی کنید به همه احترام بزارید.منم دارم روی یه طرح کار میکنم که توان خوبی داره . سیستمش هم پالسیه و دارم با برنامه نویسی اونو با یه ال سی دی کاراکتری دیجیتالش میکنم.
اصل اینه که بشه یه لوپ دی دی برای این انالوگا طراحی کرد و بخش تفکیک رو ببینیم بر چه اساسی انجام داد. نه این که بری پول بدیم 2تومن یکی دیگه واسمون انجام بده ( البته دارندگی و برازندگی)
در کل جفتشم خوبه ولی کاری که خودت فوت و فنشو بدونی یه چی دیگس.
حالا کسی میتونه همین دی دی کویل رو برامون تعریفکنه چطور به جای منو کویل کار کنیم؟
و اینکه مهندس لطف میکنی بگی اتوبالانس رو بر اساس چی نوشتی؟
من تو همین قسمتش موندم. من اومدم با یه 4538 سکند سمپل ایجد کردم که جالب بو در نوع خودش.
حرف زیاده و همینطور ؟ که بپرسم .با تشکر

شنبه 4 بهمن1393 - 6:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 200 , 201 , 202 , 203 , 204 , 205 , 206 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: reza58 و 117 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure